Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli byłby ktoś tak miły to prosiłbym o screena składu i liczby gwiazdek Korony Kielce. 

Z góry dzięki.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest bug? Zacząłem kariere Arsenalem i chciałem od razu kupić bramkarza De Gea wpisałem na liście i gdy chciałem go kupić okazało sie, że mam full skład no ok. Pojawił sie news, że De Geą zainteresowany jest Arsenal i nagle jakby piłkarz znikł. Niema nigdzie na liście, w klubie też. Ktoś miał podobny problem?

P.S Ten live season w pss za 36zł jest warty zachodu? Na ile to jest czasu, cały rok?

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakies stronki, gdzie mozna zapisac sie do ligi, ewentualnie turniejow, nie tylko sponsorowanych? bylbym wdzeczny za linki warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nowa fifka jest super i bardzo dobrze ze jest trudniejsza od 10 tylko cos mi sie kolory strojow nie podobaja. Tez macie takie jakies wyblakle czy to moj tv daje ciala? Lech ma blekitne jak olympic lyon a np jagielonia "sprane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nowa fifka jest super i bardzo dobrze ze jest trudniejsza od 10 tylko cos mi sie kolory strojow nie podobaja. Tez macie takie jakies wyblakle czy to moj tv daje ciala? Lech ma blekitne jak olympic lyon a np jagielonia "sprane".

Chyba u Ciebie jest coś nie tak :confused: Zrób może kalibracje

Jedno co mi się nie podoba to czcionka dotycząca cyfr (pensje, transfery) - zlewa się :confused::angry: - dramat

Przyśpiewki

Wrzucam instrukcje wrzucania przyśpiewek ang/pl mam nadzieje, że wielu to zainteresuje, gdyż zwiększy to klimat gry :whistling::tongue:

For PS3 users:

1. Copy them over to the PS3 via flashdrive/cd etc. Go to Music and find your Disc or MP3 player or USB etc., press triangle and copy them onto your PS3.

2. FIFA11 will access Chants from a set playlist. You have to create these playlists. So go to Music on your PS3, then Playlists>Create New Playlist, then name the playlist a specific club, i.e. Chelsea. Then, as the files are named by Album, just find the specific "album" you've just installed, press Triangle and "Add to Playlist" then find the apt Playlist you've just created i.e. Chelsea and bob's your uncle, all chants are now in that Playlist. Repeat this step for all Chants and Clubs you want in the game.

You can do 1 and 2 in any order. i.e. you can name playlists before you install the files. ALTHOUGH if you insall the audio first, it makes it quicker as naming playlists can be done by selecting the "album" Triangle>Add to Playlist>Create Playlist, and it'll already have the name of it there, there's no need for a keyboard!

For Entrance music and Goal Music etc. These are indvidual files. Just leave them in the folder. You've only made a playlist for the above because they have many files. Entrance music etc. only has one. Therefore, there's no need.

Google Tłumacz

Na PS3 użytkownicy:

1. Skopiuj ich do PS3 za pomocą pamięci flash / cd itp. Idź do Muzyka i znaleźć dysku lub odtwarzacza MP3 lub USB itp., Trójkąt i skopiować je na PS3.

2. FIFA11 będzie dostęp Chants z zestawu listy odtwarzania. Trzeba tworzyć listy odtwarzania. A więc do Muzyka na PS3, a następnie odtwarzania> Utwórz nową listę odtwarzania, a następnie nazwę listy odtwarzania konkretnego klubu, czyli Chelsea. Następnie, jako pliki są nazywane według albumu, tylko znaleźć właściwy "album", który właśnie zainstalowany, naciśnij trójkąt i "Dodaj do listy odtwarzania", a następnie znaleźć apt listy odtwarzania, którą właśnie utworzyłeś czyli Chelsea i bob's twój wujek, wszystkie pieśni są teraz w tym listy odtwarzania. Powtórz ten krok dla wszystkich Chants i Kluby chcesz w grze.

Można to zrobić 1 i 2 w dowolnej kolejności. tzn. można nazwę listy odtwarzania przed zainstalowaniem plików. Chociaż, jeśli insall audio po pierwsze, sprawia, że szybciej jak listy nazw można zrobić wybierając opcję "album" Triangle> Dodaj do listy odtwarzania> Utwórz listę odtwarzania, a my go już nazwę go tam, nie ma potrzeby klawiatury!

Dla muzyki i bramki wejściowe Music itp. Są to indvidual plików. Po prostu zostaw je w folderze. Musisz tylko się listy na powyższe, ponieważ mają wiele plików. muzyki itp. Wejście tylko jedno. Dlatego nie ma potrzeby.

A tu link do przyśpiewek min. Górnik, Lech, Legia, Jagiellonia, Wisła

Polskie przyśpiewki

Tutaj linki do innych lig:

Premiership

Bundesliga

Serie A

Spain

France

Ekstraklasa

Reprezentacje

Proszę moderatorów o założenie może osobnego tematu na "Przyśpiewki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie fifa zacina się co najmniej 3 razy w meczu... mówię o ścinkach obrazu które są od kilku edycji jednak występowały sporadycznie raz na jakiś czas. Mam fife od wtorku w tym czasie nie grałem ani jednego meczu w którym by nie było ścinek... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez niestety sie przycina nowa fifa... ale nie jest to wina konsoli ani dysku. Raczej samej gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy FIFA 11 jest wolniejsza/szybsza od dema ?

