Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

olopl to postaraj się być


lennox znasz kogoś kto by nam pomógł

ja

rupert1302

krzych1989

ollestern

olopl-nie wiadomo czy będzie

vulcan_Genom

lenno_x

 

to jak coś to potrzeba nam jeszcze 2 osób na wszelki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zagrać pisac w zaproszeniu ze do rdr :) ale ostrzegam totalny noob gralem kilka razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zagrać pisac w zaproszeniu ze do rdr :) ale ostrzegam totalny noob gralem kilka razy :P

 ale wiesz jak chyba przyjąć zaproszenie i dołączyć do posse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka zamówiona, dodawajcie mnie do znajomych, z chęcią z wami pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj egzemplarz zamowiony zostanie wyslany jutro wiec najpozniej w piatek moge dolaczyc :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest Was już tylu że spokojnie poradzicie sobie beze mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lenox bądz i ty a czy ktoś wie gdzie najszybciej nabijać lvl w rdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość preferuje Pike's Basin.

@Chłopaki od zamawiania RDR, zamówiliście GOTY ze wszystkimi dodatkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale wiesz jak chyba przyjąć zaproszenie i dołączyć do posse

no raczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość preferuje Pike's Basin.

@Chłopaki od zamawiania RDR, zamówiliście GOTY ze wszystkimi dodatkami?

 

Zdecydowanie Pike's Basin. Osobiście znam tam każdy kamień. Dobra ekipa ogarnia to w niecałe dwie minuty w 6 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pike's Basin najlepiej robi się w dwóch kiedy jest mnożnik x3. Można nabić wtedy 4.5k xp albo Tesoro Azul samemu i stanąć na którymś dachu aby szybko zdejmować jeżdżących na koniach w koło miasteczka. Moja konsola wróci dopiero w następnym tygodniu to wtedy z chęcia dołącze no chyba że naprawa niewiele pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam, ale ja dopiero będę w domu koło 23 niestety - muszę popracować dłużej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pike's Basin najlepiej robi się w dwóch kiedy jest mnożnik x3. Można nabić wtedy 4.5k xp albo Tesoro Azul samemu i stanąć na którymś dachu aby szybko zdejmować jeżdżących na koniach w koło miasteczka. Moja konsola wróci dopiero w następnym tygodniu to wtedy z chęcia dołącze no chyba że naprawa niewiele pomoże.

 

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. 6 to optymalna liczba, każda dwójka obstawia jeden jar, a dynamit pod skrzynię na zmianę co drugie podejście podkłada każda z osób obsadzających dany jar. Punktów owszem masz więcej przy dwóch osobach, ale sumując czasy zrobienia Pike's Basin we dwóch, to się to gorzej kalkuluje jeżeli weźmiesz przelicznik punkty uzyskane w stosunku do minut spędzonych na ich zdobycie. Dodatkowo masz ten komfort, że jak jest więcej osób to możesz się urwać np. na godzinkę, a jak ekipa daje cały czas powtarzanie, to masz chociaż punkty bazowe tylko stojąc w bezruchu i nie udzilejąc się wcale. Oczywiście za nabijanie leveli bez XP x3 to nie ma co mówić, tutaj masz absolutną rację. Mój rekord to od soboty od rana do niedzieli do 23 - 145lvli (oczywiście przy XP x3 i w kółko PIke's Basin). Oczywiście były przerwy na spanie i jedzenie :) A co do Tesoro Azul, to też sporo Xp tam wpada, ale w Pike's Basin są bandyci mniej mobilni i jakoś dla mnie osobiście wolę wybrać Pike's Basin. Kto co lubi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś ogarnąc rdr multi? zeby nie robic spamu czy coś to na PW chyba , że nowym użytkownikom sie to przyda, chciałbym żeby mi ktos wytlumaczyl calego multi , mozna tam lvl wbijac? co to daje wszystko bym chciał wiedzieć itp itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem swoją kopię, dodawajcie do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś ogarnąc rdr multi? zeby nie robic spamu czy coś to na PW chyba , że nowym użytkownikom sie to przyda, chciałbym żeby mi ktos wytlumaczyl calego multi , mozna tam lvl wbijac? co to daje wszystko bym chciał wiedzieć itp itd. :)

 

Spox. Pograsz trochę to obczaisz lepiej temat. Zacznij sobie od free roam-a, najlepiej Friendly. Na Normal Free Roam gracze mogą się nawzajem zabijać, podobnie na Hard Free Roam, ale tu masz już wyłączone auto-celowanie. Na free roam-ie masz identyczną mapę jak w singlu. Generalnie zabawa skupia się na zdobywaniu kryjówek gangów, których jest kilkanaście. 

 

Ale free roam to tylko niewielka część multiplayera w RDR. Kluczem do wszystkiego jest przycisk Select na padzie. Po jego naciśnięciu otwiera Ci się boczne lewe menu, w którym masz całą gamę rozrywek, jak strzelaniny każdy na każdego, strzelaniny gangów, walka o skarby przez dwie drużyny, zdobywanie skarbów przeciwnej drużyny, zdobywanie skarbów w pojedynkę, walka o terytoria, poker, gra w kości, wyścigi konne czy walka z zombiakami. Lista jest rozwijana, a jeśli masz wszystkie dodatki będzie długaśna.

