Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zauważyłem że CPU często używają w dryblingu ruletki :) Wogóle jakoś tak o wiele fajniej się gra z konsolowym przeciwnikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to nie mogę się doczekać, kiedy pełna wersja zawita w mym napędzie :) Fajnie, że będzie tyle przyśpiewek, przy czymś takim gra się 100x razy lepiej. Tylko mam pytanko, ten creation centre to jest na stronie internetowej czy w grze? :P Nie bardzo się w tym orientuję, więc tak pytam. I te przyśpiewki wrzuca się samodzielnie czy właśnie przez CC? Kurcze, fajnie by było, gdyby każda dodana przyśpiewka w trakcie rozgrywania kariery się tam znajdowała.. Wiecie, zaczynam karierę jakąś drużyną, a w późniejszym czasie dorzucam do niej przyśpiewki czy też do innych drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to nie mogę się doczekać, kiedy pełna wersja zawita w mym napędzie :) Fajnie, że będzie tyle przyśpiewek, przy czymś takim gra się 100x razy lepiej. Tylko mam pytanko, ten creation centre to jest na stronie internetowej czy w grze? :P Nie bardzo się w tym orientuję, więc tak pytam. I te przyśpiewki wrzuca się samodzielnie czy właśnie przez CC? Kurcze, fajnie by było, gdyby każda dodana przyśpiewka w trakcie rozgrywania kariery się tam znajdowała.. Wiecie, zaczynam karierę jakąś drużyną, a w późniejszym czasie dorzucam do niej przyśpiewki czy też do innych drużyn.

Wiem tylko tyle,że CC jest na stronie internetowej :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem że CPU często używają w dryblingu ruletki :) Wogóle jakoś tak o wiele fajniej się gra z konsolowym przeciwnikiem :D

Nie tylko ruletki ale też inne triki. Podoba mi się to :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że fifa znowu jak każda inna :). :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, a czego oczekiwałeś? Bo ja tylko usprawnień systemu, a nie jakichś olbrzymich zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa pytanie mam, czy da się coś zrobić żeby dało się dłużej pograć ? bo te 3 min to dramat, jak już mecz naprawdę się rozkręca to jest koneic...;./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa pytanie mam, czy da się coś zrobić żeby dało się dłużej pograć ? bo te 3 min to dramat, jak już mecz naprawdę się rozkręca to jest koneic...;./

Da się, już w październiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wstecz był poradnik jak to zrobić. :)

a wiesz może która strona ? albo kto to napisał ? doszedłem do 25 str. i nie znalazłem nic o prócz jakiegoś poradnika po angielsku z przyśpiewkami chyba czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może która strona ? albo kto to napisał ? doszedłem do 25 str. i nie znalazłem nic o prócz jakiegoś poradnika po angielsku z przyśpiewkami chyba czy coś takiego

Na starcie gry wybierz poziom początkujący. Potem dopiero przed meczem poustawiaj optymalne dla siebie ustawienia. Napisane jest, że mecz trwa 3 minuty a tak naprawdę trwa dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znow z pytaniem :D

W ustawieniach sterowania jest napisane, ze zagranie z 1 pilki to prawy joystick + kierunek, ale jak podam X do kogos, i potem prawym joystickiem chcę odegrać w uliczkę to zawodnik ja przyjmuje w tym kierunku z przyspieszeniem.

Tak samo jest z przyciskiem L1, w ustawieniach podobno jest to wyjscie na pozycje, posiadajac pilke, w srodku pola, widze obronce troche cofnietego, i chce zeby wbiegl na skrzydlo, a on dalej stoi.

Markowanie strzału/podania tez mi nie wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy W FIFA jest jak w rzeczywistości czyli , że grając karierę zajmę któreś tam miejsce i awansuję do pucharów to są one mniej więcej odwzorowane jak w rzeczywistości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za offtop i w ogóle PRZEPRASZAM, ale mam takie pytanie ...

Byłem 100 % pewny że kupie konsole dla nowej fifki.. a teraz gram na pc ( mam bardzo dobrego pc ) i powiem szczerze że gdy widze gameplaye z konsolowej wersji... Nie widze różnic ... Tak, wiem są nowe animacje itp.. Ale na pc jest lepsza grafa, jest AA itp..

Nie jestem pewien czy mam wydawac 1.5 zł i grać w tą samą grę co wydawać 130 zł na jej zakup..

Proszę poradźcie ..

Czy ktoś grał na pc i konsoli w demo ??

