Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, musisz iść do pokoju Hokage i na lewo pogadać z gościem, tam powinieneś mieć tą walkę, jeżeli jej nie będzie to musisz biegać po całej mapie i zbierać zwoje... ja mam problem bo nie mogę znaleźć walki Sasuke vs Itachi :/.

Jak pomogłem daj plusika :D.

One na pewno nie znikają , te zwoje? Bo nie wiem czy dalej będą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już 91% pucharków. dzisiaj skonczyłem singla jeszcze tytuły i platyna. w multi nie idzie mi najlepiej 14/14 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One na pewno nie znikają , te zwoje? Bo nie wiem czy dalej będą ;]

Na 100% nie znikają, odwiedziłem kryjówkę Uchiha gdzie byłem dwa razy... dwa razy przeszukałem całą mapę żeby znaleźć main battle z chapter'a 5.. okazało się, że była w kryjówce Uchiha za tronem Itachiego :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi ostatniego Tonton's Pearla , dostaję się go z misji czy muszę obejść wszystkie mapki?

Brakuje mi też 3 cursed dollów, wie ktoś może, w którym miejscu przyleci "wanted list" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś zobaczyć, których Secret Factorów nam brakuje?

I wie ktoś jak wypełnić misję z ninja tools

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Post do usunięcia.

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można odtwarzać walkę z fabuły? grałem drugi raz walkę narutem z painem i nie ma jej już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można odtwarzać walkę z fabuły? grałem drugi raz walkę narutem z painem i nie ma jej już

Musisz biegać po całej mapie i szukać zwojów które odblokują Ci tą walkę, gdy zbierzesz odpowiedni zwój idziesz do pokoju Hokage i na lewo jest gościu który ma opcję wybierania wszystkich walk ze story mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brakuje mi ostatniego Tonton's Pearla , dostaję się go z misji czy muszę obejść wszystkie mapki?

Brakuje mi też 3 cursed dollów, wie ktoś może, w którym miejscu przyleci "wanted list" ?

Wyjdź za Konohe i zaraz powinieneś dostać list, a jak nie to idź na Training field i złap ptaka bo gdzieś tam sobie chodzi przynajmniej tak widziałem na YT.

Musisz biegać po całej mapie i szukać zwojów które odblokują Ci tą walkę, gdy zbierzesz odpowiedni zwój idziesz do pokoju Hokage i na lewo jest gościu który ma opcję wybierania wszystkich walk ze story mode.

Ok już działa ;)

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat trofea "Ninja of Letters", bo nie wiem, czy coś źle zrobiłem i będe musiał zaczynać story mode od nowa (na listy odpowiadałem byle jak, aczkolwiek bo kupieniu książek dostawałem przedmioty)(od tych, o których były te książki)) brakuje mi tylko tego, i trofea za wszystkie "titles" , a 50 walk online już wygrałem, więc nastukam sobie niedługo 30 walk wszystkimi postaciami, i będę miał te trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaskroniec napisałeś czy wie ktoś coś o trofeum Ninja of Letters, ale nie napisałeś jaki masz z tym problem -.-" Jak masz u wszystkich max serduszek to dostaniesz sporo prezentów i trofek wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UP

Chodzi o to , że mam u wszystkich max serduszek, ale nie dostaje od nikogo LISTÓW, a trofeum jeszcze nie wpadło.

@Edit

Jeżeli chodzi o spotkania w różnych restauracjach z mieszkańcami konohy, to trofeum za to już mam, brakuje ,mi tylko listów.

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka mam pytanie jak deidara ma awaking to co trzeba kliknąć że by było takie combo że ten jego skmok zaczyna strzelać tymi minami co tobi schował pod ziemie w czasie walki z sasuke ,jak to sie robi ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:triangle: :cicle: lub :triangle: :square:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurde to nie oto mi chodziło bo :triangle::cicle::cicle:to był ten superflat czy jakos tak a :triangle::square::square:to były takie dwa średniej wielkości ptaki a mi chodzi że ten smok z gęby strzala takimi kulkami

Edytowane przez haw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O wielkie dzięki :)jak ktos ma ochotę na walkę to jestem krolg :P

gram przeważnie kisame,deidarą i kakuzu :P

Edytowane przez haw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej da się zrobić hidanem ten jego rytułał ???bo to trochę głupie że nie ma swojej głównej zdolności chodzi mi o to kółko i trójką, bo na psp zrobili mu tą zdolność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej da się zrobić hidanem ten jego rytułał ???bo to trochę głupie że nie ma swojej głównej zdolności chodzi mi o to kółko i trójką, bo na psp zrobili mu tą zdolność

Tak da rade, musisz po prostu złapać go w ultimate...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wam zajelo przejsc naruciaka ?

Mi to zajelo 9h i 55min wiem wiem nuubek :D chyba ze liczy sie czas nawet jak gra jest wlaczona to jakies 5h mozna odjac :D

Jak odblokowac te 4 postacie ? killera saske, tekken?!?, minato. Mialem wieksze wymagania dla tej gry. Walka naruto vs pain byla tak beznadziejna ze szok... a wasze opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z tonton's pearlami i cursed dollami jakies 15h.

Co do walki Naruto vs Pain, to wcale nie byla beznadziejna (moim zdaniem) mogli by dac specjalna scene jak Naruto rozmawia z Nagato, ktory ozywia wszystkich ktorych zabil podczas ataku na Konohe.

Swoja droga, zostalo mi jedyna trofeum, te za wszystkie "titles''

I czy tez grajac online macie takie ''opoznienie reakcji'' shinobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veezo bez urazy, ale pochwal się ile Ci zajmie jak już zdobędziesz platynę :teehee:

No a co do pucharka za tytuły, to niemal drugie tyle pracy ;) Osobiście podobała mi się gierka jeśli chodzi o stronę fabularną, jednak całokształt nie oceniam zbyt wysoko. Trzeba przyznać że producenci pojechali na tytule.

No a co do gry online, mi chodziło płynnie i pięknie, także może to wina łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie wydana 3 cześć naruto na ps3 ??? Ja mam nadzieje że tak bo chciałbym se zagrać zetsu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×