Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wam będzie ktoś z was grał na wieczór bo chciałbym popróbować jeszcze z tym posse up będę grał koło godziny 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie wpadło posse up dzięki za pomoc i przepraszam za kłopoty ze mną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś klany czy coś? Gdzies można dołączyć wpisać tag? Jestem typowym skillowcem w FPS-y :. Przez ostatnie 2 lata męczyłem BFA i dobiłem do ratio 3.0. Jak wygląda tutaj strzelanie? Chodzi mi od strony technicznej typu ta broń najlepsza to oblokujesz po blablabla. Dodam że singla nawet nie odpalę tylko od razu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff...też mi wyczyn, ratio 3.0. Przyszedłeś się chwalić czy grać? Co za różnica jakie masz staty w innej grze?

Właśnie odpal najpierw singla żeby się z grą zaznajomić, a nie pytać o byle głupotę(zresztą Vulcan już to komuś tutaj pisał).

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, to drugie  :laugh: Chodziło mi oczywiście o Zebra Donkey, jak pisał Lennox dostępnej od piątej legendy. 

Nie jest tak szybki jak czarny, biały i żółtawej maści koniki ale poziom staminy ma najwyższy ze wszystkich dostępnych zwierząt, więc też można nim/nią wymiatać  :)

 

Sobota godz. 17.00

 

1. Lennox

2. JoxerTeaman

3. bogda501

4. Lukash_pl1

5. hania_bania

6. radekc1975

7. SolidAREK

8. Tecumthe

 

Przepraszam, ale trochę się spóźnię, wpadli do mnie niezapowiedziani goście... Na 18 powinnam być, także nie czekajcie na mnie, a ja dołączę się później. Sorki jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale trochę się spóźnię, wpadli do mnie niezapowiedziani goście... Na 18 powinnam być, także nie czekajcie na mnie, a ja dołączę się później. Sorki jeszcze raz

 

No to umówmy się może na szóstą, ok? Gadałem z Lennoxem, też będzie później. Ja też mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia i na piątą raczej nie zdążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram z kimś online. Głównie chodzi mi o wspólne czyszczenie kryjówek bo samemu to zalatuje nudą ;p

najlepiej ktoś z hsem.... bo czat tekstowy to porażka...

Jeśli nie pogardzisz babską pomocą i masz dzisiaj (niedziela), kilka wolnych godzin po południu... to mogę z Tobą powojować z bandziorami.  We dwoje raźniej..... No, chyba że już kogoś znalazłeś i Twoja prośba straciła na aktualności....

Mój warunek, to  sprawny HS... inaczej wycofuję się....

Na początek można się spotkać na serwerze prywatnym i obgadać plan działania...

 

***********************

 

Wczorajsza ustawka  zagrzała łącza i serwery, bo pod koniec gry zaczęły odmawiać posłuszeństwa a HS- wymagały doładowania...

Ale trudno im się dziwić... gdy przez osiem godzin  pięciu (potem 6-iu) graczy wyładowywało swoje ADHD na nic nie winnych  rumakach... to wynik był do przewidzenia..

 Pięciu wspaniałych w samo południe na Dzikim Zachodzie...na swoich wspaniałych wierzchowcach - stanęło w centrum  MacFarlane's Ranch..... do wspólnej fotografii...

Chciałoby się rzec: "Rodzina na swoim"...!

34798771925624663772.jpg

 

Tylko gracza Mokotow81 mi tam  brakowało....  Hej Kowboju...! Gdzie jesteś...!

Edytowane przez Bogda501
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza ustawka, to jedna z lepszych w jakich brałem udział.

Dziękuję wszystkim za całokształt i przede wszystkim klimat który się wytworzył :)

Było mega - do szybkiego następnego :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, szukamy ( jest nas narazie 2 ) do wspolnego grania w multi, mile widziany mikrofon, bez niego bedzie trudno ale mozna sprobowac.

My posiadamy...

Prosze pisac na nick w psn : animavilia1979

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza ustawka, to jedna z lepszych w jakich brałem udział.

