Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

zafundowali chłopakom gułag

Żeby tylko im, rodziny tych piłkarzy na pewno są przetrzymywane żeby sami piłkarze nogi nie dali będąc za granicą :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafundowali chłopakom gułag

Jakkolwiek żal mi chłopców do bicia - tabela daje odpowiedź.

Portugalia ma na koncie remis i wygrana, stosunek bramek 7 - 0, ostatni mecz grają z Brazylią. Mogą przegrać.

WKS ma przegraną i remis, stosunek 1 - 3, ostatni mecz grają z Koreą. Wygrają na bank. Pytanie tylko - jak wysoko?

W takiej sytuacji zdobyte bramki będą decydowały o awansie.

Szkoda, że trafiło na Koreę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz Anglia zwalcuje naszych zachodnich sąsiadów :biggrin: czego im serdecznie życzę:thumbsup:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na czas wczorajszego meczu pozamykały się banki, sklepy i urzędy.

Oczywiście nie wszystkie, ale o 3 zrobiło się na ulicach pusto.

A dziś rano wszystkie chodniki zarzygane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahha no to fajna atmosfera na Wyspach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener Słowaków łapie sie za głowę, gdy jego drużyna strzela Mistrzom Świata drugą bramkę... Makarony na kolanach i mogą się już pakować! :biggrin:

Ale są słabi; grają bez pomysłu, bez wiary. Potrafią tylko "płakać" i kłaść sie na glebę przy byle okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Włosi mogą już tylko zamawiac samolot do ojczyzny, a Słowacja w 1/8 ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny dzień dla mnie jako fana.

Makaroniarze do domu, a Japonia wygrywa 3:1. Lepiej być nie mogło

Do tego z Paragwajem również Japończycy mają spore szanse. Dzisiaj pokazali, że potrafią ładnie grać.

Chociaż z tym przedłużaniem i niekiedy udawaniem troszkę przesadzali...Włosi już pojechali, niech nie naśladują ich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzymam ostro kciuki za Chile, remis, a nawet wygrana jest w ich zasięgu... do tego Portugalia mogłaby pojechać z 2:0 Brazylię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczycy to frajerzy, nastrzelali bramek i myślą że są dobrzy, wierzyłem w Koreę, to byli moi faworyci ;(

Teraz Niemcy i Argentyna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Hiszpania jedzie Chile, a szkoda bo chciałem żeby chłopaki pokazali Hiszpanom to samo co Słowacy Włochom :biggrin:, no trudno. Mam nadzieje że Anglia odeśle Niemiaszków do domu. Co do meczu Portugalia Brazylia, to chłopaki nie pokazali nic IMO. Dużo sytuacji i bezbramkowy remis. :confused: Jak pisałem tego posta to Chile strzeliła bramkę, to niechaj chłopaki się jeszcze mobilizują i strzelą dwie. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co meczyk... "Niemcy" ładnie, składnie z pierwszej tak jak powinna grać Anglia, ale Anglia też zaczęła w końcu grać. Nie kumam tylko jednego, 44 lata temu też była kontrowersja z tym czy weszła piłka, a UEFA/FIFA nadal nie zezwoliła z korzystania z powtórek [...] JEGO MAĆ!!! Ten sędzia pedał podniósł mi tak ciśnienie, że poezja :ninja:

Bez kitu, Anglia nie zasłużyła na wygraną. może gdyby było 2:2 inaczej by to wyglądało. Nie zmienia to faktu, że tego sędziego to powinni wyhuśtać <_<

Edytowane przez kill
Opanuj się, bo będę musiał zacząć egzekwować Regulamin, tym bardziej, że to nie pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pseudo Niemcy z takimi Aryjczykami jak Klose, Podolski, Oezil, Boateng, Gomez, Trochowski, Cacau... i innymi imigrantami gromią Anglię 4:1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pseudo Niemcy z takimi Aryjczykami jak Klose, Podolski, Oezil, Boateng, Gomez, Trochowski, Cacau... i innymi imigrantami gromią Anglię 4:1...

To nie był pogrom - to była MIAZGA!!! Angole zasłużyli na przegraną. Grali, może z pół godziny. Kolejną godzinę biegali za piłką jak dzieci we mgle.

I niech nie płaczą, że sędzia ich skrzywdził; gola nie było:

post-18946-096739600 1277656791_thumb.jp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedziowanie na tych mistrzostwach to KPINA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedziowanie na tych mistrzostwach to KPINA!!

:down: mało powiedziane to już teraz jest legalna kpina, farsa i dno, liniowy mu nawija że dowalił, a on zeby nie stracić reputacji, autorytetu (pseudo zresztą) nie zmienia decyzji, co to jest ku... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej narzekałem  na wolne tempo Mistrzostw, tak teraz jestem zmuszony ponarzekać na sędziów. Geez, bramki uznane których nie powinno być, bramki nieuznane które powinny być uznane i to nie teraz w tych dwóch meczach, przeca w fazie grupowej było podobnie. Jeżeli FIFA nie wprowadzi tych powtórek to ja nie widzę dalszej rywalizacji... Przecież gdyby Anglicy remisowali 2:2 z Mieszańcami inaczej podeszliby do drugiej połowy. Gdyby Meksyk przegrywał 2:1 to też chłopaki mogliby się spiąć i strzelić na 2:2... błędy, błędy, błędy... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kłamie  ;) , jest 2:0, ale mam nadzieję że Chile da rade chociaż na remis, bo Brazylia nic nie pokazuję na tych MŚ IMO. Wtedy może jak do karnych by doprowadzili to może by wygrali.  

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super spotkanie Holandia-Brazylia. Szczerze liczę na Holandię ,Brazylia jest przereklamowana. Na podium widzę Holandię ,Argentynę, Urugwaj/Portugalię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia nic nie pokazuję na tych MŚ IMO.

A co mają tańczyć z hula-hop? :D

Strzelają bramki i zwyciężają mecze, nie o to chodzi w tym sporcie? W dodatku robią to jakby od niechcenia. Są przepotwornie szybcy jak wymaga tego sytuacja i bezbłędnie wykorzystują sytuacje bramkowe. Moim zdaniem to najlepsza drużyna na tych MŚ. Wychodzą, grają, zwyciężają i nie wyglądają jakby gryźli murawę ociekając potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×