Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Kup teraz: €32-Tanio chyba nie?

edit:Juz usunal opcje "kup teraz" :P

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000/1000 wystawionych, taka okazja i jeszcze nikt się nie skusił. "PODOBNE UPDATE na alegro kosztuja do 200zł" i ma w ofercie jeszcze URZYWANE gry (oryginalna pisownia) albo to totalny debil , albo robi sobie jaja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Szczurek BRAWO wykopałeś prawdziwego pustaka :thumbsup:

@up

"URZYWANE" to pikuś, zerknij w opis tej aukcji "... SPRZEDAJE PONIEWASZ PRZESZŁEM ..."

I jeszcze odpowiedź w profilu na otrzymanego negatywa: "niewydzwaniaj zamną gościu niechce miec z tobą nic wspulnego"

Original ortography gangsta :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zobacz stary jakiego mu zwrotnego wystawil: "gościu mnie oszukał niechce mi wpłacic kasy OBRAŻA MNIE OSZUKYJE NIEBIEŚCIE UNIEGO NIC" :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRAN TURISMO 5 CENA 160 zł

http://allegro.pl/gran-turismo-5-atrakcyjna-cena-i1333267653.html

koleś ma już jednego negatywa za inną aukcje więc lepiej uważać

kilka postów wyżej jest juz link do tej aukcji... swoją droga kto mądry kupuje na allegro od takiego kolesia za ledwie kilkunastoma komentarzami, z których połowa to komenty od 'kolesi' . :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający

satan666_ave (0)

GRAN TURISMO 5 PS3 EKSPRESOWO OD DYSTRYBUTORA!!

http://allegro.pl/gran-turismo-5-ps3-ekspresowo-od-dystrybutora-i1335420401.html

Koleś nie podaje szczegółowych informacji na temat własnego sklepu, nie ma możliwości kupienia gry za pobraniem (płatne z góry), ani rachunku bankowego ani nic

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem wszystkie aukcje dotyczące PS move.. cena za kontroler 200 zł w wzwyż powaliło ludzi _-_

Taka cena bo to import, nie ma tego nigdzie z polskiej dystrybucji i sklepu posiłkują się zakupami za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/gr...1333267653.html

obejrzyjcie jego komentarze, a zwlasza aukcje. najpierw sprzedaje 3x PlayStation 3 Slim 250 GB Move Sport Champions, a pozniej kupuje identyczne zestawy drozej.

cos kombinuje widac od razu

Właśnie sobie przeglądałem jego profil. 2 egzemplarze edycji kolekcjonerskiej za 215zł doszły do skutku z pozytywami. Zobaczymy jak dalej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie liczy ze dzieki popularnosci gran turismo sprzeda singstara

Pan sprzedawca już poprawił nazwę. A jeżeli ktoś nie zdąrzył zobaczyć ten niewybaczalny błąd, wystarczy spojrzeć poniżej :P

75114156.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci jak dzieci... ale starsi pamiętający "jajeczka" z młodości pewnie by sie ucieszyli... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie konta Junior na Allegro, bo dzieci nie umieją nic załatwić i ich inteligencję zazwyczaj już widać po opisie aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przeglądałem jego profil. 2 egzemplarze edycji kolekcjonerskiej za 215zł doszły do skutku z pozytywami. Zobaczymy jak dalej będzie.

Sam sobie odpowiadam:P

No i się zaczęło, brak kontaktu i pierwsze negatywy

http://allegro.pl/show_user.php?uid=9434192

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×