Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest fajna, jak na razie jedyna w swoim rodzaju - chyba. System walki jest poprawiony, moim zdaniem na lepszy - bardziej efektowny i efektywny. Grafika też, nie jest może olśniewająca, ale jest ładna. Wydaje mi się, że ułatwili trochę wspinaczkę. Faktycznie przeciwnicy nie są trudni - grałem na hard, no ale może to ma być łatwe, to tylko demo.

Pierwsze inFamous oplatynowałem i jednego nie rozumiem - przecież Kessler, to tak naprawdę Cole co nie? To dlaczego on chce go dorwać? Chyba, że czegoś zapomniałem lub źle zrozumiałem tamtą fabułę... :thumbsup:

Ogółem grze dałbym 9/10. Najfajniejsze jest to, że nadal trzyma klimat jedynki.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spoileruj bo tu co niektórzy czekają na Infamous z WB w tym ja. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, jak na razie jedyna w swoim rodzaju - chyba. System walki jest poprawiony, moim zdaniem na lepszy - bardziej efektowny i efektywny. Grafika też, nie jest może olśniewająca, ale jest ładna. Wydaje mi się, że ułatwili trochę wspinaczkę. Faktycznie przeciwnicy nie są trudni - grałem na hard, no ale może to ma być łatwe, to tylko demo.

Pierwsze inFamous oplatynowałem i jednego nie rozumiem - przecież Kessler, to tak naprawdę Cole co nie? To dlaczego on chce go dorwać? Chyba, że czegoś zapomniałem lub źle zrozumiałem tamtą fabułę... :thumbsup:

Ogółem grze dałbym 9/10. Najfajniejsze jest to, że nadal trzyma klimat jedynki.

po pierwsze nie wal takimi spojlerami :/ jednak co jak co, ale zakonczenie pierwszej czesci bylo swietne i zaskakujace....

a po drugie:

Kessler to Cole... ale w tym zlym wydaniu :) i w przyszlosci zrobil on straszny rozpieprz na ziemi... dlatego postanowil cofnac sie w czasie i powstrzymac samego siebie... ja przynajmniej tak to zrozumialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie dema nieSławnego 2. Świetnie się gra. Nie mogę się doczekać inFamous w WB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorki, że nie spojlerowałem... :sweat:

Ok, rozumiem Cole chce dorwać Kesslera, bo ten zrobił wielki rozpieprz, ale przecież sam Kessler zrobił to dla dobra Cole'a, aby ten mógł naprawić ten szajs co nie? Kurde dawno w to grałem już nie pamiętam dokładnie o co poszło, ale wiem, że Kessler zrobił chyba coś dobrego dla Cole'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler ratuje swoją rodzinę przed Bestią lecz zostawia innych na pastwę losu.Przez lata Bestia robi piekło na ziemi ,niszcząc wszystko.Kessler z powodu porażki i gniewu używa swojej mocy aby cofnąć się w czasie.Próbując zmienić historię ,przejmuje dowodzenie nad synami pierworodnymi,przyśpiesza prace nad kulą promieni.Przez lata planuje wybuch ,kwarantannę ,szuka Cole.Kessler zabija Trish ,aby Cole nie związał się emocjonalnie i nie popełnił tego samego błędu.W skrócie Kessler przygotowuje Cole do starcia z Bestią.

Właśnie jestem na etapie dema nieSławnego 2. Świetnie się gra. Nie mogę się doczekać inFamous w WB

A ja na nieSławnego 2 a dema nie ruszam :biggrin:

Edytowane przez qba987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO, twierdząc po demku, dwójka będzie o wiele lepsza od 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu te demko takie proste:

Przy każdym loadingu gra automatycznie zmienia poziom trudności na easy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima juz wysylała dziś infamous2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler ratuje swoją rodzinę przed Bestią lecz zostawia innych na pastwę losu.Przez lata Bestia robi piekło na ziemi ,niszcząc wszystko.Kessler z powodu porażki i gniewu używa swojej mocy aby cofnąć się w czasie.Próbując zmienić historię ,przejmuje dowodzenie nad synami pierworodnymi,przyśpiesza prace nad kulą promieni.Przez lata planuje wybuch ,kwarantannę ,szuka Cole.Kessler zabija Trish ,aby Cole nie związał się emocjonalnie i nie popełnił tego samego błędu.W skrócie Kessler przygotowuje Cole do starcia z Bestią.

A ja na nieSławnego 2 a dema nie ruszam :biggrin:

:turned:

No tak jak mówiłem, zrobił to dla swojego i innych dobra - jednym słowem mówiąc naprawia swój błąd.

