Skocz do zawartości
ONE

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Ohohoho uhuhuhuhu, no kolezko. To sie usmialem. Widac, ze poczucie humoru tez masz od Alu :P

Ciesze sie :D, pozdrow wyimaginowanego kolege :P

Kroogah

Proponuję wrocic do rozmowy jak gra wyjdzie.

Gdzies wyczytałem dobry komentarz do tej gry że jest to taka Bayonetta z karabinem maszynowym smile.gif

Ps

Grałeś w "Darksiders" ? chyba nie

Oby to byla bayonetta pod wzgledem furory a nie proby przeniesienia rozgrywki slashera w TPSa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w "Darksiders" ? chyba nie

Oczywiscie, ze gralem. Jezeli jestes niedowiarkiem to sprawdz moja liste Trophies.

@siux

Pozdrowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooooo

Tylko tyle mam do powiedzenia po zagraniu w demo.

Co za dynamika a raczej DYNAMIKA.

Tyle się tu dzieje...wślizg,z każdej strony strzelają ,tu wybuch tam wybuch, walka z bossem też fajna.

Jest tylko jedno ale trzeba łyknąć taki klimat gdzie boss ma wielkość wieżowca a karabin kolegi jest większy niż miecz Sephirotha z FF7 :)

Jestem na tak tylko szkoda że kasy brak na koncie ale jak grosz wpadnie biorę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem sie tak dobrej gry.

Gdyby poprawili slizg, bo czasami slizgam sie jakby nie w tym kierunku co trzeba(wzgledem silnikow) i dodali mozliwosc przeskakiwania i zeskakiwania z obiektow, ta gra naprawde by byla odjechana.

A co do grafiki to sie nie spodziewalem, ze bedzie tak dobrze. Tu cos wybucha to leci rakieta, tu mnie atakuje laserem i mimo iz zdarzaja sie zwolnienia(ale to przy wybuchu po pokonaniu bossa) jest na prawde ladnie.

Oby sega wydawala wiecej takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOOOO-O-O-O-OOOOSMOS!

Niezła jazda , tyle wam powiem. Zacznę od minusów - jesli gramy pierwszy raz... to ciezko jest to ogarnac i ... spadek fpsow (prawie niewidoczny i TYLKO w 1 momencie) - mianowicie kiedy (UWAGA SPOILER DEMA) jakieś PARĘ TYSIĘCY rakiet leci w stronę gracza . Tuż przed Transformacja Bossa. (KONIEC SPOILERA)

+++

Japoński DUBB - Hell YEA! Mozna wybrac sobie dub ^^

D-Y-N-A-M-I-K-A <=> Dzieję się dużo i wszędzie i wszystko i wszyscy. W ogolę gra rządzi jeśli chodzi o dynamizm

Animacje - bohater porusza się na polu walki niczym baletnica,omija pierdyliony pocisków i tysiące rakiet. Piękne animacje dopełnia Slow-Mo i ...

...Combo'sy i Punktacja - Kilka dostepnych ruchów można dowolnie łączyć w efektowne serie - ślizg , skoki , przeskoki , ataki z bliska (inny dla kazdej broni) i inne magiczne sztuczki.

Grafika - ładna , nieco dziwne kolory. Nie zauważylem braków ale może dlatego że nie ma czasu na podziwianie - akcja urywa łeb

Efektowność przy czym po ograniu gry wszystko staje sie mniej chaotyczne - skillowa giera

i najważniejsze

ORYGINALNOŚĆ - W taką grę nie graliśmy , my gracze. Akcja urywa łeb , QTE , efektowni Bossowie , kombinezon-transformers , wielkie pukawki , shooter i wszystko soczyście skąpane w japońskim stylu "WOW-OMG-NicNieWidzęAleJestZajebiście" .

Opad szczeny.

Jeśli gra będzie w miarę długa , dopełniona znajdzkami i innymi pierdołami z różnorodnymi misjami to bedziemy miec MEGA HICIOR i prawdopodobnie niewielka Rewolucje w gatunku... (jeszcze) TPS (Third Person Shooter)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko bardzo dobre, że nakręciło mnie na zakup gry smile.gif Wg mnie takie połączenie całej mechaniki rozgrywki z pierwszego Lost Planet w klimatach troszkę zalatujących Halo. Jest na co czekać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko pora az przyjda wszystkie niewierne Tomasze i przyznaja ze jednak Vanquish jest swietne ;)

