Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to mój pierwszy post, witam wszystkich.

Od kilku tygodni gram w demo fifki, najpierw ściągnięte z us ps store, a teraz już na polskim koncie.

Przez pierwsze 2 dni wszystko było glanc i cacy, aż do wczoraj, kiedy to podczas meczu, gra zaczynała łapać dziwne zwiechy (3-5 sek - zauważyłem, że praktycznie tylko w 1 połowie). Przy dzisiejszym odpaleniu, objawy nie ustąpiły.

Czy i u Was to demo się tak zachowuje?

Dodam, że gram na slim wersji 2104a.

Pozdrawiam

Mam dokładnie to samo co Ty, zwiechy są tylko w pierwszej połowie również ściągałem z amerykańskiego PSS. Jak znajdziesz jakąś solucje problemu daj znać via PW.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo co Ty, zwiechy są tylko w pierwszej połowie również ściągałem z amerykańskiego PSS. Jak znajdziesz jakąś solucje problemu daj znać via PW.

pozdrawiam

Chciałem dodać, że ponowne zassanie z ps store (polskie) nic nie dało. Zauważyłem również, że dzieje się to również podczas 2 połowy, jak i samego treningu. Najdziwniejsze jest to, że przez ponad tydzień wszystko śmigało jak należy, a tu nagle bah? Dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam nową konsole (stara zachorowała na Ylod :confused:) i Fifka 11 już u mnie na dysku :) Mam pytanie, na jakich ustawieniach wy gracie? Ja mam większość na manualu (strzały i podania na częściowo) i jest cholernie trudno. Strzelam po jednej bramce na mecz, czasami dwie. Jak już załapie to zrobię wszystko na manual. Fajne rozgrywanie, strzały i wrzutki. Gra naprawdę bardzo przypomina realną piłkę :P Jedyny minus to tylko te biegi. Alex w chwile dogania Walcotta i Chamaka jak już oni są na wolnej pozycji. Za to bardzo fajnie zastawia się Drogba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas grałem na wspomagaczach, było miło, nie było równych, hehe (oczywiście zdarzały się wyjątki). Ale kiedy zagrałem na full manual w Fifie 11 to strasznie lamiłem. Jakieś porady? :)

ps. Jakiś filmik z trikami czy coś jest?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas grałem na wspomagaczach, było miło, nie było równych, hehe (oczywiście zdarzały się wyjątki). Ale kiedy zagrałem na full manual w Fifie 11 to strasznie lamiłem. Jakieś porady? :)

ps. Jakiś filmik z trikami czy coś jest?

Pierwsze mecze dla każdego są swojego rodzaju szokiem :biggrin:. Potem już zrozumiesz, że musisz grać klepę( L1+X), zastawiać się przed rywalami i mniej sprintu używać. Tricki zamieścił parę stron wcześniej SmaleC.

Ja pozwolę sobie jeszcze przypomnieć tym co jeszcze nie wiedzą o lidze naszego forum!!! Więcej szczegółów w dziale on-line w temacie Fifa 11! :thumbsup: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielczan - czy tylko mi się zacina, kiedy Messi przyjmuje piłkę?

Ja to ogólnie nie lubię grać w dem,a nawet przy poprzednich odsłonach FIFY mało grałem, dopiero przy pełnej odpływałem. Nie wiem czemu, nawet tutaj filmików nie robię, wolę poczekać na fulla. Podobnież we wtorek sklep wysyła mi grę, oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

PS 3 posiadam od 4 dni, pierwsza giera to właśnie DEMO Fify 11.

I szybkie pytanko :

otóż czy sztuczki techniczne wypisane w sterowaniu, to wszystkie dostępne tricki i zwody w grze ?? Czy istnieją, jeszcze jakieś inne nieopisane w sterowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

PS 3 posiadam od 4 dni, pierwsza giera to właśnie DEMO Fify 11.

I szybkie pytanko :

otóż czy sztuczki techniczne wypisane w sterowaniu, to wszystkie dostępne tricki i zwody w grze ?? Czy istnieją, jeszcze jakieś inne nieopisane w sterowaniu.

Nie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś SOFT 3.50 ? Może to jest powodem.

Tak, soft ściągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bart161180

ustaw poziom legendary(to oczywiscie zaden wyznacznik bo liczy sie tylko gra z zywym przeciwnikiem, ale chociaz zademonstruj mi to na tym poziomie) i nagraj mi filmik jak podajesz co chwile(bo przeciez na tym polega schemat) podanie na dobieg, wychodzisz sam na sam i robisz loby. ja od dwóch lat jestem w pierwszej 16 w Fifie w Polsce i jakoś tak nie potrafię. oświeć mnie. chyba Ci sie z lekka z Fifą 10 pomyliło.