Czy diametralnie się różnia ???

i jeszcze jedno pytanie kochani koledzy, czy jest sens kupowania teraz konsoli jeśli np za 2 lata wyjdzie ps4 ??

Przekonajcie mnie.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za offtop i w ogóle PRZEPRASZAM, ale mam takie pytanie ...

Byłem 100 % pewny że kupie konsole dla nowej fifki.. a teraz gram na pc ( mam bardzo dobrego pc ) i powiem szczerze że gdy widze gameplaye z konsolowej wersji... Nie widze różnic ... Tak, wiem są nowe animacje itp.. Ale na pc jest lepsza grafa, jest AA itp..

Nie jestem pewien czy mam wydawac 1.5 zł i grać w tą samą grę co wydawać 130 zł na jej zakup..

Proszę poradźcie ..

Czy ktoś grał na pc i konsoli w demo ??

Czy diametralnie się różnia ???

i jeszcze jedno pytanie kochani koledzy, czy jest sens kupowania teraz konsoli jeśli np za 2 lata wyjdzie ps4 ??

Przekonajcie mnie.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam ; )

Gralem w demo FiFy 11 zarowno na PC jak i na PS3. Roznica jest ogromna, poniewaz FiFa 11 na PC jest niemal porownywalna z FiFa 10 na PS3, a progres jaki uczynila FiFa 11 w stosunku do swojej poprzedniczki jest naprawde znaczacy. Mysle, ze jest sens w zakupie konsoli dzis, gdyz PS4 raczej za dwa lata jeszcze sie nie pojawi. Zaczekaj do premiery nowej FiFy. W sklepach napewno pojawia sie stoiska demonstracyjne z gra. Rozegrasz kilka spotkan i samodzielnie zdecydujesz w ktora wersje warto zainwestowac:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. i tak konsole bym kupywał w okresie światecznym..

Wiecie może kiedy się pojawi playstation 4 ?? Może ktoś od SONY coś się wygadał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. i tak konsole bym kupywał w okresie światecznym..

Wiecie może kiedy się pojawi playstation 4 ?? Może ktoś od SONY coś się wygadał ??

Jeśli chce Ci się czekać jeszcze 3-4 lata na nową konsole to nie kupuj ale musisz wiedzieć, że na PS3 będą jeszcze wychodzić bardziej zaawansowane gry bo nie wyciśnięto jeszcze 100% mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mowa o Creation Center była już kilka tygodni temu ale postanowiłem wrócić do tematu i powiedzieć co o tym myslę tym, którzy nie mieli z tą opcją jeszcze doczynienia.

Więc włączając ten CC i zaczynając tworzyć zawodnika odrazu dostrzegłem, że nie można wrzucić swojej twarzy...:confused: Pomyślałem sobie, że może na koniec będzie można wrzucić twarz ale nic z tego. Dostajemy parę typów twarzy kilka rodzajów włosów (w sumie to samo co przy tworzeniu zawodnika w Fifie). Potem edytor poprosił mnie o wpisanie wartości cech dla zawodnika (podania, wrzutki, wykończenie itd.) Pomyślałem, że to bez sensu bo każdy sobie weźmie wszystkie statystyki na 99 i nie będzie to nic ciekawego. Zdegustowany tworzeniem zawodnika sprawdziłem sobie tworzenie klubu i tu kolejna porażka. Nie wiem jak inni ale nie dostrzegłem trybu tworzenia własnego stadionu tylko wybór stadionu spomiędzy kilkunastu wzorów... Zdecydowana większość tych stadionów była już wykorzystywana w Fifie 11. Nie było praktycznie żadnej rzeczy, która pozytywnie mnie zaskoczyła w tym CC i można śmiało stwierdzić jak już ktoś to zrobił parę stron wcześniej, że CC nikomu do szczęścia nie będzie potrzebny. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Wiesz musieli coś wcisnąć, żeby było o czym gadać i nakrecać wiare.

Coraz lepiej mi idzie na manualu :) No i jakby nie patrzeć poziom legendarny, tylko na filmiku pokazuje amator nie wiem czemu.

http://www.ea.com/uk...os/ugc/38060275

Ogólnie zauważyłem, że drużyny za bardzo głupieja po strzeleniu gola :D Mogli by to poprawić albo zostawić tak jak było w WC.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cos moje filmiki wrzucone na serwer nie chca dzialac =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej zeby zagrac dluzej niz 3 min to te ustawienia trzeba zmienic tuz przed samym meczem tam gdzie sie wybiera sklady,formacje i taktyki ? czy nieco wczesniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×