Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

pisze że bez folii, więc coś dziwnego

Dzwoniłem do nich w sobotę i spytałem się jak to możliwe ze bez folii nowa gra.Otrzymałem odpowiedź,że czasami dystrybutor/wydawca wydaje takie gry (np.Pes 11) i że mieli do wyboru wersję z folią (droższą) i bez folii (tańszą).Wybrali tą drugą opcję,aby zaoferować tańszą i lepszą cenę klientowi.

http://www.sklep-z-k...z-konsolami.pl/

Nie kupowalem tam nic, no ale z daleka widać, że to oszuści. Za założenie konta 100 zł zniżki :) Fifa 12 za 129 zł, jak w bajce :)

Konto właściciela tego sklepu na allegro :) Zawieszone :)

http://allegro.pl/show_user.php?uid=8926998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze gościu dobry :) wystawił nie swój dom na sprzedaż

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gadam z gościem na gg i za wszelką cenę chce mnie przekonać do zakupu rofl.gif Oszust na 100%.

Pierwsze pytanie brzmiało: "Czy wysyła Pan za pobraniem?"

2315900917:33:44

witam

17:33:46

nie

Ja

20:02:15

a mogłbym wiedzieć dlaczego?

23159009

20:02:41

podpisana umowa z firmą kurierską ups i pocztą polską

20:03:20

zawsze możesz zakupić na naszym sklepie

20:03:44

albo jak chcesz to mogę wystawić aukcje na allegro na życzenie

20:03:50

??

20:03:50

teraz

20:03:57

tylko powiedz jaka to ma być??

20:04:04

ale i tak nie będzie

20:04:11

pobrania, ale będziesz ubezpieczony

Ja

20:05:19

a ma Pan zarejestrowaną firmę?

23159009

20:06:12

mam

Ja

20:06:43

mógłbym poprosić o NIP?

23159009

20:07:09

jest w sklep-z-konsolami.pl/dane

Ja

20:07:26

to ten 2926774156?

23159009

20:09:40

to jak chcesz??

20:09:45

na allegro żebym wystawił

Ja

20:10:01

zalezy mi na pobraniu

23159009

20:10:04

ale w rejestrze nipu nie znajdziejsz

20:10:10

tylko że jest poprawny

20:10:15

firma od tygodnia jest

20:10:20

od 11 dni

20:10:24

od 1 lipca

20:10:28

dlatego takie ceny

20:10:39

ale allegro ubezpiecza sprzedaż jakby co

Ja

20:10:40

a odbior osobisty istnieje?

23159009

20:10:48

niestety nie

20:10:53

powód taki jak przy pobraniu

Edytowane przez Stokestix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh: Odbior osobisty niemozliwy bo musialby umowe z PP podpisac albo z kurierem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości postanowiłem porozmawiać z "obsługą" sklepu "www.sklep-z-konsolami.pl" i postarać się wyciągnąć więcej informacji nt. sklepu. Poniżej nasza rozmowa przez GG.

ArcadioSF

Witam. Czy jest możliwość płatności przy odbiorze przesyłki?:: 11:11:52

23159009

witam. nie :: 11:11:56

pozdrawiam :: 11:11:58

ArcadioSF

A dlaczego? :: 11:12:17

23159009

podpisana umowa z firmą kurierską ups i pocztą polską :: 11:12:25

ArcadioSF

Pkt. 17 regulaminu Pana sklepu: "Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób: - przy odbiorze przesyłki" :: 11:13:12

Rozumiem, że ma Pan działalność gospodarczą? :: 11:13:28

23159009

oczywiście :: 11:15:00

ArcadioSF

W takim razie, dla bezpieczeństwa moich pieniędzy, w celu weryfikacji, bardzo poproszę dane firmy łącznie z numerem wpisu do ewidencji działalności gospodarczej i numerem regon.:: 11:17:14

23159009

sklep-z-konsolami.pl/dane :: 11:17:37

ArcadioSF

Tam nie ma numeru wpisu do ewidencji działalności gospodarczej i numeru regon. :: 11:18:00

23159009

nip ci wystarczy :: 11:18:11

powiem ci tak :: 11:18:15

nie chcesz to nie kupuj :: 11:18:20

ja cię nie prosze :: 11:19:54

ArcadioSF

Nr wpisu do ewidencji oraz numer Regon są obok numeru NIP podstawowymi numerami identyfikującymi przedsiębiorcę i zgodnie z prawem powinny być udostępnione w danych firmy. :: 11:20:14

