Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

No ja grałem w Knicks(PG), ale ściągneli Nasha razem z Dragiciem, wiec po Play Offach przeniosłem się do Jazz, ale tu juz gram jako SG z Williamsem na PG. Ogolnie uwazam ze dobrze ze sie przenioslem, bo teraz gram wiecej i jakos lepiej mi idzie biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam chętnych do "my crew". Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę pisac pod nick: jotel50 . Mam nadzieję, że ktoś szybko napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

wiecie może którym przyciskiem robi sie allley-opa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug. Raz się da, raz się nie da. Wkurzające.

Ponawiam pytanie: W NBA2k10 można było łatwo sterować każdym zawodnikiem. Jak w nba2k11 kazać konkretnemu graczowi wyjść po zasłonie?

Pzdr.

a nie sa to po prostu zagrywki pod danego grajka?

albo może L1 próbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś zainteresowany jakimś sparingem, zapraszam na gg: 9406625 lub PSN: eNadra ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

nigdy wcześniej nie grałem w kosza na konsoli, właściwie to nawet konsoli jeszcze nie mam (przyjdzie do mnie w piątek) ale mam już NBA 2k11. Właśnie fakt wyjścia tej gry i kupna nowego TV zmusił mnie wręcz do kupna konsoli. NBA2k11 śledzę od dłuższego czasu i jaram się filmami opiniami i wszystkim co z tą grą związane niemiłosiernie...

Nie wiem jak powstrzymam się od stworzenia własnego zawodnika ale jakoś to muszę zrobić bo najpierw trzeba się nauczyć grać, żebym mógł mówić o karierze ;)

W związku z tym, że jestem totalnym noobem możecie mi podpowiedzięć kilka rzeczy?

Czy mógłby ktoś wrzucić jakieś optymalne ustawienia gry, żeby uniknąć tych irytujących w grze rzeczy takich jak częste przechwyty na pewno po tych 3 miesiącach grania znacie grę na wylot.

Na jakim poziomie mam się uczyć grać? Standardowym pro czy może rzucić się na głęboką wodę?

Macie jakieś uwagi jak wyciągnąc z tej gry najwięcej satysfakcji?

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* lepiej od razu ustaw PRO, szybciej sie nauczysz a poziom jest na tyle odpowiedni ze bedzie dobrze gralo sie i na poczatku i po chwili gdy co nieco juz sie nauczysz

* slidery ustaw na "simulation" i troche podrasuj.. tzn. ustawienia inside/outside/3pt i layup shots lekko podnies sobie i konsoli, tak do 47-49.. zwiększ sobie pass accuracy do min. 80-90.. przechwyty sa wkur...iajace cholernie wiec trzeba jakos to obejsc

* przy okazji zmniejsz konsoli steal success do 20-25, i tak Ci bedzie zaliczal 10-15 steali w meczu

* ja sobie rowniez zwiekszam offensive i defensive rebounding bo wydaje mi sie ze automatyczna przewaga konsoli, niezaleznie od tego kim sie gra jest zbyt duza

* przy okazji ustaw sobie tez wskaznik odpowiedniego "release'u" rzutu (w standardowych ustawieniach ale nie pamietam niestety gdzie), to pomoze Ci na poczatku dobrze opanowac technike kazdego z zawodnikow

I to chyba tyle co pamietam z najwazniejszych rzeczy, jak cos to pytaj ;)

A TERAZ JA MAM PYTANIE, a wlasciwie 3 :P

O online, w ktore nigdy przy okazji enbiejów 2k nie gralem..

1. Na czym polega team-up?

2. Czy ustawiajac gre z zakladki online mozna grac tylko ligi?

3. Jak wlaczyc zwykly quick-match jak np. w PES albo jakis ranked-match?

z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O online, w ktore nigdy przy okazji enbiejów 2k nie gralem..