Dziękuję wszystkim za całokształt i przede wszystkim klimat który się wytworzył :)

Było mega - do szybkiego następnego :)

 

No impreza była przednia, aż wino się po laptopach lało  :) Oj czego tam nie było, polityka, autonomia Śląska, szkoła, a wiem... księży mi zabrakło  :biggrin: Następnym razem musicie chyba koalicję przeciwko czerwonoskóremu zorganizować  :P Jakby nie awaria PSN-u pewnie do rana byśmy posiedzieli. Fajnie się z Wami spędza czas! Rzućcie jakieś propozycje następnych challenges to coś zorganizujemy: free roam, weapon, pvp, stronghold, gambling, co-op. Dla mnie wsio jedno  :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o księżach, arcybiskupie Paetzu i problemach watykanu pogadamy w następną sobotę :biggrin: :biggrin:

Bo nie ma opcji byśmy się wówczas nie spotkali :)

Jedziemy następne Challanges lub cokolwiek :) no i kolejny panel dyskusyjny :biggrin:

Dla takich ustawek w takim towarzystwie warto czekać cały tydzień :) - oby zleciał jak najszybciej :)

Jak znowu PSN nie nawali to siedzimy do rana :)

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu PSN nie nawali to siedzimy do rana :)

Ja do rana nie wysiedzę...!! Ostatnia ustawka zrobiła ze mnie niedzielnego zombiaka.. Byłam tak padnięta, że pół niedzieli przespałam na stojąco..... :blink:

Myślę, że moja norma, to tak do 23-ej..

 Kłopoty panów w czarnych sukienkach (w tym jednego w czerwonych majtkach)... ?? Zapowiada się interesująco..!!   39403567251537792985.gif

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie, że nic na siłę - pociągniemy tyle ile się da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do rana nie wysiedzę...!! Ostatnia ustawka zrobiła ze mnie niedzielnego zombiaka.. Byłam tak padnięta, że pół niedzieli przespałam na stojąco..... :blink:

Myślę, że moja norma, to tak do 23-ej..

 

Wyśpisz się po śmierci :) Zawsze to sobie powtarzam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego co, Kto i do której liczę na ten sam skład osobowy -> w całości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to wysuszyłam klawiaturę od laptopa i w końcu mogę coś napisać ;)

Niezależnie od tego co, Kto i do której liczę na ten sam skład osobowy -> w całości  :)

No jasne! :biggrin: Już sobie zamówiłam porządnego HS'a, mam nadzieję że dojdzie na czas ;)

Tylko w sobotę są imieniny Jolanty, mojej drogiej teściowej i rodzinny obiad się szykuje, a że teściowa to rozrywkowa babeczka jest i zawsze najlepsze wina dla nas szykuje, to zazwyczaj impreza trwa do nocy, a czasem i do rana :biggrin: Także od razu mówię, że nie wiem ile mi się tam zejdzie, ale postaram się być! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Hanula, będziemy na Ciebie czekać :)

I wszystkiego najlepszego dla Teściowej :) :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winszuję ekipy po wpisach widzę, że jesteście zgraną bandą, aż żal mi dupę ściska, że taki gamoń jestem i z Wami nie ogrywam:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie jakieś propozycje następnych challenges to coś zorganizujemy: free roam, weapon, pvp, stronghold, gambling, co-op. Dla mnie wsio jedno  :)

 A czy to, co proponowałeś w poście nr. 2007, już wszystko zrobione..??   Chociaż ja wiem, :pardon: ..?  Może mała odmiana dobrze nam zrobi.. a nawet na pewno..!!

I mam propozycję.. Skoro w sobotę Hania się spóźni, to może najpierw zróbmy Juarez, potem pół godziny przerwy na małe żarełko i doładowanie HS....

 A  RDR tak w okolicach  19:00-ej... Może Hania już będzie gotowa dołączyć..??

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za chęć pomocy :)

Będę wdzięczny :)

A RDR możemy potem lecieć do oporu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×