Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/castlevania-lords-of-shadow-ps3-nowa-i1284001761.html

Pełna wersja gry w specjalnym wydaniu, dostępna jest na płycie Blu-ray (umieszczona w opakowaniu na tego rodzaju płyty), lecz bez pudełka i instrukcji. Wersje te cenione są przez kolekcjonerów ze względu na swoją unikatowość.

Lol. Bardzo ceniony unikat zawalony zapewne z angielskiego sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie tak przeglądałem gazetę z Media Expert i się zszokowałem ..... Medal of honor Airborn kosztuje jedyne 155 zł i piszę NOWOŚĆ , w przyszłym tygodniu pójdę i trochę się pośmieje , o ile nie zejdą wszystkie sztuki :laugh:

dsc00626n.jpg

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia jednak jak dla mnie to sprzedający "nie ma wszystkich w domu". Normalnie mógłby ująć taki zapis w aukcji bez stosowania i rzucania w sieć niedomówień bo to właściwie do niczego nie prowadzi. Nie kumam co chce zyskać poprzez zaoferowanie poniekąd oferty sprzedaży gry z zamiarem tak naprawdę wyłącznie jej wymiany. Nawet jeśli się ktoś złapie na te durną aukcję a nie będzie miał tytułu do wymiany który zainteresuje sprzedawcę to z transakcji wyjdzie jedna wielka KUPA. Tak, tak wiem powinien się skontaktować wcześniej przed kliknięciem w kup teraz. Co z tego skoro takie praktyki w obecnej sytuacji generują właśnie wyżej wymienione przypuszczenia (patrz: JB) i jedynie odpychają uczciwych użytkowników od "uczciwego" sprzedawcy.  :down:

Dla mnie to gościu jest największą Cegłą z wszystkich Cegieł. Cegłą tak wielką że zasłużył na tytuł PUSTAKA tygodnia  :ninja:

To mój pierwszy post więc witam wszystkich posiadaczy PS3!

Zastanawiam się co by się stało, jakby ktoś kupił (w końcu to aukcja typu KUP TERAZ) kilka gier po 30 zł, wziął pieniądze i pojechał po nie do Krakowa (odbiór osobisty) domagając się wydania legalnie zakupionego towaru. W treści aukcji sprzedający może kupującemu kazać co mu się podoba - nawet na uszach stawać ale w/g prawa jedynymi istotnymi sprawami jest cena i forma przekazania towaru.

Na pewno słyszeliście o akcjach, w których sprzedający cenę za samochód źle wpisał-bo mu się kropka z przecinkiem pomyliła i się z kupującym po sądach gonili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno sie pomylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno sie pomylił.

Hehe ale w innych grach też cena niska :D

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1824446

"WSZYSTKIE NOWOŚCI NA PLAYSTATION 3 I XBOXA 360 ZA 30 PLN? TYLKO U NAS! GRAMY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ..."

:huh:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ile można wałkować ten sam temat? Ten gościu chce się zamienić grę za grę i ty masz jeszcze dopłacić 30 zł... I skończcie podawać jego aukcje -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Shift! Sam nośnik bez pudełka za 69zł :wacko:

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, to 80% szans na nie otrzymanie PS3. No chyba, że się mylę. Bym kupił, bo szukam PS3 ale nie chcę stracić kasy. Co wy myślicie?

http://allegro.pl/so...1306544360.html

Update:

-Nie można za pobraniem

-Nie można, osobiście(no chyba, że najpierw zapłacę)

-Koleś jest z Kołobrzegu, a paczki wysyła z Płocka.

Edytowane przez przemi06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystko w tej aukcji śmierdzi na kilometr; finalizacja przez GG! Brak odbioru osobistego! Brak kontaktu ze sprzedającym! Brak informacji jakiejkolwiek o rachunku czy gwarancji!

