Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHAHAHA!!!! Jaram się jakby to Polska wygrała... Szwajcaria zmierza po tytuł :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to kocham piłkę nożną nie mam więcej pytań Oby więcej takich niespodzianek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym meczu dochodzę do wniosku, iż Howard Webb ma nasrane do łba. Chłop pewnie sam by chciał strzelić bramkę dla Hiszpanii, a tu dupa. Sędzia na poziomie "naszego" Wita Żelazko. Wstyd i hańba zarówno Hiszpanie jak i sędzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe that's the beauty of football :)

no i wniosek z zakonczonego wlasnie spotkania - polska pilka jest w MEGA DUPIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie cieszę bo zawsze kibicuje Hiszpanom, zaczyna się sprawdzać "grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze".. chociaż też nie do końca, bo oni wcale nie grali. Ja nie wiem jak jedni z zdawałoby się czołowych piłkarzy globu nie potrafią wykorzystać sam na sam, z dystansu walą w ruskiego satelitę, a na końcu przegrywają z europejskim przeciętniakiem. Ten wynik tylko pokazał, że albo nasze orły nie potrafią grać, albo Szwajcaria wygrałaby 7:0. Totalnie kuriozalne mistrzostwa, nie wierzę w to co widzę.

Oby dziś zwyciężył Urugwaj. Mam dość mudżińskich trąbek, niech odpadają czym prędzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sobie poczytałem pewne forum fanów Barcy i słyszałem gdzieniegdzie słowa że sędzia był stronniczy i w ogóle do dupy i gdyby nie on to Hiszpania by wygrała :biggrin: . Szwajcarzy pokazali klasę i wcale bym ich do Interu nie przyrównywał (chodzi mi o to że rzekomo w finale LM pokazali klasyczną obronę Częstochowy co IMO jest wyssane z...). Niech teraz jeszcze Brazylia się potknie i Argentyna (a wcale bym się nie zdziwił ;)) i Mistrzostwa nabiorą w końcu rumieńców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania za przeproszeniem gówno grała i porażka to tylko dzięki ich postawie.

Wczoraj Urugwaj pięknie :D Chociaż sędziego też poniosło, powinien dać żółtą bramkarzowi, a nie od razu czerwoną, już nie przesadzajmy. Argentyna wreszcie zaczyna grać lepiej, chociaż 4:1 z Koreą nie może być jakimś wielkim wyznacznikiem. Teraz myślę czeka Nas arcynudny mecz greków z Nigerią. No, a wieczorem Meksyk vs. Zjednoczone Narody Afryki i Arabii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Akurat Nigeria vs. Grecja był jednym z lepszych meczy na tych Mistrzostwach (wiem, wiem pisałeś to przed meczem). Teraz jest już 34 minuta meczu Francja vs. Meksyk i powiem szczerze że to najbardziej ofensywny mecz jaki dane mi oglądać póki co (nie licząc Nigerii i Grecji :wink: ). Oby tak dalej. :thumbsup:

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem pierwszej połowy (pierwszy mecz, który musiałem odpuścić) ale teraz po bramce meksykanów to rozpiera mnie radość! BRAWOOO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mexicofan.jpg

Pierwsza runda Mistrzostw byla do dupy. Druga jest zajebista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy- Serbia 3:1

Słowenia- USA 0:2

Anglia- Algieria 3:0

Takie moje typu na dziś... i jeszcze jedno

LA MISTRZEM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa, mea culpa mea maxima culpa.

Pierwsza połowa meczu Niemcy - Serbia i "dojcze" graja w 10 i przegrywają 0:1, jak tak dalej pójdzie będą mieli ciężko.

Ogólnie jest ciekawie. Francja na 90%do domu <hurra>, Hiszpania na razie kiepsko, Niemcy ojo, joj joj; Brazylia średniawo. Na razie tylko Argentyna robi swoje.