23159009

zgadza się. :: 11:20:48

ArcadioSF

W takim razie czy otrzymam te numery? :: 11:21:16

Jeśli nie, to przepraszam i dziękuję za poświęcony mi czas. :: 11:21:45

23159009

pieczątki na fakturze nie muszą występować fakturach, jak i również te dane musimy tylko udostępniać klientom, którzy zdecydują się na zakup, bądź też pracownikom urzędów lub serwisom aukcyjnym. i na to mamy 30 dni :: 11:26:48

ArcadioSF

Z pieczątkami się zgadzam, natomiast dokładne dane przedsiębiorcy powinny być udostępnione każdemu zainteresowanemu w celu weryfikacji firmy. Dlatego dane identyfikacyne firmy (nip, regon) nie są objęte ustawą o ochronie danych osobowych. :: 11:27:23

Ale skoro to problem, to nie będę zabierał więcej czasu. :: 11:27:52

Żegnam.

Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.

Wg mnie jest jakiś młokos, który szuka łatwych i szybkich pieniędzy, jednakże IQ ma niższe od długości swojego penisa i dlatego próbuje to zrobić to w taki sposób.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z nim pisałem i rozmowa wyglądała podobnie. Pytalem sie jeszcze jak to możliwe że tak niskie ceny mają to napisał że to tajemnica ich, ale to dzięki dużej ilości branego towaru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości postanowiłem porozmawiać z "obsługą" sklepu...

Faktycznie rozmowa "z deka się nie kleiła" :P

Wszystkie dane dotyczace tej firmy mozna znaleść na necie.

Pewnie kolejna taka sobie jednoosobowa firma w zaciszu domowym, sprowadzajaca gry najpewniej z UK, bądź wykupujaca zwroty od naszych przedstawicieli.

Nazwa firmy Sklep z Konsolami

Adres

Tytusa Chałbińskiego 11/9

80-807 Gdańsk

Polska

Adres e-mail biuro@sklep-z-konsolami.pl

Strona www http://sklep-z-konsolami.pl

Telefon 507-333-869

Faks 587279720

Numer REGON 470821997

Numer NIP 2926774156

Śmierdzieć jeszcze nie śmierdzi, ale czytając dalej "regulamin" można się dowiedzieć, iż:

Podczas dokonywania przedpłaty:

- Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto

Sklep z Konsolami, Zbigniew Łopociński, ul. REFORMACKA 19A/3

80-808 GDAŃSK

nr rachunku: 06116022020000000180254632

- Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".

- Po dokonaniu wpłaty należy faksem przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na numer faksu: 587279720.

- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania faksem potwierdzenia wpłaty na konto Sklep z Konsolami , Zbigniew Łopociński

Polecał bym najpierw sprawdzić możliwość odbioru osobistego przez kogoś z 3-miasta.

Być może wszystko gra i trąbi, lecz niepokoi mnie ta oferta skierowana do sprzedawców allegro, po której moje kapcie obsikane przez kota zostały zakwalikowane jako perfumy Chanel No.5 :whistling:

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecał bym najpierw sprawdzić możliwość odbioru osobistego przez kogoś z 3-miasta.

Nie ma możliwości odbioru osobistego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/no...1716527015.html

Wow 90 zł z wysyłką za nowego ds3 ???

Kurcze 0 negatywa !

Ja już nie 0garniam :confused:

Niby wszystko ok, ale zastanawia mnie jeden z kolorów pada- żółty. O różowym słyszałem, ale o żółtym nigdy.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/no...1716527015.html

Wow 90 zł z wysyłką za nowego ds3 ???

Kurcze 0 negatywa !

Ja już nie 0garniam :confused:

Poniżej prezentuję zdjęcie od wewnątrz oryginalnego pada (góra) i oryginalnie zapakowanego takiego jakiego możecie kupić na allegro za około 75-125 zł (na dole)

Jak widać spora różnica pomiędzy oryginalnym padem,a oryginalnie zapakowanym :)

Pad poległ po kilku tygodniach,na początku przestała działać bateria,gałki zaczęły skrzypieć,następnie przestał działać w ogóle ,a do tego ten ''pad'' nie posiada systemu wykrywania siły nacisku na poszczególne przyciski kontrolera.Zwykła chińska tandeta.

