Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz dobrze, że nie ma takiej możliwości. Chore jest rozkazać komuś nagrywania całego wyścigu. Może już nie przesadzajmy.

Piszesz to tak jakbyś sam chciał jeździć na tych jedenastkach :tongue:

Myślę, że dzisiaj chyba każdy ma w swojej komórce (a podejrzewam, że każdy ma komórkę) możliwość nagrywania filmów. Wystarczy nagrać początek, czyli etap z ustawieniami bolidu i starting grid, już nawet bez startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech oni lepiej wypuszczą już tego patcha bo jakoś nie wyobrażam sobie przeglądania po 14 filmików w każdej lidze czy ktoś nie robi wałka z ustawieniami. I tak co tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z Q tez bedziemy nagrywac bo jak tak to bedzie z 26 filmików z jednej ligi do ogladniecia

Cholera i tu masz rację...

Trzeba po prostu nagrać wszystko od Q do starting grid. Ale czy wszystkie telefony to pociągną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż nagrać całe kwalifikacje łącznie z pokazaniem ustawień, aż do najszybszego kółka, wyścig tak samo nagrać, po starcie można już wyłączyć kam jak ktoś by nie chciał nagrywać dalej albo brakło by pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż nagrać całe kwalifikacje łącznie z pokazaniem ustawień, aż do najszybszego kółka, wyścig tak samo nagrać, po starcie można już wyłączyć kam jak ktoś by nie chciał nagrywać dalej albo brakło by pamięci.

prowadzenie z telefonem w ręce jest karane mandatem!

poza tym jak mam zrobić najszybsze okrążenie jedna ręką?

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co mnie poinformowali przedstawiciele 2 ligi brakuje tam 1 osoby. Owa osoba jest w stanie zawieszenia wiec generalnie chcialbym miec jakis backup. Wiedziec musicie bowiem rowniez o fakcie ze w 2 lidze jezdza bez zasyst. Zatem jesli ktos z innej ligi chcialby sprobowac swoich sil w 2 lidze to najpierw musi znalesc kogos na swoje miejsce w swojej dotychczasowej lidze....

Ewentualnie jesli jest jeszcze ktos kto czyta to subforum i mysli nad dolaczeniem do nas to teraz jest najlepszy moment... i nie musisz sie bac ze trafisz do 2 ligi! Zapewne znajdzie sie ktos kto z juz zapisanych kto chcialby sprobowac swoich sil w moim odczuciu w najlepszej lidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Potwierdzam :)

Prosze tylko nie pisze ze takie udowadnianie da sie latwo obejsc i inne tego typu lalala.

W takim razie oświadczam, że z powodu braku możliwości nagrywania filmów z gry rezygnuje z udziału w lidze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam możliwośći nagrywania bo mój telefon nagrywa w 15fps więc zamiast filmiku wyjdzie pokaz sladów,a po drugie jak miałbym to zrobić z telefonem w ręku.Krótko mówiąc jeżeli filmiki są obowiązkowe to będę zmuszony zrezygnować ze startów w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadzenie z telefonem w ręce jest karane mandatem!

poza tym jak mam zrobić najszybsze okrążenie jedna ręką?

A może wystarczy na wyjazd nagrać 5 sekund i wjazd do boksu? Mamy wtedy, że na wyjeździe były takie ustawienia i czas na wjeździe do boksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widze ze tutaj dzieje sie to co podejrzewalem. Dajcie mi razem z patricko zastanowic sie jak to zrobic... Ja nie chce ludzi staracic przez to ze trzeba bedzie cos nagrywac.

=====

Dobra sprawa wyglada tak.

W zwiazku z faktem ze jak widac wyzej nie kazdy ma mozliwosc nagrywania dlatego tez zdecydowalismy ze na pewno na pierwszy wyscig nikt nie musi nic nagrywac jesli nie chce!!!

Zobaczymy jakie beda wyniki i jak wogole bedzie wygladac opinia ludzi po 1 wyscigu. Tak wiec poki co podchodzimy do 1 wyscigu z zaufaniem do was jako graczy.

