Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się, że gościu sobie ustukał trochę komentarzy, aby zdobyć zaufanie klientów i teraz to wykorzysta. Nie wierzę w to, aby za taki sprzęt chciał tylko 1000 zł, bez możliwości wysyłki za pobraniem bo za mało czasu i bez możliwości odbioru osobistego. Fakt, faktem że się dorobi...

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne jego aukcje

http://allegro.pl/pl...1416629848.html

http://allegro.pl/no...1416624665.html

chyba skorzystam z sugestii toma i zglosze te aukcje do allegro

w ogole zebys szybciej kosole sprzedawac w opisie jest WERSJA FIRMWARE TO 3.41 !

No no... Tak się zastanawiam czy aby sprzedający nie za mało dodał gratisów do konsoli... 2 pady, 5 gier, pilot... jeszcze się zastanawiam nad tą okazją...

a tak serio to ja mocno i szyderczo się śmieję z ludzi którzy biorą udział w tej aukcji... jak sobie narobią kłopotów to może trochę ostudzą sobie głowy i nabiorą trochę rozumu... bo tego im ewidentnie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nabiora rozumu jak beda walczyc o odzyskanie swoich pieniedzy. troche czasu na to poswieca, wiec kolejny zakup pewnie lepiej przemysla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości odbioru osobistego, czy użycia opcji Płacę z Allegro wygląda bardzo podejrzanie. Gość ma niby dużo komentarzy, ale większość jest starych, a z tego co wiem konto można odkupić, żeby sobie pokantować. 25000zł w sumie piechotą nie chodzi whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może obrobili magazyn i szybko muszą sprzedać, gdybym nie miał już konsoli to bym kupił i poczekał z wpłatą z tydzień na ewentualny wysyp pozytywów. Popatrzcie jeden kolo nawet 6 sztuk kupił naraz, chciwus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ma brak czasu do wysyłki za pobraniem....i tak musi isc na tą poczte wyslac i tak - takze cos tutaj nie gra chyba :pardon:

ale chetnie zajrze na to konto za tydzien dwa aby sie przekonac jak to sie skonczylo :whistling:

Edytowane przez xMisiek87x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/playstation-3-320gb-slim-nowe-2-pady-gratisy-i1417125132.html

i tu kolejna jego aukcja w sumie juz 51 konsol mial wystawionych i wszystkie schodzą jak bułki :/

"PLAYSTATION 3 320GB SLIM NOWE 2 PADY + GRATISY"

A te GRATISY to pewnie cegła, żeby się o nią walnąć w łeb, jak już rozpakuje się przesyłkę :/

Hardcor z tym, żeby 1000 złotych wpłacać przelewem i modlić się, aby sprzedawca okazał się uczciwy

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :)

ciekaw jestem co z tego wyniknie:) wygląda na "lekki wałek" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :)

ciekaw jestem co z tego wyniknie:) wygląda na "lekki wałek" :)

No i już koleś ma konto zawieszone. Także ci co wpłacili kasę to na POLICE :) Ale żeby aż tak naiwnym być, niektórzy to są parapety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ludzie nie mają wyobraźni ? bo nie wierzę, że można być tak głupim

może napiszę do każdego z nich żeby mi podesłał po 100zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie każdy musi sie orientować w cenach gier czy konsol - czasami rodzice kupują je nieświadomi dla swoich pociech :whistling:

ale fakt faktem ze aukcja wyglada zbyt pieknie jak typowy naciągacz - super promocje - nawet wysyłka kurierska zero złotych :thumbsup:

ale ten koleś co kupił ich 6 i przelał 6tyś to pewnie za wesoło teraz nie ma.....

Edytowane przez xMisiek87x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już koleś ma konto zawieszone. Także ci co wpłacili kasę to na POLICE :) Ale żeby aż tak naiwnym być, niektórzy to są parapety :)

