Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Optymistycznie patrząc to jest na koniec do 7 dni, zwrot gotówki :rofl:

No way :no: Druga pozycja to 30-120 dni. Czas liczony od zakupu/zakończenia aukcji. To oznacza że w najlepszym scenariuszu mamy czekania na 35-36 dni.

@Up o tych padach z HongKongu to już pisano wiele razy. Nawet wypowiadały się osoby co je kupiły i podobno śmigają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzec gra jest juz troche na rynku (ponad rok), do tego wyszla nowsza czesc. wiec aukcja wydaje sie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna perełka: http://allegro.pl/or...1402091880.html

Ciekawy jestem co do oryginalności tego pada ;)

Patrząc na wszystkie aukcje tego użytkownika na których sprzedawał pady poszło mu około stu sztuk.

Wciąż czekam na pierwszy komentarz od osoby która kupiła u niego pad.

Niestety na karcie użytkownika nie pojawił się ani jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wszystkie aukcje tego użytkownika na których sprzedawał pady poszło mu około stu sztuk.

Wciąż czekam na pierwszy komentarz od osoby która kupiła u niego pad.

Niestety na karcie użytkownika nie pojawił się ani jeden.

No to pewnie jeszcze troszeczkę poczekasz... Koleś wysyła te pady z Chin a z tego co widzę po komentarzach, dostawa trwa przez 40 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie jeszcze troszeczkę poczekasz... Koleś wysyła te pady z Chin a z tego co widzę po komentarzach, dostawa trwa przez 40 dni :/

Z tego co się zorientowałem pierwsze Pady sprzedał 8 stycznia, czas leci.

Prawdę mówiąc daję mniej niż 50% na oryginalność tych Padów, ale mogę się mylić.

Kolejny przedmiot tego sprzedawcy.

Cena zachęca, zdjęcie tym bardziej ale wystarczy przewinąć niżej i ogarnia nas rozczarowanie bo mikrofony różnią się znacznie...

Przy okazji mam pytanie do zorientowanych.

Czy Pad w blistrze z czerwoną grafiką SONY może być tak samo oryginalny jak Pad w blistrze z grafiką czarną? Celowo piszę "może być" bo podróbek dość sporo.

PRZYKŁAD 1 (czerwony blister)

PRZYKŁAD 2 (czarny blister)

I jeszcze PRZYKŁAD 3 (bez SONY)

(Sprzedawca tego Pada twierdzi że Pad jest 100% oryginalny ale źle padało światło przy robieniu zdjęcia i tego nie widać)

Ciekaw jestem waszych opinii na temat różnicy w pakowaniu Padów.

Edytowane przez PaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wałek z tym ostatnim linkiem, że niby światło źle padało. Dokładnie widać, że nie ma logo i nigdy go tam nie było whistling.gif Tym bardziej, że na różowym padzie z tego co się orientuję logo powinno być szare, także światło tutaj już w ogóle nie ma nic do rzeczy.

Pad różowy, oryginalny, ma też nieco inny odcień od tego ze zdjęcia ( przynajmniej jak na moje oko ) - ZDJĘCIE

A co do opakowań jeszcze - z tego co widziałem na internecie, to klasyczne, czarne, pady mają opakowanie z czarnym wykończeniem, te kolorowe mają wykończenia czerwone. Ale to piszę tylko na podstawie zdjęć z internetu, bo nie przypominam sobie żebym w jakimś sklepie stacjonarnym widział ostatnio kolorowe pady.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja mieszkam w norwegii, codziennie jestem w centrum handlowym ( przesiadka autobusu ze szkoly, a w centrum cieplo ;P ) wiec chodze se po sklepach patrze ceny gdzie taniej itp, nieraz mozna cos wychaczyc taniego. mniejsza z tym.

chodzi mi o opakowania od kolorowych padow. u mnie w norge, wszystkie pady maja takie samo opakowanie, czy to bialy, czarny, rozowy, niebieski i szary .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w norge, wszystkie pady maja takie samo opakowanie, czy to bialy, czarny, rozowy, niebieski i szary .

Ok, takie samo ale jakie/które?

Mógłbyś doprecyzować odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% podróby z Chin, ciekawi mnie jedno w jaki sposób będą realizowane naprawy gwarancyjne. Pewnie szybko się przekonamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...:laugh:

Konsoli możesz się nie doliczyć tak jak ja nie mogę się doliczyć 7 gier, mimo ze w opisie są :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pewnie policzył God of War Collection jako dwie gry thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/playstation-3-slim-320gb-2-pady-gry-nowa-i1426621722.html

popatrzcie na to !!!

to jest ten sam koles co mnie zrobil w chuja !!! tu jest link http://allegro.pl/playstation-3-320gb-slim-nowe-2-pady-gratisy-i1416626997.html

czyzby komus wbil sie na kolejne konto !!! ???

uwazajcie na tego typu opisu aukcji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ludzie jak głupi kupują to. Wystarczy niską ceną pomachać i już by brali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwroccie jeszcze uwage na taki maly szczegol :) koles wystawil aukcje dzis a kiedy wejdziemy na jego profil i zobaczymy kiedy ostatnio sie logowal wychodzi nam ze 20.stycznia . :) tez przekret :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłeś to allegro?

Najgorsze, że przez to "zabezpieczenie" w postaci ukrytej osoby kupującej nie możesz nawet gdybyś chciał ostrzec przed wpłatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsza jest oferta gościa, który kupił wszystkie 30 sztuk z tej aukcji, o co chodzi rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×