Skocz do zawartości
SouL

Naruto Shippuuden

Rekomendowane odpowiedzi

kto otrzymal EMS'a od itachiego ?

No właśnie kolega Grabeq się zapędził :]

Soul ale przyznaj, że ten stworek wyglada sympatycznie :rolleyes: , taki milusiak :pardon:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywista oczywistość. Wystarczy spojrzeć jak teraz wygląda. Anoreksja to na pewno nie jest ;P

Co więcej, mam teorię że on jest również od swojego 'wezwania' w jakimś sensie uzależniony. Zauważcie, że podczas rozmowy w Papierowym Dębie, stworzonym przez Konan, on nadal jest podłączony do tego, jakby wręcz zintegrowany. Podejrzewam, że to będzie klucz do jego likwidacji - odciąć go od źródła. "Kroplówka z czakry, przestanie płynąć a wątłe ciało Nagato uschnie jak liście na jesień. ;P

300pxdemonicstatueofthe.png

Przeciez te pale w plecach to jego "nadajniki" za pomoca ktorych wysyla chakre do trupow, i za pierwszym wezwaniem "tego czegos" nim kierowal, tyle ze pewnie sporo chakry to pozeralo co poskutkowalo wycienczeniem cielesnym ...

czy cos :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz.

Miałem jednak wrażenie i lepiej by mi pasowało, że on nadal jest ze swoją statuą jakoś połączony. Bo sama jej nazwa Demonic Statue of the Outer Path sugerowała, że jest to ścieżka alternatywna, której obranie/wykorzystanie będzie z nim już na zawsze związane. Stąd pręty, które ułamały się wtedy, nadal w nim zostały. Co nasuwa kolejne pytanie:

Jak on k**** w nocy spał. Na brzuchu całe życie? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jest to ścieżka alternatywna, której obranie/wykorzystanie będzie z nim już na zawsze związane. Stąd pręty, które ułamały się wtedy, nadal w nim zostały. Co nasuwa kolejne pytanie:

Jak on k**** w nocy spał. Na brzuchu całe życie? ;P

Bo tak chyba jest, tyle ze on uzywa tego teraz jako nadajnika a te prety/piercing w innych pejnach to odbiorniki :)

No i ... ewidentnie, musial spac na brzuchu, ewentualnie na boku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za pierwszym razem go tak "wyssało" to co może się stać jak użyje tego jutsu jeszcze raz :sweat:, normalnie aerozol zostanie, nimaa człowiekaa

jak w młodości tak schudł to co on juz tak do dojrzałości nie dojadał, że taki chudy

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może źle się wyraziłem pisząc, że Sasuke dostał EMS'a od Itachiego. W każdym razie może go sobie zaimplementować w każdej chwili poprzez przeszczepienie oczu swojego brata, o czym mówił Madara. Sasuke odpowiedział, że na razie nie jest gotowy. Nie mam żadnych wątpliwości, że podczas nieuniknionej walki z Naruto będzie korzystał z EMS'a.

Edit: Z resztą już nie pamiętam, czy sobie tych ślepiów nie przeszczepił, żeby odzyskać wzrok. Mieszają mi się wątki z anime i mangi. Niemniej jednak jestem przekonany, że Sasuke posiada EMS'a tylko go jeszcze nie uaktywnił i jest to bezpośrednim rezultatem walki z braciszkiem.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę wam spilerował komiksem, bo zwroty akcji po pain arch są mega :)

Ja zakładam 2 zakończenia

1) Naruciak w końcu spotka się na ostateczny porachunek z saskiem i podczas morderczej walki dogadają się żeby rozwalić madarę, za którym stoi jeszcze ktoś potężniejszy, zawsze tak jest :teehee:

2) Naruciak rozwali saska a potem żeby jego śmierć nie poszła na marne rozwali madarę i opcjonalnego bossa poświęcając życie zostając prawiczkiem do końca życia :pardon:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę wam spilerował komiksem, bo zwroty akcji po pain arch są mega :)

Ja zakładam 2 zakończenia

1) Naruciak w końcu spotka się na ostateczny porachunek z saskiem i podczas morderczej walki dogadają się żeby rozwalić madarę, za którym stoi jeszcze ktoś potężniejszy, zawsze tak jest :teehee:

2) Naruciak rozwali saska a potem żeby jego śmierć nie poszła na marne rozwali madarę i opcjonalnego bossa poświęcając życie zostają prawiczkiem do końca życia :pardon:

Obstawiam 1 cale życie go szukał to chyba od tak go nie rozwali :pinch:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Naruciak w końcu spotka się na ostateczny porachunek z saskiem i podczas morderczej walki dogadają się żeby rozwalić madarę, za którym stoi jeszcze ktoś potężniejszy, zawsze tak jest :teehee:

Wydaje mi sie ze Pain to byl ten super akatsuki boss, za ktorym jednak stoi ktos potezniejszy (madara) wiec watpie ze istnieje ktos jeszcze potezniejszy, przeciez madara to legenda ktory skillem byl chyba tylko pod pierwszym hokage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Pain to byl ten super akatsuki boss, za ktorym jednak stoi ktos potezniejszy (madara) wiec watpie ze istnieje ktos jeszcze potezniejszy, przeciez madara to legenda ktory skillem byl chyba tylko pod pierwszym hokage :)

Nie zapominaj o Yondaime on był The Biggest Badass :D , kto zwas kupuje NUNS2 w dzień premiery? ( chce dodać do PSN )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Yondaime on był The Biggest Badass :D , kto zwas kupuje NUNS2 w dzień premiery? ( chce dodać do PSN )

