Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak limitka gdzies bedzie dostepna(najlepiej Europa) Prosze o kontakt na PW albo tutaj.

P.S.

Ten Naruto bedzie koxił - Sasuke Mangekyou !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedzie ultimate jutsow to ja chyba nie wyrobie.

Tak odcicac jajca grze :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie... Bo jak by to wyglądało taki Naruto tylko z Rasenganem a gdzie rasen shuriken w trakcie którego trzeba klikać kombinacje Trójkąt,Kółko,Trójkąt,Krzyżyk,Kwadrat itd. aby jutsu się udało ...

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedzie ultimate jutsow to ja chyba nie wyrobie.

Tak odcicac jajca grze :F

Wydaje mi sie że będą tylko inaczej np podczas awekning tylko można wykonać ,nie wiem

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedzie ultimate jutsow to ja chyba nie wyrobie.

Tak odcicac jajca grze :F

A kto w ogóle wspomniał o tym, że takowych ma nie być? :ohmy: Nie wierzę na taki zabieg ze strony CC2 bo, nomen omen, zaje*aliby esencję starć.

Poza tym da się zauważyć na wielu filmikach, jak Naruto robi Cienistego Klona, łapie go za ręce i rzuca nim w kierunku oponenta, ale zawsze trafiał na blok lub nie trafiał wcale. Tak właśnie wyglądało podejście do UJ w NUNS1, więc jestem pewny że te się pojawią.

Nie zdziwiłbym się jednak jak na potrzeby wersji demonstracyjnej, twórcy nie chcieli zdradzać najlepszych akcji i po prostu je wycieli.

Jeżeli jednak okaże się, że Ultimate Jutsu is no more, to będzie można wnioskować, że tryb awakening jest tak wypasiony (z osobnymi fajerwerkami), że to już byłoby za dużo. Marne tłumaczenie, ale zawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie ma takiej możliwości, że nie będzie ultów. Poza tym wydaje mi się, że na którymś z licznych trailer'ów (Gay)suke ładuje Itachiemu Kirin, a ekran pięknie ciemnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby zrobili potem znowu takie dodatki jak do 1 :) Np dodatkowi pomocnicy i inne ;) Stroje i wgl ;d Klimat by też był gdyby dodali tworzenie własnego charakterka xD Wiem wiem fantazja ale czasem fajnie by było stworzyć jakąś postać, wybrać jej styl walki tak jak np było w Soul Calibur :) Wybierało się styl walki jakiejś postaci i tworzyło wygląd :) tak samo tu np styl walki sasuke a tworzysz kolesia który wygląda jak smerf i zabija drugą postać używając chidori xD

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu np styl walki sasuke a tworzysz kolesia który wygląda jak smerf i zabija chidori xD

DoubleFacePalm.jpg

Sry Alu za kopiowanie stylu ale to woła o pomste do nieba

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak limitka gdzies bedzie dostepna(najlepiej Europa) Prosze o kontakt na PW albo tutaj.

P.S.

Ten Naruto bedzie koxił - Sasuke Mangekyou !!

imo ten jego mangekyou wygląda beznadziejnie - Itachiego wygląda dużo lepiej ;P

mylicie trochę - ultimate jutsu SĄ tylko że znerfione i bez takich długich animacji jak w nuns1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylicie trochę - ultimate jutsu SĄ tylko że znerfione i bez takich długich animacji jak w nuns1

No wlasnie, czyli ich nie ma.

Co mi z 2-3 sekundowego ultimate jutsu ? Gdzie tu epickosc ?

imo dno. :pinch:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate to chyba są, tylko maja mniejszy dmg, np Naruto w którymś filmiku zrobił futon shuriken rasengan. Jak juz pisałem wcześniej jest to chyba nowy rodzaj ultimate ;/

Alu

Możliwe, że bali sie wprowadzić takie rozwiązanie z powodu multi. Może obawiali się opóźnień(lag-ów) w czasie mashowania klawiszy. trochę szkoda bo fajnie się z kimś przeciągało pasek od ulti :]

Edytowane przez sebek1991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto w ogóle wspomniał o tym, że takowych ma nie być? :ohmy: Nie wierzę na taki zabieg ze strony CC2 bo, nomen omen, zaje*aliby esencję starć.

Poza tym da się zauważyć na wielu filmikach, jak Naruto robi Cienistego Klona, łapie go za ręce i rzuca nim w kierunku oponenta, ale zawsze trafiał na blok lub nie trafiał wcale. Tak właśnie wyglądało podejście do UJ w NUNS1, więc jestem pewny że te się pojawią.

Nie zdziwiłbym się jednak jak na potrzeby wersji demonstracyjnej, twórcy nie chcieli zdradzać najlepszych akcji i po prostu je wycieli.

Jeżeli jednak okaże się, że Ultimate Jutsu is no more, to będzie można wnioskować, że tryb awakening jest tak wypasiony (z osobnymi fajerwerkami), że to już byłoby za dużo. Marne tłumaczenie, ale zawsze :P

To jest zwykły cios. Włącz sobie demo, "szturchnij" lewego analoga w którąś ze stron, puść i naciskaj kółko. To jest właśnie ten cios. Ougi będą krótkie i bez button-mash'a. Prawdopodobnie będzie kilka ougi do wyboru dla każdej postaci.

