Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmieniłem sobie z ciekawości kamerkę ze zwykłej na tą z trybu "zostań gwiazdą" i zauważyłem spadek FPS-ów na dodatek po paru sekundach gra się zacięła. Mam nadzieje, że przycięcie to przypadek ale FPS-ów mogłoby być więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC czyli, że w demku niema pełnych przyśpiewek, a jedynie część?

W pelnej wersji bedziesz mogl dodawac wlasne przyspiewki. EA wrzuca tylko takie neutralne(ktos cos krzyczy w tle), ze wzgledu na warunki licencji. A tak ustawisz sobie wlasne. Np. w paczce znajdziesz te przyspiewki (przeslalem kolesiowi linki na YT on je przerobil na samo audio i dodal do kolekcji):

http://www.youtube.com/watch?v=M2G3bcRLYn0

http://www.youtube.com/watch?v=VFGDPCez5lM

http://www.youtube.com/watch?v=UhNQST-2GZg

Przyjemniej chyba uslyszec to podczas meczu reprezentacji Polski niz tylko krzyczacy Bog wie co tlum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kompilacja bramek strzelonych w FiFa 11

!

FIFA WORLD CUP 2010, a nie 2011 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec - z jakiej strony są te przyśpiewki? Tzn. z jakiegoś forum?

EA sports

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy to Demo jest takie ubogie czy podczas meczu towarzyskiego nie mogę wykonać żadnego trku? Tylko na Arena mod działają triki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy to Demo jest takie ubogie czy podczas meczu towarzyskiego nie mogę wykonać żadnego trku? Tylko na Arena mod działają triki :(

Ja tam akurat nie mam problemu z trikami w grze. Musisz wziąć pod uwagę że w meczu jest je trudniej zrobić niż na arenie. Np. w biegu napewno nie zrobisz niektórych trików i piłkarzami którzy nie są dryblerami też nie zrobisz trudniejszych sztuczek technicznych :)

http://www.4shared.com/dir/ZokOwM4K/FIFA11_-_Zip_Files.html

W zakladce "FIFA 11 - Zip files" sa spakowane chanty.

I instrukcja od autora jak przenies je na dysk konsoli, zeby ich nie pomieszac:

To install audio: Burn to disc/USB stick/compatible Sony/MS/Generic MP3 player and transfer them to console.

For PS3 users: I've found the easiest way to add songs to a playlist, although it only trims seconds off it makes all the difference when making 100 different playlists for each team.

1. To do this, use the folder structure found in the 4hshared site (click banner)

2. To make this folder structure work on the ps3 though without a problem, first look at the chant sound files in windows explorer using *details* as the way to look at the chants ( Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no2.jpg )

3. Now to the individual song names, keep the *name* how they are, they'll come up like that on the ps3

4. But to be able to find them on the Ps3, you'll need an efficient folder structure, you do this by adding the league name into the *artists* columns

5. First make sure no *artists* names are attributed to any chants, as this may mess up the folder structure, so make sure that *artists* column is empty in regards to the chants. (Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no5.jpg )

6. Then you give each league/country one name each. To quickly add a name to every single file in a folder, just *highlight them all* and click the right button, selecting *properties*, then *details* and then add a particular name into the *artists* field. For all Premiership chants for example - use 'FIFA 11 - CHANTS - ENG, PREM' and for every other league use the same kinda format, like (FIFA 11 - CHANTS - ENG, CHAM or FIFA 11 - CHANTS - FRA ) (Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no6.jpg )

7. When this is done, copy them over to the PS3 via flashdrive/cd etc.

8. But make sure that you first put every single folder within another folder called *MUSIC*, otherwise the PS3 won't pick it up as easy

9. Now pick the PS3 view in the music section, so press *triangle* and go to the top and *group content*, now select *artist*.

10. When it's all copied over and the PS3 view has been modified, look for the chant you want to make into a playlist

11. Hover over it, press triangle and select *make new playlist*

12. Call the playlist that teams name

13. Then do this for every 1st chant of every team, only the 1st/top chant, it'll make sense in a second

14. Then go to the playlist area, where all your playlists are contained

15. Select triangle on the team you want to add chants too and select *edit*

16. Find the league folder that has that team in

17. Add all the chants

18. Repeat for every other team

EDIT:

W sumie jest prawie 1800 przyspiewek lacznie zajmujacych 1,2 gb :)

EDIT 2:

Wiekszosc plikow juz ma wprowadzonych artystow, tak jak jest to podane w instrukcji od autora. Na przyszlosc jednak to sie przyda, by dodawac nowe chanty.

