Skocz do zawartości
SouL

Naruto Shippuuden

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi mnie jakim cudem Garra ma moce demona skoro mu go odebrali. Możliwe, że przegapiłem epek jak było wyjaśnienie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi mnie jakim cudem Garra ma moce demona skoro mu go odebrali. Możliwe, że przegapiłem epek jak było wyjaśnienie tego.

Nie mam pojęcia o czym w ogóle mówisz (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o czym w ogóle mówisz (?)

No o tym, że Akatsuki zabrało Demona Garze, lecz bez demona w sobie potrafi tez władać piaskiem. Właśnie to mnie dziwi... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaara nie żyje. Po zabraniu mu Kyuubiego on pojawia się tylko w retrospekcjach. Ogarnij się, bo to nie temat dla 'świeżaków'. A jeśli mówisz o tym, co stało się w mandze i wyprzedzasz wątki z anime to szykuj się na warn za spoiler ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaara nie żyje. Po zabraniu mu Kyuubiego on pojawia się tylko w retrospekcjach. Ogarnij się, bo to nie temat dla 'świeżaków'. A jeśli mówisz o tym, co stało się w mandze i wyprzedzasz wątki z anime to szykuj się na warn za spoiler ;P

Lol , tak umarł jak zabrali mu bijuu ale teraz żyje bo ożywiła go chiyo poświęcając tym swoje życie ........ i tak to było w anime

Chyba coś ci umknęło

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul czyli ty się mylisz, bo on żyje :P, ożywiła go ta babka z Sakurą.

Garze nie zabrali Kyuubiego tylko jak coś Shuukaku :P

hahahaha nie będzie warna :P

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze soul że jesteś troche zielony jeżeli chodzi o demony a więc

Bijuu- To określenie na demona np:

bijuu.gif

To wszystko są Bijuu

Natomiast posiadacz takiego demona nazywany jest Jinchuuriki.

z70rb.jpg

Gaara nie żyje. Po zabraniu mu Kyuubiego

Jak można sie nazywać fanem naruto i napisać coś tak niedorzecznego .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja.

SouL - fail :laugh:, i kto tu swiezakiem sie okazuje :tongue:

A co do Gaary, jest tak jak monobloss pisze, Chiyo-baa-sama, lub baba jak kto woli ozywila Gaare poswiecajac swoje zycie za pomoca techniki wymiany "sil zyciodajnych", a sam jegomosc po tym jak wrocil do wioski piasku rozpoczal trening ktory pozwolil mu ponownie kontrolowac piasek, z ta roznica ze teraz shukaku nie bedzie go bronil automatycznie przed kazdym ciosem, wszystko bedzie musial robic teraz sam. <--- czy jakos tak.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co do tych mocy to nawe było powiedziane że nikt nie wie czemu gaara potrafi dalej władać piaskiem ( według mnie moce bijuu zostały w nim bo jaki inny Jinchuriki żyje po wyjęciu z niego bijuu ? więc symbioza na tle chakro komórkowym mogła zaistnieć )

UWAGA NIEKTÓRE FILLERY WARTO OBEJRZEĆ !!!

Z nudów oglądnąłem sobie trochę i w jednych było polowanie na Bijuu a kąkretnie na Raijuu i nawet przyjemnie sie oglądało od 144 do 151 warto obejrzeć !!!!

http://naruto.wbijam.pl/naruto_shippuuden.html

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul czyli ty się mylisz, bo on żyje :P, ożywiła go ta babka z Sakurą.

Garze nie zabrali Kyuubiego tylko jak coś Shuukaku :P

hahahaha nie będzie warna :P

Indeed.

Najwyraźniej mi to umknęło całkowicie i nie pamiętałem w ogóle motywu z Chiyo. :sweat:

Mea culpa mea culpa mea maxima culpa.

Co się tyczy nazw demonów, to dzięki monobloss za jakże obrazowe przedstawienie mi ich. Nigdy nie zwracałem na to większej uwagi, a Kyuubi z racji tego że Naruto go posiada najbardziej mi utknął w pamięci stąd odruchowo przypisałem go do Gaary (nazwę, nie demona)... bo jestem FANEM, a nie NERDEM-OTAKU-MANIAKIEM Naruto jak reszta tutaj.

