Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze są opisy " Nowka, nie używana, otwarta tylko by sprawdzić zawartość". Ciekawe czego się można spodziewać po opakowaniu z grą na ps3, kasety magnetofonowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/castlevania-lords-of-shadow-ps3-nowa-i1412897918.html

W aukcji koles probuje sprzedac Castlevanie w wersji promo - bardzo mi się podoba jego argumentacja zachęcająca do wersji promo i ukazująca jej wyzszosc od normalnej pudełkowej wersji :thumbsup:

"Oryginalna, pełna wersja gry w specjalnym wydaniu promo, dostępna jest na płycie Blu-ray (umieszczona w "cienkim" opakowaniu na płyty, bez pudełka i instrukcji). Wersje te cenione są przez kolekcjonerów ze względu na swoją unikatowość (dostępne w bardzo niewielkim nakładzie i niedostępne w sprzedaży detalicznej). Gra w języku angielskim. Nowa, ani razu nie używana!"

oraz okazuje sie ze nie kupujemy gry - licytujemy pudełko a grę dostajemy za darmo!! :ninja:

"Przedmiotem aukcji jest samo opakowanie na grę, gra dodawana jest do niego za darmo! "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, się uśmiałem z tego "samo opakowanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić pudełko za 109 zł ; ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że oficjalnie Promo Copy nie są przeznaczone na sprzedaż ;)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest z promo tak, że trzeba je oddać do wydawcy? Bo chyba wersja promo jest tylko do recenzji. Chyba, że nie każda firma żąda zwrotu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić PES'a 2011, szukając go na allegro natknąłem się na wiele aukcji z tekstem typu "Nowa fabrycznie nie zafoliowana" - zrozumiałbym, że gościu chce mnie zrobić w bambo, jeśli miałby 2-3 sztuki. Natomiast z pięciu sprzedawców ma tych sztuk z 20, np. taka o to aukcja http://allegro.pl/pes-2011-pro-evolution-soccer-ps3-nowa-i1413584773.html

O co tu chodzi? Jak w fabryce mogą nie foliować płyt? Pytam się bo może zna ktoś jakieś logiczne wytłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciemnia cie. gry pewnie sa uzywane (bez rys itp), a sprzedaje jako nowe

Też tak myślę, tylko strasznie dużo tych aukcji jest. Możliwe jest, że siedzą oni w Anglii i jak ktoś złoży zamówienie to lecą do sklepu i mają parę złotych do przodu. Wole i tak wydać te 5-6 zł więcej i mieć pewność, niż rozczarowanie po otwarciu koperty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny używanych PS3 osiągane w aukcjach Allegro, być może znalazł się fan minimalizacji sprzętu.

Dodatkowo człowiek oczekuje zamiany na gołą konsolę.

Osobiście uważam to za niebyt udany deal.

Zastanawia mnie natomiast inna rzecz, mianowicie tanie PADY i lokalizacja sprzedawców.

http://allegro.pl/oryginalny-pad-sony-ps3-dualshock3-kolor-do-wyboru-i1403167777.html

O ile tutaj jeszcze mamy wgląd do niesamowitego regulaminu, czytaj "dupochronu" sprzedawcy.

To tutaj już nic nie jest jasne, poza tym że sprzedawca działa z dużym rozmachem (200szt przedmiotów)

http://allegro.pl/dualshock-3-sixaxis-sony-ps3-rozne-kolory-i1409123715.html

Czy ktoś z was kupował od tych sprzedawców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedający tanie pady ma stosunkowo mało komentarzy. Trzeba poczekać aż otrzyma on 100komentów z poprzedniej aukcji, wtedy dowiemy się czy przedmiot jest zgodny z opisem :).

Brat z ciekawości wpisał w googlu PS3 Pad HongKong, napisał do gościa który zajmuje się ściąganiem padów do różnych osób po kilka sztuk, twierdzi iż nie są one oryginalne, a zamawiając z Hong Kongu przypuśćmy 100sztuk sprzedający ma niezły zysk !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badaliście to już wcześniej czy wszystko tak w 5min?

Co to za człowiek ściągający Pady do którego pisał Twój brat? Może konkurent dla tych z Allegro?

Chyba rozsądniej będzie poczekać na komentarze dla tych sprzedawców i ewentualnie skontaktować się z kilkoma kupującymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badaliście to już wcześniej czy wszystko tak w 5min?

Co to za człowiek ściągający Pady do którego pisał Twój brat? Może konkurent dla tych z Allegro?

Chyba rozsądniej będzie poczekać na komentarze dla tych sprzedawców i ewentualnie skontaktować się z kilkoma kupującymi.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/28683-pad-pomoc-i-porady/page__st__1500

Gdzieś tutaj poruszano ten temat.

Nie wiem dokładnie co to był za gościu, na pewno nie polak :).

