Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś pomóc i wyjaśnić czemu konsola się resetuje gdy chce zakończyć grę? pad się wyłącza a konsola się włącza od początku? I czy to normalne że coś stuka i puka czasami w konsoli? Dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tydzien temu nawet niecaly zakupilem konsolke slim 320 gb CECH2504B zaktualizowalem odrazu soft do wersji 3.50 niestey myslalem ze bedzie git wyszlo iaczej fifa 11 mi sie zacina non stop trudno mozna przebolec ale nawet glowne menu mi sie przycina wiec cos chyba z nia jest nie tak w innych grach dziwnie jakos jak miga dioda dysku twrdego to gra chodzi gdy zacznie swiecic swiatlem jednostajnym gra sie odrazu przycina w menu to samo gdy znowu miga gra sie odmula i dziala nie chce jej odrazu wysylac na gawarancje bo to miesiac bez konsoli a nie wiadomo czy i tak naprawia czy ktos by mi mogl pomoc w tym dzwonilem do wsparcia oni mi jakies tam rzeczy porobili w menu sytemowym nic nie dalo format dysku tez nic nie dal pomocy bo nowa konsolka sie wiesz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie albo faktycznie coś nie tak jest z tą FIFĄ 11 - kolega powyżej na nowym sprzęcie ma problemy, dzisiaj klient mi dzwonił, że na nowiutkim laserze premium też mu się przycina (inne gry działają bezproblemowo) - ma ktoś jeszcze problem z tą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie albo faktycznie coś nie tak jest z tą FIFĄ 11 - kolega powyżej na nowym sprzęcie ma problemy, dzisiaj klient mi dzwonił, że na nowiutkim laserze premium też mu się przycina (inne gry działają bezproblemowo) - ma ktoś jeszcze problem z tą grą?

W sieci pelno postow na ten temat. Na forum EA ludzie strasznie marudza. Ponoc staraja sie poprawiac freezy w kolejnych patchach ale za kazdym razem spierdo..m cos innego.. Takze wszelkie problemy Twoich klientow z Fifa11 rozwiazuj odsylajac do EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podczas podpinania kabli do ps3 powstalo zwarcie po wylonczeniu

jej z sieci poszlo jeszcze jedno od kabla z telewizona (w tv poszedl

glos) i od tego mom wogule z gasla (nie swiecace diody) czy przyczyna

jest zasilacz czy tez plyta glowna??? jakie koszty naprawy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly a raczej wielki problem ... mam konsole ps3 zakupiana 1,5roku temu...i pwenego razu gdy ja wlaczalem zapalila sie zielona,zolta i migala czerwona, proces powtarzalem kilkakrotnie i konsola odpalila,zgasilem i poszedlem na dwor odpalilem ja po jakichs 4godzinach i konsola tylko migala i nie chcaila odpalic :/ odstaiwlem ja poniewa myslalem ze sie samo naprawi (przegrzanie albo cos ) i odpalilem ja po 2 dniach i gdy ja odpalam slychac ze chce sie wlaczyc i czerwona dioda mryga bez zoltej i czerwonej nie pokazuje sie zaden kolor.... co robic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z odpaleniem ps3 :down:

gdy włączam konsole wyskakuje mi komunikat że pliki dysku są uszkodzone i zostaną przywrócone (The hard disk's file system is corrupted and will be restored) ,wciskam OK czekam kilka minut aż się załaduje 100% po czym wyskakuje na nowo ten sam komunikat i tak za każdym razem .

Co może pomóc mi rozwiązać ten problem,pomóżcie

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czasami" kiedy sobie gram na czarnuli (120gb, ponad rok) konsola się sama z siebie wyłącza, ekran się robi niebieski i koniec nie świeci się żadna "czerwona" dioda na konsoli. żeby ją na nowo włączyć to muszę wyciągnąć kabel z gniazdka i na nowo włożyć. Co to może być ??? Już psbutton.png zrobiła mi 3 razy taki psikus confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem - wczoraj ściągnąłem nowe oprogramowanie na PS-a bo kiedy chciałem uruchomić blu-ray-a to pokazywał mi się jakiś tekst że muszę zrobić update. Zobaczyłem film i wyłączyłem konsole.

Kiedy dziś chciałem ją włączyć to jakby się normalnie włączała ,pojawił się napis ps3 i nic nie szło dalej.Próbowałem wiele razy ją wyłączać,wkładałem płytę i nic. Może mi ktoś pomóc dlaczego tak się robi i co zrobić aby można było z niego normalnie korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z konsolką slim 320 gb, otóż gry typu Uncharted 2 czy God of war 3, nie chodzą zbyt płynnie otóż dżwięki w grze często się zapętlają, a cut scenki niekiedy wyglądają tak,ze kwestie powtarzają się wielokrotnie, są też przecinki a nawet zwiechy systemu w niektórych momentach. Raz konsolka nawet nie chciała reagować ani na pada, ani na wyłącznik bezpośrednio z konsolki. Przedtem jednak pojawił się obraz z informacją o niemożliwości uruchomienia systemu i potrzebie jego naprawienia. Co dziwniejsze Dante's inferno czy Assassins creedy chodzą normalnie.