P.S.Przepraszam za jakoś zdjęcia,ale nie było pod ręką kompaktu,więc zdjęcie cyknięte telefonem.

post-38948-0-75898800-1310642074_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po lewej to org. sonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po lewej to org. sonego ?

Masz problemy ze zrozumieniem? Góra to oryginalny a dół to oryginalnie zapakowany. UWAGA UWAGA! Jeśli obrócisz zdjęcie w lewo, to góra będzie po lewej stronie, takie czary. Dziękuje za uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko pięknie, gołym okiem widać różnicę jednak jakby nie widzę sensu dalszego rozwodzenia się tutaj nad tym. Główne pytania bowiem to; jak to się ma na końcowe użytkowanie? Czy te zmienione bebechy gorzej działają? Analogi wolniej reagują? Przyciski przestają działać po krótkiej eksploatacji? Na nie już odpowiedziano a to że płytka ma inną strukturę i podzespoły zostały rozmieszone w innych miejscach nie interesuje zapewne 99% użytkowników tego sprzętu.

Mimo powyższego; ciekawe zdjęcia i dzięki za ich zaprezentowanie ... to jednak temat o cegłach, ten o padach macie w pytajniku. To tak dla przypomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko pięknie, gołym okiem widać różnicę jednak jakby nie widzę sensu dalszego rozwodzenia się tutaj nad tym. Główne pytania bowiem to; jak to się ma na końcowe użytkowanie? Czy te zmienione bebechy gorzej działają? Analogi wolniej reagują? Przyciski przestają działać po krótkiej eksploatacji? Na nie już odpowiedziano a to że płytka ma inną strukturę i podzespoły zostały rozmieszone w innych miejscach nie interesuje zapewne 99% użytkowników tego sprzętu.

Mimo powyższego; ciekawe zdjęcia i dzięki za ich zaprezentowanie ... to jednak temat o cegłach, ten o padach macie w pytajniku. To tak dla przypomnienia :)

Widać kolega Moderator nie potrafi czytać tego co jest nad zdjęciem :)

Zacytuje jeszcze raz ''pad poległ po kilku tygodniach,na początku przestała działać bateria,gałki zaczęły skrzypieć,następnie przestał działać w ogóle ,a do tego ten ''pad'' nie posiada systemu wykrywania siły nacisku na poszczególne przyciski kontrolera''

Z tego co napisałem z własnego doświadczenia znaczy że bebechy działają gorzej i są pozbawione systemy wykrywania siły nacisku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Żaden tam kolega Moderator, Tomo jestem ;)

Po 2 Czytałem wszystko co napisałeś,

Po 3 Nie odnosiłem się wyłącznie do Twojej wypowiedzi,

Po 4 Pytania były retoryczne, napisałem zresztą że udzieliłeś już na nie odpowiedzi,

Po 5 Nie chciałbym musieć kasować offtopu więc dalszą dyskusję prowadźcie w odpowiednim temacie.

Po 6 Nie mam problemów z czytaniem, obawiam się jednak że nie do końca dobrze zrozumiałeś mój post, poczytaj uważniej, najlepiej kilkakrotnie.

Peace,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne pytania bowiem to; jak to się ma na końcowe użytkowanie? Czy te zmienione bebechy gorzej działają?

a co bedzie lepsze bmw czy silnik poloneza w BMW?

trzeba czytac dokladnie aukcje patrzec skad sa pady a jak sie ma watpliwosci to nie kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co bedzie lepsze bmw czy silnik poloneza w BMW?

trzeba czytac dokladnie aukcje patrzec skad sa pady a jak sie ma watpliwosci to nie kupowac

Czy zauważyliście że ludzie którzy sprzedają taką dużą ilość tych podrobionych padów mają bardzo mało komentarzy wystawionych za te transakcje ? Ponad 500 sprzedanych rzeczy,ale tylko około 300 komentarzy.Jest to spowodowane tym że kupujący boją się w wielu przypadkach wystawić negatywa ponieważ boją się że dostaną zwrotny komentarz negatywny.Napisałem do kilku osób które wystawiły komentarz pozytywny z pytaniem czy chociaż dłużej przetestowali te pady przed wystawieniem komentarza.Praktycznie WSZYSCY kupujący wystawili komentarze bezpośrednio po otrzymaniu produktu !!!! Kilka osób odpisało że problemy z padem pojawiły się praktycznie od razu ,ale gwarancja na te pady to fikcja ponieważ wysłanie priorytetowej paczki do USA w najniższej kategorii wagowej kosztuje .... 81 zł (cennik poczta-polska,paczka priorytetowa do 1 kg),a koszt pada to 69 zł.

