Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

@alien666

nie przesadzaj, Australia na poprzednich mistrzostwach zagrali całkiem nie źle wink.gif

Może i grali... kiedyś, ale liczy się tu i teraz. Wczoraj nie istnieli, mieli jedną okazję, ponieważ NA TYLE ICH STAĆ! Nie porównuj ich do drużyn, które zawsze mogą wygrać z każdym. Są słabi! Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Paragwaj przynajmniej dało się oglądać, nie było nudy... ogólnie to mistrzostwa bardzo słabe, naprawdę nudne te spotkania (dzięki pomaturalnym wakacjom oglądam wszystkie mecze).

Dziś WKS - Portugalia, liczę na ciekawe zażarty mecz. Brazylia - Korea, no tutaj oczekuje mnóstwa bramek ;) a w najbliższym meczu myślę, że nasi południowi sąsiedzi, Słowacy dadzą radę, ja życzę im zwycięstwa i wyjścia z grupy, chociaż to będzie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to mistrzostwa bardzo słabe, naprawdę nudne te spotkania (dzięki pomaturalnym wakacjom oglądam wszystkie mecze).

Tak, to prawda. W dodatku ja nie pamiętam MŚ żeby stadiony były zapełnione tylko w połowie... I te trąbki... Zaczynam się cieszyć, że nie wygrałem biletu w konkursie Mod Racers, bo bym tam chyba oszalał, albo jakieś choróbsko złapał, ewentualnie ktoś przystawiłby mi pistolet do głowy w hotelu :P Stadiony pobudowali ładne, ale cała reszta to już niestety dzika Afryka. RPA to olbrzymia, brutalna przestępczość, bardzo wysokie bezrobocie i najwyższy wskaźnik zarażonych HIVem na świecie. Nic dziwnego, że mało kto się odważył tam wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem jak dotąd wszystkie mecze i również jestem bardzo zawiedziony. Bardzo wolne tempo gry, mało bramek- a jak już są to marnej urody (klopsy bramkarzy - nie dziękuję). Dobrze że kupiłem sobie 2 kraty browaru i nie nudzę się tak bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy forumową zgodność, póki co to najgorsze mistrzostwa w piłkę nożną jakie pamiętam. Mecze nudne, wyniki albo remisy albo słabe zwycięstwa, jedynie Niemcy nastrzelali, ale to wcale mnie nie pociesza (jakoś zawsze kibicuje przeciwnej drużynie ]:->). Liczę na Brazylię i Hiszpanię... bo Argentyna i Holandia w pierwszych meczach nie zachwyciły.

A trąbeczki to istna zmora, zwłaszcza jak gra afrykański team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy kto gra z Koreą? Bo tak sobie oglądam ten meczyk i to na pewno nie jest Brazylia? Czyżbyśmy zgodnie z powyższym artykułem naprawdę grali na Mistrzostwach?

edit: LOL, tylko to napisałem 1:0, Maicon!

edit2: 71' Elano, druga bramka, 2:0 i tak słabo, jak na klasę przeciwnika z którym przyszło im się zmierzyć.

edit3: 88' Ji, 2:1 - CO SIĘ DZIEJE?

Koniec, Brazylia 2:1 Korea Płn. nie wierzę... mecz kuriozalny, nie wiem co powiedzieć, napisać, myśleć. Brazylia dużo poniżej oczekiwań, ja rozumiem, że to pierwszy mecz, biorę poprawkę, że pewnie zlekceważyli przeciwnika.. ale w ogóle się nie zdziwię jak przegrają z WKS, ja szczerze mówiąc nawet bym się cieszył z takiego obrotu sprawy, a co, niech mają szanse inni skoro brazylijczykom widać grać się już nie chce.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy kto gra z Koreą? Bo tak sobie oglądam ten meczyk i to na pewno nie jest Brazylia? Czyżbyśmy zgodnie z powyższym artykułem naprawdę grali na Mistrzostwach?

edit. LOL, tylko to napisałem 1:0, Maicon!

