Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to w ogóle nie przeszkadza, ale dla innych przez tego nieSławnego gra straci na wartości. :laugh:

Wg mnie pasuje jak swini siodlo. To tak jakby napisali "infamous, infamous 2".Bez sensu. Dopoki nie jest to platyna to nikt sie nie bedzie czepial wartosci :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, będzie można odblokować skina Kesslera bez kupna herro edition? W Special Edition jest tylko skin Cole'a z pierwszej części, a w skinie Kesslera Cole wyglądał by jak assasin z assasin's creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem demo. Gierka jest świetna. Klimat pozostał, a to bardzo ważne. Polski dubbing? Mi tam się podoba. Grę na pewno kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, będzie można odblokować skina Kesslera bez kupna herro edition? W Special Edition jest tylko skin Cole'a z pierwszej części, a w skinie Kesslera Cole wyglądał by jak assasin z assasin's creed.

nie wiem czy mozna to odblokowac, ale Ultima dodaje go do normalnej wersji gry jako bonus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka znudzila mnie po przejsciu pierwszej wyspy, ale za 160zl moge sie skusic na druga czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mozna to odblokowac, ale Ultima dodaje go do normalnej wersji gry jako bonus :)

Właśnie wczoraj zauważyłem, tyle że zamierzałem kupić sobie specjalną edycje, ale skoro dają skin Kesslera do zwykłej edycji to nie wiem co wybrać ;/

Domyślam się, że po czasie będzie można kupić kody do bonusów na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demo i jestem bardzo zadowolony, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła graficznie (postacie w tym Cole , dalej zwłaszcza noc, neony i księżyc w pełni). Do dziś pamiętam jak grałem w demo jedynki - którego wstyd przyznać - nie doceniłem. Potem zagrałem jeszcze raz i mnie porwało.

Tu od początku będąc już starym fanem, który Kesslera pożegnał w jedynce - wiem czego się spodziewać i to co otrzymuję wystarcza mi w 100%.

Generalnie jestem na tak mutantom - ubarwiają rozgrywkę w stosunku inF i są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzi Cie a razem z nim patch 1.01 o nazwie additional content :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żer dla skner dzisiaj było dużo IF ,199 a wersja z padem 299

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wypowiedzi na temat samej rozgrywki ? Wciąga czy nudzi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdę jedynkę z Welcome Back to chyba się skuszę na taką wersję z padem :teehee:, tam są chyba niebieskie w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja. Na MeTaCritic Infamous 2 ma średnią 86% (z 22 recenzji) co świadczy o jakości wykonania tejże gry. Nawet serwis IGN (który słynie ze swojej ostrej krytyki i niskich ocen) dał ocenę 9/10. No po filmikach i demku trzeba stwierdzić, że jedna z lepszych gier tego roku. Przede wszystkim na plus idzie:

+ bardzo ładna grafika

+ widowiskowy gameplay

+ czas rozgrywki

+ płynność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście swoim pudełku instrukcję?

Nie wiem czy to problem mojego egzemplarza czy wszystkie Polskie wersje gry nie posiadają instrukcji. Mam tylko kod na betę U3 i zniżkę na inFamous 1 (lol, inFamous jest przeciez w Welcome Back :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście swoim pudełku instrukcję?

Nie wiem czy to problem mojego egzemplarza czy wszystkie Polskie wersje gry nie posiadają instrukcji. Mam tylko kod na betę U3 i zniżkę na inFamous 1 (lol, inFamous jest przeciez w Welcome Back :D)

Ja mam jakąś tam instrukcję ale nie wiem czy warto się przejmować jej brakiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocielm ze sklepu i jestem bardzo zaskoczony ! grafika mi sie strasznie podoba duzo ale to duzo lepsza niz w jedynce, no ale grafika nie jest najwazniejsza . wiec to by bylo na tyle wracam do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poziomem trudnosci to zabardzo nie wiem, bo jest mozliwosc ( jezeli masz savy z jedynki ) tak jakby kontynuowac, czyli poziom dobra lub zla, wiec chyba poziom trudnosci gry sam sie ustala z jedybki. ale tez jest mozliwosc grania nowej gry i wtedy pewnie mozn ustawic poziom trudnosci, ale bedzie pewnie reputacje od nowa zdobydz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Playstation Store jest inFamous 2 pelna wersja za 209zl , to chyba pierwszy taki przypadek zeby gra w dniu premiery byla w PSS. Ciekawe ile zajmuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×