Osoby ktore jednak chca oszukiwac musza pamietac ze jest cos takiego jak race director i wowczas mozna sprawdzic czasy jakie robicie podczas wyscigu. Jesli wasze czasy beda niesamowicie lepsze to bedzie to jasny sygnal.

Tak wiec, Pieki i Grzegorz nie opuszczajcie ligi jeszcze :)

Pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy wyśćig filmiki nieobowiązkowe a co dalej,jaką mam pewność,że nie wylece w połowie sezonu przez brak filmików pytam bo nie mam zamiaru angażować się w starty,przygotowania i przez brak filmików wypaść z ligi.Szczerze mówiąc to straciłem zapał do tej gry przez te ustawienia i masę błędów i nie wiem co mam dalej robić czy sprzedać grę czy nie sprzedawać bo o patchu wielkie g...o wiadomo a bez niego pozostaje wierzyć każdemu kto nie nagrywa lub nie ma takiej możliwośći.Ja ze swojej strony mogę zapewnić,że 11 nie używałem i nie mam takiego zamiaru.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak, wczoraj przegladalem sobie tego race directora, tam mozna sprawdzic kazde koleczko jakie koles robi. Tym samym jesli ktos bedzie oszukiwal to jego czasy beda wyraznie lepsze bo takie sa generalnie cechy tych ustawien sbugowanych. Dlatego tez osoby ktore beda chcialy innych sprawdzic to ok maja taka mozliwosc. Zatem moim zdaniem ogolnie nagrywanie tych ustawien nie jest potrzebne...

Pozatym czekamy na tego patcha ale ja najbardziej licze na ludzka uczciwosc. Zobaczymy 1 wyscig i wowczas mysle ze wszystko sie uspokoi. Dlatego raczej na pewno osoby ktore sie teraz wachaja ze nie maja jak nagrac moga byc pewne ze nie zostana wyrzucone z ligi tylko dlatego ze nie moga czegos nagrac. Spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy wyśćig filmiki nieobowiązkowe a co dalej,jaką mam pewność,że nie wylece w połowie sezonu przez brak filmików pytam bo nie mam zamiaru angażować się w starty,przygotowania i przez brak filmików wypaść z ligi.Szczerze mówiąc to straciłem zapał do tej gry przez te ustawienia i masę błędów i nie wiem co mam dalej robić czy sprzedać grę czy nie sprzedawać bo o patchu wielkie g...o wiadomo a bez niego pozostaje wierzyć każdemu kto nie nagrywa lub nie ma takiej możliwośći.Ja ze swojej strony mogę zapewnić,że 11 nie używałem i nie mam takiego zamiaru.

To nagrywanie ma być tylko do wyjścia nowego patcha. Wszyscy oczekują, że patch wyeliminuje bug ze sprężynami. Graj z nami, bo warto.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!!

Dzis ruszamy z sezonem 3. Tyle przygotowan tyle wyborow tyle ludzi tyle zainteresowania tyle potu wylane przed Tv.......... niech dzis przemieni sie w piekne i fair walki na torze. Niech to wszystko zostanie okraszone super komentarzami i materialami video. Tak wiec zapinac pasy i jedziemy!!!!!

ps...

az mi sie lezka w oku kreci :D

ps2...

zapraszam rowniez do dyskusji na naszym profilu na FB-ku :D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że godzina się zmieniła :P Żeby ktoś nie siedział o 21:30 (Liga 1, po starym czasie) i nie czekał na wszystkich XD

Na kompach macie aktualną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jakiekolwiek wnioski zgłaszacie do jednego z sędziów (skład w 1 poście).

Wszystko musi być uwiecznione na filmiku, najlepiej z różnych perspektyw.

Do tego ewentualnie opinia, co się działo, jak wyglądał incydent, itd.

Słowo przeciwko słowu nie wchodzi w tym Sezonie w rachubę, chyba, że obie strony zgadzają się co do incydentu i są za przyznaniem kary, wtedy nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×