1. Na czym polega team-up?

2. Czy ustawiajac gre z zakladki online mozna grac tylko ligi?

3. Jak wlaczyc zwykly quick-match jak np. w PES albo jakis ranked-match?

z gory dzieki :)

1. Chodzi głównie o granie w kilka osob, np 2v2. wtedy 1 osoba jest przypisana do 1 zawodnika. Z tym wiąże się też Crew, gdzie mozesz zalozyc swoj zespol i uzywac zawodnikow utworzonych w My Player, ale tam sie nie warto pakowac jak sie nie ma zawodnikow z ovr 99 ;p.

2. Z zakładki Online Leagues owszem, ale jak nacisniesz na ekranie glownym :square: bedziesz mogl za pomoca :l2: :r2: zmienic na pokoje publiczne i zagrac Unranked games (jest nawet pokoj dla "Beginnerów" którzy maja rozegranych mniej niż 10 meczy ranked)

3. Nie wiem jak tego nie zauwazyleś ale jak włączasz gre to pierwszy ekran ktory ci sie pojawia to masz wlasnie Quick game, ranked, i NBA Today (czyli masz ustawione od razu drużyny które konkretnego dnia grają)

Na marginesie dodam, jeżeli planujecie granie online, nie zmieniajcie nic w sliderach, bo online są zachowane domyślne. Przechwyty dla wielu są wkurzające, ale tylko dlatego, że gra jest realistyczna. Gracze podaja wzdluz boiska stojac w rogu i sie dziwia dlaczego podanie jest przechwycone. Tak samo z podaniami przez cale boisko i do krytych zawodników. Dlatego tak ważną role pełnią zagrywki, ktore mozna uzyskac po nacisnieciu :l1: w ataku, gdyż dzięki nim nasi gracze wychodzą na wolną pozycje do rzutu czy też do wejscia pod kosz, gdzie nie ma ryzyka, że podanie zostanie przejęte.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak ważną role pełnią zagrywki, ktore mozna uzyskac po nacisnieciu  :l1: w ataku, gdyż dzięki nim nasi gracze wychodzą na wolną pozycje do rzutu czy też do wejscia pod kosz, gdzie nie ma ryzyka, że podanie zostanie przejęte.

Wszystko super, ale sam przyznaj że w wielu wypadkach jak CI się zagrywka nazywa jakieś PUNCH 35, PUNCH 40 i PUNCH tam nie wiem 60 przykładowo, to ja ni hu... nie wiem o co chodzi. Gram w koszykówkę w realu, ale tych zagrywek jest pełno i nazywają się do bani. 

Edytowane przez Cr@zy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, ale sam przyznaj że w wielu wypadkach jak CI się zagrywka nazywa jakieś PUNCH 35, PUNCH 40 i PUNCH tam nie wiem 60 przykładowo, to ja ni hu... nie wiem o co chodzi. Gram w koszykówkę w realu, ale tych zagrywek jest pełno i nazywają się do bani. 

No ok, ale to wszystko można sobie sprawdzić w Practise, jest tam tryb do trenowania zagrywek. Ale też niektóre nazwy są w miare logiczne, np. DOUBLE - wyjście po dwóch zasłonach do rzutu dystansowego, ROLL - Drive po zasłonie, POST - ustawienie sie podkoszowego do gry w plecami, ISOLATION - izolacja do minięcia i wejscia pod kosz itp. A numerki przy tym to już tylko wariacje oparte mniej wiecej na tym samym, zreszta jak grasz zazwyczaj ulubioną drużyną, to łatwo to wszystko ogarnąć i tak np. ja grając Chicago, bardzo często biore zagrywki Double na Korvera bo zanim sie obronca przebije to ja moge 10 razy przymierzyć, Rolle i izolacje na Rose (wiadomo), i post na Boozera ktory jest genialnym Post scorerem jeżeli ma się wyćwiczone ruchy tyłem do kosza.

Inną opcją jest np. podawanie z trzymaniem L2, wówczas zawodnik którym podawaliśmy próbuje się odciąć od obrońcy i wybiec na jakąś wolną pozycje czy to pod kosz czy na obwód.

