Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy obejrzeć filmik z niedzielnego testu 1 Ligi i tam przez 2 i pół kółka widać, jak powinno się jeździć ( oczywiście z przymrużeniem oka, bo walka na łokcie na prostej jest niedopuszczalna w lidze :P ).

Co do pomysłu z lotnym startem to moim zdaniem bez sensu. W lidze GT ( i nie gadać, że to są dwie różne gry, bo akurat tu to nie ma nic do rzeczy ) miałem lotny start kilka razy i prawie zawsze jest takie zamieszanie jak ze startu z miejsca. Jest większa prędkość i ciężko niektórym wszystko ogarnąć.

Najlepszym sposobem na czyste starty jest wlepianie kar. Za osty burdel na pierwszym zakręcie, ja dałbym zakaz startu w następnym GP, albo coś w ten deseń. Punkty nie są ważne dla wszystkich i dlatego ich odejmowanie może być bez sensu.

Wydaje mi się, że w 1 Lidze będzie spokój za zakrętach. Wyobrażam sobie powiedzmy pierwszą 6 na starcie i wiem, że każda z tych osób, które mam na myśli potrafią zachować zdrowy rozsądek. Dlatego o swój zderzak na razie jestem spokojny :)

PS. Tak jak pisał ktoś wyżej, dużo ludzi nagrywa, więc z oceną sytuacji nie powinno być problemu.

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak....

30 zaczynamy sezon.

Pierwszy wyscig na pewno spotka sie z goracym przyjeciem po i przed wyscigiem. Dlatego tez jesli bedzie jakas paranoja (karambol) na 1 wyscigu to poleca Warny. Natomiast od 2 zaczniemy ostro karac. Naprawde. Liga zrobila sie niemal zawodowa... kazdy jakis sprzet do nagrywania ma... Jesli nie chcecie nagrywac calego wyscigu to chociaz to 1 pierwsze koleczko... ustawcie aparat komorke cokolwiek..

Ja jako czlonek rady sedziowskiej powiem wam szczerze ze o ile w wyscigu to ja bede za walka o tyle to 1 kolko bede mial bardzo na uwadze... Nawet jesli ktos nie wystapi o kare dla kogos a my (czlonkowie rady sedziowskiej) zaobserwujemy cos na filmikach to bedzie odrazu akcja. Wiemy ze to zabawa, wiemy ze to pewnego rodzaju sposob na odstresowanie sie przed poniedzialkowa praca/szkola/studiami/poszukiwaniem pracy.... ale jednak znamy sie juz troche. Jedni trenuja i sie denerwuja inni na luzie podchodza ale niech jedni drugim nie rozwalaja wyscigu.

====

Ja dalej nie wiem co z liga 4.... z tego co widze to 1 osoba brakuje tam i nikt sie nie zglasza... Nie macie zadnych znajomych ktorych mozecie zaprosic czy zainteresowac. ??

====

Pozatym, teraz sobie tak mysle. W zwiazku z faktem ze startujemy za prawie 2 tygodnie to w weekend kazda liga ma przeprowadzic sonde na temat czy dalej wszyscy czlonkowie chca jechac sezon. Kazda z lig ma opiekunow i kazda liga ma wyslac do swoich czlonkow pw z zapytaniem czy sa dalej zainteresowani jezdzeniem w lidze... Nie chodzi tutaj o to aby wylapac tych co nie odpowiedza ale tych co stanowczo odpowiedza nie.

Dlatego zatem jeszcze w sobote rano przypomne we wszystkich ligach o tym obowiazku...

===

Tyle... zapraszam dzisiaj na testy.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA na szybko bo nie wiem. Dostalem cyne od andre_maks_pl wiec sie pisze na lige F1. Narazie nie mam czasu i zadraze sie w szczegoly jutro.

Prosze o dopisanie mnie gdzie trzeba, a ja jutro pozalatwiam wszystkie formalnosci hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jutro wyslesz do mnie formularz z postu 2 z tematu lista obecnosci.. :) zaprasamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche duzo tu tego wszystkiego. Wpisalem sie na liste ale nie wiem czy w prawidlowym miejscu http://www.ps3site.pl/forum/topic/43346-lista-obecnosci/page__gopid__600669#entry600669 jezeli nie to prosze o przyspieszenie mojej blakaniny po forum i podeslanie mi linkowego skrociku. Bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły staram się nie emocjonować problemami "pierwszego zakrętu", ale to co się działo wczoraj to przechodziło ludzkie pojęcie. Na 3 wyścigi za każdym razem dostawałem konkretnego strzała w tyłek przez co wypadałem z toru i musiałem gonić w ogonie stawki. Nie były to żadne incydenty tylko chamskie wpychanie się "bo może coś zyskam". Co niektórzy powinni sobie dac po prostu spokój ze ściganiem skoro nie potrafią się opanować na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiender, a moze zrobmy cos takiego. Od teraz jesli bedzie taka sytuacja to bedziemy nazywac ludzi po imieniu... wiemy dokladnie kto robi burdel i kto ma strefe hamowania na czyjejs dupci :) Nazywajmy tych ludzi po imieniu moze to jakos pomoze :)

