Skocz do zawartości
SouL

Naruto Shippuuden

Rekomendowane odpowiedzi

tomb1000narutomontage.jpg

Naruto to jedna z najprężniej rozwijających się animacji ostatniej dekady, w której autor Masashi Kishimoto nie przestaje zadziwiać fanów, stale serwując solidną porcję walki, emocji i refleksji, a przy tym najzwyczajniej w świecie bawiąc widza.

Dla mnie osobiście jest to ulubione anime i ze względu na dość spore zainteresowanie w temacie Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2, myślę że będzie to odpowiednie miejsca do omawiania wszystkiego co związane z Naruto. Od starych po najnowsze epizody, które ukazują się cyklicznie na stosownych portalach.

Uprasza się jedynie o nie spoilerowanie wzmiankami z mangi, bo te jak wiadomo wyprzedzają anime, a nie wszyscy mają z nią styczność. :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co wiedzą troszeczke więcej od tych co oglądają zwykłe odcinki ;) czy w najbliższym czasie będzie coś związanego z Garą ? Bo bardzo dawno nie było nic o Wiosce piasku.

PS: Bardzo dobry temat :)

I chciałem poruszyć kwestie że w ostatnich Kilkunastu odcinkach poległy postacie które bardzo lubie ;(

Jak widać robi sie wielka czystka postaci które były od początku serii co oznacza że pojawi się dużo nowych ;]

Jiraiya , Orochimaru , Itachi , Kakashi ( na pewno jakoś przeżyje tego jestem pewien ;] )

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co wiedzą troszeczke więcej od tych co oglądają zwykłe odcinki ;) czy w najbliższym czasie będzie coś związanego z Garą ? Bo bardzo dawno nie było nic o Wiosce piask.

Bardzo dobre pytanie pytanie, które sobie wielokrotnie sam zadawałem. Jako, że Gaara od początku wykazywał niebywałe zdolności, a przy tym jego introwertyzm wręcz intrygował mnie bardziej niż inne postacie, to byłoby wielką ujmą gdyby jego wątki już całkowicie zniknęły z serii. Liczę na klasyczne retrospekcje, ale czy 'powróci' do żywych, w to bym wątpił.

To samo dotyczy Ero-Sennina, po którego śmierci zapałałem żywą rządzą zemsty do Paina, dlatego tak sobie ostrzę zęby na NUNS2, w którym jak wspomniałem - zmienię bieg historii i nikt, nawet Alu podczas bitwy online mnie nie powstrzyma ;P

23006_naruto_max_pain.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo dotyczy Ero-Sennina, po którego śmierci zapałałem żywą rządzą zemsty do Paina, dlatego tak sobie ostrzę zęby na NUNS2, w którym jak wspomniałem - zmienię bieg historii i nikt, nawet Alu podczas bitwy online mnie nie powstrzyma ;P

To sie nazywa postanowienie :) sam też nie omieszkam skopać mu tych sześciu tyłków za to co zrobił ....

Największym zaskoczeniem jak dotąd była dla mnie Historia o Itachim aż mi sie go szkoda zrobiło :(. Ale przyznam że przez cały czas dziwnie sie zachowywał jak przebywał pośród Akatsuki ...

PS: Chętnie pogram z wami online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jestescie bardzo pewni siebie co od multi

Ale pamiętajcie miszcz jest tylko jeden :whistling: czyli ja :teehee:

ok sry

Według was Tobi to Madara czy Obito?

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacik filmowy / serialowy - w takim razie uprasza sie o:

NIE PORUSZANIE WĄTKÓW Z MANGI - nawet w spoilerach

@sebek

tobi to madara, przeciez juz w anime bylo to praktycznie pokazane i powiedziane :)

A obito nie zyje, byly o tym odcinki, i nawet podczas smierci kakashi sie z nimi spotkal w tych jakby "zaswiatach"

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Anime było chyba mówione ze chce wykonać plan Madary Uchicha a nie, że nim jest a po drugie to jakim cudem by tyle żył?, z resztą to jest anime tu wszystko jest możliwe :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według was Tobi to Madara czy Obito?

Madara, przecież się już praktycznie "przedstawił" podczas 'werbowania' Sasuke, co prawie przepłacił życiem, gdy temu się uaktywnił amaterasu

:sweat:

A pytanie, skąd by tyle żył, też było wyjaśnione jeśli się nie mylę. Jakieś specjalne jutsu podtrzymywania życia. W zasadzie Madera 'podpierdzielał' oczy swoim braciakom, bo już ślepnął, to na podtrzymanie się przy życiu, też pewnie coś wynalazł. Jakieś proszki, Werthers Original. Cholera wie, grunt że 'robi'. ;)

4275872242_c4693f2c0b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro o naruto mamy dyskutowac, to co sadzicie o sasuke ?

