Skocz do zawartości
SouL

Naruto Shippuuden

Rekomendowane odpowiedzi

ale o czym my gadamy? pewnie ze manga jest najlepsza.Ja tylko mowie ze nie mogłem sie doczekać do konca filerow bo anime (ja pewnie wiekszosc) lubie ogladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zacznijcie oglądać One Piece'a. Kto oglądał dzisiejszy odcinek ? Coś niesamowitego ;]

1295743441680.jpg

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zacznijcie oglądać One Piece'a. Kto oglądał dzisiejszy odcinek ? Coś niesamowitego ;]

Cieszy Nas niezmiernie że oglądasz/czytasz inne anime/mange aczkolwiek jak masz robić offtop ni stąd ni z owont to wypowiedz się gdzie indziej czy też załóż oddzielny temat dla One Piece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No był, rzeczywiście, ale jakoś tak się ucieszyłem i nie przeczytałem poprzedniej stronki ;D

A jeśli chodzi o spór manga/anime, to ja jednak zostaję przy anime. Można sobie usiąść, wciąć popcorn czy inne niezdrowe żarcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No był, rzeczywiście, ale jakoś tak się ucieszyłem i nie przeczytałem poprzedniej stronki ;D

A jeśli chodzi o spór manga/anime, to ja jednak zostaję przy anime. Można sobie usiąść, wciąć popcorn czy inne niezdrowe żarcie ;)

Hehe, ja natomiast wolę wziąć psp (na nim oglądam od jakiegoś czasu w większości anime) lub mangę, siąść na kibelku i odpalić fajkę. Full relaksik ;]

A co do naruto - anime mam wstrzymane i jestem na bieżąco z mangą. Do anime kiedyś wrócę, ale na razie mam nawał tytułów do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapterek daje radę. Co prawda, sporo rozmowy aczkolwiek następna odsłona zapowiadia się świetnie. Jestem ciekaw co Gaara pokaże po tym jak stracił bijuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że manga super fajna itp., bo jak dla mnie to logiczne, że anime jest lepsze ...

Chodź osobiście czytam mangę, to nie mogę oprzeć się pokusie obejrzenia nowego odcinka :D

Zwłaszcza teraz szykuje się fajna walka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do czytajacych mange ...

Po dzisiejszym odcinku anime Karin mowila cos o "cieplej" chakrze Naruto, czy to oznacza ze teraz z Sasuke przestawi sie na Naruto :pardon: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do czytajacych mange ...

Po dzisiejszym odcinku anime Karin mowila cos o "cieplej" chakrze Naruto, czy to oznacza ze teraz z Sasuke przestawi sie na Naruto :pardon: ?

Nie rozumiem co to znaczy przestawi ?

Edytowane przez Ulquiorra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauroczy/zakocha.

W ogóle jej nie ma już w mandze :> Ostatni raz była pokazana właśnie na tym moście

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w mandze się dzieję

Raikage przepuszcza Naruto a ten okazuje się że znów dostał upgrade, level up i potrafi przemieszczać się z mega szybkością, jak jego ojciec. A Madaara nadciąga z były jinchuuriki którym na dodatek przyszczepił jeszcze Rinnengana i Sharingana. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to do dzisiaj nie ogarniam na czym polega ten fenomen rinnengana. Ok jest dobry, ale sharingan to deklasuje go O_o, Sasuno robi z Członka klanu Tanka połączonego z Dps-em. OJ, oj pamiętam jak kiedyś sharingan był normalny, 3 lezki, nawet mangekyou jeszcze spoko amateratsu, tez spoko, no ale sasuno to juz troche żal :/, ciekawe co madara potrafi, skoro nic się go nie ima ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to do dzisiaj nie ogarniam na czym polega ten fenomen rinnengana. Ok jest dobry, ale sharingan to deklasuje go O_o, Sasuno robi z Członka klanu Tanka połączonego z Dps-em. OJ, oj pamiętam jak kiedyś sharingan był normalny, 3 lezki, nawet mangekyou jeszcze spoko amateratsu, tez spoko, no ale sasuno to juz troche żal :/, ciekawe co madara potrafi, skoro nic się go nie ima ^^