Uważam, że nie ma takiej możliwości, że nie będzie ultów. Poza tym wydaje mi się, że na którymś z licznych trailer'ów (Gay)suke ładuje Itachiemu Kirin, a ekran pięknie ciemnieje.

To była cutscenka ze story moda.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie kilka ougi do wyboru dla każdej postaci.

Oby, bo inaczej nie wybacze im takiego wykastrowania flashy ultimate jutsu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły cios. Włącz sobie demo, "szturchnij" lewego analoga w którąś ze stron, puść i naciskaj kółko. To jest właśnie ten cios. Ougi będą krótkie i bez button-mash'a. Prawdopodobnie będzie kilka ougi do wyboru dla każdej postaci.

Mi chodziło o trójkąt, trójkąt, kółko - tak się uruchamia UJ (nie mylić z Uniwersytetem Jagiellońskim :P ) w pierwszej odsłonie. Sekwencja, która kończy się 'przeciąganiem paska' w losowo wklepywane klawisze. A trójkąt, kołko (można przytrzymać O dla zwiększenia siły) to NinJutsu.

Mi chodziło właśnie o sekwencję, którą robili grający na targach. Typowe wejście do UJ, jednak nigdzie nie widziałem wykończenia bo tak jak wspomniałem, zazwyczaj ten atak był zablokowany (Shadow Clone znikał po uderzeniu w adwersarza) bądź chybiał. Dlatego trudno mi stwierdzić jednoznacznie, czy UJ są - tylko wycięte - na potrzeby demonstracji i niechęci devsów do spoilerowania, czy całkowicie usunięte ze względów, o których słusznie wspominał sebek.

Jeśli tutaj rzucanie w ten sam sposób klonem to zwykły cios, to uważam taki zabieg za totalne nieporozumienie. Mogli przynajmniej na to miejsce wymyślić inną akcję.

Nie poprawiaj mnie zatem, jakbym był laikiem spod baru mlecznego bo zaczynasz mnie irytować :P

EDIT:

Przyjrzałem się temu teraz dokładnie w filmiku Naruto vs Hinata i faktycznie. Naruto rzuca swym klonem w bardzo podobny sposób i ten leci na 'szczupaka'. Ot ludzka kula armatnia mająca zadać marny dmg.

Ta prawda powoli do mnie dochodzi. UJ w NUNS2 NIE MA! :down:

A teraz idę się napić. :nuke:

win4t zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie po pare jutsu? tongue.gif W ogole w 2 ta walka wygląda (wg. mnie) bardziej dynamicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Czego co widzialem po trailerach to naliczylem przy naruiaku 4 justu zwykly rasengan , Tego Obama rasengana , Rasen shurikena i taki fajny z liskiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Czego co widzialem po trailerach to naliczylem przy naruiaku 4 justu zwykly rasengan , Tego Obama rasengana , Rasen shurikena i taki fajny z liskiem xD

e

Lol. Obama rasengan.. chyba ci chodziło o Odama rasengan.

W demie, jak naciśniesz trójkąt i kółko i puścisz, to zrobisz zwykłego rasengana, ale jak przez chwilkę jeszcze kółko przytrzymasz to Naruto zrobi odama rasengana. Rasen shuriken i Kyuubi rasengan to są 2 wymienne ougi dla Naruto.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze odama O.o gz . ale chodzi mi o to ze na jedna postac wypada 4 jutsu no zamienne ale zawsze cos xD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze odama O.o gz . ale chodzi mi o to ze na jedna postac wypada 4 jutsu no zamienne ale zawsze cos xD :D

Po twoim poście wyżej wywnioskowałem, że nie wiedziałeś. W sumie to możesz pisać jak chcesz, nic mi do tego.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli im dłużej trzymamy kółko to robi mocniejsze jutsu? W jedynce leciał taki pasek i im dłużej sie trzymało kółko to np naruto dalej biegł z tym rasenganem czy np przy starciu z chidori była przewaga teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze odama O.o gz . ale chodzi mi o to ze na jedna postac wypada 4 jutsu no zamienne ale zawsze cos xD :D

Barrack Rasengan, alias Odama Rasengan to zwykle jutsu ktore wykonujemy kolko + trojkat, normalnie jest rasengan, ale jesli pasek ladowania doleci do konca, automatycznie robi sie Odama.

Ten rasengan + charka kyuubiego / rasen shurkien to chyba beda trojkat trojkat kolko <- wymienne - OBY, mimo wszystko, i tak wolalbym jedna dluzsza cutscenke.

Edytowane przez SouL
ROFL. Barrack Rasengan FTW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli im dłużej trzymamy kółko to robi mocniejsze jutsu? W jedynce leciał taki pasek i im dłużej sie trzymało kółko to np naruto dalej biegł z tym rasenganem czy np przy starciu z chidori była przewaga teehee.gif

Tak, tylko w 2 nie ma paska ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim filmiku od wiN4t widać jak w okół naruto zbiera się ta czakra i robi tego rasengana z lisem a w jedynce jak sie tak czakra zbierała to oznaczała Ultimate Jutsu więc jak to jest UJ to po prostu bomba.... down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×