 

W multi RDR masz również rozbudowaną ścieżkę kariery. Leveli masz w sumie 250 po 50 na każdą legendę. Legend - odznak szeryfa jest 5. Punkty doświadczenia, które nabijają się na levele najszybciej zdobywać na kryjówkach gangów we free roam-ie. Im wyższy level, tym lepsza broń i lepsza szkapa. Niestety po osiągnięciu 50/100/150/200 levelu i przejściu do następnej legendy wszystkie osiągnięcia w tym ukończone wyzwania resetują się do zera i zabawę zaczynasz od początku. Dopiero po przejściu na czwartą legendę wszystko co uzbierałeś i wywalczyłeś dostajesz na wieki. Co jakiś czas pojawiają się eventy, które mnożą zdobyte punkty doświadczenia razy trzy, zazwyczaj w weekendy.

 

W multi RDR jest również sporo ciekawych trofeów online, większość z DLC. Co jakiś czas organizowane są tutaj ustawki właśnie na te trofea. Wreszcie podobnie jak w singlu również w multi RDR masz całą gamę wyzwań, które możesz ukończyć.

 

W razie pytań wal śmiało. Są tu gracze, którzy na multi RDR spędzili setki i tysiące godzin. A niektórzy w pewnych miejscach znają każdy kamień  :P

Forum jest od tego by pytać i dyskutować, a i innym osobom pewnie się przyda.

Choć wydaje mi się, że chyba lepszym miejscem jest kategoria GRY - Red Dead Redemption - http://www.ps3site.pl/forum/topic/16940-red-dead-redemption/page-221, bo tu raczej ludzie umawiają się na wspólne granie, więc jak będziesz miał dużo pytań, to tam chyba będzie lepiej pytać  ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustawia sie ktoś na wspólną gre?(na początek jakby ktos te kryjowki pomogl znalezc ) nie mam HS ale mam zamiar niedługo kupić więc pozostaje jedynie czat..

Edytowane przez MaJJkell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustawia sie ktoś na wspólną gre?(na początek jakby ktos te kryjowki pomogl znalezc ) nie mam HS ale mam zamiar niedługo kupić więc pozostaje jedynie czat..

 

To najpierw kup HS. Czat psuje całą zabawę, to nie szachy, że można sobie spokojnie w menu siedzieć i pisać. Pograj w singla, to będziesz wiedział gdzie są kryjówki (mimo, iż nazywają się kryjówkami to są oznaczone na mapie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustawia sie ktoś na wspólną gre?(na początek jakby ktos te kryjowki pomogl znalezc ) nie mam HS ale mam zamiar niedługo kupić więc pozostaje jedynie czat..

Łukasz montuje ekipę i szuka graczy. Dołącz do niego. Mam wrażenie, że nadajecie na tych samych falach...

Powodzenia życzę..!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tego ująć nie mogłaś :biggrin:

 

Wiesz ja nie ogarniam, jak ktoś kto nawet nie pogra, nie zobaczy, a zadaje miliony pytań. Rozumiem, że nie każdy wszystko wie, ale ludzie, nie zadawajcie pytań oczywistych, na które odpowiedzi zna każdy kto pogra samemu choćby godzinkę i pozna troche świat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram z kimś online. Głównie chodzi mi o wspólne czyszczenie kryjówek bo samemu to zalatuje nudą ;p

najlepiej ktoś z hsem.... bo czat tekstowy to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie ogarniam, jak ktoś kto nawet nie pogra, nie zobaczy, a zadaje miliony pytań. Rozumiem, że nie każdy wszystko wie, ale ludzie, nie zadawajcie pytań oczywistych, na które odpowiedzi zna każdy kto pogra samemu choćby godzinkę i pozna troche świat gry.

 

Dokłanie. Szanuję swój czas i zdrowie psychiczne.

Rozumiem pomóc, ale na litość Boską - są granice absurdu, nie będę nikogo oprowadzał po grze i tłumaczył jak grać. Tak sprawy w ZPCHR`ach są załatwiane, ja cierpliwości do tego nie mam, zwłaszcza że wystarczy poświęci 1h by zacząć ogarniać co i jak.

 

Bo coś mi się wydaje że wygląda to tak: "pomóżcie mi zrobić trofea w grze o której nie mam pojęcia i uciekam do innej gry bo jestem Trophy Hunter".

Na tego typu zabawy ja czasu nie mam.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram z kimś online. Głównie chodzi mi o wspólne czyszczenie kryjówek bo samemu to zalatuje nudą ;p

najlepiej ktoś z hsem.... bo czat tekstowy to porażka...

 

Ano porażka, jak granie to tylko HS. Ja wczoraj rozmawiałem przez telefon na drugim BT, poza tym z tego co zrozumiałem to miałem wpaść na chwilkę zrobić possu up i wyjść, więc nie chciało mi się rozłączać nawet. A wyszło jak wyszło. Możemy się kiedyś umówić i przelecieć mapkę. Godzinka i wszystko ogarnięte będzie. Przy całym posse to czasem nim dojedziesz to nie zdażysz nawet wystrzelić, a już po zabawie, więc optymalnie to po 2-3 osoby sobie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×