Oglądam to anime dla czystej przyjemności i nie rysuję po nocach Sakury w bieliźnie. Geez. Nie wyrzucajcie mnie z fan-klubu za ten faux pas :pardon:

Sami 'genialni żółwie' widzę na tym forum. Szkoda tylko, że tak niewielu potrafi się przyznać do błędu.

andysambergjimp.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul, spokojnie każdy sie może pomylić i tyle no :thumbsup:

Powiem wam ,że nie podobał mi się motyw z technikami oddziału Anbu w czasie walki z Painem od przyzwań... Jakieś spadające garnki z nieba itp wtf ? O.o :ninja:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestem FANEM, a nie NERDEM-OTAKU-MANIAKIEM Naruto jak reszta tutaj.

Fan naruto -> anime -> japonszczyzny = otaku maniac nerd - na jedno wychodzi :whistling:

Nie wyrzucajcie mnie z fan-klubu za ten faux pas :pardon:

shoo, shoo :beee:

Sami 'genialni żółwie' widzę na tym forum. Szkoda tylko, że tak niewielu potrafi się przyznać do błędu.

:mad:

@Monobloss

Co do tych fillerow, faktycznie, te z bijuu sa chyba jedyne fajne, na poczatku myslalem ze guren i reszta to faktyczny kawalek historii i ten arc obejrzalem caly.

PS. Jak ci sie nudzi polecam One Piece i Fairy Tail, ten sam poziom co Naurto imo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monobloss

Co do tych fillerow, faktycznie, te z bijuu sa chyba jedyne fajne, na poczatku myslalem ze guren i reszta to faktyczny kawalek historii i ten arc obejrzalem caly.

PS. Jak ci sie nudzi polecam One Piece i Fairy Tail, ten sam poziom co Naurto imo.

No właśnie o guren też oglądałem jedyne co mnie wkurzało to ten dzieciak ciągle nawijał o tym samym aż mi sie rzygać chciało :sick::sick::sick::sick:

One Piece ? Znam jedynie z Bijatyki z ps2 to było coś w stylu Naruto vs One piece vs Dragon Ball ( po drzapańsku było wszystko )

Jak dokończę blecha to na pewno zabiorę sie z One piece w międzyczasie. O Fairy Tail nic nie wiem :geek:.

@SouL

Spokojnie :P , ja jestem zwykłym fanem i nie mam codziennie snów o sakurze w różowej bieliznie :woot:. Ale jak mam już coś robić to robie to dobrze , czyli jak już poznaje naruto to całą historie w 100%

Soul, spokojnie każdy sie może pomylić i tyle no :thumbsup:

Powiem wam ,że nie podobał mi się motyw z technikami oddziału Anbu w czasie walki z Painem od przyzwań... Jakieś spadające garnki z nieba itp wtf ? O.o :ninja:

Noo to było dobre jak chcieli zrobić zupe z summona Paina :D , lekkie przegięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to anime dla czystej przyjemności i nie rysuję po nocach Sakury w bieliźnie.

Owned

To rozjaśniło mój ponury dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wlasnie nowy odcinek i mysle sobie "bingo" :D

Odcinek zajebisty, jeden z lepszych.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wlasnie nowy odcinek i mysle sobie "bingo" :D

Odcinek zajebisty, jeden z lepszych.

Po filerach poziom będzie tylko rósł.

Trochę z innej beczki zapowiada się prawdziwa inwazja filerów w one piece po zakończeniu wielkiej wojny, najnowszy odcinek komiksu na to wskazuje, ale na szczęście wojna potrwa bardzo długo. To tylko moje gdybania ale tak czuje. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna sie dopiero zaczyna, i szczerze mowiac, mam drgawki na mysl o nowych odcinkach z serii one piece wlasnie teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam odnośnie filerów. Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie takowych? Wiem, że poznamy historię Iruki (łał, na to czekałem, pff :sleep: ), ale czy będzie rozwinięty wątek OŻYWIONEGO przez babkę Chiyo Gaary? (jeszcze raz sorry za poprzednią wpadkę, wiem że kilku ludzi sie zafejspalmowało przez to na 24h, ale już odrobiłem zaległości :P )

Jeśli filery będą skupiały się na tej postaci to mogę je chłonąć w niespożytych ilościach. Niech ktoś rzuci na to trochę światła. BTW podawajcie stronki, z których zazwyczaj oglądacie Shippa.

