Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mogę oddać do gwarancji? Ale gdzie do sklepu w którym kupowałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Oczywiście do tego wątku sprowadził mnie problem z PS3. Moja konsola to 320GB zakupiona w dniu premiery Move (wrzesień 2010) (zestaw promocyjny z kontrolerem). Raz na czas coś mi się przywiesi, nie jest to notoryczne zjawisko, a przynajmniej nie było do momentu jak pożyczyłem od kolegi grę Need for Speed: Hot Pursuit. Gram tryb solo (kolega wykorzystał kod online) i jest masakra, gra potrafi się "zafreezować" a to w menu wyboru samochodu, a to przy wyborze trasy, a nawet podczas samego wyścigu (tylko słychać dalej warkot silnika, a obraz stop klatka). Kolega ma 250GB, oboje mamy tą samą - najnowszą wersję FW i u siebie nie odnotował żadnych problemów. Konsola stoi na twardym, płaskim podłożu - blat komody, ze wszystkich stron ma sporo luzu, nikt w domu nie pali ;) i nie mam też pieca węglowego :). Ogólnie rzecz biorąc stoi w salonie, gdzie generują się nieduże ilości kurzu i nie zaobserwowałem zbyt mocnego nagrzewania się. Inną grą w której odnotowałem też częstsze zwiechy (jednak tu bez tragedii, jedna,dwie na tydzień) to Bad Company 2. Dla porównania napiszę, że męczyłem Red Dead Redemption przez jakieś 3 miesiące i nie przypominam sobie nawet jednej zawieszki. Ktoś ma jakiś pomysł ?, do września konsola niby jest na gwarancji, jednak mam sporo zawartości kupionej/pobranej z PSS, a pewnie by mi to wszystko przepadło... więc nie śpieszno mi do serwisu. Czy jest możliwe, że z każdym kolejnym pobranym demkiem, instalacją dyskową robi się tam coraz większy śmietnik, co owocuje właśnie takimi kwiatkami ?

Edytowane przez kakaroto-songo
: nic z pss ci nie przepadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z zawiechami jak wchodzę do przeglądarki i odpalam ze dwie, trzy zakładki. Sony powinno coś z tym zrobić bo nie da się z tego korzystać :P a w grze nigdy nic mi nie zawiesiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dwa razy mi się zawiesił Assassin Creed, a wcześniej Heavy Rain ale to już dawno. Obie płyty są czyściutkie czy mam się bac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to normalne..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Kiedy moja konsola jest wyłączona, ale podłączona do prądu wydaje dziwny odgłos "pikania". Normalnie w dzień przy zwykłych czynnościach domowych tego sie nie słyszy, natomiast w nocy kiedy śpię dobiega z niej ten dziwny odgłos. Początkowo myślałem, że to wina TV, ale po przyłożeniu ucha do ps3 wyraźnie słychać owy wkurzający dźwięk. Pikanie kojarzy mi się z non stop ustawiającym sie napedem (laserem).

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nic nie przestawiałem, ponieważ znad Przeglądarki Internetowej kieruje mnie do pionu ustawień i do ustawień gry zdalnej, aby ją włączyć :] Konsole łączyłem jedynie z laptopem poprzez program PS3 media server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jesteś pewny, że to laser/napęd, a nie stygnąca obudowa i strzelający plastik? W slimach to normalne, potrafią strzelać nawet kilka godzin po wyłączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że to nie obudowa. Po wyłączeniu konsoli z gniazdka nie ma pikania. Czary mary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie dopadł bardzo irytujący problem z God of War 3. Zaczęło się w połowie labiryntu. Pierw braki w głosie bohaterów w cutscenkach. Następnie jak ginąłem w ostatniej walce w labiryncie, wyskakiwał ekran wczytania ostatniego pkt i kompletna zwiecha gry. W końcu udało mi się przejść bez potrzeby wczytywania, ale za to mam kolejny błąd - cutscenka przy opuszczaniu labiryntu. Przez jakąś sekundę działa, potem słychać że postać zeskakuję, muzyka normalnie gra, ale poza tym nic się nie dzieję - cała scena jest nieruchoma (w odróżnieniu od błędu z menu wczytywania tutaj działa przycisk ps na padzie i mogę z niego wyłączyć grę). Płytę GoW'a czyściłem, nie wygląda na porysowaną, wcześniejsze etapy chodzą normalnie. Inne gry - m.in. FIFA11, LBP, Wipeout w ogóle się nie zacinają i nie ma i nigdy nie było z nimi najmniejszego problemu. Konsola (FAT80GB) ma swobodny przepływ powietrza.

Edytowane przez eXo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Potrzebuje porady. jakis czas temu po dolaczniu do playstation plus zaczalem sciagac gre Burnuot, sciaganie skonczylo sie na 94% i wiecej dociagnac nie moglem, probowalem pare razy, za kazdym razem konsola sie wieszala ale jakos pozniej odblokowywala, dzis tez sprobowalem dociagnac burnouta i konsola uruchomila sie ale nie moge nic na niej zrobic jest dostep do ustawien ale w zadna opcje wejsc nie moge a jak nacisne x na np. na ustawieniach systemu wiesza sie calkiem i wylacza po chwili do ciemnego ekranu. Sciagnalem oprogramowanie na pendrivea i zainstalowalem od nowa ale to nic nie dalo caly czas jest tak samo. POMOCY. podrzuccie jakies rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXo - pada ci laser - GOW3 jest na dwuwarstwowym BR więc jakiekolwiek niedomagania lasera wychodzą jak na dłoni - jak pojawił się GOW3 w sprzedaży to masa ludzi, którzy pomonotowali sobie tanie regenerowane lasery miała wszystkie do wymiany bo nie były w stanie nawet zobaczyc tej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dwa razy mi się zawiesił Assassin Creed, a wcześniej Heavy Rain ale to już dawno. Obie płyty są czyściutkie czy mam się bac??

