Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnij pada do PC i idz na Quake'a bohaterze skoro ,,mysz sama nie gra" ,,boshe"xD" Ze swoim uber padowym skillem będziesz tam ,,miszczem" xD ,,BOSHE'' LOL i warstwa mułu ,,BOSHE" Tylko opisz później swoje wrażenia mistrzu pada xD

No to pochwal się kolegom. BTW. Ja też mam na takich jak Ty ,,BOSHE"

P.S. ,,Boshe", ale ja jestem COOL

Do Twojej wypowiedzi idealnie pasują słowa:

Widzę, że argumenty sie skończyły

A co do Resistance 3 mam nadzieje, że znajdzie się kilku normalnych graczy z którymi będzie można po jej wyjściu pograć w miłej atmosferze nie patrzeć na to czy ktoś gra padem czy Move- bo chyba w końcu o to chodzi w grach?

Edytowane przez Djur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojej wypowiedzi idealnie pasują słowa:

Nie, nie pasują. Napsiałem post w takim samym tonie jak Mardok, bo chamstwa nie będę tolerował i w kurtuazję z takimi osobami bawił się nie będę. Kropka.

P.S. A ja mam nadzieje, że kiedyś wreszczie skończy się trend na casualowanie wszystkiego i razem z kumplami w miłej atmosferze, będę mógł zagrać w stare, dobre, wymagające czegoś od gracza gry. Tak jak był za czasów RES1.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Vann-em, specyfika Rs będzie sprzyjać tym na move ale ja się tam tym nie przejmuje. Dla tej gry to sam se move kupie, i wypas by było gdyby sterowanie move-m było tak jak pisał kill na zasadzie m+k. A nie jak w kz3 czy MAG-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny FPS na którego czekam. Killzone 3 i BO mnie zawiodło jeśli chodzi o multi. Resistance 2 był moim premierowym tytułem jeśli chodzi o PS3 i miło sobie wspominam te 60 osobową sieczkę, ale na wersję oznaczoną numerem 3 czekam zdecydowanie bardziej. Dla mnie ta gra to będzie cichy hit, zaraz po Uncharted 3 oczywiście. Liczę na szybkie, dynamiczne walki, gdzie nie wygrywa ten kto szybciej kogoś zauważy, a ten kto wykaże się sprytem/umiejętnościami. Gra może wyglądać nawet tak samo jak Res2, byle by nie była CoD podobnym shitem.

Co do sterowania move'em, to jest mi ono obojętne. Kz3 jest na tyle chaotyczny, że nie widać czy ktoś gra dildosem czy padem. Zresztą płaczą tylko ci, co dostają oklep po necie. Przed move było tak samo, teraz doszedł jeden argument aby się usprawiedliwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 był moim premierowym tytułem jeśli chodzi o PS3 i miło sobie wspominam te 60 osobową sieczkę, ale na wersję oznaczoną numerem 3 czekam zdecydowanie bardziej. Dla mnie ta gra to będzie cichy hit, zaraz po Uncharted 3 oczywiście. Liczę na szybkie, dynamiczne walki, gdzie nie wygrywa ten kto szybciej kogoś zauważy, a ten kto wykaże się sprytem/umiejętnościami. Gra może wyglądać nawet tak samo jak Res2, byle by nie była CoD podobnym shitem.

To dziwne, bo multi w RES 2 strasznie ten ,,codopodobny shit" przypomina.

Zresztą płaczą tylko ci, co dostają oklep po necie. Przed move było tak samo, teraz doszedł jeden argument aby się usprawiedliwiać.

,,A świstak siedzi i zawija je w te sreberka"

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o aspekt graficzny, a nie o sam gameplay. Serio, nie wiem o co Ci chodzi z tym move. Jeśli naprawdę czujesz się z tym źle, że ktoś po drugiej stronie mógł cię zabić o 0,5 sek szybciej przy pomocy dildo to przestań w to grać. Masz dużo innych tytułów, które move nie wspierają i idź pokaż tam swojego uber mastah pro skilla, ale nie wmawiaj komuś kto zapłacił 200 zł za kontroler ruchowy, że oszukuje po sieci.