Ogólnie jest ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcają się mistrzostwa he he :D Serbia pokonała tych którzy wyrastali na faworyta, co zresztą wielce mnie cieszy - bo jakoś nigdy nie kibicowałem tej polsko, tureckiej mieszance przyprawionej ostatnio kakaem. Ogólnie zawsze kibicuje na zasadzie - byle nie niemcy. Hiszpania się podniesie ;) Brazylia raczej też.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrana Niemców zawsze cieszy... najbardziej nieprzewidywalne mistrzostwa jakie widziałem, bez kitu. Hiszpania mam nadzieję, że zremisuje z Chile, a Brazylia? Nie wiem czy z taką grą będę mieli coś do pokazania z Portugalią, a tym bardziej z WKS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Widzicie faworyci typu Niemcy, Hiszpania poprzegrywali i to z Serbią i z Szwajcarią - a one nie są specjalnymi potęgami. Albo Francja - Meksyk <_< Brazylia ledwo poradziła sobie z Koreą jedynie Argentyna jeszcze jakoś. Więc moje typowanie się zmienia

1. Argentyna

2. Brazylia

3. Meksyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz kolejny mecz Anglia - Algieria :thumbsup:.Typuje wynik 4-0 dla Anglików i mam nadzieję na ciekawy mecz.A tak poza tym to jestem pod wielkim wrażeniem gry Meksyku na tych MŚ.Giovanni dos Santos gra fenomenalnie i zanosi się na to,że może się okazać odkryciem turnieju.Osobiście uważam,że po MŚ zgłoszą się po niego większe kluby europejskie,bo jest jednym z niewielu którzy się starają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą to Anglicy daleko nie zajdą :confused:, a szkoda bo im kibicuje. W ogóle odszczekuję słowa napisane gdzieś wcześniej. To jedne z lepszych Mistrzostw jakie moje oczęta widziały. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą to Anglicy daleko nie zajdą :confused:, a szkoda bo im kibicuje. W ogóle odszczekuję słowa napisane gdzieś wcześniej. To jedne z lepszych Mistrzostw jakie moje oczęta widziały. :)

Zgadzam się:whistling:,trochę przesadziłem z tym wynikiem,bo nie sądziłem,że reprezentacja Algierii zagra tak dobrze.Po pierwszej połowie zmieniam zdanie na remis albo 1-0 dla Algierii ^^

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo! Przed wcześnie spisaliśmy te mistrzostwa na straty, teraz są emocjonujące, a wręcz zaskakujące, dzisiejszy dzień był po prostu niesamowity! Zwycięstwo Urugwaju, później Meksyku, remis Słowenii z USA i Algierii z Anglią, no i sensacyjna przegrana Niemiec. Zaczęło się! Czekam na kolejne dni i kolejne niespodzianki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczucia podobne jak Wy, Mundial zaczyna się rozkręcać... ale w Anglików wierzyłem i szkoda mi ich ostro :/ Tzn. szkoda, mają to na co zasłużyli, grali jak pizdy to mają teraz powrót do domu. Po Capello obstawiam Hiddinka na stanowisku selekcjonera... a jeśli to nie wypali to zostaje Mourinho. No nic, w grze zostaje moja Holanja i WKS :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczucia podobne jak Wy, Mundial zaczyna się rozkręcać... ale w Anglików wierzyłem i szkoda mi ich ostro :/ Tzn. szkoda, mają to na co zasłużyli, grali jak pizdy to mają teraz powrót do domu. Po Capello obstawiam Hiddinka na stanowisku selekcjonera... a jeśli to nie wypali to zostaje Mourinho. No nic, w grze zostaje moja Holanja i WKS :ninja:

Czemu powrot do domu? Jak wygraja ze Slowenia to maja awans gwarantowany bez wzgledu na wynik drugiego meczu. Zagrali 2 mecze z dupy ale to nadal Anglia i moze smialo ze Slowenia wygrac. Jeszcze ich nie przekreslaj (choc najwyzszy czas wyjac kolki z dupy i grac jak w eliminacjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii World Cup 2k10 mam tylko jedno do powiedzenia. Przerost formy nad treścią, zero dawnego klimatu, a afrykańskie wuwuzele rujnują całkowicie to co kiedyś nazywało się kibicowaniem. Jeśli ktoś lubi słyszeć przez 90 min. ten sam monotonny rój wściekłych os, to jego sprawa, dla mnie to jest nie do przyjęcia i dziwi fakt, że FIFA jeszcze tego nie zbanowała. Najgorsze MŚ dotychczas i mówię to pełni świadom swoich słów. Mam ochotę najechać ten kraj zamiast go ratować po tej 'imprezie', co świadczy tylko o tym jak daleko w tyle są te pogańskie plemiona. Nelson Mandela miał się trzymać rugbystów, bo piłkarze na czarnym lądzie a akompaniamencie afrykańskich wuwuzel to jeden wielki EPIC FAIL!

Przywróćcie dawną magię do cholery.

why_men_love_soccer.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×