Bo wg mnie te jego nagrody "uber cool charakter" sa przesadzone, jak dla mnie koles jest slabeuszem (bardziej w sensie mentalnym), gdyby nie cursed mark (ktore lamersko latwo zdobyl) to bylaby z niego niezla pusia, i wrecz odpycha mnie to jak sobie pomysle przez co naruto np musi przechodzic w tym wyscigu po sile, czasami nawet mam wrazenie ze autor zapomina sie kto jest tutaj glownym bohaterem.

I najbardziej tez dobilo mnie dodanie mu katany, no bo przeciez sasuke musi byc jeszcze bardziej cool - troche wnerwia mnie to w tym anime, od pierwszej chwili autor wrecz na sile wciskal nam motyw ze sasuke = uber alle.

A jesli jestesmy juz przy coolowosci, moim zdaniem Kakashi > all ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Sasuke jako postać jest fajna, ale niejest jakiś super silny, pomimo swoich mocy po Orochimaru nie mógł dać rady Itachiemu...

A wracając do mocu sharingana to według mnie trochę przesadzili no... Sasuno co to kurna jest, amateratsu jeszcze rozumiem, tsokoyomu(czy jak sie to pisze) tez. Ale to jest przesadzone no według mnie.

Wychodzi na to że sharingan ma większą moc niż rinengan. Trochę szkoda że byakugana nie rozwinęli w shippuudenie.

Dla mnie Coooool-owaty jest Minato :pardon:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro o naruto mamy dyskutowac, to co sadzicie o sasuke ?

Bo wg mnie te jego nagrody "uber cool charakter" sa przesadzone, jak dla mnie koles jest slabeuszem (bardziej w sensie mentalnym), gdyby nie cursed mark (ktore lamersko latwo zdobyl) to bylaby z niego niezla pusia, i wrecz odpycha mnie to jak sobie pomysle przez co naruto np musi przechodzic w tym wyscigu po sile, czasami nawet mam wrazenie ze autor zapomina sie kto jest tutaj glownym bohaterem.

I najbardziej tez dobilo mnie dodanie mu katany, no bo przeciez sasuke musi byc jeszcze bardziej cool - troche wnerwia mnie to w tym anime, od pierwszej chwili autor wrecz na sile wciskal nam motyw ze sasuke = uber alle.

A jesli jestesmy juz przy coolowosci, moim zdaniem Kakashi > all ;)

Tak Kakashi jest najlepszą postacią :P , Sasuke zgrywa takiego niby "co to nie ja" bo pokonał ledwo żywego orochimaru.

Sasuke już nie ma Cursed Marka/Seala za sprawą itachiego kochającego braciszka :P i teraz zobaczymy na co go stać , już jednej walki o mało nie wdupił więc teraz już nie jest taki fajny ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Kakashi jest najlepszą postacią :P , Sasuke zgrywa takiego niby "co to nie ja" bo pokonał ledwo żywego orochimaru.

Sasuke już nie ma Cursed Marka/Seala za sprawą itachiego kochającego braciszka :P i teraz zobaczymy na co go stać , już jednej walki o mało nie wdupił więc teraz już nie jest taki fajny ^^

Dokladnie, zapomnialem napomknac, ze Itachi gdyby nie okazal sie koFFanym braciszkiem juz poslalby go do piachu, a tak, odebral mu jego najlepszego power-upa :)

"Sasuke Pusicha Hate Club" - meeting number 1 :laugh:

Watek nr 1, czy sasuke jest gejem ? W koncu zadna go nie interesuje :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Anime było chyba mówione ze chce wykonać plan Madary Uchicha a nie, że nim jest a po drugie to jakim cudem by tyle żył?, z resztą to jest anime tu wszystko jest możliwe :rolleyes:

Oj nie uważnie sie ogląda widze :P

Dokladnie, zapomnialem napomknac, ze Itachi gdyby nie okazal sie koFFanym braciszkiem juz poslalby go do piachu, a tak, odebral mu jego najlepszego power-upa :)

"Sasuke Pusicha Hate Club" - meeting number 1 :laugh:

Watek nr 1, czy sasuke jest gejem ? W koncu zadna go nie interesuje :laugh:

Nie zapominaj że dostał kolejnego " Power up'a" Amataresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek nr 1, czy sasuke jest gejem ? W koncu zadna go nie interesuje :laugh:

hehehe, dobra no trochę racji może byc gejem hehe

Sakura- NIe

Karin- Nie

Naruto- Tak :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Sasuke to taki Squall Leonhart (FFVIII "whatever"). Typ zgrywa niedostępnego, a tak na serio jakby zerwać tą otoczkę 'kulboja' to zostaje wystraszony chłopczyk, który najchętniej by usiadł i zaczął płakać, jak to brat na niego zesłał klęskę. Jednak przyznać też trzeba, że wątki z nim ogląda się bardzo przyjemnie, przynajmniej mi. Ma ten swój 'styl' i podczas walki nie pierd**i się w tańcu.