Kz3 jest zwalony nie przez move'a, ale przez zwaloną optymalizację i chaos. W dwójce nie było tak syfiastego framerate'u, a i chaos aż tak nie kuł w oczy. Jednak to nie jest temat o Kz3 tylko o Res 3 i wg. mnie nie ma potrzeby jakiegoś sztucznego rozdzielania graczy pomiędzy grających na padzie, a na pałce. Jak ktoś płaci kasę za produkt, który jest oficjalnie wspierany przez grę to dlaczego ma nim nie grać. I co do ew. pytań - nie mam Move i nie zamierzam go kupić, bo komuś po drugiej kabla gra się wygodniej.

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o aspekt graficzny, a nie o sam gameplay.

Resistance 2 był moim premierowym tytułem jeśli chodzi o PS3 i miło sobie wspominam te 60 osobową sieczkę, ale na wersję oznaczoną numerem 3 czekam zdecydowanie bardziej.
Dla mnie ta gra to będzie cichy hit, zaraz po Uncharted 3 oczywiście. Liczę na szybkie, dynamiczne walki, gdzie nie wygrywa ten kto szybciej kogoś zauważy, a ten kto wykaże się sprytem/umiejętnościami.

Czyżby?

Serio, nie wiem o co Ci chodzi z tym move.

Nie, ja do move nic nie mam. Powiem więcej - życzę tej zabawce jak najlepiej. Nie podobają się mi tylko wspólne serwery. Tak ciężko to pojąć?

Jeśli naprawdę czujesz się z tym źle, że ktoś po drugiej stronie mógł cię zabić o 0,5 sek szybciej przy pomocy dildo

Ciekawe jak Ty to wyliczyłeś? BTW. 0,5 sekundy we współczesnych strzelankach to już całkiem sporo.

Masz dużo innych tytułów, które move nie wspierają i idź pokaż tam swojego uber mastah pro skilla, ale nie wmawiaj komuś kto zapłacił 200 zł za kontroler ruchowy, że oszukuje po sieci.

:blink: :blink: Co, a kiedy to ja się wywyższam moim skilem? To twierdzenie już bardziej pasuje do ciebie i do twojego ostatniego postu co do mojej osoby. Poza tym czy ja atakuję ,,kogoś" za to, że gra na move i oszukuje? Ja mam pretensje do Sony i IG, że ułatwiają takim osobom grę. Bo dla Sony postawienie osobnych serwerów to nie problem, a rozdzielenie serwerów graczom by nie zaszkodziło. Tym bardziej nie rozumiem co was tak te osobne serwery uwierają

wg. mnie nie ma potrzeby jakiegoś sztucznego rozdzielania graczy pomiędzy grających na padzie, a na pałce. Jak ktoś płaci kasę za produkt, który jest oficjalnie wspierany przez grę to dlaczego ma nim nie grać.

UP i czy rozdzielone serwery = zakaz grania dla użytkowników move? NIE.

P.S. Kończe na razie temat serwerów w RES3 (do kolejnych konkretnych informacji o multi). Więc jak ktoś ma zamiar chamsko mnie obrażać lub pisać, że nie cierpię move ,,bo sobie nie radzę" to niech wali śmiało. Ripost nie będzię. Obiecuję :thumbsup:

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy rozdzielone serwery = zakaz grania dla użytkowników move? NIE.

Czy wspólne serwery=zakaz grania na move? NIE

BTW. kupisz limitkę z kodem na 2xXP i super uber spluwami, czy może kupisz wersję normalną i będziesz krzyczał - rozdzielcie serwery?

