Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mowicie trzeba bedzie robic wyscigi na 20% i rozwalac sie po 3 kolkach i testowac tego SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle ze sc chciał dac szanse kienderowi na dogonienie stawki poprzez wpuszczenie go przed siebie ,a gdy kolega sie zatrzymał to sc zgupiało

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz trzeba zadać bardzo istotne pytanie Kienderowi, czy miał możliwość jechania, czy gra wymuszała na nim zwolnienie, bądź zatrzymanie się. Jeśli miał możliwość jechania, to pół biedy z tym SC, ale jeśli gra maczała palce w tym niepewnym wyjeździe Kiendera, to naprawdę muszą to załatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam z tego co on mowil ze nie moze jechac szybciej... te cale automatyzmy gry sie wlaczaja... takze byc moze to wina gry a zadnym wypadku jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co on mówił, to gra mu nie pozwalała jechać, automatycznie go zatrzymało, bo SC pewnie chciał go puścić, ale gra zgłupiała wg mnie.

Potem zamieniło go w ducha i przeniosło chyba na sam koniec pociągu.

Z tym, że Milczar został zdyskwalifikowany bo się wbił w SC.

Trzeba wg mnie trzymać większy dystans od SC i patrzeć uważnie czy czegoś nie odwala.

Jak się zatrzyma to ten pierwszy od razu mówi, że się zatrzymał, żeby nie było wjazdów w zad.

W ogóle to jak graliśmy na Singapurze, to też był cyrk, bo ktoś się rozwalił na jakimś zakręcie i potem bolidu nie było, ale ostrzeżenie było nadal.

SC dojeżdżając w to miejsce również się zatrzymywał bo myślał, że tam nadal jest jakiś syf czy bolid, a w grze normalnie już nic tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem trzymać dystans, ale tak wyszło jakoś. Tachograf był także już przyklejony do mnie. Musimy sobie sami rozsądnie narzucić wirtualne 5 metrów od siebie ;)

---

Patricko w pierwszym poście brakuje chyba info o dacie rozpoczęcia sezonu.

(edit: o już jest)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę KOWI, że na starcie zrobiłeś dwie rzeczy nie tak, które spowodowały, że byłeś wolniejszy. Widać, że gaz miałeś wciśnięty do dechy, no i broniłeś się przed pojazdem za Tobą, co zaowocowało wolniejszym startem.

TC nie pomaga tutaj już jak w 2010. Na starcie trzeba trzymać gaz na pół gwizdka i trzymać tak jeszcze przez około 2 sekundy od ruszenia.

Wiem, że was nie muszę niczego uczyć, bo gracie w ścigałki od lat, ale tak po prostu rozgryzłem starty w nowej F1, że z TC trzymanie gazu do dechy nie daje kopa...

Wiesz z tym bronieniem pozycji to nawet mi to przez myśl nie przeszło, po prostu zaczęło mi dupą machać i musiałem ustabilizować bolid. Czyli wychodzi na to, że jednak Mark Webber u mnie nie umarł ciągle mam problemy ze startami.

Ja się pisze na rozwalanie się do testów SC.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiem w tej kwestii, ale wczoraj taka nawalanka się zrobiła z niektórymi, że dzisiaj sobie odpuszczę chyba :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomulc, jasne ze tak. no chyba ze bedzie to test tylko dla ligowcow.

pozatym:

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Mój nick na forum to: dragoner114

Mój nick na psnid to: (jeszcze nie mam bo są problemy z psn)

Mam lat: 15

Gram na: Kierownica Logitech Driving Force GT

Mam możliwość nagrywania wyścigów

Nie chce pomoc w tworzeniu ligi

O sobie kilka slow: Jestem Tomek mam 15 lat uczęszczam do gimnazjum bardzo lubię grać i oglądać wyścigi F1. Umiem jeździć, skupiam się na jeździe, nie powoduje wypadków. Jestem miły i myślę że bardzo fajnie będzie się z wami pojeździć.

Dziękuje i pozdrawiam

Witamy i zapraszamy do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zostałem przyjęty do waszego grona. Mam nadzieję, że będzie nam się bardzo miło jeździło :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na profil ligowy na facebooku który stworzył nasz kochany Errorek: http://www.facebook.com/Mala.Liga.F1?sk=wall

Możemy tam wstawiać zdjęcia, filmy, wszystko będzie w jednym miejscu, bez konieczności szukania po forum.

Dodatkowo staniemy się mniej anonimowi.

Slam, co z tymi zdjęciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej akcji z SC w piątkowym wyścigu to natknałem się na "konwój" wyjeżdżając z boksu - wtedy pojawił się jakiś komunikat żebym ustawił się w szyku. Jak chciałem przyspieszyć przed SC to wyskakiwało że jadę za szybko. W sumie nie wiem czego gra chciała bo tak naprawdę powinienem dodac gazu i objechać całe kółko doganiając stawkę. Jak dla mnie bug do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ten SC to bedzie poraszka w lidze a mialem nadzieje ze bedzie fajnie ale za kazdym razem gdy gram online jakąs kiche odwala ten SC ale w singlu nie mialem zadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Teraz pytanie najwazniejsze mam do was. Czy ktos z was gral w pelnym skladzie do tej pory. Chodzi mi bowiem o to czy gra jest w stanie pociagnac 16 osob. jesli tak to moze pododajemy po 2 osoby do lig 1-4... co wy na to??? Prosze o jak najwiecej opinii bo to dosyc istotna zmiana by byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że wolę te 14 osób. Jakoś się już przyzwyczaiłem do tego nie wiedzieć czemu.