Edytowane przez tjery14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielczan - czy tylko mi się zacina, kiedy Messi przyjmuje piłkę?

Teraz sprawidziłem i mi się też zacina. Nie wiem wsumie dlaczego  :confused:. pisało, że pomyślnie został wysłany filmik :verymad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.4shared.com/dir/ZokOwM4K/FIFA11_-_Zip_Files.html

W zakladce "FIFA 11 - Zip files" sa spakowane chanty.

I instrukcja od autora jak przenies je na dysk konsoli, zeby ich nie pomieszac:

To install audio: Burn to disc/USB stick/compatible Sony/MS/Generic MP3 player and transfer them to console.

For PS3 users: I've found the easiest way to add songs to a playlist, although it only trims seconds off it makes all the difference when making 100 different playlists for each team.

1. To do this, use the folder structure found in the 4hshared site (click banner)

2. To make this folder structure work on the ps3 though without a problem, first look at the chant sound files in windows explorer using *details* as the way to look at the chants ( Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no2.jpg )

3. Now to the individual song names, keep the *name* how they are, they'll come up like that on the ps3

4. But to be able to find them on the Ps3, you'll need an efficient folder structure, you do this by adding the league name into the *artists* columns

5. First make sure no *artists* names are attributed to any chants, as this may mess up the folder structure, so make sure that *artists* column is empty in regards to the chants. (Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no5.jpg )

6. Then you give each league/country one name each. To quickly add a name to every single file in a folder, just *highlight them all* and click the right button, selecting *properties*, then *details* and then add a particular name into the *artists* field. For all Premiership chants for example - use 'FIFA 11 - CHANTS - ENG, PREM' and for every other league use the same kinda format, like (FIFA 11 - CHANTS - ENG, CHAM or FIFA 11 - CHANTS - FRA ) (Pic. http://i3.photobucket.com/albums/y92/ailwyn/FIFA%2011/no6.jpg )

7. When this is done, copy them over to the PS3 via flashdrive/cd etc.

8. But make sure that you first put every single folder within another folder called *MUSIC*, otherwise the PS3 won't pick it up as easy

9. Now pick the PS3 view in the music section, so press *triangle* and go to the top and *group content*, now select *artist*.

10. When it's all copied over and the PS3 view has been modified, look for the chant you want to make into a playlist

11. Hover over it, press triangle and select *make new playlist*

12. Call the playlist that teams name

13. Then do this for every 1st chant of every team, only the 1st/top chant, it'll make sense in a second

14. Then go to the playlist area, where all your playlists are contained

15. Select triangle on the team you want to add chants too and select *edit*

16. Find the league folder that has that team in

17. Add all the chants

18. Repeat for every other team

EDIT:

W sumie jest prawie 1800 przyspiewek lacznie zajmujacych 1,2 gb :)

EDIT 2:

Wiekszosc plikow juz ma wprowadzonych artystow, tak jak jest to podane w instrukcji od autora. Na przyszlosc jednak to sie przyda, by dodawac nowe chanty.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodasz jeszcze raz tego linka bo mi coś nie działa. :confused:

Z góry wielkie dzięki! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oświeć mnie. chyba Ci sie z lekka z Fifą 10 pomyliło.

ano jakimś cudem :) takoś odniosłem się niepodziewanie do fify10, szczerze to demka nawet nie testowałem za bardzo. Gratulacje w byciu w topie Polski. Jeżeli nie masz nic przeciwko to z chęcią spróbuję swoich nikłych sił w meczyku 1vs1 w fifa10. Zawsze lubię pograć z kimś z dużym skillem i uczyć się się od najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bart161180

ustaw poziom legendary(to oczywiscie zaden wyznacznik bo liczy sie tylko gra z zywym przeciwnikiem, ale chociaz zademonstruj mi to na tym poziomie) i nagraj mi filmik jak podajesz co chwile(bo przeciez na tym polega schemat) podanie na dobieg, wychodzisz sam na sam i robisz loby. ja od dwóch lat jestem w pierwszej 16 w Fifie w Polsce i jakoś tak nie potrafię. oświeć mnie. chyba Ci sie z lekka z Fifą 10 pomyliło.

witam kolege, w pierwszej 16 ale po mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa. Dzięki za wrzutę!  :thumbsup:

Jak by ktoś miał chanty z Polskiej Ekstraklasy zaktualizowane na ten sozon to proszę o linki.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC czyli, że w demku niema pełnych przyśpiewek, a jedynie część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×