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wspólne serwery=zakaz grania na move? NIE

<FACEPALM> No wlasnie o to chodzi ze nie, i nooby z aimbotem beda graly razem z grajacymi na DS3, ktorzy tego aimbota nie maja... A jak ktos gra na FragFX to zawsze od razu placz, ze to nie fair i w ogole, ale na Move to jest fair tak?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<FACEPALM> No wlasnie o to chodzi ze nie, i nooby z aimbotem beda graly razem z grajacymi na DS3, ktorzy tego aimbota nie maja... A jak ktos gra na FragFX to zawsze od razu placz, ze to nie fair i w ogole, ale na Move to jest fair tak?...

Kto Ci zakazuje kupić mova?? Masz kasę - idziesz kupujesz i nie masz kłopotu. Grasz na FragFX i jak ci się gra lepiej to graj dalej na nim, bo po to został zrobiony....

No ale jak grający na DS3 porusza się szybciej niż koleś na move+navi, to już ok?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<FACEPALM nr 2> Dobra niewazne, widze ze sie nie dogadamy, najwyrazniej nie masz bladego pojecia jaka jest ogolna idea trybu MP, i wlasnie m.in. przez ludzi myslacych tak jak Ty na rynek sa wypuszczane takie casualowe crapy w ktore po miesiacy nikt juz nie chce grac...

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się będzie dogadać, skoro najbardziej narzekający na MOVE nie mieli "przyjemności" grania na tym wynalazku w Killzone, a niektórzy nawet nie mieli go w ręku. Tak podejrzewam.

Granie na tym w FPSy moim zdaniem to jest mordęga. Gra się źle i tyle. Przyznam wam racje jak zrobią tak jak bym chciał czyli celownik rusza ekranem. W innym przypadku i tak będę grał na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja będzie powracała przy każdej grze, w której będzie dostępny move. Jak ktoś chce czysto skillowych gier to chyba czas przejść na PC, bo gier na PS3 w 100% bazujących na umiejętnościach po prostu już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja będzie powracała przy każdej grze, w której będzie dostępny move. Jak ktoś chce czysto skillowych gier to chyba czas przejść na PC, bo gier na PS3 w 100% bazujących na umiejętnościach po prostu już nie będzie.

Aj tam od razu na PC, wystarczy omijac exy od Sony i grac tylko w te od 3rd party (i tym oto sposobem jedynym w miare skillowym FPSem zostanie CoD, LOL). Ale nie wiem czy to az taki olbrzymi problem rozdzielic graczy, jakos jak jedni kupuja DLC a drudzy nie to matchmaking nie laczy ich ze soba, i wilk syty i owca cala ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<FACEPALM nr 2> Dobra niewazne, widze ze sie nie dogadamy, najwyrazniej nie masz bladego pojecia jaka jest ogolna idea trybu MP, i wlasnie m.in. przez ludzi myslacych tak jak Ty na rynek sa wypuszczane takie casualowe crapy w ktore po miesiacy nikt juz nie chce grac...

heheheh dobre. szczególnie to o ideii.... chwyta za serce. chyba zaraz uronię łezkę. Nic o ideach, bo dziś liczy się kasa (chyba , że szanowny pan jest romantykiem z krwi i kości - to szacuneczek).

To topic o R3, ale pewnie ten "casualowy crap" to nie R3. No chyba, że oko takiego HC jakim jesteś już wydało werdykt :P

@up

Jest to problem - wydaje się miliony $ na rozwój czegoś i wprowadzenie na rynek, więc normalne jest , że będzie się to prób owało promować w każdy możliwy sposób. Więc dodają obsługę mova do gier, robią jeden serwer (bo dwa to dodatkowe wydatki), i albo kupisz, albo cierp.

PS. mi to rybka czy gram (czy też ktoś inny gra) na move czy padzie - więc dla mnie temat rozdzielania serwerów jest wyssany z palca.