mi tak samo... nie wiem co się dzieje może firmware?? na szczęście nowy wyszedł może coś zmieni??....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ciagle mialem jakies ostatnio problemy z ps3 po tym ataku na psn. gdy byla konsola podlaczona do neta zacinalo sie wszystko, dlugie ladowanie sie gier, ostatnio po wlaczeniu konsoli wyskakiwalo ze dysk jest uszkodzony i nastapi jego przywrucenie czy jakos tak, 2 razy normalnie przywrocilo teraz sie ciagle sie przywraca, konczy sie ladowac do 100 % i odnowa. czytalem ze lipa bedzie ale moze ktos ma sposob na to zeby nie utracic save i trophy, bo mam 13 lewel, wiec niewchodzi w gre ta opcja.a konsole mam na gwarancji jeszce ale w uk watpie zeby naprawili ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ciagle mialem jakies ostatnio problemy z ps3 po tym ataku na psn. gdy byla konsola podlaczona do neta zacinalo sie wszystko, dlugie ladowanie sie gier, ostatnio po wlaczeniu konsoli wyskakiwalo ze dysk jest uszkodzony i nastapi jego przywrucenie czy jakos tak, 2 razy normalnie przywrocilo teraz sie ciagle sie przywraca, konczy sie ladowac do 100 % i odnowa. czytalem ze lipa bedzie ale moze ktos ma sposob na to zeby nie utracic save i trophy, bo mam 13 lewel, wiec niewchodzi w gre ta opcja.a konsole mam na gwarancji jeszce ale w uk watpie zeby naprawili ja.

Witam,

Dysk pewnie do wymiany, levela nie stracisz ani trofeów ponieważ takie dane są zapisane na serwerach gier.

Po wymianie stworzysz nowy profil i przypiszesz konto PSN wtedy przywrócą się zapisy gier Multiplayer i trofea, ale zapisy Singleplayer, dema, muzyka i wszystko inne z dysku po prostu przepadną.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja jestem załamany. Wczoraj we Wrocławiu była taka burza (przynajmniej w mojej okolicy), że szok. Najgorsze jest to, że nie wiem jakim cudem ale piorun gdzieś walnął, nie wiem, czy w anteny, czy w piorunochron, w moją kamienice i się rozeszło po wszystkim, tak czy siak szlak trafił mój telewizor, działał, działał i nagle jak błysło, był strzał i zgasł i już nie dało się go włączyć. Moja czarnulka, która była podłączona pod tv ale była wyłączona też umarła. Nie reagowała na włączenie ani na nic, diody się wyłączyły, lampki nie działały, zupełnie jak telewizor.Zero reakcji. Ale nic nie śmierdziało, nic się nie paliło, nic nie wybuchło. Zaniosłem dziś konsole do punktu, skąd wyślą ją do serwisu. Obecnie czekam na telefon (będą dzwonić za 2-3 dni) by się dowiedzieć co się jej konkretnie stało i czy da się ją naprawić i jaka będzie ewentualnie cena naprawy. Piszę tutaj z zapytaniem, czy ktoś miał podobny problem i czy da się ją po takim spotkaniu z wyładowaniem naprawić, co mogło siąść i ile to mniej więcej by kosztowało? Jestem załamany, człowiek dba, czyści, chucha, dmucha, a tu takie coś... Nie mogę przeżyć, przecież to nie kosztowało 50 zł. Mam nadzieje, że da się coś zrobić, a naprawa nie będzie droga. Też mi się nie opłaca wyłożyć kilka stów, bo dołożę trochę i mam nową :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro była taka burza, to nie wpadłeś na to, aby na te 30 minut wyłączyć ten cały sprzęt? Wystarczyło tylko wył. przycisk na listwie i posiedzieć nawet te 10 minut. Czy twoja konsola była na gwarancji? Nikt Ci raczej nie powie, co tam mogło pójść - mógł nawet pójść głupi zasilacz, który wymienią Ci raz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro była taka burza, to nie wpadłeś na to, aby na te 30 minut wyłączyć ten cały sprzęt? Wystarczyło tylko wył. przycisk na listwie i posiedzieć nawet te 10 minut. Czy twoja konsola była na gwarancji? Nikt Ci raczej nie powie, co tam mogło pójść - mógł nawet pójść głupi zasilacz, który wymienią Ci raz dwa.

Mam nadzieje, że to będzie tylko zasilacz. Konsola już straciła swoją gwarancję jakiś czas temu. Co do burzy to na początku nie wyglądała na jakąś poważną, normalne małe błyski gdzieś daleko i od czas do czasu odgłos, wydawało się, że zaraz przejdzie, taka przejściowa. A tu nagle dosłownie znikąd jak walnęło w moją kamienice, od razu się ciemno zrobiło na dworze i koniec. I dopiero po tym się zaczęła ulewa i w ogóle... Nigdy mnie takie coś nie spotkało, dlatego jestem w szoku. Teraz na pewno będę wyłączał wszystko nawet jak będzie przejściowa burza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie...

kupiłem PS3 na allegro i Pan sprzedawca powiedział, że było ono podłączone tylko przez kabel HDMI i jak nie mam w domu kabla HDMI, to będę musiał podłączyć przez AV.

I pan mi powiedział, że za pierwszym razem przy włączaniu mam dłużej przytrzymać przycisk włączenia, żeby przestawiło się na tryb AV... czy to prawda?

Wersja konsoli to SLIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×