Pomyślałem że to może być jednak ten system i odrazu pyanie czy mogę aktualkę zgrać na płytkę i zainstalowac ją z niej ? Niestety od nowości nie miałem możliwości podłączenia konsoli pod internet, Obecna wersja oprogramowania to 3.42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sek. po wyłączeniu konsoli ona włącza się sama jeszcze raz. Zdarzyło mi się to z 4 razy, nie czytałem wcześniejszych stron ktoś miał już taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z dźwiękiem i resetowaniem się konsoli, a mianowicie. Gdy gram to po jakimś czasie nagle dźwięk przestaje działać. Gram więc do końca rozgrywki i gdy jest koniec, próbuję wyłączyć grę ale zamiast tego resetuje się konsola i wtedy już dźwięk jest. Dodam, że dzieje się tak tylko raz. Jeśli wyłączam grę i konsola się zrestartuje to później znowu jest dobrze. Ktoś wie w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeżeli taki temat już istnieje to bardzo przepraszam ale jestem nowym użytkownikiem i nie jestem rozeznany na tym forum,mam mały problem z PS3,a mianowicie konsola chodzi normalnie czasem się przytnie ale to normalne z tego co wiem,mój problem polega na tym że kiedy wyłączę konsolę dioda WIFI w dalszym ciągu się świeci i słychać że konsola jeszcze chodzi dlatego nie pozostaje mi nic innego jak odłączyć ją od prądu,nie wiem dlaczego tak się dzieje ;/ ,jest to konsola prawie roczna slim 250 GB,jeżeli ktoś coś wie na ten temat bym był bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jaka jest przyczyna, bo masz włączone zdalne sterwonie w ustawieniach. Odznacz tą opcje i tyle. To masz bodajże w gry zdalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie opcja ta sluzy polaczeniu ps3 z psp,

tak jak wyzej, wylacz "remote play" i konsola normalnie sie wylaczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc,konsola juz normalnie sie wylacza rzeczywiscie trzeba bylo tylko usunac psp z urzadzen,jeszcze raz thx,a juz sie martwilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam minowicie mam taki problem kiedy podlaczam konsolke kablem HDMI do swojego LCD 42 cale wszytko jest ok dziala bez problemu w momecie kiedy do tego podlanczam kabel optyczny od swojego kina domowego i w opcjach Ustawienia dzwieku ---> ustawienia wyjscia audio wybieram Optyczny cyfrowy i aktywuje to wyjscie po chwili kiedy wyscie sie aktywuje na ekranie mojego LCD zaczyna sie dyskoteka tzn obraz pojawia sie na chwile i znika na dluzsza chwile i tak w kolko jesli wylacze wyjscie optyczne wszystko wraca do normy i co z tym zrobic ??

Edytowane przez westbul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóz dzisiaj, pierwszy raz od 24 grudnia moja slimeczka się zawiesiła. Kupiłem gt5 i grałem, grałem, grałem i dzisiaj naszła mnie ochota na popykanie w LBP (Płytka bez skazy). Wrzuciłem do napedu, czekam i konsola zawiesiła mi sie na screenie zeby nie wyłączać konsoli kiedy miga lampka od dysku i takie tam. I na tym stoi. Ani do przodu pójsc ani do tyłu, nie da sie wejsc ps, w tym przypadku mozna tylko wyłączyć konsole. POMOCY !!

EDIT: Już śmiga, troche brudna płyta w jednym miejscu i już nie działa

Pozdrawiam

Edytowane przez POWER1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

wczoraj zakupiłem nowa konsolę PS3 320GB slim. Sprawa wygląda tak: podłączyłem ją pod TV kablem HDMI, wszystko pięknie, ładnie, zapoznałem się z opcjami i wyłączyłem (nawet gry nie odpaliłem). Na wieczór włączyłem konsolę, uruchomiłem przeglądarkę internetową, zobaczyłem jak to wygląda, zamknąłem przeglądarkę i wróciłem do menu. W między czasie chciałem zobaczyć coś w TV i zmieniłem tryb HDMI na AV1 (konsola pozostała włączona), no i wciągnąłem się w jakiś film, zapominając, że mam włączone PS. Po filmie z powrotem zmieniłem na tryb HDMI, ale konsola była już wyłączona, no to ją włączam a tu nic się nie pokazuje.

Próbowałem ją restartować trzymając przycisk power, ale to nic nie dało. Zmieniałem HDMI na SCART, ale też nic.

Teraz mniej więcej opiszę jak zachowuje się PS:

po naciśnięciu ON konsola włącza się, zapala się zielona dioda, świeci się dokładnie 41 sek i nagle wyłącza się, tak jakby była odłączona od zasilania - nie świeci się czerwona dioda. Przez cały ten czas nawet obraz nie mrugnie.

Co to może być? Czy przy włączaniu powinna zapalić się dioda od dysku? Może to początki YOLD? Proszę o pomoc.

P.S.

To moja pierwsza konsola PS, więc jestem laikiem :D

Na forum nie znalazłem podobnego przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem się z czymś co mnie zaniepokoiło...mianowicie, wchodząc w internet przez ps3 przeglądając strony konsola się wieszała. Teraz obok daty i godziny ciągle jest "zegar" nieraz się obraca w ogóle nie znika, jak by konsola ciągle przetwarzał coś...w informacji o systemie zauważyłem, że moja pamięć w konsoli się powiększyła o 2 GB a nic nie kasowałem, gry wszystkie działają, stan zapisów jest jak był. Czy mam powody do "siania" paniki?

Nie podam teraz dokładnej info o systemie, konsola 80GB (2lata użytkowania)

PS. Gram sobie normalnie, nie wiesza się podczas grania czy oglądania filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomocy!!!!

Posiadam konsole FAT 80 i do dzisiaj chodzila super...

Jednak dzisiaj chcac ja uruchomic pojawia sie ekran playstation pozniej standardowy temat ale bez IKONEK!!!!

Probuje zrestartowac itp ale tylko pisknie z 2 razy i sie nic nie dzieje....:(

Co moglo nawalic?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :rolleyes:

Edytowane przez AdamNysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×