JA kupuję ale mnie nie dodawaj :P hehehe

Ciekawe czy Naruto nauczy się jakimś cudem techniki teleportacji po ojcu :]

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Yondaime on był The Biggest Badass :D

tak sie tylko kazdemu wydaje bo tak anime go przedstawilo, oczywiscie byl bad assem nie spieram sie tutaj, ale pierwszy i madara to imo wieksze bad asiątka ;) ...

jakis dowod ? hmm, moze taki ze madara spokojnie mogl kontrolowac kyuubiego gdzie czwarty musial poswiecic zycie aby go, nawet nie zabic, a tylko zapieczetowac :)

btw. czy tylko mi wydaje sie naciagany motyw z tym ze Minato siedzial w "narucie" i obserwowal ?

moim zdaniem to idiotyczne posuniecie bylo (ze strony autora nie minato), nagle wyskoczyl jak filip z konopi powiedzial "luke, im ur father, i've been watching you" <- strasznie naciagane i autor tym posuniecie nadszarpnal moja opinie na temat tego anime, poza tym ktos mowil ze minato uzyl do zapieczetowanie tej techniki co trzeci przy walce z orochimaru, a to imo powinno doprowadzic do jego natychmiastowej smierci - tak ni kupy ni dupy sie to trzyma.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie tylko kazdemu wydaje bo tak anime go przedstawilo, oczywiscie byl bad assem nie spieram sie tutaj, ale pierwszy i madara to imo wieksze bad asiątka ;) ...

jakis dowod ? hmm, moze taki ze madara spokojnie mogl kontrolowac kyuubiego gdzie czwarty musial poswiecic zycie aby go, nawet nie zabic, a tylko zapieczetowac :)

Wiesz ale to już dzięki Sharinganowi miał taką moc :) , może i sie tak wydawać bo o pierwszym i Madarze mało było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale to już dzięki Sharinganowi miał taką moc :)

Z takimi pretensjami to juz do autora ze maja wrodzona sile wyzszosci nad innymi ;)

A skoro autora obrabiam juz jak bura suke to nie omieszkam wspomniec ze owy sharingan jest w moim mniemaniu o wiele potezniejszym ocular jutsu JUZ od rinnegana, ktory ponoc stworzyl ksiezyc i od niego wywodzi sie byakugan/sharingan - jak to jest ze podroba przesciga oryginal :F ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. czy tylko mi wydaje sie naciagany motyw z tym ze Minato siedzial w "narucie" i obserwowal ?

To jeszcze nic, poczekaj około 50 odcinków to dopiero lolniesz

Tak czy inaczej będzie ktoś za madarą jestem tego pewny, tylko po to żeby pocisnąć kolejne 30 chapterów komiksu dla kasy XD

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, poczekaj około 50 odcinków to dopiero lolniesz

nie rozpalaj ciekawosci tych co mangi nie czytaja :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość to pierwszy stopień do uzależnienia :tongue:

Mnie tam już tylko jedno zastanawia czy Naruciak przeleci tą Sakure czy nie chyba, że wejdzie w trójkącik z Hinatą i Karin, która będzie miała mokro z powodu zajebistej chakry Naruciaka :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość to pierwszy stopień do uzależnienia :tongue:

Mnie tam już tylko jedno zastanawia czy Naruciak przeleci tą Sakure czy nie chyba, że wejdzie w trójkącik z Hinatą i Karin, która będzie miała mokro z powodu zajebistej chakry Naruciaka :wub:

Ja to mam cicha nadzieje ze sakura umrze jak najszybciej, stoi tylko na przeszkodzie ku "Naruto X Hinata" :P

edit: swoja droga watek milosny w naruto troche tez ulomny (tak tak, znowu najezdzam na autora), jak zwykle mamy motyw:

"X kocha Y, Y kocha Z a C kocha X"

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam cicha nadzieje ze sakura umrze jak najszybciej, stoi tylko na przeszkodzie ku "Naruto X Hinata" :P

Ja za to nie lubie Hinaty jakaś niedorobiona taka , Sakura 10x more Hot one :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto+ Hinata= dziecko z byakuganem, nieludzką ilościa chakry, i do tego nauczy się Sage mode xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto+ Hinata= dziecko z byakuganem, nieludzką ilościa chakry, i do tego nauczy się Sage mode xD

dziecko z sakura = mutant z wielkim czolem, beztalencie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto+ Hinata= dziecko z byakuganem, nieludzką ilościa chakry, i do tego nauczy się Sage mode xD

Raczej nie koniecznie :P Kyubiego nie odziedziczy , a nie musi być 100% Hyuga żeby był Byakugan :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czy Hyuga na 100% nie wiem no, moze Minato pomoże plemnikom zeby cos wyszlo pro :]

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czy Hyuga na 100% nie wiem no, moze Minato pomoże plemnikom zeby cos wyszlo pro :]

Haha , no jak już siedzi i gawędzi z Kyuubim przy pokerze no to przydalo by sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inny motyw - co z Tsunade ? Stała się 80letnia babcia bez chakry lol - jak myślicie zmieni się hokage czy babcia powróci do formy ?

Następna rzecz to co z wioską ? Sama się nie odbuduje ,a z tego co było pokazane to może z 10 osób żyje. (Sasuke teraz nie ma czego niszczyć w sumie :D )

Btw. Nie spojlerujcie z manga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×