Ja polecam www.naruto24.pl i www.shippuuden.pl, ale coś ostatnio zjebali i od ostatnich 2 miesięcy nie da się oglądać nowych odcinków via PS3, zmuszając mnie tym samym do 'kaleczenia' tego spektakularnego anime poprzez laptop :down:

Zna ktoś stronkę, na której można obejrzeć najnowsze epizody w jakości HD z PL sub przez przeglądarkę PS3, tym samym na konkretnym TV?

PL Suby to dla żonki. Jak ma oglądać anime, gdzie japońskiego nie chwyta i czytać ang napisy to marudzi. Ech, łymen. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam odnośnie filerów. Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie takowych? Wiem, że poznamy historię Iruki (łał, na to czekałem, pff :sleep: ), ale czy będzie rozwinięty wątek OŻYWIONEGO przez babkę Chiyo Gaary? (jeszcze raz sorry za poprzednią wpadkę, wiem że kilku ludzi sie zafejspalmowało przez to na 24h, ale już odrobiłem zaległości :P )

Jeśli filery będą skupiały się na tej postaci to mogę je chłonąć w niespożytych ilościach. Niech ktoś rzuci na to trochę światła. BTW podawajcie stronki, z których zazwyczaj oglądacie Shippa.

Ja polecam www.naruto24.pl i www.shippuuden.pl, ale coś ostatnio zjebali i od ostatnich 2 miesięcy nie da się oglądać nowych odcinków via PS3, zmuszając mnie tym samym do 'kaleczenia' tego spektakularnego anime poprzez laptop :down:

Zna ktoś stronkę, na której można obejrzeć najnowsze epizody w jakości HD z PL sub przez przeglądarkę PS3, tym samym na konkretnym TV?

PL Suby to dla żonki. Jak ma oglądać anime, gdzie japońskiego nie chwyta i czytać ang napisy to marudzi. Ech, łymen. ;P

Co do Gaary

Pojawi się w oryginalnej historii nieco puźniej

Co do oglądania przez przeglądarkę to uważam to za kaleczenie,:teehee: ja oglądam w hd za pośrednictwem tokyotosho

Co do oglądania na TV po Polsku specjalnie dla żonki kup sobie 1,5 metrowy kabel 15 pin d sub 2x męskie końcówki za 20 zł

+ laptop

program

napisy pl.

bo innych stronek do oglądania PL juz chyba nie ma.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś stronkę, na której można obejrzeć najnowsze epizody w jakości HD z PL sub przez przeglądarkę PS3, tym samym na konkretnym TV?

www.suchparadisedoesntexist.com :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu

Dzięki za odpowiedź w sprawie Gaary, oraz sugestie co do stron.

Nie do końca o to mi chodziło. Po prostu wcześniej odpalałem ps3, wchodziłem na naruto24.pl, odpalałem najnowszy epizod, full screen i wszystko pięknie na 40" tv wyglądało :P

Teraz występują jakieś błędy i nie ma już tej możliwości. Napisałem w tej sprawie do w/w serwisu ale brak odzewu. Pewnie powinienem rozwinąć skrót-PS3-bo chyba nie zrozumieli :rolleyes:

@Alu

Dzięki za stronkę, wszedłem tam ale nie wyświetla się nic konkretnego. Może przeprowadzają jakieś prace konserwacyjne. Nic to, spróbuję później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stronek to polecam Shippuuden.pl jak dla mnie najlepsza stronka o naru, ale nie testowałem przez super przeglądarkę nowej generacji :laugh:. Co do najnowszego odcinka to po prostu miodzio, Naru wkoncu został bohaterem:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×