Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

1 400,00 zł

http://allegro.pl/pr...1369328929.html

Nie dość że goła i wesoła, to wydaje się że używana była.

=======================================================

PS3 slim 120 GB używka 769 zł po czym zonk

http://allegro.pl/sh...hp?uid=10631020

I jeszcze zasilacz? wow co za sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...item=1345813852

"Jeżeli nie otrzymałeś produktu w ciągu 30 dni od chwili powiadomienia o wysłaniu, skontaktuj się z nami" :)

A czytałeś ten punkt"Regulaminu"?

---Pieniądze za produkt przekazuje w imieniu nabywcy produktu do sprzedawcy w Chinach.Nie ma możliwości indywidualnego odbioru towaru. Statystyki firmy wskazują, że ewentualne dodatkowe opłaty z tytułu odbioru paczki pojawiają się bardzo rzadko. W przypadku pojawienia się należności z tytułu cła lub VAT-u ich koszt ponosi zamawiający.

Przekazuje kaskę "żółtym małym" ludzikom??

I jest szansa,że nie pojawią się dodatkowe opłaty :rofl: .

Jeszcze to--200 stówki???

http://allegro.pl/lost-planet-2-ps3-folia-i1402881530.html

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdut. Śmierdzi kantem na kilometr.....

No chyba że koleś zrobił włam na magazyn z ps3 60 gb :rolleyes:

Wyraźnie koleś pomylił zdjęcia z neta i wstawił złe zdjęcia z google :woot:

Nie mogę tego zrozumieć, że są takie osoby, które posuwają się to takiej głupoty :angry:

edit : SZOK!

http://allegro.pl/ps3-320gb-2-pady-move-hdmi-9-gier-jalibreak-i1408102505.html

PS3 wraz z Jailbreak :shok:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie koleś pomylił zdjęcia z neta i wstawił złe zdjęcia z google :woot:

Nie mogę tego zrozumieć, że są takie osoby, które posuwają się to takiej głupoty :angry:

edit : SZOK!

http://allegro.pl/ps3-320gb-2-pady-move-hdmi-9-gier-jalibreak-i1408102505.html

PS3 wraz z Jailbreak :shok:

Jedynie soft pod Jailbrake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/gr...1408880840.html - bardzo niska cena! Sprzedawca na allegro nowy 0 komentarzy.Powiem wam,że sam zaryzykowałem i kupiłem :).Dam znać co i jak ;)

wedlug mnie utopiles pieniadze i pewnie niedlugo sprawe na policji bedziesz zglaszal...

daje maks tydzien, az nie zawiesza sprzedajacego

w ogole ma wszystkiego po 300 sztuk wystawione, chyba jakas hurtownie okradl.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto siedzi dłużej w temacie to wie że jednorazowy rzut 300 sztuk u jednego sprzedawcy to praktycznie niemożliwe.

Chytry dwa razy płaci, głupi kupuje na lipnych aukcjach wmawiając sobie: a może akurat trafiła się okazja :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto siedzi dłużej w temacie to wie że jednorazowy rzut 300 sztuk u jednego sprzedawcy to praktycznie niemożliwe.

Chytry dwa razy płaci, głupi kupuje na lipnych aukcjach wmawiając sobie: a może akurat trafiła się okazja :down:

Przyznam się szczerze, że już dłuuugo kupuje na allegro i potrafię wyczuć, kto jest oszustem, a kto nie. W przypadku tej aukcji tak obstawiam, że w 70% jest oszustem.

Użytkownik ma dwa pozytywne komentarze od jednego użytkownika. Możliwe są dwie opcje :

1. Początkowo sprzedawca będzie uczciwy, jednak po jakimś czasie zacznie robić w h***.

2. Te 300 sztuk niekoniecznie oznaczają, że użytkownik posiada te gry. Być może zamawia je u wydawcy, dystrybutora.

3. Niepokojące są faktycznie te niskie ceny (lub związane z jakaś początkową promocją)

4. Te 30% uczciwości użytkownika obstawiam po tym, że jest możliwość odbioru gry za pobraniem.

5. Najbardziej niepokojące jest (oprócz numeru telefonu) brak jakichkolwiek danych sprzedawcy, np. numer rachunku bankowego oraz braku odbioru osobistego.

Podejrzewam, że najprawdopodobniejszą opcją będzie numer 1 : początkowe uczciwe działanie w celu zdobycia zaufania, a potem zrobienia przekrętu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/gr...1408880840.html - bardzo niska cena! Sprzedawca na allegro nowy 0 komentarzy.Powiem wam,że sam zaryzykowałem i kupiłem :).Dam znać co i jak ;)

Ciekawe, że już ma komentarze. Najciekawsze jest to, że zaawansowany kapujący wystawił mu dwa komentarze, o 19.44 kupione o 19.47 wystawione. Tez bym kupił w takiej cenie ale poczekam sobie. Na święta ojciec kupował kupował dla mnie grę od super sprzedawcy, skończyło się zgłoszeniem na policję bo kolo ma zablokowane konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdut. Śmierdzi kantem na kilometr.....

