Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

 Wszystkie postaci odblokowujemy za pomocą Storm points, wystarczy walczyc. Ja mam już wszystkie postacie, a w story mode przeszedłem raptem 2 rozdziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nie wskoczył jeszcze naruto hokage mam z 850 tysięcy storm points on wejdzie za pomocą punktów czy jakoś inaczej? proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść na górę Mayoboku ( czy jakoś tak) , do środka do domku( jak się tam przeteleportujesz to od razu za tobą jest domek, lub wieża bardziej :/) i do ołtarzyka się pomodlić

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść na górę Mayoboku ( czy jakoś tak) , do środka do domku( jak się tam przeteleportujesz to od razu za tobą jest domek, lub wieża bardziej :/) i do ołtarzyka się pomodlić

Ja tam nie pamiętam czy się modli przy ołtarzu , anie czasem trzeba zagadać do jednej z żab ?!:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grać Itachim z supportami Tobi lub Hidan oraz Sakura lub Sasuke (Hebi)

Wkurza mnie gra ze spamerami którzy grają Deidarą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w Naruto od pewnego czasu ale do tej pory nie mogę rozkminić jednego ruchu, mianowicie chodzi mi o to w jaki sposób Itachi podczas przemieszczania się robi zamianę w kruki i zadaje przy tym obrażenia , trzeba spełnić jakieś warunki czy wystarczy wystukać kombinacje ( jak tak to jaką?), zauważyłem że inne postacie też mają ukryte ciosy np: Pein przywołuje kraba, u Naruto pojawiają się żaby na ramionach .

Proszę o pomoc, bo normalnie, non top obrywam tymi ciosami w sieci a nie mam pojecia jak je wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pamiętam czy się modli przy ołtarzu , anie czasem trzeba zagadać do jednej z żab ?!:rolleyes:

trzeba sie modlic na pewno i dzeki za podpowiedz squal ale juz zrobile

Witam gram w Naruto od pewnego czasu ale do tej pory nie mogę rozkminić jednego ruchu, mianowicie chodzi mi o to w jaki sposób Itachi podczas przemieszczania się robi zamianę w kruki i zadaje przy tym obrażenia , trzeba spełnić jakieś warunki czy wystarczy wystukać kombinacje ( jak tak to jaką?), zauważyłem że inne postacie też mają ukryte ciosy np: Pein przywołuje kraba, u Naruto pojawiają się żaby na ramionach .

Proszę o pomoc, bo normalnie, non top obrywam tymi ciosami w sieci a nie mam pojecia jak je wykonać.

kazda postac ma 4 combo sa trzy combo ktore wymagaja kierunku przed naciskaniem kulek czylii za nim zaczniesz kulkowac wybierz kierunek analogiem gora dol albo dowolny kieronek w bok istnieje rownierz combo podstawowe bez kierunku

Edytowane przez amaterassssu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem nie moge odblokować fragmentu z sasuke jak poluje na killerbee, mam wszystkie lalki zebrane, walczyłem tam z tymi postaciami co juz je pokonałem, potem znikł, byłem u Tsunade i nie wiem co robić.

Edytowane przez behemoth212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zarejestrowalam sie aby podziekowac za informacje o Viper Fang normalnie co za dziadostwo. Nigdzie nie umialam tego znalesc, ale teraz wiem gdzie :happy: .

A no i bardzi mi sie nudzi, grajac na necie, bo ciagle nie wiem z kim bede grac i wszyscy graja albo naruto albo Minato. Gheez i potem sa kyuubim i sie dziwa jak im ucieklam..

A wiec kim wy gracie ja przewaznie Diedara, Sasorim i Konan :tongue:

A jak ktos chce ze mna zagrac to jestem: kapusta123456789 ( wiem smieszny ale nie ja go wymyslilam )

Pozdrawiam ^^

=Edit=

Kurcze za szybko sie ucieszylam. Nie mam recordu "The Fragment" wie ktos gdzie go zdobyc?

Tylko ten Vimper Fang zdobede i to bedzie moje ostatnie trofeum do platyny (mam nadzieje)

Edytowane przez Lena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy UNS2 multi da rade tylko 1vs1, czy można 2vs2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci mi wiadomo to jest tylko 1 vs 1 na ranking i bez rankingu . Nie ma nic wiecej.|

Ja mam też jedno pytanie jak czasem gram to np. Itachim potrafie podejść do przeciwnika zamieniając się w kruki albo Nejim uderzam wiatrem z daleka jak wykonać te uderzenia?

Edytowane przez Oen1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Combo które sie nazywa u Konan Paper Blizzard: Descent a u Itachiego Crow clone Jutsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w Naruto od pewnego czasu ale do tej pory nie mogę rozkminić jednego ruchu, mianowicie chodzi mi o to w jaki sposób Itachi podczas przemieszczania się robi zamianę w kruki i zadaje przy tym obrażenia , trzeba spełnić jakieś warunki czy wystarczy wystukać kombinacje ( jak tak to jaką?), zauważyłem że inne postacie też mają ukryte ciosy np: Pein przywołuje kraba, u Naruto pojawiają się żaby na ramionach .

Proszę o pomoc, bo normalnie, non top obrywam tymi ciosami w sieci a nie mam pojecia jak je wykonać.