A jak nam sie nie chce to też wystarczą zwykłe pick'n'rolle (przytrzymanie L1).

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale to wszystko można sobie sprawdzić w Practise, jest tam tryb do trenowania zagrywek. Ale też niektóre nazwy są w miare logiczne, np. DOUBLE - wyjście po dwóch zasłonach do rzutu dystansowego, ROLL - Drive po zasłonie, POST - ustawienie sie podkoszowego do gry w plecami, ISOLATION - izolacja do minięcia i wejscia pod kosz itp. A numerki przy tym to już tylko wariacje oparte mniej wiecej na tym samym, zreszta jak grasz zazwyczaj ulubioną drużyną, to łatwo to wszystko ogarnąć i tak np. ja grając Chicago, bardzo często biore zagrywki Double na Korvera bo zanim sie obronca przebije to ja moge 10 razy przymierzyć, Rolle i izolacje na Rose (wiadomo), i post na Boozera ktory jest genialnym Post scorerem jeżeli ma się wyćwiczone ruchy tyłem do kosza.

Inną opcją jest np. podawanie z trzymaniem L2, wówczas zawodnik którym podawaliśmy próbuje się odciąć od obrońcy i wybiec na jakąś wolną pozycje czy to pod kosz czy na obwód.

A jak nam sie nie chce to też wystarczą zwykłe pick'n'rolle (przytrzymanie L1).

Numerki to chyba są pozycję graczy którzy biorą głównie udział w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale to wszystko można sobie sprawdzić w Practise, jest tam tryb do trenowania zagrywek. Ale też niektóre nazwy są w miare logiczne, np. DOUBLE - wyjście po dwóch zasłonach do rzutu dystansowego, ROLL - Drive po zasłonie, POST - ustawienie sie podkoszowego do gry w plecami, ISOLATION - izolacja do minięcia i wejscia pod kosz itp. A numerki przy tym to już tylko wariacje oparte mniej wiecej na tym samym, zreszta jak grasz zazwyczaj ulubioną drużyną, to łatwo to wszystko ogarnąć i tak np. ja grając Chicago, bardzo często biore zagrywki Double na Korvera bo zanim sie obronca przebije to ja moge 10 razy przymierzyć, Rolle i izolacje na Rose (wiadomo), i post na Boozera ktory jest genialnym Post scorerem jeżeli ma się wyćwiczone ruchy tyłem do kosza.

Inną opcją jest np. podawanie z trzymaniem L2, wówczas zawodnik którym podawaliśmy próbuje się odciąć od obrońcy i wybiec na jakąś wolną pozycje czy to pod kosz czy na obwód.

A jak nam sie nie chce to też wystarczą zwykłe pick'n'rolle (przytrzymanie L1).

hehe po testowym sezonie Lakers wzialem Bulls i robie podobne myki ;) dodam do tego jeszcze pick-fade'y z Boozem i double dla Denga na poldystansie i mamy pelny obraz gry Bulls.. do tego bardzo fajny jest standardowy P&R ustawiony pod :x: "fabrycznie" dla Rose'a :)

Aha, wielkie dzieki za instrukcje online, faktycznie nie widzialem tego o czym mowisz :) nie wiem jak, ale nie widzialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak mnie wkurzają typy, którzy jak przegrywają to wychodzą z meczu i nie nalicza mi zwycięstw, Przez takich leszcz nie mogę wygrać 3 meczy z rzędu. Jest jakiś sposób na takich ludzi, żeby zwycięstwo było mi normalnie naliczane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak mnie wkurzają typy, którzy jak przegrywają to wychodzą z meczu i nie nalicza mi zwycięstw, Przez takich leszcz nie mogę wygrać 3 meczy z rzędu. Jest jakiś sposób na takich ludzi, żeby zwycięstwo było mi normalnie naliczane?

