Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

mógłby mi ktoś napisać, ile miejsca na dysku zajmuje infamous 2 w wersji PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też tak ma, że chodzi jak głupi i szuka tych stworów, żeby odkryć misje a nie może ich znaleźć? Bo ja chcę ukończyć całą wyspę na 100% i szukam od 2 dni i jeszcze 4 misje i lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupowac inFamousa ale ostatecznie kupilem za 164zl wiec calkiem tanio jak na nowosc. Po wlaczeniu oczywiscie przywitala mnie aktualizacja :/ (107mb)

Zobaczymy co z tego bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem pierwsza wyspe, ale nie przejalem calej. Wyglada na to, ze jakas misja poboczna sie nie aktywowala.

Ja mam 100% pierwszej wyspy, czasem jest tak, że trzeba się pokręcić i się pojawi lub jak udaremnisz porwanie albo napad to pojawi się gdyż przeciwnikowi wypadnie fotka z paczką, którą należy znaleźć.

Po za tym jestem bardzo zadowolony z inFamous 2, wszystko mi się w niej podoba od oprawy graficznej kończąc na polskiej wersji, dla mnie jest to chyba najlepsza seria na PS3, dla której warto mieć te konsole. Po ukończeniu gry na 100% wł. edytor :smile: i spróbuje własnych sił :sweat: w tworzeniu misji.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem.

Skąd zebrać te 305 odłamków ??

W necie pokazane są mapy i tam jest 221.

PS. Z tego co zauważyłem odłamki zbierane przez rozbrojenie bomb nie wliczają mi się.

Edytowane przez grzesgogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 159 odlamkow a ledwo na druga wyspe wlazlem. Watpie by bylo ich tylko 221 skoro 305 jest potrzebnych do trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem.

Skąd zebrać te 305 odłamków ??

W necie pokazane są mapy i tam jest 221.

PS. Z tego co zauważyłem odłamki zbierane przez rozbrojenie bomb nie wliczają mi się.

Każda z dwóch wysp podzielona jest na dwie mniejsze dzielnice. Tak więc w sumie cała mapa liczy ich 4. Na ign zamieszczono póki co mapy tylko dla trzech z nich. Na szczęście to nie problem, gdyż po wykonaniu 60 misji pobocznych można kupić moc, która pokazuje na radarze nawet najbardziej oddalone odłamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gre skończyłem,teraz gram drugi raz jako zły,bardzo dobrze mi się gra może dlatego że jestem jednym z nielicznych których podobała się jedynka tongue.gif

Ale te misje użytkowników mi się nie podobają zagram te 25 do trophy i już ich nie rusze...

Oj, nie jest nas aż tak mało ;) Moje wrażenia(niestety, ale oceniane na podstawie dema-ale niedługo się to zmieni :)) są bardzo pozytywnie. Gra się świetnie, a zabijanie mobów daje masę frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo fajnie gra, przeszedłem na razie 9 misji i jest super. Pierwsza część mi się strasznie podobała :) A dwójka jest jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo fajnie gra, przeszedłem na razie 9 misji i jest super. Pierwsza część mi się strasznie podobała :) A dwójka jest jeszcze lepsza.

U mnie bylo odwrotnie. Jedynke olalem po ukonczeniu 1 wyspy. W przypadku infamous 2 jest inaczej. Podoba mi sie na tyle mocno, ze ja skoncze. Nie skonczylem ME2, nie skonczylem RDR. Chyba bardziej wybredny sie robie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kolejny powód zeby nie oceniac gier po demach :P

Gra sie rewelacyjnie i jest bardziej wciagajaca niz poprzednia czesc w ktora nie moglem grac w dlugich sesjach i ograniczalem sie do misji glownych omijajac poboczne. Tutaj jest odwrotnie , najpierw wykonuje poboczne i zbieram odłamki z okolicy dopiero pozniej gram fabularną misje

