Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby ktoś chciał zagrać to zapraszać ! HS jeszcze nie mam ale zamówiony i już do mnie idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś chciał zagrać to zapraszać ! HS jeszcze nie mam ale zamówiony i już do mnie idzie :)

 Albo polski Jaś Fasola, albo ja mam przewidzenia... :blink:

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś chciał zagrać to zapraszać ! HS jeszcze nie mam ale zamówiony i już do mnie idzie :)

Dżizas !..... Mam full listę. Także odpadam ......

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem musicie chyba koalicję przeciwko czerwonoskóremu zorganizować  :P

Po co koalicja przeciwko..?

Będzie czerwonoskóry niegrzeczny, to się go do  wychodka zagoni, wyjście zabarykaduje bryczką a potem zrobi mały konkurs na rzut tomahawkiem  do lidera.. koniecznie z pozycji jeźdźca...!

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co koalicja przeciwko..?

Będzie czerwonoskóry niegrzeczny, to się go do  wychodka zagoni, wyjście zabarykaduje bryczką a potem zrobi mały konkurs na rzut tomahawkiem  do lidera.. koniecznie z pozycji jeźdźca...!

Czerwonoskóremu wręczymy GPS :biggrin:

Dlaczego ? - zainteresowani wiedzą :biggrin:

Kopara mi wówczas spadała jak mało kiedy :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co Wam chodzi ?

 

Daj ogłoszenie na portalu randkowym: "Hej laski, jestem wolny, która chętna na randkę?" Z pewnością będą walić do Ciebie drzwiami i oknami  ;) Chcesz z kimś pograć to sam zaproś taką osobę. Inna sprawa, jeśli ktoś na PSN ma full listę znajomych - 100 osób - to Cię nie przyjmie, musiałby kogoś usunąć. Koniec wykładu z łopatologii  ;)

 

 A czy to, co proponowałeś w poście nr. 2007, już wszystko zrobione..??   Chociaż ja wiem,  :pardon: ..?  Może mała odmiana dobrze nam zrobi.. a nawet na pewno..!!

I mam propozycję.. Skoro w sobotę Hania się spóźni, to może najpierw zróbmy Juarez, potem pół godziny przerwy na małe żarełko i doładowanie HS....

 A  RDR tak w okolicach  19:00-ej... Może Hania już będzie gotowa dołączyć..??

 

No ja się tam nie obijałem  :laugh: Spoko, możemy dalej się ścigać, ale faktycznie odmiana byłaby chyba wskazana. Choć u mnie ta sobota też stoi pod znakiem zapytania. Postaram się być, ale nie obiecuję na 100%.

 

Po co koalicja przeciwko..?

Będzie czerwonoskóry niegrzeczny, to się go do  wychodka zagoni, wyjście zabarykaduje bryczką a potem zrobi mały konkurs na rzut tomahawkiem  do lidera.. koniecznie z pozycji jeźdźca...!

 

Zawsze mogę wychodek dynamitem wysadzić  :biggrin:

 

Czerwonoskóremu wręczymy GPS :biggrin:

Dlaczego ? - zainteresowani wiedzą :biggrin:

Kopara mi wówczas spadała jak mało kiedy :biggrin:

 

Nie bez powodu pierwszy egzamin na prawko oblałem za jazdę pod prąd  :biggrin: Prosta sprawa, wsiadasz na konia, nie pij, nawet w grze, bo efekty będą jak ostatnio :) To już drugi taki numer po tym jak gadałem przez telefon i headset równocześnie  :ohmy: Aż strach pomyśleć co będzie następnym razem  :P

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........To już drugi taki numer po tym jak gadałem przez telefon i headset równocześnie  :ohmy:..........

 

To chyba ze mną było :) I to z mojej winy tak wyszło :D

To był dobry numer :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nauczkę, trzeba było biec patrząc na trasę, a nie na tego co biegł z przodu :) Ale zakręciliśmy się wszyscy równo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To było wtedy, gdy gnałam tam skąd inni wracali..?? 39403567251537792985.gif

 

Tak :D

Mnie też mineli :D

Mamy nauczkę, trzeba było biec patrząc na trasę, a nie na tego co biegł z przodu :) Ale zakręciliśmy się wszyscy równo :)

 

Ale mogło być gorzej :D Mogliście wszyscy skończyć w rzece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie na portalu randkowym: "Hej laski, jestem wolny, która chętna na randkę?" Z pewnością będą walić do Ciebie drzwiami i oknami  ;) Chcesz z kimś pograć to sam zaproś taką osobę. Inna sprawa, jeśli ktoś na PSN ma full listę znajomych - 100 osób - to Cię nie przyjmie, musiałby kogoś usunąć. Koniec wykładu z łopatologii  ;)

 

Przecież ten dział jest chyba do umawiania się na gre tak? jestem tu nowy więc nie znam zbyt wiele osób.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten dział jest chyba do umawiania się na gre tak? jestem tu nowy więc nie znam zbyt wiele osób.. :)

 

Pogadaj z Lukash_PL1 - on szukał ludzi do trofeów.