Do ligi dolacza: Chevbacca46

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to:Chevbacca46

Moj nick na psnid to:Chevbacca46

Mam lat: 30

Gram na:Dualshock

niema mozliwosci nagrywania wyscigow

Chce/nie chce pomoc w tworzeniu ligi

O sobie kilka slow:kilka słów...do rozwiniecia

witamy w lidze i zapraszamy do wspolnej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowaliśmy SC tak jak to powinno być.

Tu oddaje honor Errorowi i Patricko.

SC nie zależy od łącza, czyli jest zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra na ta chwile ponownie 5 lig jest w pelnych skladach... Doszlo 2 nowych graczy.

Jednak jesli Ty teraz zastanawiasz sie czy sie nie zapisac to wlasnie teraz jest najlepszy czas aby sie zapisac. Prawdopodobnie bedzie jedno wolne miejsce w lidze 4. Plus oczywiscie moze ktos sie wykruszy w ciagu sezonu...

====

Dodatkowo od dzis do jutra wieczora beda wysylane przez opiekunow ligi zapytania do czlonkow czy dalej chca brac udzial w naszej zabawie... W tym wypadku szukamy osob ktore powiedza ze kategorycznie juz nie chce. Jesli ktos nie odpowie na nasze zapytanie to zakladamy ze bedzie startowal. Tyle. Zatem opiekunowie do dziela.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Może troszkę nie odpowiednie miejscu ale póki co tu zagłada sporo osób więc może znajdziemy rozwiązanie do rzeczy: nie jestem w stanie przejechać nawet 1 wyścigu online bez DC, laguje cholernie zazwyczaj na starcie dostaje w tył gdy u mnie jeszcze nie gasną wszystkie światła to reszta startuje ostro a dalej jedno dwa kółka ze "skaczącymi" na ekranie pojazdami przeciwników co różnie się kończy... i na zwieńczenie dorodne DC i koniec. Dodam również, że nic z internetem ani jakimkolwiek ustawieniem PS3<>router nie uległo zmianie a grałem już w nie jedną grę online i było ok(nawet f1 2010), jakieś pomysły ?? zacząłem już trenować sobie coraz mocniej jazdę bez linii aby sobie móc coś powalczyć ale traci to sens jak wywala mnie non stop czy to z "treningów" tu z forum czy przypadkowych sesji znalezionych samemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Może troszkę nie odpowiednie miejscu ale póki co tu zagłada sporo osób więc może znajdziemy rozwiązanie do rzeczy: nie jestem w stanie przejechać nawet 1 wyścigu online bez DC,

ciach...

O proszę to samo jest u mnie :) no może poza lagami, bo mam DC ciągle

1. Odblokuj porty dla F1 2011

Port Forward TCP port 80.

Port Forward UDP and TCP port 3074.

Port Forward UDP port 88

Port Forward UDP and TCP port 53

Port Forward TCP port 443

2. Porty dla PS3 to pewnie masz odblokowane ale

Playstation Network Wymagane porty

TCP 80

TCP 443

TCP 5223

UDP 3478

UDP 3479

UDP 3658

3. Postaw IP konsoli w strefie DMZ (opcje routera, dodatkowo poprawisz komunikacje HS) ale to na własną odpowiedzialność !!! ;)

Nic więcej nie mogę Ci pomóc u mnie na razie to działa, zawsze możesz wrócić do starszej/nowszej wersji oprogramowania routera, poprosić dostawcę o zresetowanie ustawień łącza (czy coś takiego)

Ja mam Dlinka na asterze i notorycznie mnie zrywało, pomogło zresetowanie modemów do ustawień fabrycznych i powrót do pierwszej wersji FW routera.

Działa, wczoraj grałem z chłopakami dobre dwie godziny bez DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx Helion

pokombinowałem wczoraj troszkę i jest jakby lepiej gdyż zrobiłem parę sprintów bez dc ale zdarza się jeszcze błąd i np.z 5 miejsca pokazuje mi ze jestem 1 co dopiero w trakcie wyników się "naprawia" ale chyba już jest ok muszę jeszcze jakieś 20% popróbować choć ten online to niezła masakra jest jak w destruction derby.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mala sprawa zwiazana z filmikami ktore nagrywamy. Mianowicie 99% z nich jeslli nie 100% wedruje potem na youtube.

