Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że w końcu DICE wzięło się za baranów boostujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że w końcu DICE wzięło się za baranów boostujących.

meeee! :turned: lipa że nie oberwie się graczom co są sprytniejsi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xZENEXx-Sakuya_l

sengoku_103

nooby bawiły się cały czas mavami i zaliczyli razem zaliczyli 16 fragów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xZENEXx-Sakuya_l

sengoku_103

nooby bawiły się cały czas mavami i zaliczyli razem zaliczyli 16 fragów

co to ma wswpolnego z mendami bo nie wiem dry.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ma wswpolnego z mendami bo nie wiem dry.gif

a Ciebie radzia bawi to żeby skupić się na mav zamiast na gościach i cały czas słyszysz ten brzęk i zastanawiasz się czy czasem nie na Ciebie leci, albo walisz do gościa a tu nagle obrywasz z mav, lupisz tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ciebie radzia bawi to żeby skupić się na mav zamiast na gościach i cały czas słyszysz ten brzęk i zastanawiasz się czy czasem nie na Ciebie leci, albo walisz do gościa a tu nagle obrywasz z mav, lupisz tak???

Po to dali MAVa, żeby z niego korzystać, prawda? wink.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje ale mav dali po to aby rozrzucać nim czujniki ruchu a nie po to by nim zabijać tylko jakiś nobek musiał sprawdzić czy mavem można zabić i udało mu się więc nakręcił filmik i wrzucił na YT a teraz nobki które nie potrafią grać karabinkami denerwują normalnych graczy mavem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje ale mav dali po to aby rozrzucać nim czujniki ruchu a nie po to by nim zabijać tylko jakiś nobek musiał sprawdzić czy mavem można zabić i udało mu się więc nakręcił filmik i wrzucił na YT a teraz nobki które nie potrafią grać karabinkami denerwują normalnych graczy mavem

olej to, ta gra nie jest warta nerwówthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom mam nadzieje że patch to poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje ale mav dali po to aby rozrzucać nim czujniki ruchu a nie po to by nim zabijać tylko jakiś nobek musiał sprawdzić czy mavem można zabić i udało mu się więc nakręcił filmik i wrzucił na YT a teraz nobki które nie potrafią grać karabinkami denerwują normalnych graczy mavem

Dla mnie wystarczyło by zmienili to np. w ten sposób ,że każdy kontakt mava z żołnierzem niszczy mava a żołnierzowi zabiera np 30% energii i było by ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczyło by zmienili to np. w ten sposób ,że każdy kontakt mava z żołnierzem niszczy mava a żołnierzowi zabiera np 30% energii i było by ok.

MAV to w sumie też jakaś broń.Czy jeśli ktoś wleci w ciebie helikopterem to też jest noobem??ja biorę stingera i jadę z MaVami równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAV to w sumie też jakaś broń.Czy jeśli ktoś wleci w ciebie helikopterem to też jest noobem??ja biorę stingera i jadę z MaVami równo.

jeszcze stingerem/ igłą to żaden problem strącić to ustrojstwo , ale ubić to z zwykłego karabinu to jest jakaś masakra . czasem ze trzy magazynki muszę w to latające gówienko wpakować aby był spokój . a punktów za strącenie tylko 20 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MAV to w sumie też jakaś broń.Czy jeśli ktoś wleci w ciebie helikopterem to też jest noobem??ja biorę stingera i jadę z MaVami równo.

Broń służąca do zwiadu i oznaczania celów a nie zabijania przy jego pomocy.Jak wyżej napisałem niech by było, że robocik (nie heli) pierdo..ie mnie w plecy to jestem ranny ale żeby od razu ginąć to przesada.Wybaczcie za rozciągający się off topic.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mnie skosi MAV, to zmieniam klasę na technika, biorę Stingera i jest po problemie. Wtedy można już grać we względnym spokoju :)

Co do tematu: MR-_-ZEZO-_-

Zdeklarowany teamkiller.

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegięcie :pinch:

taa bo chcialem typa sprawdzic bo duzo takich tutaj pewnie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa bo chcialem typa sprawdzic bo duzo takich tutaj pewnie jest

tak się tłumacz, do pieca z nim -_-

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej jajca i weź to na klatę :)

Jakaś chwila słabości dopadła lalusa, po raportach bitewnych nie widać aby był boosterem.

Może zmień tryb rozgrywki jeśli zależy Ci na wywindowaniu lvl'u? Team DM który tak męczysz nie jest zbyt punktowanym trybem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem, robie na tym baretki do medalow itp i dodatki do broni

no i nie jestem boosterem, tylko jak juz wspomnialem chcialem fajsoona sprawdzic bo gdzies tam sie udzielil i byl dla mnie podejrzany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem, robie na tym baretki do medalow itp i dodatki do broni

no i nie jestem boosterem, tylko jak juz wspomnialem chcialem fajsoona sprawdzic bo gdzies tam sie udzielil i byl dla mnie podejrzany

Przestań chłopaku pieprzyć jak potłuczony nie znasz ziomka (nie grałeś z nim) więc się w jego temacie nie wypowiadaj.Dla mnie to te twoje zapytanie o boostowanie to tak jak byś zaproponował chodź podpierdolimy coś w sklepie bo mi się nie chce na to zarobić.Twój nick coś o tobie mówi.Ja bym go zmienił na pizduś156.Dałeś ciała z tym pytaniem i nie masz cohones oby się przyznać do błędu.Pozdrawiam

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak juz wspomnialem chcialem fajsoona sprawdzic bo gdzies tam sie udzielil i byl dla mnie podejrzany

Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf? Coś mi to przypomina :wallbash:

Gdzieś tam się udzielił? Daj konkret bo to co piszesz to jakiś bullshit :angry:

... Twój nick coś o tobie mówi.Ja bym go zmienił na pizduś156 ...

W PSN nie przejdą polskie znaki :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf? Coś mi to przypomina :wallbash:

Gdzieś tam się udzielił? Daj konkret bo to co piszesz to jakiś bullshit :angry:

i o to jest pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×