A jest jakiś sposób żeby bez zakładania konta ściągnąć wszystko? Czy po kolei trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie może jakąś stronkę z poradnikami do Fify. Nie znam się na tym ale podobno triki z fify 10 działają też w dalszej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat nie mam problemu z trikami w grze. Musisz wziąć pod uwagę że w meczu jest je trudniej zrobić niż na arenie. Np. w biegu napewno nie zrobisz niektórych trików i piłkarzami którzy nie są dryblerami też nie zrobisz trudniejszych sztuczek technicznych :)

A jest jakiś sposób żeby bez zakładania konta ściągnąć wszystko? Czy po kolei trzeba?

Ja zrobilem tak:

Wszedlem na strone > Zalozylem darmowe konto > I wszystkie pliki pootwieralem kolejno w zakladkach > w kazdym odczekalem na pobieranie pliku > ustawilem wszystkie zeby sie sciagaly.

Mam lacze 6Mbit wiec sciagnalem w jakies 45 min. Dobre na tej stronie jest to, ze nie dostajesz ograniczen na ilosc pobieranych plikow. Scigalem wszytkie 21 na raz przy wykozystaniu calego lacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak kolega z trickami :)

W meczu robię tak samo jak na arenie, a piłkarz inaczej reaguje.

Wszystkie tricki wam wychodza ? Dookola swiata Kaką nie mozna zrobic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak kolega z trickami :)

W meczu robię tak samo jak na arenie, a piłkarz inaczej reaguje.

Wszystkie tricki wam wychodza ? Dookola swiata Kaką nie mozna zrobic !

Ludzie, Boze, jak macie kamere za plecami to galke wychylacie ku gorze, jak gracie na tele to przod jest w tym kierunku w ktorym stoi postac. Analogicznie do ulozenia postaci dopasowujecie wychylenie galki. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to czasami denerwujące ale jeśli się troszkę poćwiczy to da się robić takie triki jakich nawet Bóg nie widział...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej pocwiczyc w czasie meczu, niz w treningu :))

A wam jak idzie wykonywanie trickow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze się udaje ale większość tricków mi wychodzi i nie robię tego kręcąc we wszystkie strony prawym analogiem. Trzeba zapamiętać jak zrobić parę podstawowych tricków i dopiero zacząć je wykonywać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze się udaje ale większość tricków mi wychodzi i nie robię tego kręcąc we wszystkie strony prawym analogiem. Trzeba zapamiętać jak zrobić parę podstawowych tricków i dopiero zacząć je wykonywać. :thumbsup:

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/36332428

Nie to planowałem ale fajnie wyszło :whistling: :whistling:

EDIT link

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej pocwiczyc w czasie meczu, niz w treningu :))

A wam jak idzie wykonywanie trickow ?

Ja tam w meczu używam zwodów sporadycznie. Staram się skupić bardziej na podaniach, tak żeby np. 10, 20 dojść pod bramkę rywala i uderzyć :) Ale oczywiście używam tricków, czasami mi się uda, czasami nie :P

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo, malo trickow w czasie meczu uzywam, bardziej podania. Ale czasem jest jakas syutacja 1 na 1, i mi zawsze pilke biorą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triki podobno się przydają w MP 10v10 (w fifie 11 11v11 :) ) bo i tak nikt sobie nie podaje.

Zależy w jakim grasz gronie. Jak grasz z losowymi ludźmi to najczęściej tak jest, bo każdy ma gdzieś innych i gra sam. Ale jak grasz z dobra ekipa to jest si. Fajnie akcje, mobilizacja i najważniejszy wynik, a nie strzelec gola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że piłkarze bardzo często używają słynnej rabony do długich podań lub wrzutek? Czy tylko ja tak mam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że piłkarze bardzo często używają słynnej rabony do długich podań lub wrzutek? Czy tylko ja tak mam ?

Tak, teraz zrobić Rabone nie jest trudno wystarczy mieć 25,45, 90 stopniowy kąt i L1 + trójkąt lub kliknać kwadrat zależy od sytuacji. Bardzo teraz łatwo strzelić Raboną gola chodź i tak umiałem to zrobić w Fife 10. :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam status w ULTIMA.PL zaakceptowane. Hmmm może już w poniedziałek wysyłka? :D Może już mają na magazynie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×