Może ktoś przeją jego konto koleś miał 239 komentarzy za sprzedaż i wszystko ok, wiec dla niektórych to mogla być dobra oferta.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale sam sie skusiłem na tą ofertę , bo sam szukam konsoli :) Na początku miał wystawione tylko 3 sztuki i ktos zgarnął je od razu wszystkie. Więc napisałem do niego czy nie ma przypadkiem jeszcze jednej sztuki :) Wystawił ponownie kilka sztuk no i jedną kupiłem. Reszta zeszła równie szybko. Coś mnie jednak tknęło i postanowiłem nie wpłacać kasy bo niedziela to i tak jej nie bedzie miał u siebie :) Poczekałem widzę , że wystawia kolejna aukcje 25szt to myśle przekręt na 100% i zaraz kolejna 18szt. Dziś rano przychodzi mail z allegro : " Konto piotrpar zostało przejęte przez nieupoważnioną osobę, która następnie wystawiła na sprzedaż przedmioty. Zalecamy wstrzymanie się z wpłatą pieniędzy. " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz leć do MM i kupuj konsolę :)

i tak masz 1000zł uratowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale sam sie skusiłem na tą ofertę , bo sam szukam konsoli :) Na początku miał wystawione tylko 3 sztuki i ktos zgarnął je od razu wszystkie. Więc napisałem do niego czy nie ma przypadkiem jeszcze jednej sztuki :) Wystawił ponownie kilka sztuk no i jedną kupiłem. Reszta zeszła równie szybko. Coś mnie jednak tknęło i postanowiłem nie wpłacać kasy bo niedziela to i tak jej nie bedzie miał u siebie :) Poczekałem widzę , że wystawia kolejna aukcje 25szt to myśle przekręt na 100% i zaraz kolejna 18szt. Dziś rano przychodzi mail z allegro : " Konto piotrpar zostało przejęte przez nieupoważnioną osobę, która następnie wystawiła na sprzedaż przedmioty. Zalecamy wstrzymanie się z wpłatą pieniędzy. " :)

całe szczęście że Ci się udało i w pore się powstrzymałeś z wpłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, szczęśliwy finał tej niedoszłej transakcji, bo byś był sporo w plecy. Swego czasu sam bym się naciął na pewną osobę, o której 2 lata temu było dość głośno z powodu oszustw (oferował kary graficzne na allegro po bardzo przystępnych cenach), więc trzeba być przezornym i uważać na okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle... Allegro utrzymuje ze do jakiejs calkiem wysokiej kwoty (jesli mnie pamiec nie myli to obecnie ok 4k) zwraca kase przy przekretach.. Takie ich wbudowane zabezpiecznie - zaznaczaja jedynie ze trzeba zalozyc sprawe w prokuraturze badz zglosic sprawe na Policji. Wiec wszyscy ktorzy sie nacieli kase odzyskaja raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle ... Allegro utrzymuje ze do jakiejs calkiem wysokiej kwoty (jesli mnie pamiec nie myli to obecnie ok 4k) zwraca kase przy przekretach ...

Program ochrony kupujących Allegro

Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy:

* zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;

* otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

W kwocie rekompensaty uwzględnimy również koszt wysyłki towaru do 100 zł w przypadku, gdy:

* w transakcji Kupujący skorzystał z Płacę z Allegro za zakupy.

Rekompensata jest finansowana ze środków Programu Ochrony Kupujących, dlatego ani Kupujący, ani Sprzedający nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów!

Jak skorzystać z programu? > KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie jest to zwrot od razu. Mój ojciec właśnie czeka na zwrot, zobaczymy po ilu miesiącach dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-30 Dni: Złożenie doniesienia na Policję lub Prokuraturę,

30-120Dni: Wypełnienie wniosku na stronie po informacji o wszczęciu postępowania przez Policję,

1-90 Dni: Oczekiwanie na decyzję zwrotną z Allegro.

1-21 Dni: Potwierdzenie konta do zwrócenia pieniędzy przez Allegro,

1-7 Dni Zwrot gotówki

W sumie to proces wydłuża krok 2 i 3. Pozostałe zależą od szybkości działania samego pokrzywdzonego. Tak czy siak nie zmienia to faktu że w najgorszym scenariuszu możemy na zwrot kasy czekać koło 8-9 miesięcy. Masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie patrząc to jest na koniec do 7 dni, zwrot gotówki :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna perełka: http://allegro.pl/or...1402091880.html

Ciekawy jestem co do oryginalności tego pada ;)

Lokalizacja Hongkong, China

Nie wiem czy to usprawiedliwienie dobrej ceny czy może kilka tygodni po zamówieniu usłyszymy, że "Poczta pewnie ma jakieś problemy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×