Bardzo liczyłem na to że będzie odrobinę wolniejsza, ewentualnie szybkość pozostanie bez zmian.

Grałem w WC 2010 ale mnie nie zachwyciła, ze względu na swój arcade'owy charakter.

I czy jest możliwość stworzenia swojego turnieju, a następnie wgrania hymnu LM tak, aby był on odgrywany przed każdym meczem ?

50% atmosfery LM to wspomniany hymn, miło byłoby rozegrać ten turniej w FIFie. Wiązałem też duże nadzieje z CC, liczyłem na to, że odtworzę stare zespoły i rozegram np. MŚ w Korei i Japonii. Narzędzie to okazało się strasznie ubogie, a szkoda. Żeby nie można było wgrać swojego obrazka na strój ? I to w internetowym edytorze ? Śmiech na sali...

Edytowane przez Antimadridista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładna lipa. Czytałem że zespół będzie można stworzyć od podstaw (stroje, logo itd.).

I jak to jest z tym CC? W pudełku jest kod? Bo na stronie jest on wymagany.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, witam serdecznie na forum :)

Druga sprawa zaś, sporo piszecie o tym, że przycina Wam gra. Sprawa jest dziwna, dzisiaj rano kurier ups przywiózł mi moją własną, świeżą i pachnącą kopię gry (chwała mu za to) i nie dzieje się absolutnie nic złego. Grałem jakieś 5 godzin bez przerwy, plus jeszcze do tego kilka meczy z kumplem i nie przycięło ani razu. Wydaje mi się w takim wypadku, że nie jest to kwestia gry, chyba, że niektórzy mają szczęście, a inni pecha z egzemplarzami, ale ciężko w to uwierzyć:/

Nie dostrzegam żadnych większych wad. Szkoda tylko, że w trybie kariery zrezygnowano z opcji skautów, albo po prostu nie potrafuie ich znaleźć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateeoo a jaki masz model konsoli?

Slima 120 GB. Kupiłem jakiś rok temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstaluję przyśpiewki, rozpocznę tryb menadżerski i w jego trakcie wrzucę kolejne przyśpiewki to będą ona w karierze? Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich gracie ustawieniach? Ja gram na: strzał- częściowo, podania- ręczne, podania na dobieg- ręczne, wrzutki- częściowo, podania górą- ręcznie. Poziom trudności to zawodowiec. Powiem szczerze, jest trudno, ale to jak najbardziej na plus! :) Gram kariere MU i na razie mam 1 pkt. Rozegrałem 2 mecze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to przez co te przycinki sa... wiele osob ma z tym problem... ale nie moze byc to wina konsoli bo tylko przy Fifie sie zacina a przy innych grach wszystko jest wporzadku... moze to wina aktualizacji? juz nie sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema, tutaj taka brameczka jedna z moich łądniejszych.

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/38624722

a mam pytanie czy u was tez tak jest ze gracie na profesional i wszedzie pisze Amator oraz na ekranach tym bilbordzie w fifce tez?

mam takie pytanie? jak to mozliwe ze w carrer mode Borussia gra z lokomotivem? jest cos w stylu LM czy LE ?

0

- Sparing :P

Mam pytanie czy jest gdzieś jakiś tutorial jak wgrywać swoje przyśpiewki i muzykę do Gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie wrażenie ze zawodnicy kiepsko są przełączani przez konsole? Ile razy już podaje piłkę do zawodnika a włącza się inny. To frustrujące. Jeżeli chodzi o podania też mam zastrzeżenia w ustawieniach nic nie zmieniałem i wiele razy podania są zupełnie w inne miejsce niż chcę, bo do najbliższego zawodnika a nie do tego co wychodzi, choć na pewno wybieram dobry kierunek. To takie moje pierwsze spostrzeżenie.

Edytowane przez ruffi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie gra zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie... jedyne minus to te przycinki ktore sie zdarzaja sporadycznie... nie zgadzam sie z tymi ktorzy twierdza ze ciezko przeprowadzac akcje... pierwszy mecz wzielem od razu na poziom legendarny i wynik mowi sam za siebie 3-3 wiec jednak da sie przeprowadzac ladne i efektowne akcje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie grac na manualnych taka moja rada , w wczesniejszych odslonach fify tez tak mialem jak probowalem grac na automatycznych podaniach a po sprobowaniu manualnych mimo poczatkowych oporow wreszcie sie nauczylem i dalo to swietne efekty , wada podan manualnych i to bardzo frustrujaca wadą jest to ze przy slabym laczu gdy gra jest wtedy wolniejsza strasznie dlugo laduje sie pasek sily podania a przez to ze sie tak dlugo laduje przeciwnik duzo latwiej odbiera pilki natomiast w ataku jest taki problem ze przy ladowaniu paska sily podania pilkarze ktorzy byli wczesniej na dobrych pozycja gdy pasek sily sie konczy ladowac to nasi pilkarze juz na tej dobrej pozycji nie sa oczywiscie sa to ulamki sekund ale jak wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma jakieś swoje chanty albo zna stronki z chantami na ten sezon to prosiłbym o linka! Zależy mi szczególnie na przyśpiewkach naszej rodzimej Ekstraklasy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×