Skocz do zawartości
SouL

Naruto Shippuuden

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie że Danzou zostanie Hokage tego krateru w ziemi :P

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inny motyw - co z Tsunade ? Stała się 80letnia babcia bez chakry lol - jak myślicie zmieni się hokage czy babcia powróci do formy ?

Następna rzecz to co z wioską ? Sama się nie odbuduje ,a z tego co było pokazane to może z 10 osób żyje. (Sasuke teraz nie ma czego niszczyć w sumie :D )

Btw. Nie spojlerujcie z manga ...

Danzo chyba przejmie paleczke, w anime tam w podziemiach knul juz wiec zdaje mi sie ze ma jakis plan przejecia konohy, a juz na pewno teraz, w koncu tsunade umarla/zemdlala na chwile/zapadla w spiaczke a innego solidnego kandydata ktorego by poparly te 2 stare pierdziele z rady nie ma.

A Sasuke ma co niszczyc, w koncu z tego co sie dowiedzial to Danzo byl prowodyrem akcji przez ktora Itachi musial zabic rodzine - czuje ze szykuje sie z nim walka, w sumie teraz akcja bedzie sie toczyc chyba wokol Danzo i jego czarnych ambicji, jeszcze sie okaze ze ma za ta opaska jakies ocular jutsu i dopiero beda jajca :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danzo chyba przejmie paleczke, w anime tam w podziemiach knul juz wiec zdaje mi sie ze ma jakis plan przejecia konohy, a juz na pewno teraz, w koncu tsunade umarla/zemdlala na chwile/zapadla w spiaczke a innego solidnego kandydata ktorego by poparly te 2 stare pierdziele z rady nie ma.

A Sasuke ma co niszczyc, w koncu z tego co sie dowiedzial to Danzo byl prowodyrem akcji przez ktora Itachi musial zabic rodzine - czuje ze szykuje sie z nim walka, w sumie teraz akcja bedzie sie toczyc chyba wokol Danzo i jego czarnych ambicji, jeszcze sie okaze ze ma za ta opaska jakies ocular jutsu i dopiero beda jajca :laugh:

A Tak ap ropo Konoha została zniszczona przez niego właśnie .............. ktoś kojarzy dlaczego ? ;]

EIDT:! "Niestety, potwierdziły się informacje na temat fillerów. Od września, czyli od odcinka 176, rozpocznie się seria odcinków Naruto Shippuudena niezwiązanych z mangą."

FUC**** MOTH**** I FUC**** U IN TO THE FUCKI**** GROUNG AND EVEN DEEPER FUC**************************************

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, potwierdziły się informacje na temat fillerów. Od września, czyli od odcinka 176, rozpocznie się seria odcinków Naruto Shippuudena niezwiązanych z mangą."

That's just sad :confused:

Swietnie, ale nie ma bata, zrobie to samo co w przypadku bleacha i one piece, po prostu nie bede ich ogladal bo szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

That's just sad :confused:

Swietnie, ale nie ma bata, zrobie to samo co w przypadku bleacha i one piece, po prostu nie bede ich ogladal bo szkoda czasu.

Wszystkie mają być o Iruce i jego dorastaniu :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak zrobił to by była naprawde największa lipa najbardziej nie lubie jak bohater ( tak jak w RDR ginie ) a co dopiero 2 .......

Dzieki kurwa.  :down: :down: :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kurwa. :down: :down: :down:

Nie pomyślałem że ktoś jeszcze nie zna Histori MArstona :confused:

nie wiem po co te fillery :/

DO zapychania dziur ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co te fillery :/

Anime jest tematycznie za blisko mangi, wiec jak zwykle z pol roku przerwy musi byc, a ze szkoda glupio tracic kase, to mozna zrobic fillery ktore w japonii beda ogladac = bedzie leciec kasa.

Edytowane przez SouL
FILERY FTW! Ok, to ja już sobie pójdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie odnośnie kapitana Yamato, jest to dosyć ciekawa postać. Tylko te jego drewniane techniki emmm ... tzn to drewno jest takie wyheblowane :tongue: nie naturalne. Ma on 2 chakry natury wodę i ziemię dzięki eksperymentom pana Snake-a. Ciekawe jaka jest jego prawdziwa natura, bo przecież każdy ma jakąś a on ma te 2 jako dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie odnośnie kapitana Yamato, jest to dosyć ciekawa postać. Tylko te jego drewniane techniki emmm ... tzn to drewno jest takie wyheblowane :tongue: nie naturalne. Ma on 2 chakry natury wodę i ziemię dzięki eksperymentom pana Snake-a. Ciekawe jaka jest jego prawdziwa natura, bo przecież każdy ma jakąś a on ma te 2 jako dodatek.

On posiada chakry Drewno , woda , ziemia . Drewno jest jako oddzielna chakra ( po pierwszym Hokage ).

A postacią jest dosyć dziwną :P może dlatego że za długo w Anbu siedział :)

I właśnie woda + ziemia = Kekkei Genkai- Mokuton czyli władza na drewnem

I on nauczył naruto łącznia , tak jak on połączył wode i ziemie tak naruto rasengana i wiatr

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A postacią jest dosyć dziwną

2093206400101615079hjap.jpg

(chyba yamato czyta ps3site :pardon: )

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy motyw był, jak Naruto wkręcał się już w lvl 6 Kyuubiego (podczas walki z Painem), a Yamato dopiero się zorientował 'na oględzinach w lesie', że trzeba biegnąć i odnowić pieczęć.

Pewnie pozostała dwójka (Sai i ta laska z wężami z rękawa) zarzuciła sobie solidnego facepalma, po tym jak ten się zorientował, że coś nie tak z Naruto.