Jedynie co mi sie mniej podoba to karma (dobro vs zlo) nie slyszymy juz mysli Cola w ktorych mowi nam jakie beda konsekwencje dla odpowiedniego wyboru tu jest to inaczej rozwiazane (przynajmniej na razie mam 30% gry)

Drugą rzeczą sa nowe umiejetnosci ktore zdobywamy w inny sposob niz poprzednio , w jedynce schodzilismy do podziemi właczyc jakis transformator a tu dostajemy specjalne wyzwania zeby odblokowac nowa "moc"

A i jeszcze jedno mialy byc wszystkie moce te co w jedynce a niestety tak nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 6h i mogę śmiało napisać, że obok RDR jest to najlepszy sandbox w jaki grałem. Misje są zróżnicowane, design miasta świetny, grafika bardzo dobra (najładniejsza gra z otwartym światem), moce naszego herosa zajebiste, gra przy tej całej zadymie chodzi płynnie, ogólnie nie dziwią mnie trak wysokie oceny, bo gra aż ocieka miodem. Jest mega grywalnie. Niejednokrotnie złapałem się na tym, że zamiast kończyć kolejne główne misje, które swoją drogą są bardzo efektowne, ja wykonuje te poboczne, a przy okazji zbieram odłamki i poluje na gołębie. Kupować inFamous 2, nie pożałujecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem grę grając złym Colem. Grałem na poziomie średnim -> moim zdaniem za łatwo. Oczywiście parę razy padłem, ale nie jest to wymagający poziom trudności. Teraz zabieram się granie po dobrej stronie mocy. Gra naprawdę dobra i wciąga -> włącza się w tej grze efekt "jeszcze tylko jedna misja" -> a dwie godziny później o 3.30 z rozsądku kładziesz się spać bo do pracy niestety trzeba wstać.

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mimo ze za jedynką nie szalałem i się nie zawiodłem, dopiero z 1h30 pograłem ale jest o wiele lepiej niż w pierwszej części o wiele fajniejsze miasto, bardziej intuicyjne poruszanie się. Na bardzo duży + na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam, też gram, też sie jaram. Najładniejszy sand-box ever. No może tylko widoczki w Just Cause 2 były ładniejsze, ale to inna stylistyka i nie było tyle szczegółów co tutaj. Ładna, długa, miodna - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszył mnie motyw z pewną elektryczną dopałką, dzięki której można bawić się w Spider-mana :] szkoda tylko, że ta pojawia się tak późno.

Póki co skończyłem grę po "ciemnej stronie mocy", ale wynikające z tej ścieżki zakończenie kompletnie mnie nie usatysfakcjonowało. Trzeba będzie powtórzyć ostatnią misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Dzisiaj kupiłem iF 2, i mam kod do bety uncharted 3. Teraz nasuwa się moje pytanie. Czy moge teraz wpisać juz kod i on się "nie zmarnuje" i będe mógł później grać w bete, czy poczekać aż będzie beta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, dopiero teraz zauważyłem, że mam coś takiego w pudełku z grą :ok:

Dołączam się do pytania owNeD.bY.NeVA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo milion razy ze kod bedzie dzialal jak ruszy beta tj 28.06.2011

Gre juz ukonczylem i jest mega :P

Tylko szkoda ze prawdopodobnie nie bedzie 3 czesci sadzac po zakonczeniu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra się dobrze sprzeda, to na pewno będzie część trzecia, niezależnie od zakończenia IF2. Nikt by zdrowych zmysłach nie zarzyna kur znoszących złote jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra się dobrze sprzeda, to na pewno będzie część trzecia, niezależnie od zakończenia IF2. Nikt by zdrowych zmysłach nie zarzyna kur znoszących złote jaja.

Z tego co wiem tak się kończy tylko po stronie zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie miałem okazji sprawdzić dobrego zakończenia, ale zakładam, że jest full positiv i to ono będzie kanoniczne w przypadku kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×