Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

To panowie, powiedzcie, ściągać to czy nie?? Bo kurde nie wiem, naprawde tak bardzo ogranicza to teraz gre w MY PLAYER??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy warto. Zasadniczo zmienia podejście do trybu MY PLAYER. Wcześniej było takie freestyle, teraz będzie trzeba dostosować się do zagrywek, co w zamyśle ma upodobnić grę do rzeczywistości. Czekałem na poprawę błędów, ale cena jest na razie trochę wysoka, to takie moje pierwsze odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągać chyba trzeba bo to pokazuje się jak uruchamia się grę, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie trochę opinii na Facebooku. Z języka Szekspira biegły nie jestem ,ale z tego co zrozumiałem raczej nikt nie jest zadowolony ze zmian MY PLAYER. Część graczy już osunęła patcha, druga część błaga 2k o opcję wyłączenia zagrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Da radę podłączyć się do jakiejś ligi NBA 2k11? Będę również wdzięczny za informacje gdzie takie ligi znaleźć. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie NBA2K11, a więc zapisuje moją grę trybu GM i po wyłączeniu konsoli i ponownym uruchomieniu moja kariera jest zapisana ale nie mogę jej wczytać;/. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :) Rzeczywiście My Player jest trudniejszy, praktycznie nie ma już możliwości czyhania na kontrę, jak dawniej. Teraz gdy po nieudanym rzucie CPU, lecę pod drugi kosz, to zaraz mam na sobie obrońce, albo gubię piłkę. Łatwe punkty? Nigdy więcej! Gram jako PG i dlatego te zmiany specjalnie mi nie przeszkadzają, ale w meczu czasem muszę grać jako SG i wtedy rzeczywiście jest problem z otrzymaniem piłki. Dobrze wtedy naciskać L1 - Quick Screen, lub X kiedy na zegarze jest mniej niż 10 sek. to przeważnie dostaję piłkę.

W wyniku tych bugów muszę jeszcze raz podchodzić do trofeum One For All - chyba tak to się nazywało, w każdym razie potrzebuje człowieka do crew i razem musimy osiągnąć w meczu co najmniej A-. Jak ktoś chętny, niech da znać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie trochę opinii na Facebooku. Z języka Szekspira biegły nie jestem ,ale z tego co zrozumiałem raczej nikt nie jest zadowolony ze zmian MY PLAYER. Część graczy już osunęła patcha, druga część błaga 2k o opcję wyłączenia zagrywek.

Jak to się mówi .... "świetnie".

Miesiąc czekania, wielki patch wypuszczony, po czym oprócz naprawy wielu bugów spieprza tryb my player. Ja nie ściągam - dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problem z  Flu Game i Father's Day Victory w Jordan Challenge oto mój trick: Ustawić Jordana na pozycji C a Longleya na SG. Dodatkowo zdjąć z PF Rodmana (za dużo zbiera nam z przed nosa piłek i wstawić kogoś niższego) Wyłączyć automatycznie zmiany i powodzenia  :thumbsup:

Teraz niech ktoś podpowie jakąś taktykę na Drexler'a, by nie machnął 20 punktów...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingpin - też tak zrobiłem :) A sposób na Drexlera to w defensivve settiongs ustawić podwajanie ciągłe i będzie oddawał piłkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tropieskami , dokładnie chodzi o buzzer beater, not over yet, hold the fat lady. Mimo, że zrobiłem to co trzeba to nie wpadają. Może być o spowodowane tym, że gram na custom’owych slidersach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingpin - też tak zrobiłem :) A sposób na Drexlera to w defensivve settiongs ustawić podwajanie ciągłe i będzie oddawał piłkę.

Najciemniej pod latarnią! takie proste rozwiązanie, że nie brałem go pod uwagę nawet! rzucił tylko 5 punktów!

Jeszcze tylko seria finałów z 91 i all MJ  Challange  :smile:

Mam problem z tropieskami , dokładnie chodzi o buzzer beater,  not over yet, hold the fat lady. Mimo, że zrobiłem to co trzeba to nie  wpadają. Może być o spowodowane tym, że gram na custom’owych slidersach?

buzzer beater: czas musi upłynąć do końca. Kiedy piłka wpada do kosza musisz mieć 0 na liczniku w 4 kwarcie

hold the fat lady: przez  ostatnie 2 minuty w 4q drużyna przeciwna musi nie zdobyć punktu

obydwa wpadły mi bez problemu i reż gram na customowych slidersach. Not over yet jeszcze nie wpadł bo nawet miał miał okazji  :blush:

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hold the fat lady to trzeba przegrywając przed 4 kwartą przegrywać10 pkt i wygrać mecz :) Ja wiem jak to zrobić bo już kilka razy robiłem ale ciągle nie wpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa  :tongue:

Faktycznie pomyliły mi się trofea! Ale to też wpadło mi bez problemu... 