Dwa razy w bok i kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestem nowy też jestem fanem naruciaka . nie wiem jak się zdobywa te suporrty tych młodych bo maja tylko po 1 ? proszę o odpowiedz będe wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestem nowy też jestem fanem naruciaka . nie wiem jak się zdobywa te suporrty tych młodych bo maja tylko po 1 ? proszę o odpowiedz będe wdzięczny :)

Supporty tych młodych? Mógłbyś napisać dokładniej o co ci chodzi?

Wszystkie postacie odblokowujesz w Adventure Mode, albo zdobywając wymaganą ilość SP dla danej postaci, np w walkach online lub free battle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dzięki pomogło sorry następnym razem będe mówił dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanka:

1. Dostaje listy od friendow i na każde odpisuje. ale co sie stanie jak odpisze zla? Znaczy yamato sie o cos pytal i zle odpowiedzialem i nie dostalem serduszka da sie to jakos naprawic? Czytalem ze mezczyznom trzeba dac ninjutsu reference book. mam tego kilka sztuk ale nie wiem jak e im przekazac? znaczy nie wiem gdzie oni sa a jak kogos znajde to moge z nim tylko pogadac...

2. O co chodzi z gościem od ninja tools? chce 10 narzedzi rozumiem ze musze je kupic w item shopie? tylko ktore to są? te na order list? mam je wszystkie wykupic i podejsc do niego czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak nie dostaniesz serduszka to musisz daną osobę przekupić albo książką (mężczyznę) albo kwiatami (kobietę). Z tego co pamiętam to przy rozmowie z daną osobą powinna pojawić się opcja daj prezent. Każda postać jest zawsze w tym samym miejscu chyba że aktualnie masz z nią jakiś event albo się zbiera żeby się z tobą spotkać (jak masz full serduszek to po 2~3 osoby gdzieś się zbierają masz z nimi scenkę po czym dostajesz jakiś prezent.

2. Quest na ninja tools polega na tym by zebrać 10 właśnie tools (później będzie kontynuacja z większą ilością). Musisz mieć odpowiednie itemy wydropione pójść do sklepu i zmontować w jakieś tools które musisz wykupić. Cyfra 10 oznacza że musisz mieć 10 rodzajów (różnych) zabawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec kolejne 2 pytanka:

1. Nadal nie wiem co z tym ninja tools? Ide do item shopa naprzeciwko i juz mam dostarczone rzeczy na ok. 90% order list. I co mam teraz wykupic te wszystkie rzeczy które powstały? Bo przed chwila kupilem 2-3 rzeczy z tej listy podeszłem do goscia i nic...?

2. Gdzie jest sakura? Mam już wszystkie serduszka u każdego oprocz niej a jej nie moge znalezc... Patrzyłem we wszystkich barach na training field i nie mam pomyslu a chce jej dac kwiatki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak wykup wszystko co zmontowałeś i wtedy podejdź.

2. Nie pamiętam dokładnie ale jak przeszedłeś całą Konoszkę to sprawdź jeszcze na polu treningowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki poradzilem sobie. jeszczet tylko pytanko o online. czemu nie znajduje mi zadnych ranked battle ani "sort by connectivity" ani "the same level"? Nikt w to nie gra? wiec moze jest ktos chetny przegrac 50 meczyków :E albo chociaz gra czasem i podałby mi swoje ID?

Jeszcze jedno jak podchodze do tego ninja w pokoju hokage to musze ogladac wszystkie filmiki zeby mi "!" zniknął? bo wiem ze musze powtorzyc wszystkie walki i obejrzałem juz te scenki z anime a te filmiki tez trzeba? Z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki możesz wyłączać zaraz po odpaleniu.

Nie wiem czemu nie działa ranked battle bo powinno. Wchodzisz w online wybierasz ranked i albo ten sam lvl albo wszystkie wyszukuje dostępnych, wybierasz kogoś i na ogół jest już zajęty, ale jak nie jest to się z nim łączy i walczysz.

Bardzo mi przykro ale jak zaprosisz kogoś ze znajomych do walki, to możesz z nim stoczyć tylko pojedynek nie rankingowy. Innymi słowy nie da rady zdobyć trofków i tytułów z kolega który będzie się podkładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a propo online odpocząłem sobie od gry 3 miesiące a teraz ostatnio sobie weszłem żeby popykać i tu szok nawet szło mi całkiem nieźle na 10 meczy 9 wygranych i używałem tylko hinaty. Zawiodłem sie bo myślałem że będzie większy challenge a tu o.:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy gdy już się zakończyło walke w story mode (chodzi mi dokładnie o tą Gaara vs Deidara), to można do niej wrócić bez konieczności przechodzenia gry od początku?

Pytam, bo potrzebne mi jest "S" w tej walce, do trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy gdy już się zakończyło walke w story mode (chodzi mi dokładnie o tą Gaara vs Deidara), to można do niej wrócić bez konieczności przechodzenia gry od początku?

Pytam, bo potrzebne mi jest "S" w tej walce, do trofeum.

Tak, musisz iść do pokoju Hokage i na lewo pogadać z gościem, tam powinieneś mieć tą walkę, jeżeli jej nie będzie to musisz biegać po całej mapie i zbierać zwoje... ja mam problem bo nie mogę znaleźć walki Sasuke vs Itachi :/.

Jak pomogłem daj plusika :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×