Ja też czekam na jakieś komentarze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy "regulaminowy" na 225 pozytywów i aż 29 nie pozytywnych komentarzy(11 neutralnych i 18 negatywów). Co już wzbudza podejrzenia a zważywszy, że często ludzie nie wystawiają nie pozytywnych komentarzy w obawie odwetu, to radziłbym sobie odpuścić. Co do samego regulaminu, to z równym powodzeniem mógłby napisać "jak towar nie działa, to pocałuj mnie w dupę". Drugi użytkownik, ma 3 i to stare nie pozytywne komentarze na 149 pozytywnych(jako sprzedawca oraz 139 jako kupujący), więc w tym wypadku dałbym sprzedawcy szanse.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi pomogło.... "gdzieś tutaj" 76 stron to przejrzenia !:o

Ok, w takim razie czekamy, na komentarze i może na kogoś kto wniesie jakieś fakty do odpowiedzi.

Ten pierwszy "regulaminowy" na 225 pozytywów i aż 29 nie pozytywnych komentarzy(11 neutralnych i 18 negatywów). Co już wzbudza podejrzenia a zważywszy, że często ludzie nie wystawiają nie pozytywnych komentarzy w obawie odwetu, to radziłbym sobie odpuścić. Co do samego regulaminu, to z równym powodzeniem mógłby napisać "jak towar nie działa, to pocałuj mnie w dupę". Drugi użytkownik, ma 3 i to stare nie pozytywne komentarze na 149 pozytywnych(jako sprzedawca oraz 139 jako kupujący), więc w tym wypadku dałbym sprzedawcy szanse.

Widać Amerykańska szkoła biznesu do Ciebie przemawia :confused:

Możliwe tez że konto jest odkupione, prawda? i pozytywne komentarze nie są ze sprzedaży Padów.

Edytowane przez PaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe tez że konto jest odkupione, prawda? i pozytywne komentarze nie są ze sprzedaży Padów.

Oczywiście to o czym piszesz, jest możliwe. Sam tylko kilka razy korzystałem z Allegro przy kupnie czegoś związanego z elektroniką(i były to starsze gry, których już nie można było dostać w sprzedaży), ponieważ wolę dopłacić, ale mieć pewność, że towar będzie sprawny a jeśli wadliwy to nie będę miał problemów z jego reklamacją. Niemniej podchodząc w ten sposób można zanegować każdą osobę na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O padach z Chin macie temat tutaj.

Wypowiedź lostDesper:

"Jakieś 5-6msc temu, kupiłem na ebayu chyba 5 sztuk plus wysyłka kurierem (2 pady dla mnie i 3 dla ziomków) wyszło nas chyba po 108zł z wysyłką/pady były po 5 dniach roboczych tj wysłane w poniedziałek, tydzień później były u mnie. Tu macie pocztę 20dni roboczych tj cały miesiąc praktycznie wyłączając soboty i niedziele. Co do padów, to działają bez zarzutu, sam często rozkręcałem pady i w sumie te też tak z ciekawości były rozbierane, wszystko wygląda tak samo, służą mi już tak jak mówiłem 5-6 msc, a lekko nie mają bo często siepię na BC2. Nie jest to jakaś podejrzana sprawa, bo już od dawna gdybyście spojrzeli na ceny na ebayu właśnie takich rzeczy jak pady itd, to nie było by w tym nic dziwnego. Pozdrawiam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O padach z Chin macie temat tutaj.

Niestety podany przez Ciebie link "nicht funktionieren" :confused:

ciekawi mnie jeden fakt. a mianowicie kolory padow, ktorych nawet na oficjalnej stronie sony nie ma, wiec skad on je ma?

Faktycznie, słuszna uwaga, niema ale czy nie było?

A może są jakieś wersje dedykowane na dany rynek?

Podana przez Ciebie str. jest US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podany przez Ciebie link "nicht funktionieren" :confused:

usun poczatek adresu do www.ps3site(i tak dalej) to zadziala

Podana przez Ciebie str. jest US.

na polskiej nic nie ma wiec podalem us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakiś Hong kong, Japonia czy inna Korea heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...item=1416626997

ciekawe czy wszyscy ktorzy kupili beda zadowoleni...

w pol godziny wszystkie zostaly sprzedane.

najlepszy opis:

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI ZA POBRANIEM (BRAK CZASU)

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OPCJI PŁACĘ Z ALLEGRO

JEDYNA FORMA PŁATNOŚCI TO PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na 99,9% jakiś przekręt. Ludzie to idioci... Za kilka dni będzie komunikat, że konto tego użytkownika zostało zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne jego aukcje

http://allegro.pl/pl...1416629848.html

http://allegro.pl/no...1416624665.html

chyba skorzystam z sugestii toma i zglosze te aukcje do allegro

w ogole zebys szybciej kosole sprzedawac w opisie jest WERSJA FIRMWARE TO 3.41 !

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×