Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

dla uproszczenia taka cene podalem :), a dla niektorych ps3 z emulacja gier z ps2 duzo jest warta

ale tak czy siak kolo chce bardzo dużo

EDIT:

XBOX360 z RROD - zajebisty!

http://allegro.pl/xbox360-z-rrod-zajebisty-i1255240325.html

 

Edytowane przez misiek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii Super Premiera w rozsadnej cenie, do tego opis aukcji pasjonujacy i kupujacy wie co kupuje...

http://allegro.pl/gran-turismo-5-collector-s-edition-ps3-i1258280869.html

za jedyne 400 zl! A to tylko Collector's ktory wszedzie bez laski mozna kupic do 280zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraty na Allegro ?

http://allegro.pl/castlevania-lords-of-shadow-ps3-gamesoft-krakow-i1264462812.html

http://allegro.pl/enslaved-nowosc-ps3-gamesoft-krakow-i1262959057.html

Gościu na innych aukcjach ma same nowości, cena nie przekracza 40 zł :shok:

Ktoś wie coś więcej o tym ? Od razu mówię że nie mam żadnego Jailbreak'a czy innego syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś więcej o tym ? Od razu mówię że nie mam żadnego Jailbreak'a czy innego syfu.

Jak dla mnie dzwonisz do nich, oni pytają jaką masz wersję softu i czy masz psgroove itd i mówią: no dobra wpadaj Pan z konsolą instalujemy na dysku wrc a Pan płać nam 30zł. Inaczej tego nie widzę, bo po coś ten wcześniejszy OBLIGATORYJNY kontakt tel. chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Albo poprostu dysponuje nagrywarją Bluray i nagrywa płyty z grami do zgrania na dysk za pomoca jailbrake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu do nich pisałem. Cwane mendy oferują wymianę z twoją dopłatą 30/40 zł, dlatego odbiór osobisty. I oczywiście są zainteresowani tylko nowszymi tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze śmiałem się z Empika i ich dziwnej polityki dot. cen. Ale jakiś czas temu jednak skusiłem się na kupno gry w tym sklepie. Gra to X-Men origins. Była w dość przystępnej cenie 90 zł. To jednak bije nawet Empik:

http://allegro.pl/x-...1228362227.html

Wertowałem stronę kilka razy i nie dostrzegłem żadnych ukrytych bonusów, które miałyby podbijać cenę gry kosztującej 8-9 dych do 200 zł. No chyba, że Wy coś widzicie.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym nie tak??

No zdjęcia trochę "pomylił"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcia trochę "pomylił"...

predzej pomylil opis, bo zdjecia wygladaja jak robione przez niego, a nie sciagniet. ale moge sie mylic :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gra otworzona w celu sprawdzenia czy płytka jest dobrze osadzona w pudełku"

Pracuję w handlu już parę lat ale takiej perełki to jeszcze nie widziałem :D troskliwy sprzedawca, otworzył zobaczyć czy płytka "nie wylata" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gra otworzona w celu sprawdzenia czy płytka jest dobrze osadzona w pudełku"

Pracuję w handlu już parę lat ale takiej perełki to jeszcze nie widziałem :D troskliwy sprzedawca, otworzył zobaczyć czy płytka "nie wylata" :D

W końcu dobrze że sprzedawcy się troszczą o klijenterię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK

ENSLAVED za 30zł w KUP TERAZ i tylko odbiór osobisty w Krakowie. Sprzedający ma 3100 pozytywów.

Śmierdzi na kilometr :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejzane jest to:

UWAGA! PRZED DOKONANIEM ZAKUPU WYMAGANY JEST KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY Z NASZYM SKLEPEM ! INACZEJ TRANSAKCJA NIE DOJDZIE DO SKUTKU! PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TEL

i ze tylko odbior osobisty.

Ja stawiam ze sprzedaja np wersje promo.

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się kiedyś podobna aukcja z Cz-wy, wtedy cena w aukcji była kosztem wypożyczenia gry na tydzień. Oczywiście należało pozostawić jeszcze kaucję za grę którą sprzedający zwracał po oddaniu gry lub też z której potrącał sobie za ewentualne kolejne dni zwłoki z oddaniem. Myślę że to może coś takiego :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK

ENSLAVED za 30zł w KUP TERAZ i tylko odbiór osobisty w Krakowie. Sprzedający ma 3100 pozytywów.

Śmierdzi na kilometr :whistling:

Pewnie zapyta jaką masz wersje Jailbrake'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest kwestia tego ze inne najnowsze tytuly tez ma za 30 zl. Sadze ze tu chodzi o JB rzeczywiscie. Niedlugo sie konczy pierwsza z tych dziwnych aukcji... sadze ze szybko zniknie te konto z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest kwestia tego ze inne najnowsze tytuly tez ma za 30 zl. Sadze ze tu chodzi o JB rzeczywiscie. Niedlugo sie konczy pierwsza z tych dziwnych aukcji... sadze ze szybko zniknie te konto z allegro.

Braw panowie, normalne W11 i Inkwizycja w jednym ,

tak w skrucie, w gamesoft-cie 30 zeta kosztuje wymiana a nie pirat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest bardzo proste, te 30zł to jest koszt wymiany Twojej gry na Enslaved. W grę wchodzą tylko nowości z ostatnich tygodni. Taki sobie chwyt reklamowy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braw panowie, normalne W11 i Inkwizycja w jednym ,

tak w skrucie, w gamesoft-cie 30 zeta kosztuje wymiana a nie pirat

Urzekła mnie Twoja historia jednak jak dla mnie to sprzedający "nie ma wszystkich w domu". Normalnie mógłby ująć taki zapis w aukcji bez stosowania i rzucania w sieć niedomówień bo to właściwie do niczego nie prowadzi. Nie kumam co chce zyskać poprzez zaoferowanie poniekąd oferty sprzedaży gry z zamiarem tak naprawdę wyłącznie jej wymiany. Nawet jeśli się ktoś złapie na te durną aukcję a nie będzie miał tytułu do wymiany który zainteresuje sprzedawcę to z transakcji wyjdzie jedna wielka KUPA. Tak, tak wiem powinien się skontaktować wcześniej przed kliknięciem w kup teraz. Co z tego skoro takie praktyki w obecnej sytuacji generują właśnie wyżej wymienione przypuszczenia (patrz: JB) i jedynie odpychają uczciwych użytkowników od "uczciwego" sprzedawcy. :down:

Dla mnie to gościu jest największą Cegłą z wszystkich Cegieł. Cegłą tak wielką że zasłużył na tytuł PUSTAKA tygodnia :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest bardzo proste, te 30zł to jest koszt wymiany Twojej gry na Enslaved. W grę wchodzą tylko nowości z ostatnich tygodni. Taki sobie chwyt reklamowy :rolleyes:

Kur*a mać, pisałem o tym jakąś stronę wcześniej -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×