Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

W takim wypadku prosimy wysyłającego o wysyłkę paczki z zaznaczeniem opcji "Poste restante" w chwili gdy paczka dochodzi, osobiście udajemy się po nią na pocztę, tam bez żadnych ceregieli otwieramy przesyłeczkę i dopiero później płacimy za nią, bądź nie. Jeżeli sprzedający nie chce nadać takiej przesyłki, oznacza że (w tym przypadku) to oszust, szuja, złodziej... jak zwał tak zwał.

chyba się na to nie zgodzilaugh.gif

ale daj znać jak się zakończy sprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rownie dobrze kupilbym w kolekturze kupon lotka i wystawil go allegro za 1000 zl, a w akucji bym napisal, ze daje on mozliwosc wygrania 2 mln....

No to dziś same kwiatki wyłapujecie.

no wiesz, nudzi sie nam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może też zacznę przeglądać allegro hehe.

Chociaż ja to mam w planach wydawać max 100 zł na 1-2 miechy na gry - w zależności ile już przeszedłem. Więc raczej mi się nie chce przeglądać allegro i robić sobie głoda na gry heh. W końcu mój AC 2 i borderlands są już do mnie w drodze, więc limit na ten miesiąc wyczerpany.

A co do kwiatków z allegro to kiedyś widziałem że ktoś ... "sprzedał screen z gry" - tibia oraz kilkanaście razy z World of warcraft .... a ludzie kupowali myśląc że gość sprzedaje konto heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro udowadnia że wszystko można opylić; kolega z pracy oglądał ze znajomymi mecz Polska-Niemcy w knajpie. Po przegranej z nudów podpisali się wszyscy (swoimi nazwiskami) na fladze i potem wystawili ją na Allegro. Treść oferty to było tak: flaga z meczu Polska-Niemcy z podpisami ;) Poszła za 300zł :thumbsup: Dodam tylko że podpisy były czytelne i nikt z nich nie miał nazwiska choćby zbieżnego z kimkolwiek z ówczesnej reprezentacji. Chciałbym zobaczyć gdzie ona wisi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. No tak, ale towar zgodny z opisem więc allegro nie może się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak po wylosowaniu Ukrainy i Polski na organizatorów Euro 2012, na allegro gość sprzedawał kartki przez siebie wydrukowane łudząco podobne do tej, którą podczas losowania trzymał Platini. Kartki szły po 5zł jak świeże bułeczki;) A ten człowiek, który sprzedaje zdrapkę z gran turismo 5 ma do tego prawo - rozbił na części signature edition za które zapłacił ponad 600zł. Myśle, że jest większa szansa na tego Merca niż 6 w lotto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tego co czytałem, to są zawody regionalne itp. Kupisz zdrapkę za 300 zł + .... przegrasz wyścig i po zabawie.

No chyba że czytając co 3-4 zdanie w tym regulaminie coś ważnego ominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po sprawie :P.Pieniędzy ode mnie nie dostał i prawidłowo :).Allegro już posprzątało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do takich zaskakująco niskich cen na Allegro, to raz przeglądając aukcję trafiłem na GTA Complete Edition, nówka w folii za jedyne 109zł. Jednak użytkownik miał ponad setkę pozytywnych komentarzy i dodał prawdziwe zdjęcia gier, no i wystawiał jedynie 4 sztuki, a nie jak na niektórych aukcjach ludzie wystawiają po 100-200 sztuk. Udało mi się upolować ostatnią sztukę GTA i już od kilku dni cieszę się nową grą thumbsup.gif

Hurricane, dobrze że nie zapłaciłeś od razu, bo były by same problemy potem z odzyskiwaniem pieniążków itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nic jeszcze nie utopiłem ;),gdyż żadnych pieniędzy ode mnie nie otrzymał.Płatność przy odbiorze.

Przezorny :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ko...1410636841.html

Co myślicie o tej aukcji?

mocno podejrzany ten "nowy sklep internetowy". nie ryzykowalbym.

skoro to sklep to powinien miec jakis regon itp. niech poda,

zapytaj sie czy wystawia faktury.

o jakies zdjecia mozna sie zapytac. o wysylke za pobraniem...

ktos tam u niego kupil http://allegro.pl/bear-grylls-szkola-przetrwania-i1410635761.html ale tez ma 0 tranzakcji, wiec pewnie szybko pozytywa wystawi bo jest podstawiony

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona z przedmiotem została usunięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ostatni mamy "szczescie" i wszystkie aukcje sa szybko usuwane. moze jakis pracownik allegro ma konto na ps3site :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ostatni mamy "szczescie" i wszystkie aukcje sa szybko usuwane. moze jakis pracownik allegro ma konto na ps3site :P

No...wcale bym się nie zdziwił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem "gta 4 nówkę w folii" za 64zł na następny dzień "konto użytkownika zostało zawieszone" szkoda tylko że dzień przed zawieszeniem tego konta wpłaciłem mu kasę :( teraz jestem -71 zł za grę której u siebie na pewno nawet nie zobaczę ,telefon "pseudo sprzedawcy" wyłączony jakoś mnie to nie dziwi .... tylko sie wkur... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem "gta 4 nówkę w folii" za 64zł na następny dzień "konto użytkownika zostało zawieszone" szkoda tylko że dzień przed zawieszeniem tego konta wpłaciłem mu kasę :( teraz jestem -71 zł za grę której u siebie na pewno nawet nie zobaczę ,telefon "pseudo sprzedawcy" wyłączony jakoś mnie to nie dziwi .... tylko sie wkur... ;/

zgłosić sprawę na policję i tyle. Bo to już podchodzi pod kradzież. Policja otrzyma dane sprzedawcy od allegro i będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ostatni mamy "szczescie" i wszystkie aukcje sa szybko usuwane. moze jakis pracownik allegro ma konto na ps3site :P

A może Moderator Ps3site każdą podaną przez Was "cegłę" raportuje Allegro jako podejrzaną aukcję? Tam jest taka opcja! Sami możecie z niej skorzystać zanim pochopnie wpłacicie kasę złodziejowi. Administratorzy prześwietlą delikwenta i sprawa załatwiona :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze rozbrajają tego typu opisy:

Witam.

Mam do sprzedania grę na konsole Playstation3: SKATE 2.

Gra jest nowa. Została tylko rozpakowana z folii- nigdy nie używana.

Więcej informacji przez e-mail.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ... niektórzy czują nieodpartą ochotę zdarcia folii hehe :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×