Edit2. @ żywy - masz rację co do DLC z mapami, ale inaczej jest w przypadku content'ów z 2xXP czy nowymi brońmi.

@kill - coś jest z tą mordęgą, na move gra się inaczej ale na pewno nie łatwiej.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchylin ty nie rozumiesz, ze rozgrywka w multi ma byc zbalansowana? Kazdy ma miec rowne szanse od strony technicznej, a reszta to umiejetnosci.

Wydaje mi sie, ze insomniac po swoich wypowiedziach, nie zniszczy tej gry. Dadza serwery dla move i dla ds3 i kazdy bedzie zadowolony. W innym wypadku niestety wiecej osob zrezygnuje z zakupu niz kupi ze wzgledu na move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchylin ty nie rozumiesz, ze rozgrywka w multi ma byc zbalansowana? Kazdy ma miec rowne szanse od strony technicznej, a reszta to umiejetnosci.

Wydaje mi sie, ze insomniac po swoich wypowiedziach, nie zniszczy tej gry. Dadza serwery dla move i dla ds3 i kazdy bedzie zadowolony. W innym wypadku niestety wiecej osob zrezygnuje z zakupu niz kupi ze wzgledu na move.

że co? Zbalansowane to mogą, ba wręcz muszą być postacie/klasy. Równe szanse od strony technicznej? A gdzie ta równość np. w takim GT5?

Oddzielnych serwerów SONY nie postawi - patrz kilka postów wyżej. Jedyne co może insomniac zrobić to matchmaking z uwzględnieniem mova. Zaznaczasz opcję tylko pad i jedziesz (o co może być też trudno).

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jakieś nowe serwerownie, tylko o podział. To się chyba da zrobić...

Nie porównuj do GT5 i innych racerow, bo to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT3 mial podzal na DS3 i M+K, czyli jak najbardziej da sie cos takiego zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jakieś nowe serwerownie, tylko o podział. To się chyba da zrobić...

UT3 mial podzal na DS3 i M+K, czyli jak najbardziej da sie cos takiego zrobic.

No oczywiście , że można. Pytanie czy SONY zechce, skoro łatwiej jest promować move na jednym serwerze.

Nie porównuj do GT5 i innych racerow, bo to inna bajka.

Ty sam jesteś inna bajka. Pisałeś o tym, że każdy mam mieć równe szanse od stront technicznej. Pewnie inna bajka to też korzystanie z AS w mordobiciach... LOL.

Różnica jest taka, że na kierownicy czy AS gra się łatwiej, a na move już niekoniecznie.

Zawsze się znajdzie ktoś kto nie będzie zadowolony. Jeżeli ktoś uważa, że współzawodnictwo zostało zabite przez wprowadzenie move , to gratuluje - doskonałe alibi na swoje niepowodzenia.

Ci co krzyczą na forach o rozdzieleniu serwerów niech po prostu napiszą petycję, zbiorą podpisy i wyślą do Insomniac czy też sony. Krzyk w pustkę jeszcze nikomu nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdu, pierdu, a tymczasem w wielkim świecie...

Multiplayer Demo Resa w amerykańskich wersjach Socom 4.

Demo dla EU tylko dla Plusowców.

Polka Martyna Porożyńska wygrywa konkurs, będzie zeskanowana w grze i pojedzie na kilka dni do Kalifornii. Ok, można zazdrościć. Zdjęcie super. Gratulacje!

5515378102_9274f5ee2f.jpg

Żródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kto decyduje się na kupno PS+ aby dostać betę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kto decyduje się na kupno PS+ aby dostać betę?

Zapewne sami frajerzy, tak jak w przypadku KZ3 ;P Na 99,99% beda rozdawac kody, a zreszta na jakims forum znalazlem info ze beta najpierw wystartuje dla posiadaczy Socoma 4, tydzien pozniej dla PS+, a jeszcze tydzien pozniej ruszy jakas publiczna beta, takze mozna olac PS+ cieplym moczem.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×