Moją ulubioną postacią jednak Kakashi na równi z Jiraiya (Ero-sennin FTW! :)

Orochimaru jako najlepszy badass i super głos, aż się włos jeży pod pachami jak ten kolo zaczyna przemawiać ;)

Itachi w roli 'chillout madafakira' wypada jednak najbardziej przekonująco.

EDIT.

A propo tego, czy Sasuke jest gejem. ;)

naruto-and-sasuke-kiss.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że dostał kolejnego " Power up'a" Amataresu

Tego power-upa to on sobie moze w dupsko wsadzic, ledwo nad nim panuje i im wiecej go bedzie uzywac tym szybciej spotka go los itachiego (stopniowa slepota), chyba kazdy widzial fontannte krwi z oczu podczas walki z mordercza pszczola :laugh:

Swoja droga zastanawia mnie czemu sasuke nie wzial oczow itachiego jako "zapasowych" (zryty pomysl imo), wtedy jeszcze nie wiedzial o prawdziwym planie Itachiego.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Sasuke to taki Squall Leonhart (FFVIII). Typ zgrywa niedostępnego, a tak na serio jakby zerwać tą otoczkę 'kulboja' to zostaje wystraszony chłopczyk, który najchętniej by usiadł i zaczął płakać, jak to brat na niego zesłał klęskę. Jednak przyznać też trzeba, że wątki z nim ogląda się bardzo przyjemnie, przynajmniej mi. Ma ten swój 'styl' i podczas walki nie pierd**i się w tańcu.

Moją ulubioną postacią jednak Kakashi na równi z Jiraiya (Ero-sennin FTW! :)

Orochimaru jako najlepszy badass i super głos, aż się włos jeży pod pachami jak ten kolo zaczyna przemawiać ;)

Zgadza sie fajnie sie ogląda jego walki do puki nie zacznie dostawać wpier*** :)

Tego power-upa to on sobie moze w dupsko wsadzic, ledwo nad nim panuje i im wiecej go bedzie uzywac tym szybciej spotka go los itachiego (stopniowa slepota), chyba kazdy widzial fontannte krwi z oczu podczas walki z mordercza pszczola :laugh:

Swoja droga zastanawia mnie czemu sasuke nie wzial oczow itachiego jako "zapasowych" (zryty pomysl imo), wtedy jeszcze nie wiedzial o prawdziwym planie Itachiego.

Chciał być fajny ^^ , nie wiadomo co jeszcze nam wymyślą żę taki podarowany sharingan nie ślepnie albo cuś.

A co do gejostwa to on jest super zawładnięty zniszczeniem konohy że nawet nie zauważa nic woku siebie ^^ ( przynajmniej takiego zgrywa )

Itachi w roli 'chillout madafakira' wypada jednak najbardziej przekonująco.

Dlatego mi go szkoda ;( już takiego drugiego nie będzie najlepsze było jak łapał kogoś w Genjutsu a nawet nie wiadomo było kiedy to zrobił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gejostwa to on jest super zawładnięty zniszczeniem konohy że nawet nie zauważa nic woku siebie ^^ ( przynajmniej takiego zgrywa )

kapitanie oczywisty, my to wiemy :P, ot tak sobie zartuje.

w ogole sens zycia sasuke jest dziwny, po co zyc skoro glownym zyciowym celem jest "zabicie brata i ... zniszczenie domowej wioski" lo0lz, die sasuke! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to justu co użył Nagato w swoich wspomnieniach (przyzwanie) to chyba jest połączone z rinenganem. I z tego co widziałem to odbiera to dusze :scare:osobie zaatakowanej, ale i siebie niszczy ( potworek wysysa swojego pana przez te igły/ostrza)

Tak wywnioskowałem :ninja:

Ciekawe co zrobi Sasek jak rozwali Konohe, co mu tym razem będzie przeszkadzać?