Chcialbym aby kazdy kto wrzuca filmik z ligowymi wzmaganiami dawal to w formie takiej:

Mala Liga F1 2011 - i tutaj juz dowolny tekst. Chodzi o to aby latwiej pozniej np wyszukujac cos mozna byloby natrafic na nasza lige.

To tylko taka mala sugestia i mam nadzieje ze sie ludzie do niej zastosuja. Pozatym w dalszym ciagu szukamy chetnych do gry z nami. Na chwile obecna nie mamy zadnych rezerwowych a jesli ktos z ligi odpadnie nie bedzie go kim zastapic takze prosze sie zglaszac.

====

Do ligi dolacza: keil

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to: keil

Moj nick na psnid to: Keilone

Mam lat: 22

Gram na: DFGT

Mam jakas komorke wiec moze i cos tam nagrywa nie probowalem mozliwosci nagrywania wyscigow

Chce chce pomoc w tworzeniu ligi

O sobie kilka slow: poczatkujacy kierowca

Dziekuje i pozdrawiam

Witamy i zapraszamy do wspolnej zabawy :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin który jest na 1 stronie jest ostateczny czy będą jeszcze jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest ostateczny i już się raczej nie zmieni w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin który jest na 1 stronie jest ostateczny czy będą jeszcze jakieś zmiany?

A co w nim takiego przeczytałeś, że chciałbyś zmienić?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. są również takie niepisane zasady, jak maksymalne ustawienie sprężyn, itd. Żeby ktoś sobie nie wywnioskował, że "co nie zakazane to dozwolone".

Co do sprężyn to rzecz indywidualna lig, jak na razie przyjęto chyba max 9 / 9 z tego co pamiętam, ale na moje oko to i tak już za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego tego nie ma w regulaminie? I jak to będzie sprawdzane czy wszyscy stosują tą zasadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma nagrać ustawienia i pierwsze kółko, jak tego nie zrobi to ma ostrzeżenie( szczególnie jak będzie wysoko) jak 2 raz tego nie zrobi i będzie wysoko to pewno dostanie bana na czas przeczytania instrukcji aparatu w komórce czy zwykłego, bo nie chodzi o jakość HD tylko i o info, że na pewno nie ma się więcej niż 8 i że to było nagrane na naszym wyścigu a nie z kimś innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo od dzis do jutra wieczora beda wysylane przez opiekunow ligi zapytania do czlonkow czy dalej chca brac udzial w naszej zabawie... W tym wypadku szukamy osob ktore powiedza ze kategorycznie juz nie chce. Jesli ktos nie odpowie na nasze zapytanie to zakladamy ze bedzie startowal. Tyle. Zatem opiekunowie do dziela.

Do mnie nie doszło owe zapytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma nagrać ustawienia i pierwsze kółko, jak tego nie zrobi to ma ostrzeżenie( szczególnie jak będzie wysoko) jak 2 raz tego nie zrobi i będzie wysoko to pewno dostanie bana na czas przeczytania instrukcji aparatu w komórce czy zwykłego, bo nie chodzi o jakość HD tylko i o info, że na pewno nie ma się więcej niż 8 i że to było nagrane na naszym wyścigu a nie z kimś innym :)

Czy ktoś z organizatorów mógłby to potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Potwierdzam :)

Prosze tylko nie pisze ze takie udowadnianie da sie latwo obejsc i inne tego typu lalala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu piszę do organizatorów.

Zróbcie ankietę kto będzie nagrywał wyścigi?

Bo tutaj zrobi się niezły problem.

Albo jeździmy na 11 i nie ma problemu, albo robimy regulamin że każdy ma obowiązek nagrywania wyścigu.

Bo ja nie widzę pomysłu na rozwiązanie problemu, a sezon tuż tuż i już po pierwszym wyścigu może być szereg oskarżeń.

A Czy tego chcemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu piszę do organizatorów.

Zróbcie ankietę kto będzie nagrywał wyścigi?

Bo tutaj zrobi się niezły problem.

Albo jeździmy na 11 i nie ma problemu, albo robimy regulamin że każdy ma obowiązek nagrywania wyścigu.

Bo ja nie widzę pomysłu na rozwiązanie problemu, a sezon tuż tuż i już po pierwszym wyścigu może być szereg oskarżeń.

A Czy tego chcemy?

Wiesz dobrze, że nie ma takiej możliwości. Chore jest rozkazać komuś nagrywania całego wyścigu. Może już nie przesadzajmy.

Piszesz to tak jakbyś sam chciał jeździć na tych jedenastkach :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×