No i jeszcze jedno; skład zestawu: kabel HDMI ... owszem czasem sklepy dorzucają ale tutaj mam wrażanie że sprzedający nawet nie widział na oczy tego co oferuje. Napisz do niego mail lub na gg prośbę o zdjęcia konsoli, pewnie odpisze że mu się aparat popsuł albo inną ciekawą historyjkę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest z Kołobrzegu a konsole w Płocku, więc o zdjęciach nie ma mowy. Kabel HDMI można od siebie dorzucić. Jak zacząłem kolesia wypytywać na gg. To mnie zapewniał cytuję:"nie ma mozliwosci o oszustwie jesli to pan ma na mys"

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:whistling: Czyli miałem nosa ... nie lubię stwierdzenia "a nie mówiłem?" ale tutaj po prostu doskonale się wpasuje ... :thumbsup:

Dla osób które już nie mają możliwości podejrzenia cegły: oferta dotyczyła fabrycznie nowych PS3 Slim 250Gb w kup teraz za 800zł <_< Sprzedający miał 8 komentarzy pozytywnych i 1 negatywa. Finalizacja wyłącznie przy pomocy GaduGadgu! Brak odbioru osobistego! Brak innego kontaktu ze sprzedającym! Brak informacji jakimkolwiek rachunku czy gwarancji! - istna perełka :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty kolego miałeś nosa ;] koleś ma zablokowane konto na allegro już. Miałem w zakładkach aukcję i profil. Jestem ciekaw czy któryś "szczęśliwy" nabywca wpłacił już pieniądze...

Nazwa użytkownika: xkamil1990

link do profilu: http://allegro.pl/sh...hp?uid=15678750

Update:

Typ ma kilka kont

http://allegro.pl/sony-ps3-slim-250gb-hdmi-nowa-i1307185515.html

Kolejna jego aukcja. Inny adres zamieszkania.

Nie mam już jego nr gg, ale ten jest chyba inny.

Edytowane przez przemi06
Tu kończy się offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze jest takie miejsce gdzie mozna wspolnymi silami wyszukiwac oszustow.

Musze przyznac, ze sam kiedys sprzedalem swoja PS2 ktora nie byla do konca sprawna. Ale jednak w opisie dyskretnie o tym napisalem (konsola nie czytala plyt nagrywanych,a byla z chipem, ale z oryginalami nie miala zadnych problemow) no i borykalem sie z problemami nieszczesliwego nabywcy, bo "panie, murzyn dal gry a nie dziala".

Dokladnie trzeba czytac opisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś źle wpisał cenę , albo ten użytkownik powinien iść do psychiatry , bo przy zdrowych zmysłach nikt za taką cenę tego nie kupi - > http://allegro.pl/gr...1296932968.html

Pewnie kupił z polskiej dystrybucji i chciał chociaż parę groszy zarobić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był złośliwy to wstawiłbym tu link do działu "Zamienię" ...

Ja rozumiem, że większość użytkowników jeszcze się uczy i nie utrzymuje się na własny rachunek, przez co funduszy na gry brakuje i trzeba sobie jakoś radzić, ale bez przesady.

Niektóre oferty są tak bezczelne, że jako przyjmujący ofertę poczułbym się urażony.

Żeby daleko nie szukać, kolega "Guteczka" oferuje RDR i Terminatora za zestaw Move + gra Sports Champions. To jest zwyczajnie chamskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był złośliwy to wstawiłbym tu link do działu "Zamienię" ...

Ja rozumiem, że większość użytkowników jeszcze się uczy i nie utrzymuje się na własny rachunek, przez co funduszy na gry brakuje i trzeba sobie jakoś radzić, ale bez przesady.

Niektóre oferty są tak bezczelne, że jako przyjmujący ofertę poczułbym się urażony.

Żeby daleko nie szukać, kolega "Guteczka" oferuje RDR i Terminatora za zestaw Move + gra Sports Champions. To jest zwyczajnie chamskie.

moze zacofany w cenach uzywek jak moj kolega napotyka takich co za HR uparcie chca 120zł a w sklepie za tyle nową mozna kupić.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×