Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

- włączasz grę

- wybierasz poziom początkujący jakie kolwiek ustawienia pada i jaką kolwiek drużynę ulubioną

- wchodzisz do menu

- wybierasz zespoły

- w menu przedmeczowym z ustawieniami gry, zarządzaniem drużyną itd. wybierasz sobie swój poziom trudności

- grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. i tak konsole bym kupywał w okresie światecznym..

Wiecie może kiedy się pojawi playstation 4 ?? Może ktoś od SONY coś się wygadał ??

PS4 wyjdzie rownolegle z gra duke nukem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam:

Od ING UK fifa dostala 9.5 :

IGN UK Ratings for FIFA Soccer 11 (PS3)

Rating Description

out of 10

9.0 Presentation

It's slick and professional as ever, though it could take a leaf from PES 2011's book when it comes to team selection.

8.5 Graphics

Slim tweaks here and there have a noticeable effect on the game's visuals, though it's still prone to a case of the uglies when it deals with lesser players.

9.0 Sound

Crowd noises have benefited from a major uphaul, while the custom audio's an admirable addition.

9.5 Gameplay

It's FIFA refined, with myriad tweaks helping ensure it improves on its predecessor.

9.5 Lasting Appeal

If you're tired of football you're tired of life - and for now FIFA's the best virtual take on the sport available.

9.5

OVERALL

Incredible

(out of 10)

A od Eurogamera(jesli dobrze pamietam) - 8/10 - co bylo dla mnie zaskoczeniem w recenzji uznali, ze gra stracila na tym, iz stala sie bardziej realistyczna i wiecej zalezy od umiejetnosci gracza i indywidualnych cech wirtualnych zawodnikow. Nie rozumiem tego troche, bo realizm to cos do czego gra sportowa ma dazyc, a jakosc gry jak w zyciu ma zelezec od umiejetnosci i zdolnosci zawodnikow, ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widziano gdzieś Fife 11 w Saturnie lub MM ?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Saturna i MM jest licznik ktory odlicza do premiery gry. Licznik pokazuje, ze jeszcze zostalo 3 dni do premiery ale w wiekszosci sklepach podobno ma byc juz jutro (28.09).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Saturna i MM jest licznik ktory odlicza do premiery gry. Licznik pokazuje, ze jeszcze zostalo 3 dni do premiery ale w wiekszosci sklepach podobno ma byc juz jutro (28.09).

No dlatego pytam bo skoro jutro w sklepach to dziś muszą mieć w magazynie sklepowym :biggrin:

Tak jak bywało w przypadku innych premier np.Fifa 10 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci na PS3 fifa krąży już od wczoraj a PES to juz od kilku dni

Jakby ktoś już dziś zakupił fifę to dajcie znać gdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś potwierdzone info, że jutro ma być już na sklepowych półkach? Jutro właściwie i tak jade po F1 to za fifka sie od razu rozejrze.

P.S Podobno na PC jest już w saturnach ino nie wiem jak z PS3.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego pytam bo skoro jutro w sklepach to dziś muszą mieć w magazynie sklepowym :biggrin:

Tak jak bywało w przypadku innych premier np.Fifa 10 :thumbsup:

Tak już jutro FIFA 11 będzie w sprzedaży w sklepach stacjonarnych

Dziś dzwoniłem do znajomych i już mi potwierdzili

Oficjalny start 1.10.2010 - "ale kto tyle będzie czekał":biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego pytam bo skoro jutro w sklepach to dziś muszą mieć w magazynie sklepowym :biggrin:

Tak jak bywało w przypadku innych premier np.Fifa 10 :thumbsup:

Witam wszystkich,

Pracowałem w MM i SP więc wiem jak wyglądają procedury oraz dostawy towaru więc Wam pokrótce opisze, towar nie musi już być na magazynie tylko przyjedzie jutro- ostatnie dwie premiery fify (09,10) przyjeżdżały w kolejności: wtorek- ps2, pc a w środę: x360 oraz ps3- jest to stała procedura stosowana przez EA.

Towar dojeżdża do tych marketów kurierem TNT..... Tylko jedno zaznaczenie- tak sytuacja z dostawami wyglądała we Wrocławiu jak to jest w innych miastawch to nie wiem- być może w Warszawie będzie już dziś PC i PS2 a jutro na PS3 i X360.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś już ile będzie kosztować fifa 11 w Saturnie lub MM ? Jeszcze nikt nie podał cen w tych sklepach. Ja liczę na jakąś promocje ze strony EA. Ma ktoś jakieś przecieki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów z grami już ma Fifę- gram.pl, robson, swiat gier itp cena standardowa 179zł

Niestety prawdopodobnie w Saturnach/Media Marktach będzie taka sama :( ale po cichu też liczę chociaż na jakąś piłkę lub koszulke gratis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk Saturn już jest. A ja zamówiłem z ULTIMY. Ale nic czekam. Ale pogoda...... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk Saturn już jest. A ja zamówiłem z ULTIMY. Ale nic czekam. Ale pogoda...... :P

A mógłbyś podać cenę gry w saturnie ?

Edytowane przez Gwiazdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do MM w Poznaniu. Dzisiaj po 15 powinna już być w sprzedaży tylko typek nie wiedział jaka będzie cena.

Udało mi sie dodzwonić do Saturna i tam cena na wersja na PS3 ma kosztować ok 200zł więc chyba niema co liczyć na promocje.

Na stronie empiku też widnieje cena 199zł.

Edytowane przez gandihigh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Byl ktos z Was moze w ktoryms z Saturnow lub MM we Wrocku i sprawdzal czy jest juz FiFa 11? Ja dzwonilem do Saturna w Pasazu i Magnolii. Mowia, ze gra bedzie jutro tylko nie wiadomo jeszcze w jakiej cenie. Odstepne za gre ma ponoc oscylowac w granicach od 169zl do 220zl. Mnostwo cierpliwosi zycze, pozdrawiam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby info odnośnie dostępności Fify w Media Ekspert, RTV EURO, bądź Tesco, to byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że dzisiaj bede chyba wszedzie wiec obczaje gdzie sie tylko da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że dzisiaj bede chyba wszedzie wiec obczaje gdzie sie tylko da.

ekstra by było bo siedze w pracy i nie mam mozliwosci obczajenia , a chetnie juz dzis bym pogral :) takze czekam na info :) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×