Z tym sharingamen przesadzaja, zgadzam sie, Rinnegan zostal pokazany w swietle tego najlepszego, oryginalnego, gdzie reszta to jakies kopie/mutacje (nie pamietam dokladnie) ktore sa o wiele slabsze, jednak to co pokazal pain to kpina byla troche, spodziewalem sie czegos o wiele potezniejszego przy czym sharingan bedzie wygladal jak pikus, i dupa. Autor chyba w slepa uliczke wdepnal (w koncu pojedynek naruto i sasuke musi byc mega spektakularny, a mangekyou i amaterasu juz sie wszytkim nudzic zaczely [zostaly pokazane za wczesnie]) i nie wiedzial jak z niej wybrnac.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście że Rinnengan potrafi wkrzesić no ale tak wiadomo, Sharigan jest dla Was "imba". Możliwość posiadania 6 ciał, panowanie nad wszystkim żywiołami. Czytaliście Panowie nową mange? Znowu Naruto upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te upgrade to lekki żart... no ale nic już nie mówię bo spoilery...

A co to, nie można mówić tutaj o mange? No bez przesady. Mamy po to opcje [.spoiler]

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale jak ja sie rozbrykam to bedzie źle... Nie podoba mi się to jacy "już" w anime są przeciwnicy. Pain no nie był jakis uber pro, ale jednym jutsu rozwalil całą wioskę... nie podobało mi sie to juz :confused: robi się z naruto Dragon ball, tylko czekać aż wszyscy zaczną latać i teleportować się po planetach :pardon:. Początki Naruto były najlepsze, Walka z Zabuzą i Haku, zero mega jutsu, walki taktyczne. Jedyne walki taktyczne w shippuudenie to z Kakashim tylko, choc i tam zaczął wymiatać mangekyo, ale jest ok... NIe wiem takie moje odczucia. W bleachu podoba mi sie, żę nie ma motywu typu:

"Jestem silny, ale przeciwnik jest silniejszy, więc muszę robić masę aby go pokonać"- taki oklepany był Dragon ball, ale kurde sie oglądało (ogląda ^^).

Wracając do Bleacha, nie było/ nie ma super mega technik ze miasta znikają... no ostatnia walka no ale to zakończenie serii, to jeszcze ok. NIe wiem może się czepiam :whistling:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Czepiasz się. W Dragon Ball potrafili rozwalać całą planete a w Naruto zaledwie jedną wioskę także różnica jest kolosalna ;) I muszą coś dodawać bo inaczej byłoby nudno, świat jaki stworzył Kishimoto daje mu ogromnę możliwości, to też tworzy to co raz mocniejsze i zarazem też według mnie ciekawsze techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ale obczaj to że, w wiosce jest z 4 ninja ^^ bo reszta to kolesie co nic prawie nie umieją. Tak czepiam się! :rolleyes:, ale mimo to i tak oglądam jak i czytam. Chodzi mi o to, że z odcinka na odcinek jest coś lepszego. Haku nppostać nie do pokonania ^^ a teraz kurde nawet Sakura dała by rade z palem w ***** :teehee:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście że Rinnengan potrafi wkrzesić no ale tak wiadomo, Sharigan jest dla Was "imba". Możliwość posiadania 6 ciał, panowanie nad wszystkim żywiołami.

Co z tego ze potrafi wskrzesic oraz panowac nad kazdym zywiolem posiadajac 6 cial skoro i tak nie spenetrowaloby to pewnie obrony susano. Autor kijowo zbalansowal moce, i nie byl konsekwentny w tym co sam stworzyl, rinnegan to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn gdyby nie sasuno to rinnengan byłby lepszy... ale mamy pro ochroniarza dzieki któremu jest sie niezniszczalnym prawie. Wgl sharingan ma te poziomy, a o rinnengan wiadomo tyle, że im więcej obwódek tym lepiej( chyba tak, nie ?). Rinnengan to bardziej robi jako buffy a sharingan za dps :pardon:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze potrafi wskrzesic oraz panowac nad kazdym zywiolem posiadajac 6 cial skoro i tak nie spenetrowaloby to pewnie obrony susano. Autor kijowo zbalansowal moce, i nie byl konsekwentny w tym co sam stworzyl, rinnegan to lipa.

Tylko że użytkownik Susano musi się liczyć z utratą wzroku w najbliższym czasie i tracisz przy tym chakre że hej... No ale whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo traci, traci... ale zawsze ma dodatkowe oczy ( ofc jeżeli ma brata i odda mu tak bo kupił sobie nowe na allegro) racja, i to jest jedyny sensowny limit sharingana, choc wieczne mengekyou patrząc na Madarę można wnioskować ze sasuno sie chowa, bo przecież jest on nie do dotknięcia :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×