Trzymaj wynik w okolicach +5, +8. Wtedy ci raczej nie wyjdą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno wszedłem w posiadanie tej wspaniałej gry NBA 2k11. Mam jednak kłopot. W grze nie mogę znaleźć mojego ulubionego zawodnika Allena Iversona:(

Czy ktoś wie może co zrobić,żeby mieć go w drużynie???

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwilę po premierze gry był jeszcze w free agents. Ale po podpisaniu kontraktu w Turcji, aktualizacja składu go usunęła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jesli chodzi o mnie to jedyna w jakie gralem NBA to Live 05 na kompie i dlatego chcialbym zapytac czy ktos mi pomoze i wypisze akcje co sie robi w ataku i w obronie ??? Nie wiem nawet jak sie wsady robi a gre dostaje za 2 dni jakies ;) Z gory dzieki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwilę po premierze gry był jeszcze w free agents. Ale po podpisaniu kontraktu w Turcji, aktualizacja składu go usunęła.

Dzięki za info. Czy istnieje jakaś możliwość by na nowo go do gry "wgrać"? Z jednej strony zależy mi,żeby był w drużynie, ale chciałbym żeby reszta składów pozostała aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj go do ściągnięcia jako pojedynczego zawodnika, zrobionego przez kogoś, jeśli nie jest dostępny oficjalnie. To chyba jedyne wyjście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jesli chodzi o mnie to jedyna w jakie gralem NBA to Live 05 na kompie i dlatego chcialbym zapytac czy ktos mi pomoze i wypisze akcje co sie robi w ataku i w obronie ??? Nie wiem nawet jak sie wsady robi a gre dostaje za 2 dni jakies ;) Z gory dzieki za pomoc ;)

Nawet gry nie masz i zakładasz, że nic nie bedziesz umiał zrobic :P. po drugie w instrukcji jest wszystko opisane, z najmniejszymi szczegółami.

@MC23:

Są do ściągnięcia starsze roostery, musisz poszperac bodajże w Features, jest nawet zrobiony przez kogoś rooster z 2002 roku z McGrady'm w formie ;D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gry nie masz i zakładasz, że nic nie bedziesz umiał zrobic :P. po drugie w instrukcji jest wszystko opisane, z najmniejszymi szczegółami.

@MC23:

Są do ściągnięcia starsze roostery, musisz poszperac bodajże w Features, jest nawet zrobiony przez kogoś rooster z 2002 roku z McGrady'm w formie ;D.

Witam. Wchodzę w opcję Features, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie dalej "ściągać" tych zawodników:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, poradziłem sobie. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w grę kilka dni, jest naprawde świetna. Ostatnia gra tego typu w jaką grałem to NBA LIVE 09, ale 2k11 bije ją na głowę. Gram sezon moją ukochaną drużyną Sixers na poziomie Pro. Daje się jednak dostrzec jedną irytującą rzecz. Mianowice zazwyczaj w 3 kwarcie przeciwnicy dostają jakiegoś powera jakby poziom gry był nie pro a allstar! Nawet słabsze teamy grają jakby mieli w drużynie samych Bryant-ów i James-ów! Da sie coś z tym zrobić? Oglądam trochę NBA zdaża się coś takiego,ale nie w każdym meczu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę Ci bodajże Indianę Pacers którzy niedawno pobili rekord rzuconych pkt w 3 kwarcie, zdaje się że trafili 20/21 rzutów. :)

Mnie strasznie denerwuje My Player, ciekawe czy Oni w ogóle robili jakieś testy gry. Np PF bądź C robiący steal'e, bądź kolizja z przeciwnikami. Ja się zatrzymuję na każdym przeciwniku, a gdy stanie obok siebie dwóch zawodników to mogę biec w miejscu, a i tak między nimi się nie przebiję, a przeciwnicy jakoś w ogóle nie mają kolizji z naszymi zawodnikami, dosłownie latają miedzy naszymi playerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×