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w MyPlayer (co prawda 2K10 ale chyba nie rózni się od 2k11) i mam 2 pytanka

1. jak postawic zasłone w ataku innemu zawodnikowi z drużyny?

2. czy można zmienić poziom gry w My Player? Wiem ze mozna zmienic na początku gry w opcjach ale czy zmieniajac tam zmiana ta dotyczy też My Player? Czy w MyPlayer jest jakiś domyslny poziom którego się nie zmnienia?

Edytowane przez tk000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko.

Czy jak kupię grę w Niemczech, to czy bede miał angielski język ?

Mieszkam przy granicy i ostatnio widziałem w sklepie za 20 euro i się zastanawiam nad kupnem,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w MyPlayer (co prawda 2K10 ale chyba nie rózni się od 2k11) i mam 2 pytanka

1. jak postawic zasłone w ataku innemu zawodnikowi z drużyny?

2. czy można zmienić poziom gry w My Player? Wiem ze mozna zmienic na początku gry w opcjach ale czy zmieniajac tam zmiana ta dotyczy też My Player? Czy w MyPlayer jest jakiś domyslny poziom którego się nie zmnienia?

Jest przecież temat o 2K10...

1. Z tego co pamiętam to chyba   :cicle:

2. Zczynasz chyba na PRO. potem możesz dać tylko na wyższe

Ale nie pamiętam z byt dokładnie, bo dawno nie grałem

Witam

Mam takie pytanko.

Czy jak kupię grę w Niemczech, to czy bede miał angielski język ?

Mieszkam przy granicy i ostatnio widziałem w sklepie za 20 euro i się zastanawiam nad kupnem,.

Skoro widziałeś, to na pudełku z gra powinno być napisane jaki tam jest język, wydaje mi się, że powinien być Angielski...

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu oucharki mi nie wpadały. Kwarta musi trwać min 5min :). Jak mnie wkuriwją osoby, które jak przegrywają to wychodzą z meczu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu demka muszę przyznać, że jest hit ale jak na razie mam w co grać więc poczekam z kupnem aż trochę stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. My player poprzez nowy Patch zwalony na maxa. Association troszkę mnie znudził. MJ Challenge 10/10, Zatem postanowiłem spróbować swoich sił w sieci. Może mi ktoś wytłumaczyć jak tam się oddaje rzuty? Na czystych pozycjach nie ( nie wspominając już o rzutach przez ręce) wpadały. Gram Dallas. Tam Caron Butler czy chociażby Jason Terry  ma taki system rzutów, że trafiam nimi 95% w meczach Association. Natomiast w Ranked nie wpada nic, a jak już to po dobitkach przez centra.  Grałem wczoraj 3 mecze i przy takich stratach jakie ponosili moi przeciwnicy powinienem był wygrać 2 spotkania, ale skoro po podwajaniach na Nowitzkim podawałem piłkę do wolnych graczy a oni z półdystansu nie trafiali to jest coś chyba nie tak? Nie miałem, żadnych lagów ani cięć. Rzucałem za równo gałką jak oraz   :cicle:  i nic. 

Może macie jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Wielu z was pisało o tym, że My Player został zniszczony przez granie wedlug "Playbook". Grę kupiłem wczoraj i grając pierwszy mecz w My Player nic takiego nie zauważyłem. Mogłem grać tak jak mi się podobało. Czy te zagrania obowiązują tylko, gdy jest się w jakiejś drużynie z NBA, czy po prostu zostało to już poprawione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz podpietego neta i nie sciagnałes najnowszego patcha,który sknocił fajną rozgrywke w My Player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Jak jest z DNA zawodnika czy rzuty z 3 np LBJ mozna wykonywać z kazdego miejsca czy z jego ulubionego np z rogu boiska? wczesniej grałem w nba live tam było wszystko oznaczone.dzieki pozdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×