Jaka bramka :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka bramka :shok:

reke se daje uciac ze to bylo podanie.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj mi się wydaje, że składał się do strzału licząc na bramkę albo rożny... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie to było "nieudane" podanie :biggrin: . Tak swoją drogą to te Mistrzostwa są jakieś nudne i bez akcji. Wyniki poniżej oczekiwań, faworyci wykładają się aż miło... yyyy co jest? Mam nadzieję że w kolejnych meczach to się zmieni, bo jak nie to przestane to w cholerę oglądać :confused:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczną się mecze "o wszystko" także powinno być lepiej... liczę na to, bo najbardziej z tego Mundialu to przeżywam TE JEBANE W DUPE TRĄBKI!!! UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU i tak 90min :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Brazylia się w porę nie ogarnie to będzie bardzooo ciężko im wyjść z grupy.Portugalia czy WKS to nie Korea,która praktycznie tylko się broni i gra z kontry lub posyła długie ( niedokładne ) piłki do napastnika.WKS na ten przykład ma rosłych zawodników w składzie i ciężko będzie grać się Brazylii,która gra technicznie i widowiskowo.Wydaje mi się,że piłkarze z Afryki nie odpuszczą tego meczu i wyjdą na boisko i zagrają bez kompleksów zdając sobie sprawę,że są do pokonania.Brazylia męczyła się przez cały mecz z teoretycznie najsłabszą drużyną na MŚ ( Korea 105 miejsce w rankingu FIFA ),a WKS zremisował z drugą drużyną,która typowana jest do wyjścia z grupy śmierci właśnie z Canarinhos.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest super, kanarinios z których robi się nie wiadomo co, ledwo wymęczyli wygraną z Północna Koreą.

WIWAT PÓŁNOCNA KOREA!!!

A teraz przed nimi Portugalia i WKS, i zobaczymy co te gwiazdy pokażą. A mam nadzieje że wielkie nic. Brazylia - HYPe!

Na razie jedyny dla mnie pewny kandydat do finału to Niemcy.

No zobaczymy w końcu to pierwsze mecze grupowe.

Dzisiaj gra mój drugi kandydat na Mistrza, czyli E viva Espania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to nie ta skala i nie ten format, kosmiczna pilka i polsztuczna murawa, ale jak gram co tydzien z ziomami w pile to ja sam oddaje wiecej celnych strzalow na bramke niz to co na tych mistrzostwach sie odbywa.. Wybrani reprezentanci swoich krajow a jebia ta pile w trybuny jakby w od roku w noge grali..

Jak narazie pierwsza bramka mistrzostw jest nadal najladniejsza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 1 połowy Hiszpania- Szwajcaria naszła mnie jedna myśl... a mianowicie taka, że faworytem do tytułu są w chwili obecnej Niemcy :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, Szejk - macie zupełną rację i to mnie właśnie martwi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny szwajcar strzelil brame hiszpanom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano... typowy szwajcar :P Zresztą ten kraj tak jak Belgia, Francja przestanie istnieć, eurabia i tyle.

Ale wracając do mistrzostw, Hiszpania gra gorzej niż Brazylia, profesjonaliści nie potrafią strzelić sam na sam, z dystansu strzelają w chmurki... no naprawdę... zresztą zamiast próbować strzelać to podanie x 5 i strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano... typowy szwajcar :P Zresztą ten kraj tak jak Belgia, Francja przestanie istnieć, eurabia i tyle.

Ale wracając do mistrzostw, Hiszpania gra gorzej niż Brazylia, profesjonaliści nie potrafią strzelić sam na sam, z dystansu strzelają w chmurki... no naprawdę... zresztą zamiast próbować strzelać to podanie x 5 i strata.

w koncu cos sie dzieje panowie :) trzymalem kciuki za Szwajcarie caly mecz udalo sie :) pokarzcie mi te gwiazdy ?? wala panu Bogu w okno albo nie potrafia opanowac pilki na 1/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×