@winiasz

Oryginalnosc? Ojej, widac ze wczesniej nie miales stycznosci z Platinum Games/Clover Studio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że pojawiło już się demko. Trzeba będzie zaraz sprawdzić bo zachęciliście mnie tymi pozytywnymi opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale jak grałem w demo to dostrzegłem lekkie zamazanie obrazu. Pomijając to jednak, odczucia z gry jak najbardziej pozytywne. :thumbsup:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah - jesli mowa o oryginalnosci to znajdz mi podobnego shootera. No prosze Cię. Wiadomo , że jest masa oryginalniejszych gier (Team ICO i inne studia) ale Vanquish jest naprawdę powiewem świeżości jeśli chodzi o Shootery. W dobach niekonczoncych sie kontynuacji CoD'a , MoH'a , BF'a oraz UDF'a i GeOW'wó Vanquish jest prawdziwą perełką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah - jesli mowa o oryginalnosci to znajdz mi podobnego shootera. No prosze Cię. Wiadomo , że jest masa oryginalniejszych gier (Team ICO i inne studia) ale Vanquish jest naprawdę powiewem świeżości jeśli chodzi o Shootery. W dobach niekonczoncych sie kontynuacji CoD'a , MoH'a , BF'a oraz UDF'a i GeOW'wó Vanquish jest prawdziwą perełką.

Uojoj, nie zrozumiales mojego posta. Chodzilo mi o to, ze z takim zdziwieniem pisales o tej oryginalnosci, wiec zapewne nie znasz tej firmy :P A czemu tak powiedzialem? Bo oprocz serii Viewtiful Joe nad ktora pracowali to Clover Studios/Platinum Games tworza nowe gry (zadnych sequeli) i totalnie oryginalne. Kazda gra jest unikalna i kompletnie inna ;) Rozumiemy sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie ucieszyła jedna rzecz. Czytałem wywiad z szefem Platinium Games, w którym gęsto tłumaczył się i przepraszał za Bayonettę na PS3. Mówił, że nie mieli ani czasu, ani możliwości i wersję na PS3 MUSIELI oddać innej firmie. Następnie dał słowo honoru, że Vanquish wynagrodzi wszystko posiadaczom PS3. Po demku można wnioskować, że raczej dotrzymał słowa....  

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem.

Gra wygląda solidnie.

Brakowało mi tylko jakiegoś porządnego miiotacza laserów, albo rakiet naprowadzanych w demku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krooghar - rzeczywiscie zle interpretowalem twojego posta. Przepraszam.

Wracajac do Vanquish - racja , tworca obiecał ze PS3 bedzie docelowa platforma i ... to widac. Ogolnie gra jest bardzo dobra poki co. Zobaczymy czy w pełniaku misje beda wystarczająco skillowe i zróznicowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kupa ... demo nawet zdarzylo mi sie znudzic nic fajnego i porywajacego w tej produkcji nie widze ... a moze nie lubie fps w klimacie axn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry produkt! Grafika dość "sterylna" no ale to jakieś SF więc może być. Nie zauważyłem dropów, a na ekranie dzieje się dużo rzeczy na raz, na tyle dużo że czasami nie wiedziałem o co kaman :)

Zapowiada się dynamiczna, szybka strzelanka. Najs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jeszcze nie grałem.

Czy HUD na ekranie można wyłączyć ? Jak dla mnie to za dużo tych informacji. Po co mi np: linia życia przeciwników. Kiedy padnie to sam będę widział

Chyba że dzieciom trzeba wszystko pokazać bo inaczej nie wiedzą co i jak :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj wieczorem, i muszę przyznać że dynamika i oczojebność grafiki bardzo mnie przekonały. Jest to jak dla mnie w dużej mierze potencjalny zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i średnio mi się to podoba, nie kręcą mnie laserki blasterki i inne roboty i mechy. Choc dynamika samej gry kest naprawdę bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra mocno z Mass Effect skojarzyła :D Tylko przeciwnicy inni, ale uniwersum bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka japońska strzelanka sci-fi to całkiem niezła rzecz. Pograłem w demko i nawet, nawet, choć raczej nie kupię, bo to mimo wszystko tylko strzelanka, ale za to solidna. Czekam na oceny gry w pismach branżowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jeszcze nie grałem.

Czy HUD na ekranie można wyłączyć ? Jak dla mnie to za dużo tych informacji. Po co mi np: linia życia przeciwników. Kiedy padnie to sam będę widział

Chyba że dzieciom trzeba wszystko pokazać bo inaczej nie wiedzą co i jak :)

No coz, wedlug mnie to jest akurat najbardziej potrzebna rzecz ze wszystkich ;d Jakbym nie widzial, np. ze boss ma malo HP to bym nie pakowal calej sily na dobicie jego tylko poczekal na kolejna mozliwosc do zaatakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Z tym paskiem życia to chyba faktycznie przesadziłem. Jest potrzebny. Gra jest bardzo dynamiczna nie wiadomo co i w jakim kierunku leci więc sie to przydaje.

Score mozna wyłączyć zawsze to juz coś

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tej japonskiej grze zabrakło japońskiej broni, która zmiecie 1/4 tego japonskiego poziomu z tymi japonskimi mechami :D

Wiadomo jak to u japońców bywa :D

Może w full wersji coś takiego będzie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
shooter i wszystko soczyście skąpane w japońskim stylu "WOW-OMG-NicNieWidzęAleJestZajebiście"

Ten cytat idealnie oddaje esencje Vanquisha :D

Jak dla mnie must have.

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×