Napisałem do Allegro że na ich aukcjach sprzedawane są podrobione pady z Chin za 69 zł i że cena oryginału to 130-156 zł.Otrzymałem odpowiedź że ... nie są w stanie stwierdzić że pady są podrobione.Niestety dla Allegro liczy się tylko prowizja,a nie uczciwość wobec swoich klientów.W poniedziałek udaje się na policje zgłosić to że Allegro zezwala na sprzedaż podróbek pomimo tego że zostali poinformowani o tym że w tej cenie nie da się sprzedawać padów.Pewnie nic nie zdziałam,ale może ten kamyczek spowoduje jakąś lawinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek udaje się na policje zgłosić to że Allegro zezwala na sprzedaż podróbek pomimo tego że zostali poinformowani o tym że w tej cenie nie da się sprzedawać padów.Pewnie nic nie zdziałam,ale może ten kamyczek spowoduje jakąś lawinę.

powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to napisz do SONY, akurat oni biorą udział w programie WOP allegro. Po ich zgłoszeniu allegro automatycznie usunie podejrzane oferty. Następny krok to policja gospodarcza jeśli chcesz już zgłaszać.

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze na gieldzie w warszaiwe sprzedaja wlasnie te pady!

jak patrzylem to pady z polskiej dystrybucji wszystkie maja czarno biale pudelko a te bialo czerowne takie wlasnie byly na giedzile prwnie w cenie oryginalow

Edytowane przez kill
Ostrzeżenie. § II. 5. Pisać z naruszeniem polskiej pisowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że ludzie którzy sprzedają taką dużą ilość tych podrobionych padów mają bardzo mało komentarzy wystawionych za te transakcje ? Ponad 500 sprzedanych rzeczy,ale tylko około 300 komentarzy.Jest to spowodowane tym że kupujący boją się w wielu przypadkach wystawić negatywa ponieważ boją się że dostaną zwrotny komentarz negatywny.Napisałem do kilku osób które wystawiły komentarz pozytywny z pytaniem czy chociaż dłużej przetestowali te pady przed wystawieniem komentarza.Praktycznie WSZYSCY kupujący wystawili komentarze bezpośrednio po otrzymaniu produktu !!!! Kilka osób odpisało że problemy z padem pojawiły się praktycznie od razu ,ale gwarancja na te pady to fikcja ponieważ wysłanie priorytetowej paczki do USA w najniższej kategorii wagowej kosztuje .... 81 zł (cennik poczta-polska,paczka priorytetowa do 1 kg),a koszt pada to 69 zł.

Napisałem do Allegro że na ich aukcjach sprzedawane są podrobione pady z Chin za 69 zł i że cena oryginału to 130-156 zł.Otrzymałem odpowiedź że ... nie są w stanie stwierdzić że pady są podrobione.Niestety dla Allegro liczy się tylko prowizja,a nie uczciwość wobec swoich klientów.W poniedziałek udaje się na policje zgłosić to że Allegro zezwala na sprzedaż podróbek pomimo tego że zostali poinformowani o tym że w tej cenie nie da się sprzedawać padów.Pewnie nic nie zdziałam,ale może ten kamyczek spowoduje jakąś lawinę.

Tylko co Allegro może z tym zrobić? Jak udowodnią sprzedawcy że sprzedaje podrobiony towar? Tak samo mógłby napisać skargę na Ciebie, że sprzedajesz nieoryginalne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny sklep, w którym ceny są bajecznie niskie i wysyłka jest darmowa (tak jak w przypadku sklep-z-konsolami). Oczywiście brak możliwości odbioru osobistego i wysyłki za pobraniem. Właściwie to teoretycznie "Jest mozliwość kupna za pobraniem dla stalych klientow".

http://massvision.pl

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają Logitech Z-5500 za 820 zł ! Świetna okazja jak ktoś szuka albo tych głośników albo ogólnie potrzebuje kina . Trzeba by się zapytać o zdjęcia towaru na przykład i jakieś dodatkowe informacje na temat sklepu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×