Wg mnie można zrobić wg lig, jeśli jakaś liga chce 16 osób, to dodamy, a jeśli jakaś nie chce to nie.

Poza tym jeszcze nie zrobiliśmy testu w full pokoju, bo ludzie lubią się zapisywać na listy, a potem i tak mieć to gdzieś i się nie zjawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz problemy z PSN. Jak zrobię konto to na 100% będę z wami jeździł. Według mnie lepiej zrobić ligi po 14 osób<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dalsze opinie... plus powoli ludzie nabywaja gre i trzeba bedzie w sumie potestowac te 16 osob. Ja swoja opinie juz mam, jednak decyzja nie jest podjeta. Jednak jak ja podejmiemy to juz mam tez pomysl na lige 5 i kolejne...

apropos...

Do ligi dolacza: bananek1982

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to: bananek1982

Moj nick na psnid to: bananek1982

Mam lat: 29

Gram na: kierownica LDFGT

niemam mozliwosci nagrywania wyscigow

Chciałbym pomoc w tworzeniu ligi na ile będe się mógł do czegoś przydać

O sobie kilka slow: zapalony fan F1 od 11 lat, miłośnik gier wyścigowych (arcade mnie nie rajcują)

Dziekuje i pozdrawiam

Witamy, zapraszamy do dyskusji i do swietnej zabawy.. :)

===

Kolejna sprawa, kalendarz. Posluze sie tutaj przykladem Kowiego.

1. 30 październik

2. 6 listopad

3. 13 listopad

4. 20 listopad

5. 27 listopad

6. 4 grudnia

7. 11 grudnia

8. 18 grudnia

9. 8 stycznia

10. 15 stycznia

11. 22 stycznia

12. 29 stycznia

13. 5 lutego

14. 12 lutego

15. 19 lutego

16. 26 lutego

17. 4 marca

18. 11 marca

19. 18 marca

Uwazam ze kalendarz jest dobry i mysle ze mozna go uznac za oficjalny... Aczkolwiek, 1 termin, jest jedyny kontrowersyjny dla mnie. Jak wy uwazacie? 1 listopada to swieto w Polsce. Ja osobiscie moge jechac jednak zapewne sa ludzie ktorzy beda wyjezdzac gdzies w Polske. Czy zatem byc moze przesuniemy start ligi o tydzien do przodu czy tez moze o tydzien w tyl i wowczas 30 pazdziernika bedzie przerwa. Co wy na to?? Zatem moja propozycja jest taka aby zaczac sezon 23 pazdziernika. Co wy na to?? Jesli jednak uwazacie ze mozemy jechac 30 i bedzei duzo ludzi to mozemy jechac 30. Ja po prostu chce max obecnosc na 1 GP.

Plus jesli ustalimy oficjalny kalenadarz chcialbym aby ktos zrobil graficzke ladna z kalendarzem. Chocby po to aby bylo widac na stronie 1, Malej ligi plus oczywiscie na Facebooku:D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dodanie mnie do ligi , witam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jechać 1 listopada. Jestem cały dzień na miejscu.

Start 23 października to też dobry pomysł.

Ja się dostosuje :)

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jeszcze luty i marzec może jakieś święto wyskoczyć bo już tam nie zgłębiałem się za bardzo po styczniu. ?

Termin startu dla mnie obojętny może być 30 może być 23, może być 1 wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 1 listopada to odpada... my mamy zasade ze gramy w sobote albo wogole :) albo to tylko ja mam taka zasade :) bo tutaj 1 listopada to ja bede w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wolałbym już zacząć tego 23 a potem zrobić tydzień przerwy. Sam nie wiem jak ze mną będzie w święto, ale 100% frekwencji nigdy nie będzie :)

Ale o 30 wiadomo już od dawna i jak na razie nikt się nie sprzeciwiał. Także myślę, że nie ma co kombinować.

PS.

Nie w soboty tylko niedziele Error :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj ankiete... czy zaczynamy tydzien wczesniej czy jedziemy 30. Mysle, ze to dobre rozwiazanie choc znowu te ankiety... i tylko prosze nie pisac ze mi to obojetne. Jesli komus to obojetne to wowczas nie musi sie wypowiadac bo i tak jemu pasuje :)

plus...

Sorki, niedziele nie soboty:D

======

plus

Do ligi dolacza: piotrek2308

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Mój nick na forum to:piotrek2308

Moj nick na psnid to:marko23081974

Mam lat:37

Gram na:Kierownica DFGT

Niema możliwości nagrywania wyścigów

Chce pomóc w tworzeniu ligi

O sobie kilka słów:stary fan f1

Dziekuje i pozdrawiam

Witamy i zapraszamy do dyskusji oraz zyczymy swietnej zabawy :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×