Co do reszty twojej wypowiedzi - to tak jak Tecu napisał :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten dział jest chyba do umawiania się na gre tak? jestem tu nowy więc nie znam zbyt wiele osób.. :)

Jeśli masz sprawny HS, wiesz jak odebrać zapkę do wspólnej gry,  jeśli nie masz parcia wyłącznie  na trofea ale jako nowicjusz chciałbyś nabijać levele, poznać mapę...  jeśli nie będzie ci przeszkadzać babskie dowodzenie.. - to zaproś mnie do znajomych, bo po 18 czerwca będę miała luzy. 

Ale nie idź przykładem  Łukasza, który ...hmm... już nieważne.

Z twoich wpisów niestety wynikało, że jesteście z tej samej bajki... (stąd te nasze kuksańce)

 I  pamiętaj:  jeśli chcesz z kimś grać, to ty go zapraszasz do znajomych, a nie odwrotnie. Jeśli ta druga osoba będzie chętna, to cię przyjmie, jeśli nie - to trudno...

 W moim przypadku, odpada pisanie na czacie czy w wiadomościach...   W czasie gry -NIE CZYTAM...!  a po kilku takich numerach wywalam ze znajomych..!

mój PSNid bogda501

Decyzję pozostawiam tobie

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co z tym Łukaszem chodzi po prostu jestem nowy i tyle.. bogda501 to jak dojdzie do mnie HS to Cie zaprosze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co z tym Łukaszem chodzi po prostu jestem nowy i tyle.. bogda501 to jak dojdzie do mnie HS to Cie zaprosze..

Ale dopiero po 18 czerwca..!! bo teraz wciąż brakuje mi czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu jestem nowy i tyle.. 

 

Tak jak pisała Bogda, jeśli chcesz z kimś grać, inicjatywa wychodzi od Ciebie. Jak bardzo Ci zależy i chcesz pograć w większym gronie to możesz sam zorganizować jakąś ustawkę. Kiedyś już pisałem, że w większym gronie nowym graczom łatwiej jest przełamać bariery, niż jeśli umawiają się we dwójkę nie mając zielonego pojęcia kto jest po drugiej stronie. Zapodajesz termin z parodniowym wyprzedzeniem, wstępnie zakreślasz plan ustawki i puszczasz listę, na którą pierwszy się wpisujesz. I vice versa jak ktoś zorganizuje ustawkę to korzystaj z okazji, dołączaj do ustawek i poznawaj nowych graczy. Jak pogadasz z innymi na ustawce i nawiążesz nowe znajomości to łatwiej będzie Ci się umawiać na wspólne granie bez ustawek  ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłabym sobą, gdybym nie  utknęła gdzieś w menu... Oto mój problem: Tym razem chodzi o challenges w SINGLU...

Nie rozumiem o co biega z wyzwaniem pierwszym z góry...  Do tej pory pasek postępu był czarny,  lub biały  (cały lub częściowo)... ale zawsze BYŁ.. 

A teraz zamiast paska.. jakieś pustki  i  nie wiem co z czym się je...

 Może mała pomoc..???

60812059167433590242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym przejmować Bogda  :) Tak to już jest zrobione z niektórymi wyzwaniami. I tak na końcu jak już przejdziesz wszystkie wyzwania to w menu challenges jak to mawiał pewien pan "nie będzie już niczego"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W moim grafiku na sobotę, zaszły pewne małe ale niezależne ode mnie - zmiany. :shok:

Na konsoli mogę być dostępna w godz. 15:00-16:30.....

 a potem dopiero od godz 18:30 i tak aż do północy (może nawet godzinkę dłużej)

 Wprawdzie nie ma listy, ale obiecywana  ustawka dojdzie do skutku..?

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W moim grafiku na sobotę, zaszły pewne małe ale niezależne ode mnie - zmiany. :shok:

Na konsoli mogę być dostępna w godz. 15:00-16:30.....

 a potem dopiero od godz 18:30 i tak aż do północy (może nawet godzinkę dłużej)

 Wprawdzie nie ma listy, ale obiecywana  ustawka dojdzie do skutku..?

 

Ja też mogę mieć w ten weekend problem, bo wpadnie kolega z kluczem francuskim/żabką i muszę zmienić zawór do wody, bo mi woda leci ciurkiem do pralki zamiast strumieniem i pewnie zajmie nam to nieco czasu, plus pewnie użyjemy jakiś dopalaczy, żeby robota lepiej szła. :) Ale na konsoli planuję być i tak, tylko, że pewnośći co do godziny Wam nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wychodzi na to że każdy z nas (włączenie ze mną) może mieć problem z czasem na grę w tą sobotę ;)

W moim przypadku jest tak, że pogoda się poprawiła więc będę musiał podgonić prace z którymi jestem w tyle - a są raczej pilne (.... wiadomo jakie) :)

Więc też pewnie dotarłbym później - ale nie wiem dokładnie na którą :).

Także może przełóżmy nasze spotkanie na przyszły weekend ? :)

Co Wy na to ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, na to wychodzi. Więc faktycznie najlepiej chyba będzie jak przełożymy nasze spotkanie na przyszły weekend. 

Wtedy możemy sobie zrobić nawet dłuższy maraton :) Myślałem, żeby porobić coś z free roama, gdzie wyzwania też są w miarę przyjemne.

No i jak nie macie dość to możemy skończyć wyścigi  ;) Czyli umawiamy się na przyszłą sobotę/niedzielę, OK?

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×