Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

^ skad wziąles juz fife ?

ma ktoś jakieś info na temat tego czy jest juz gdzies w krakowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :)

czekam na ta gre juz 2 miesiace ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie jaracie :D

Nie lepiej poczekać tydzien, i kupić za 50 zł taniej ? :)

Widać kolego że ty "świeży" jesteś :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej - pomyliliście tematy. Jest stosowny wątek który dotyczy tego gdzie i za ile kupić. Tutaj dzielicie się wrażeniami z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo upieczony posiadacz PS 3, ale sam pamiętam jak MW 2 wychodziło na PC to po szkole tego samego dnia pojechałem do Krakowa kupić gierkę, spędzając 4 godziny w korku :D

Na razie się bawię z LBP, więc FIFA poczeka ten tydzien, chyba ze nie wytrzymam w weekend i pojade sobie kupić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze juz ktos odwiedzal wroclawskie galerie i ma jakies dobre wiesci, bo ja nie moge sie nigdzie dodzwonic? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie w poznaniu ma być dostepna za ok 1,5h w cenie ok 199zł.Choć cena jest jeszcze niewiadoma może będzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych którzy mają już Fife 11 proszę o podzielenie się wrażeniami, może jakaś mała recka? Ja po swoją jadę dopiero w piątek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych którzy mają już Fife 11 proszę o podzielenie się wrażeniami, może jakaś mała recka? Ja po swoją jadę dopiero w piątek :rolleyes:

na start patch 35 MB 1.01 :)

Gra super :D Ide dalej grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na start patch 35 MB 1.01 :)

Gra super :D Ide dalej grać

Żeś powiedział dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak odpalił grę, na którą czekają miliony to nie ma czasu na pisanie !

Zrozumcie go ! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie małe pytanko do tych co już grali, jak wygląda edytor siatek? (to jest taka moja bolączka tej serii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty się tak uczepił tych siatek rolleyes.gif Siatki jak siatki, raz są napięte, a raz mniej. Wzory podobno można zmieniać, ale nie wiem jak to dokładnie jest, bo FIFA u mnie wyląduje jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty się tak uczepił tych siatek rolleyes.gif Siatki jak siatki, raz są napięte, a raz mniej. Wzory podobno można zmieniać, ale nie wiem jak to dokładnie jest, bo FIFA u mnie wyląduje jutro.

może to moje udziwnienie, ale lubie gdy piłka efektownie wpada do siatki i realistycznie a nie że drut kolaczasty, a nikomu nic się nie stanie, jak ktos pare zdan o tym napisze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do tych co mają pełną i grali w demko:\

1. Czy prz wykonywaniu rzutu rożnego z jednej strony sędzia dalej przenika przez niewidzialną warstwę? Tak że widać np samą chorągiew i część ręki?

2. Jak grałem w World Cup'a to w momencie faulu na zawodniku sędzia szybko wznawiał grę i był od razu z marszu wykonywany rzut wolny. W WC2010 wyglądało płynnie a w demku FIFY11 było takie drobne przycięcie. Dalej tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to moje udziwnienie, ale lubie gdy piłka efektownie wpada do siatki i realistycznie a nie że drut kolaczasty, a nikomu nic się nie stanie, jak ktos pare zdan o tym napisze

akurat w fifie siatka jest odwzorowana świetnie do tego dochodzą teraz opcje naciągnięcia i kształtu oczek...brak jakichkolwiek zarzutówsmile.gif Nie było i nie ma w żadnej produkcji lepszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie w poznaniu ma być dostepna za ok 1,5h w cenie ok 199zł.Choć cena jest jeszcze niewiadoma może będzie taniej.

Saturn 189zł oraz MM 189 zł, tym razem obyło się bez efektownych obniżek ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w fifie siatka jest odwzorowana świetnie do tego dochodzą teraz opcje naciągnięcia i kształtu oczek...brak jakichkolwiek zarzutówsmile.gif Nie było i nie ma w żadnej produkcji lepszego rozwiązania.

Czyli opcji jest więcej niż w demie ? Czy można wybrać oczka w kształcie pięciokątów ? W demie nie było takiej opcji.

I jeszcze jedno pytanko - czy tempo jest wolniejsze niż w demie ? Gra nie jest zbyt szybka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sędziego można wybrać :)

sędzie przenika

Edytowane przez EjNoxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opcji jest więcej niż w demie ? Czy można wybrać oczka w kształcie pięciokątów ? W demie nie było takiej opcji.

I jeszcze jedno pytanko - czy tempo jest wolniejsze niż w demie ? Gra nie jest zbyt szybka ?

To w demie było szybkie tempo? Przecież obniżyli tempo względem 10 i jest teraz wystarczająco wolne :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już dostałem telefon od PSX Extreme pojechałem i już Cioram w Nową Fifke 11 :)

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz zdobylem pierwsze trofeum w fifke wiec do sklepow i gramy:D kolega wyzej ma bledne info w gdansku efektowna?moze nie ale obnizka 169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×