Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam pytanie, moglby mi ktos wytlumaczyc albo powiedziec dlaczego nie dostaje trofeum " Ninja of Letters " ? wykonalem wszystko co potrzebne u wszystkich posiadam 5 gwiazdek, spotkalem sie z kazda mozliwa grupka, pisalem z tą Midori i ta trójką kobiet a nadal nie wpada WTF ?! HEEELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj ostatkiem sił już ukończyłem wątek fabularny NS:UNS2 i odsyłam bo znalazłem osobę którą chce się wymienić. Cóż, już pisałem że na grzę troszkę się zawiodłem, cały gameplay, system walki jest bardzo skromny, do tego soundtracki(narzekam na to ale jako fan muszę ;)) którę są ani trochę oryginalne. Na plus to na pewno efektowne główne walki z bossami no i oprawa graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanie, moglby mi ktos wytlumaczyc albo powiedziec dlaczego nie dostaje trofeum " Ninja of Letters " ? wykonalem wszystko co potrzebne u wszystkich posiadam 5 gwiazdek, spotkalem sie z kazda mozliwa grupka, pisalem z tą Midori i ta trójką kobiet a nadal nie wpada WTF ?! HEEELP

Trzeba odpisać na wszystkie listy od wszystkich shinobi. Na pewno z każdym pisałeś ? Sprawdź czy aby na pewno dałeś odpowiedź w historii korespondencji. Do mnie ostatni napisał Kakashi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gre i jestem zadowolony :D , po multi fajerwerkow nie oczekiwalem , ale sam gameplay jest super jak z 1dynki ;D. Dla mnie gra jest super :P i oczywiscie zapraszam na multi ;D

PSNID: pilchoworycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jak zdobyć wszystkie tytuł ? To jest trofeum złote brakuje mi do platyny ... Grając online wpadnie mi to ? czy trzeba coś jeszcze zrobić w campani ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz tytuły od 1 do 87:

http://forum.(spam)/viewtopic.php?f=18&t=314

Pozostałe powinieneś zdobyć w fabule i innych Trofeach.

Nie ma za co ;)

ten link mi nie działa :(

Tu masz tytuły od 1 do 87:

http://forum.(spam)/viewtopic.php?f=18&t=314

Pozostałe powinieneś zdobyć w fabule i innych Trofeach.

Nie ma za co ;)

ten link mi nie działa :(

edit już znalazłem dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie :

mam problem z tytułami :

068 Medical: Zjedz 10 bento

069 Capricious: Znajdź szczęśliwy los na loterii pod jedną z tablic w ukrytej wiosce (musisz być w stanie szczęścia - pomódl się przy pomniku)

oraz został mi jeszcze jedno trofeum srebrne :

The Unknowble Moment - You're seen all secret factory.

Jeśli ktoś wie jak to zrobić bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

068 Medical: Zjedz 10 bento - kupujesz bento czyli itemy do wzmocnienia siebie i jesz 10 pod rzad...

069 Capricious: Znajdź szczęśliwy los na loterii pod jedną z tablic w ukrytej wiosce (musisz być w stanie szczęścia - pomódl się przy pomniku) - idziesz do pomnika modlisz sie, biegasz i przewracasz wszystko w KONOHA nigdzie indziej az wypadnie ci ten los z pod jakiejs tabliccy, sprzedajesz go za 50k

oraz został mi jeszcze jedno trofeum srebrne :

The Unknowble Moment - You're seen all secret factory. - w biurze Hokage jest takie cos ogladasz bodajze 16 ukrytych scen ktore trzeba odblokowac poprzez QTE w walkach z bosami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę od niedawna i już ją przeszłam :) Jest genialna! Tylko mam problem z pobocznymi misjami.

1) Konochamaru - on tam chce coś i nie wiem co. Bynajniej nie wiem gdzie to znaleźć ;/

2) Perły TonTon - Tutaj jednej mi brakuje i nie mogę jej znaleźć. Przeszukałam całą plansze w poszukiwaniu jej. I nie mogę znaleźć ;/ Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam jedno pytanie dotyczące tej gry.Zacząłem zbierać w niej trofea,tylko mam problem.Grę całą przeszedłem,ale nie zdobyłem trofeów za walki z bossami.Czy mogę jakoś te walki powtórzyć czy muszę zaczynać od nowa grać,żeby te pucharki zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam jedno pytanie dotyczące tej gry.Zacząłem zbierać w niej trofea,tylko mam problem.Grę całą przeszedłem,ale nie zdobyłem trofeów za walki z bossami.Czy mogę jakoś te walki powtórzyć czy muszę zaczynać od nowa grać,żeby te pucharki zdobyć?

Musisz biegać po mapkach i zebrać wszystkie zwoje, następnie udajesz się do pokoju Hokage, tam na lewo stoi gostek który pozwoli Ci na ponowne walki z ''bossami''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam tę grę od niedawna i już ją przeszłam :) Jest genialna! Tylko mam problem z pobocznymi misjami.

1) Konochamaru - on tam chce coś i nie wiem co. Bynajniej nie wiem gdzie to znaleźć ;/

2) Perły TonTon - Tutaj jednej mi brakuje i nie mogę jej znaleźć. Przeszukałam całą plansze w poszukiwaniu jej. I nie mogę znaleźć ;/ Pomożecie?