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapitanie oczywisty, my to wiemy :P, ot tak sobie zartuje.

w ogole sens zycia sasuke jest dziwny, po co zyc skoro glownym zyciowym celem jest "zabicie brata i ... zniszczenie domowej wioski" lo0lz, die sasuke! :laugh:

Hehe spoko :P

Właśnie zastanawiam sie czy pod koniec dojdzie do walki Sasuke i naruto ^^ i czy naruto odważy sie go zaciukać dla dobra wisoki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej gryzie to jaki "prezent" dostał Naruto od Itachiego podczas ich spotkania. Już nie raz się nad tym zastanawiałem, ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia. Z pewnością jest to coś co ma pomóc Naruto w walce z Sasuke, sam Itachi powiedział, że ma nadzieję, że Uzumaki nigdy nie będzie musiał użyć tego co otrzymał. Natomiast co do samej postaci młodszego z braci Uchiha to zgadzam się, że Kishimioto (i siłą rzeczy twórcy anime) trochę przeginają. Już spotykałem się z opiniami, że manga powinna zmienić tytuł na "Sasuke". Natomiast od Itachiego uzyskał coś znacznie potężniejszego niż Amaterasu - Eternal Mangekyo Sharingan. Na razie nie ujawniono co się wiąże z tym jutsu,ale wiadomo, że to jedna z najpotężniejszych obok rinnegana technik "ocznych". Cała magia w Naruto polega na tym, że człowiek zastanawia się co stanie się dalej, a fora o tej tematyce zapełniane są postami z przewidywaniami co do toku fabuły. Kończę pisanie posta i zabieram się za oglądania ostatniego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to justu co użył Nagato w swoich wspomnieniach (przyzwanie) to chyba jest połączone z rinenganem. I z tego co widziałem to odbiera to dusze :scare:osobie zaatakowanej, ale i siebie niszczy ( potworek wysysa swojego pana przez te igły/ostrza)

Tak wywnioskowałem :ninja:

Prawdopodobnie , a te igły Nagato ma dalej w plecach OMG i to są te same

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam sie czy pod koniec dojdzie do walki Sasuke i naruto ^^ i czy naruto odważy sie go zaciukać dla dobra wisoki :P

Jesli mialbym zgadywac to stawiam ze obaj zgina, autor pomysli sobie ze bedzie zajebiscie oryginalny robiac takie zakonczenie, ale imo gorszego bym sobie nie wyobrazal.

@grabeq

kto otrzymal EMS'a od itachiego ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej gryzie to jaki "prezent" dostał Naruto od Itachiego podczas ich spotkania. Już nie raz się nad tym zastanawiałem, ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia. Z pewnością jest to coś co ma pomóc Naruto w walce z Sasuke, sam Itachi powiedział, że ma nadzieję, że Uzumaki nigdy nie będzie musiał użyć tego co otrzymał. Natomiast co do samej postaci młodszego z braci Uchiha to zgadzam się, że Kishimioto (i siłą rzeczy twórcy anime) trochę przeginają. Już spotykałem się z opiniami, że manga powinna zmienić tytuł na "Sasuke". Natomiast od Itachiego uzyskał coś znacznie potężniejszego niż Amaterasu - Eternal Mangekyo Sharingan. Na razie nie ujawniono co się wiąże z tym jutsu,ale wiadomo, że to jedna z najpotężniejszych obok rinnegana technik "ocznych". Cała magia w Naruto polega na tym, że człowiek zastanawia się co stanie się dalej, a fora o tej tematyce zapełniane są postami z przewidywaniami co do toku fabuły. Kończę pisanie posta i zabieram się za oglądania ostatniego odcinka.

Całkowice wyleciało mi to z głowy , faktycznie co itachi mógł dać naruto ?no bo chyba nie Sasuno albo cuś :pardon:

Jesli mialbym zgadywac to stawiam ze obaj zgina, autor pomysli sobie ze bedzie zajebiscie oryginalny robiac takie zakonczenie, ale imo gorszego bym sobie nie wyobrazal.

Jak by tak zrobił to by była naprawde największa lipa najbardziej nie lubie jak bohater ( tak jak w *********** ginie ) a co dopiero 2 .......

Edytowane przez cwir
spoiler..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to justu co użył Nagato w swoich wspomnieniach (przyzwanie) to chyba jest połączone z rinenganem. I z tego co widziałem to odbiera to dusze :scare:osobie zaatakowanej, ale i siebie niszczy ( potworek wysysa swojego pana przez te igły/ostrza)

Tak wywnioskowałem :ninja:

To jest oczywista oczywistość. Wystarczy spojrzeć jak teraz wygląda. Anoreksja to na pewno nie jest ;P

Co więcej, mam teorię że on jest również od swojego 'wezwania' w jakimś sensie uzależniony. Zauważcie, że podczas rozmowy w Papierowym Dębie, stworzonym przez Konan, on nadal jest podłączony do tego, jakby wręcz zintegrowany. Podejrzewam, że to będzie klucz do jego likwidacji - odciąć go od źródła. "Kroplówka z czakry, przestanie płynąć a wątłe ciało Nagato uschnie jak liście na jesień. ;P

300pxdemonicstatueofthe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×