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie Minato i jego 'final jutsu pojawienia się, w momencie, gdy Naruto "chce" wejść na lvl 9' to Yamato nic by już nie zdziałał.

Wnioskuję o zdegradowanie go ze statusu Kapitana do Chunina. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamato za

odcinek albo 2 ostro zaroboli może zostać kapitanem

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(chyba yamato czyta ps3site :pardon: )

Taak właśnie o to mi chodzi :D

naruto1455626771.jpg

Yamato za

odcinek albo 2 ostro zaroboli może zostać kapitanem

:whistling:

Nie koniecznie bo teraz będą fillery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem najnowszy odcinek i ...

Cos mi sie wydaje ze mister Pain tym swoim "Gedo" jutsu przywroci wszystko do wczesniejszego stanu :D, do tego ten tekst o kontrolowaniu "zycia i smierci" wiec mozliwe ze wskrzesi wszystkich :D ?

Byloby ostro :woot:

PS. Ta odpowiedz Naruto troche, hmm, mdla byla moim zdaniem :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem najnowszy odcinek i ...

Cos mi sie wydaje ze mister Pain tym swoim "Gedo" jutsu przywroci wszystko do wczesniejszego stanu :D, do tego ten tekst o kontrolowaniu "zycia i smierci" wiec mozliwe ze wskrzesi wszystkich :D ?

Byloby ostro :woot:

PS. Ta odpowiedz Naruto troche, hmm, mdla byla moim zdaniem :sick:

Hahahahahahahahahahahahah

w następnym odcinku poznasz sens mojej wypowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to do czwartku bede mial zagwozdke czy to smiech bo zgadlem czy smiech bo glupi pomysl :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po najnowszym epizodzie i zgodzę się całkowicie z Aluczkiem.

Głównie dlatego, że Gedo wystosowane przed Nagato, już poszło w ruch - 'oddaje dusze' zamordowanym mieszkańcom Konohy. Spierałbym się o to, czy przywróci całą Wioskę Ukrytego Liścia do poprzedniego stanu, bo o ile wiem jedzie na resztkach czakry. Tak więc samą przebudową będą się musieli zająć już sami mieszkańcy, którym życie zostało zwrócone. :P

No co? I tak mają farta, że Naruciak swoją 'cliche' wypowiedzią skłonił 7 Paina do takiego poświęcenia. :]

Ja jednak optowałbym za innym rozwiązaniem. Może ta technika to jakieś Ultimate Freakin Jutsu, które zrobi takie spustoszenie, że Naruto naprawdę poczuje co to ból i z hurraoptymistycznego dzieciaka zacznie dostrzegać mroczne i szaro-bure barwy życia. Zmieni mu się światopogląd i w 325 odcinku Shippuudena będzie największym Evil Charakterem w historii anime ever/ Zuooo :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruciak już poznał wystarczająco bólu za młodu, Nagato jest jego odzwierciedleniem w tej złej wersji. Według przepowiedni uczeń Jirayy poprowadzi świat ninjów do rewolucji i byłby to Naruto albo Nagato można powiedzieć, że znowu wygrało dobro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...), że znowu wygrało dobro.

No właśnie o to mi chodzi. Przydałby się jednak jakiś niespodziewany zwrot akcji. Naruto pod wpływem pewnych wydarzeń obecnych i późniejszych zacznie 'odchodzić' od zmysłów, straci panowanie nad swoim życiem i z wiecznie pozytywnego bohatera zacznie ukazywać swoją mroczną stronę.

Parafrazując pytanie Nagato do Naruto: "Czy możesz obiecać, że się nigdy nie zmienisz?"

Potem już tylko zrobić z pałającego wieczną zemstą Sasuke - ostatniego sprawiedliwego, który powstrzyma Naruto przed jego 'demonami' i tak oto otrzymamy całkiem niezły dramat, gdzie katharsis głównych bohaterów przyjdzie w najmniej oczekiwany sposób.

Czujecie tą moc? Myślicie, że powinienem zacząć pisać własną mangę? :woot: :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc tak jak w Gwiezdnych Wojnach w Epizodzie nr 3.

Naruto pod wplywem emocji sfiksuje, zalozy wiadro na glowe, i zacznie doceniac potege "of the DARK SIDE"

:laugh:

Ale serio, to wygrywanie dobra nad zlem jest juz tak plytkie ze zanim zacznie sie cokolwiek o tej tematyce ogladac, juz mozna spodziewac sie zakonczenia :F

Czujecie tą moc? Myślicie, że powinienem zacząć pisać własną mangę? :woot: :teehee:

aww%20hell%20no.jpg

Wybacz ze gasze twoj plomien nadziei, lub jesli wolisz "przeblysk" artystyczny :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie sagi Naruciaka jest przewidywalne a szkoda, są góra 2 zakończenia jakie będą i w nie wierze. Naruciak cały czas dorasta, ciekaw jestem jego zachowania po ostatnim spotkaniu z ...... . Właśnie ten rozwój i wydarzenia pomiędzy startem a metą tak przykuwają do ekranu. Leciutko zaspoileruje naprawdę leciutko

Naruto podjął decyzję, co począć z Saskiem

po tej decyzji Naruciak zaczął mi się bardziej podobać w końcu mniej biadolenia, poważna męska decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ze tak zrobil.

Lepsze to niz powtarzanie jak mantry "im gonna bring him, definitly" :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że wioski nie odbuduje tylko wskrzesi mieszkańców :) ( jak by wisoke odbudowałto by było lekkie przegięcie ....:ninja: )

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×