1. chyba trzeba go szukac po wiosce (zabawa w chowanego)

2. prawdopodobnie tam gdzie sakura walczyla z pupeciarzem, gdzies za kamieniem.

http://www.gamefaqs....qs/61386?page=2

If you're missing one try to check for a pearl behind a rock in the grassy area of the Akatsuki Hideout (where you fight Sasori).
Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, gram w gre od niedawna mam problem przy naruto vs orochimaru trzeba nawalac trojkatem niestety nie idzie mi to w cale w filmikach na YT widze ze to dosć latwe, może z moja grą jest coś nie tak? albo macie moze jakas technike na tego typu akcje w gre? zawsze sie z tym mecze ale z orochimaru to juz chyba z 2 godziny ciskam :( pomożcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany ;P Trzeba ćwiczyć kciuka i orochimaru pokonany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany ;P Trzeba ćwiczyć kciuka i orochimaru pokonany :D

no ok czyli sugerujesz zeby naku... jak króliki tak? :) u mnie wyglada to tak ze im szybciej nawalam to tym wolniej ten pasek sie laduje, wolniej dosc szybko tylko pozniej sie prawie w miejscu zatrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktos chce odswiezyc tryb online w NUNS2 przed premiera Generations to polecam zapoznac sie z ponizszymi kanalami youtuba:

www.youtube.com/user/darkmusician -> szczegolnie tutoriale z tej playlisty www.youtube.com/playlist?list=PL201DD8A782F348CC

www.youtube.com/user/VforExtreme12

www.youtube.com/user/spyN09

A tu 2 filmiki zmajstrowane przeze mnie:

edit

dodam jeszcze jedno video z fajnym motywem dla Nejiego - kombinacja rzut i team ultimate (mozna rowniez zrobic zwyklego ultimate)

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaką postacią najlepiej się gra wam? Jakie postacie są dobre a które najlepsze? Ja lubię Sasuke Kirin i Taka ale jakoś ciężko się nimi gra.

Edytowane przez Soczusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w multi głównie Sasuke Kirin. Fajnie mi się nim grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze najlepsza postacia jest Minato. Dla Sas Kirin jest jeden bardzo dobry patent. Wez jako support Kabuto, i jesli da ci sie zlapac nim przeciwnika to odpal Ultimate, 100% skutecznosci. Jak chcesz miec pewnosc ze suport trafi, mozesz probowac wykonac cos takiego:

1 Suport (np Orochimaru) > chakra dash \ dash > kombo (do 2 hit) > 2 support (Kabuto) > Ultimate

Jesli przeciwnik zostanie zlapany w twoje kombo po chakra dash to masz gwarantowanego Ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Sasuke Kirin, Chidori i Taka który najlepszy? Taka ma bardzie w zwarciu ataki i amaterasu ale krótko dystansowe. Myślę że Kirin ale nie jestem pewien, jego ultimate wymiata. Dobre ma justu katon i te z przytrzymaniem przycisku dwa smoki z ognia, tylko że to trafia tylko gdy przeciwnik stoi w miejscu. Mógł by mi ktoś doradzić jak nim grać, jakie patenty są dobre jak up. Dzięki fingo - już stosuję w walce twój patencik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne patenty? Poszukaj na youtube kanalu goscia: Darkmusician. Zrobił playliste tutorialow do nuns2.

Najwazniejsze porady to: uzywanie przedmiotow jako cancel'owania, czyli laczenie kombinajci ruchow normalnie niemozliwych do wykonania. Np podczas robienia ninja move/skoku wcisnij na raz uzycie przedmiotu i wykonaj chakra akcje (np jutsu, chakra dash, chakra shuriken itd). Przedmiot typu tag nie zostanie zuzyty, ale postac wykona akcje od razu, w przeciwienstwie do proby bez uzycia przedmiotu. Przedmioty typu chakra up/atack up/ defense up itd zostana zuzyte ale i tak przyspiesza wykonanie akcji.

Kolejny patent to uzycie supportu z atrybutem attak do lapania w ultimate / jutsu / rzut.

Kolejna podstawowa wiedza to znajomosc co kontruje co, piorytety ida tak (od najnizszego):

shuriken / atak / dash

chakra suriken

chakra dash (to jest tez doskonala kontra na ninja move)

tilt / rzut (tu nie pamietam dokladnie co ma wyzszy piorytet)

jutsu

ultimate

team ultimate (tu sie kolo zatacza bo team ultimate jest bity przez zwykly atak)

Jesli idzie o jutsu to piorytet jest taki:

fizyczne

strzelajace

defensywne (pain, neji, hinata)

Nalezy zaznaczyc, ze rasengan sie tu mocno wylamuje, na bliskich dystansach zazwyczaj wygrywa ze wszystkimi jutsu (dlatego jest OP)

Kolejnym dobrym patentem jest sposob na rasengany (ktore sa OP w tej grze). Jak masz goscia w bezposredniej odleglosci i widzisz ze spamuje blok, aby cie skontrowac i zrasenganowac to odskakujesz i traktujesz go shurikenami, wszystko inne bedzie na twoja niekozysc (chyba ze masz turbo kontroler i wiesz ze przebijesz jego spam bloku)

Jak chcesz mozemy sie dogadac i zrobic kilka meczy razem co by pocwiczyc troche.

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Czy może mi podać swoje gg na pw? Chyba że nie masz to będziemy się kontaktować przez pw na ps3site. Mam już kanał darka, tutoriale wszystkie obejżeć? Jest tam 100 mtaches i odo land, które to które?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×