No chyba że koleś zrobił włam na magazyn z ps3 60 gb :rolleyes:

Gościu oszust Aukcja została usunięta przez pracownika allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli znowu mialem nosa ze cos tu jest nie tak

Ciekawe, że już ma komentarze. Najciekawsze jest to, że zaawansowany kapujący wystawił mu dwa komentarze, o 19.44 kupione o 19.47 wystawione. Tez bym kupił w takiej cenie ale poczekam sobie. Na święta ojciec kupował kupował dla mnie grę od super sprzedawcy, skończyło się zgłoszeniem na policję bo kolo ma zablokowane konto.

no wiesz, moze mieszka klatke obok i zdarzyl juz osobiscie odebrac ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że już ma komentarze. Najciekawsze jest to, że zaawansowany kapujący wystawił mu dwa komentarze, o 19.44 kupione o 19.47 wystawione. Tez bym kupił w takiej cenie ale poczekam sobie. Na święta ojciec kupował kupował dla mnie grę od super sprzedawcy, skończyło się zgłoszeniem na policję bo kolo ma zablokowane konto.

aa ^^ Na to nie zwróciłem uwagi. Dlatego już cofam te swoje "30%" uczciwości dla tego sprzedającego. Na 100% oszust.

A teraz taki mały off-topic :P

Jest też taki jeden sklep, w którym sprzedawca oferuje niemal największą ofertę w sprzedaży płyt audio i filmów. Mimo, że mamy tutaj do czynienia z użytkownikiem, który tygodniowo dostaje kilka negatywów zawsze, to i tak jest uczciwym allegrowiczem. Problem polega na tym, że użytkownik w większości przedmiotów na allegro nie posiada, tylko zamawia u wydawcy. Stąd też czas realizacji trwa nawet do 14 dni. Osobiście kupując płytę audio Paul van Dyk - The Politics Of Dancing czekałem chyba prawie tydzień, ale otrzymałem swój album, gdzie był jedynie dostępny w tym sklepie.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=3316158

U mnie kontakt z tym allegrowiczem był bezproblemowy zarówno przez telefon jak i e-mail. Dziwię się, czemu z niektórymi użytkownikami (sądząc po komentarzach) sprzedawca nie zachowuje się w porządku.

Prawda jest taka, gdyby ten sprzedawca wyraźnie napisał, że np. "realizacja trwa w przeciągu 5-14 dni, gdyż produkt jest zamawiany u wydawcy" to być może kupujący inaczej by zareagowali i być może byłoby mniej negatywnych komentarzy.

A piszę to dlatego, gdyż czasami warto zaryzykować, ale pod warunkiem, że produkt zamówi się za pobraniem, bo wtedy jest bezpieczniej :P

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie utopiles pieniadze i pewnie niedlugo sprawe na policji bedziesz zglaszal...

daje maks tydzien, az nie zawiesza sprzedajacego

w ogole ma wszystkiego po 300 sztuk wystawione, chyba jakas hurtownie okradl.

Myślę,że nic jeszcze nie utopiłem ;),gdyż żadnych pieniędzy ode mnie nie otrzymał.Płatność przy odbiorze.

Edytowane przez Hurricane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nic jeszcze nie utopiłem ;),gdyż żadnych pieniędzy ode mnie nie otrzymał.Płatność przy odbiorze.

ale najpierw zapłacisz listonoszowi a dopiero potem popatrzysz do paczkithumbsup.gif .. i nie wiadomo co zobaczysz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poprosić sprzedawcę by zaznaczył przy nadawaniu paczki opcje dzięki której możemy obejrzeć zawartość paczki przy listonoszu. Wiąże się to z jakąś dopłatą z tego co pamiętam, ale chyba niewielką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co dostałeś jak już przyjdzie bo jestem ciekawy co za kartofla albo paczkę gumek ci wysłał :D

Fajnie by było jak byś zdjęcia wysłał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poprosić sprzedawcę by zaznaczył przy nadawaniu paczki opcje dzięki której możemy obejrzeć zawartość paczki przy listonoszu. Wiąże się to z jakąś dopłatą z tego co pamiętam, ale chyba niewielką.

W takim wypadku prosimy wysyłającego o wysyłkę paczki z zaznaczeniem opcji "Poste restante" w chwili gdy paczka dochodzi, osobiście udajemy się po nią na pocztę, tam bez żadnych ceregieli otwieramy przesyłeczkę i dopiero później płacimy za nią, bądź nie. Jeżeli sprzedający nie chce nadać takiej przesyłki, oznacza że (w tym przypadku) to oszust, szuja, złodziej... jak zwał tak zwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, gdyby ten sprzedawca wyraźnie napisał, że np. "realizacja trwa w przeciągu 5-14 dni, gdyż produkt jest zamawiany u wydawcy" to być może kupujący inaczej by zareagowali i być może byłoby mniej negatywnych komentarzy.

:P

Z tego co się orientuje regulamin Allegro zabrania ;)

Edytowane przez czubeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×