Dobra już kumam o co cho, to po prostu kontynuacja jakby przygód, tylko że trochę dziwna, przecież Cole pod koniec części pierwszej dowiedział się o tym, że Kessler to tak naprawdę on, więc nie widzę tu trochę sensu, aby Cole znowu szukał Kesslera i chciał go zabić bo i po co? Chyba, że szuka bestii, a Kesslera już olał - CHOLERA ! Już się zakręciłem w tej fabule... W demie Infamous 2, był coś o Kesslerze chyba nie? Że trzeba go znaleźć itd. czy nie? ;d Czy teraz priorytetem jest bestia? A Cole już będzie współpracował ze swoim "wrogiem"

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie przeszedłem jedynki to dwójka wprowadzi mnie jako tako w ogólną fabułę abym się jakoś połapał? Zaznaczam , że mam ochotę zagrać tylko w drugą część :) Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogolew juz wysylaja maja juz dostepna :) SPRAWDZ NA ICH STRONCE NAPIS DOSTEPNE W 24H;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie przeszedłem jedynki to dwójka wprowadzi mnie jako tako w ogólną fabułę abym się jakoś połapał? Zaznaczam , że mam ochotę zagrać tylko w drugą część :) Z góry dzięki za odp.

toretycznie zaczac grac mozesz od razu w dwojke, ale z tego co wiem to w intrze sa doslownie 2 zdania na temat fabuly pierwszej czesci.... wiec pewnie i tak nic z tego nie bedziesz wiedzial :)

jak juz bardzo chcesz olac 1 to poczytaj sobie streszczenie fabuly, albo po prostu nasze ostatnie komentarze (te spojlerki) :) ale jednak polecam Ci przejsc pierwsza czesc :) swietna gra i teraz darmowa w programie "welcome back"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mi ciesnienie zmalalo po ograniu dema :P w sumie nawet nie wiem czemu bo jedynka mi sie nawet podobala. Mialem kupic w dniu premiery ale chyba poczrkam az stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot....deo-review?hd=1

Na gamespot ocena 7,5. Jednak z komentarzy można wyczytać, że grę recenzował fanboy Nintendo :ermm:

nie przejmowalbym sie takimi reckami :) gra juz gdzies zlapala 9 wiec srednia nie jest zla :P zreszta pierwsza czesc tez nie miala jakis genialny ocen a gra byla swietna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w demko i jestem bardzo zadowolony, recenzjami sie nie kierujcie kiedy mozecie sami przetestowac produkt, w dodatku demo jest dosc dlugie wiec nie ma co narzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem to i :sick:

201105191305465363.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten recenzent miał ciche dni, (lub dostał w łapę) dzięki wb pykam teraz w jedynkę i gra jest super, demo 2 też sprawdziłem i na pewno kiedyś zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę dobra. Jeżeli komuś podobała się pierwsza część to druga też mu się będzie podobać. Lepsza grafika, świat bardziej kolorowy i dobrze się gra.

Ci co ukończyli pierwsza część i maja na konsoli z niej sejwy otrzymają dodatkowy punkt karmy w I2 dobra lub zła w zależności w jaką stronę poszliście w pierwszej części, dodatkowe PD na start oraz dodatkowe gniazdo energii na starcie (nie miałem gry w platynie więc całkiem możliwe, że za platynę jest coś więcej).

Wciąż zbieramy odłamki, a przekaźniki zastąpiono gołąbkami, ale nie takimi w kapuście. ;)

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

201105191305465363.jpg

Dobra okładka!

Co do demka, stary dobry inFamous. Widać, że wszystko zostało poprawione względem jedynki. Grafika na plus, może drażni nieco brak AA, ale trzeba pamiętać, że to gra z otwartym światem. Chyba najładniejszy sandbox w jaki grałem. Nowe moce świetne, jest mega zadyma, a przy okazji gra chodzi płynnie. Samo miasto także na duży plus, wzorowali się na Nowym Orleanie, jedynym mieście w USA, gdzie można coś ciekawego, wiekowego zobaczyć ;). Ogólnie bardzo dobre wrażenia. Jedynkę ukończyłem dwa razy, co zdarza mi się baaardzo rzadko. Preorder złożony, czekam na dzień premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten "niesławny" to okladka bylaby swietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten "niesławny" to okladka bylaby swietna.

Mi to w ogóle nie przeszkadza, ale dla innych przez tego nieSławnego gra straci na wartości. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepsza okładka niż ta co Amerykańce mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×