Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie masz podpietego neta i nie sciagnałes najnowszego patcha,który sknocił fajną rozgrywke w My Player.

Możesz coś szerzej opisać?

Rozumiem, że teraz są defaultowo włączone zagrywki które musisz wykonywać. Jak ich nie wykonujesz to masz obniżoną ocenę z meczu? Co tak bardzo sprawiło, że ludzie olali My Player? dodatkowo chyba duzi dostali lekko po głowie (ja akurat niestety gram Centrem) - chyba coś ze zbiórkami poknocili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem najnowszego patcha od razu po instalacji i na razie nie ma czegoś takiego jak nakaz grania według Playbook. Może mam po prostu szczęscie ;) A może zacznie się dopiero jak zacznę grać w jakimś team'ie z NBA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem zaczęło się dopiero w NBA... Ale nie jest to aż tak straszne jak zapowiadaliście ;) Nie psuje, aż tak bardzo rozgrywki, aczkolwiek trochę przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś sprawdzić ile meczów rankingowych mam wygranych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nikt nie wie? W My player zażądałem transferu z Hawks'ów i przeszedłem do Orlando. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś sprawdzić ile meczów rankingowych mam wygranych?

wchodzisz w features ---> leaderboards i tam będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie grałem od feralnego patcha (ale to bardziej ze względu na GT5 :-) niż samego patcha).

Czy zmienili playbook? W sensie można teraz to wyłaczyć, czy dalej zostawili ten fu*k up?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego wyłączyć. Ja już się przyzwyczaiłem i wykręcam lepsze staty niż przed patchem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem kwarty po 12 minut miałem już ponad 60 meczy my player za sobą i dopadło Yellow Light Of Death i koniec kariery :scare:. Ale już kupiłem nowego ps3 i od dziś kariera znów się zaczyna ciekawie gdzie trafie poprzednio wybrała mnie Oklahoma w pierwszej rundzie draftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe ma ktos moze aktualny roster do nba 2k11 na ps3??

Edytowane przez grzybson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FEATURES-2K SHARE-DOWNLOAD

chociaż aktualnego jeszcze nie ma(będzie za 1-2 dni) . Gortata do Suns trzeba dać ręcznie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, pewnie głupie, ale właśnie kupiłem na allegro grę i widzę na zdjęciu że na pudełku jest w trójkącie na zielonym tle literka U - czy to coś znaczy, jakaś wersja UK, czy może okrojona?? bo nie zauważyłem tego wcześniej i teraz nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Dziwna sprawa, w drużynie Atlanty Hawks z sezonu 89-90 brakuje mi logo na parkiecie. Tak samo zauważyłem nie mam logo koło trumny na parkiecie w normalnej Atlanta Hawks.

Zaraz będę sprawdzał pozostałe drużyny. Jak to możliwe. Mam grę na PS3.

Pomożecie?

Sprawdzicie u siebie, jakieś pomysły?

edit:

Sprawdziłem i u pozostałych drużyn też brakuje mi małych logo przy trumnach itd.

Jak to jest w ogóle możliwe???

wklejam filmik z meczu otwarcia gry, na którym widać ze nie mam logo przy trumnie

z innymi drużynami jest tak samo

jakaś masakra, jak to jest możliwe??

Udało mi się już znaleźć odpowiedź. Różnica wynika z wersji gry, europejskie nie mają logo, USA mają.

Ale syf...

Edytowane przez theworst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Gram w my player i grajac kopmputer sam narzuca mi rozwiazania akcji. Wiecie o co chodzi? pojawia sie napis jaka akcja bedzie grana i niebieskie kolko na parkiecie gdzie mam sie ustawic. Wie ktos jak to wylaczyc tak zebym gral akcje ktore ja chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Gram w my player i grajac kopmputer sam narzuca mi rozwiazania akcji. Wiecie o co chodzi? pojawia sie napis jaka akcja bedzie grana i niebieskie kolko na parkiecie gdzie mam sie ustawic. Wie ktos jak to wylaczyc tak zebym gral akcje ktore ja chce?

Te zmiany wprowadził nowy patch. Niestety nie da się tego wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa w chuj. Cala frajda poszla sie jebac.

Można nie instalować patch ja tak robię, albo jak już masz zainstalowanego to zmazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie ale jak to zrobic?:D

Masz chyba ten patch w Narzędzia danych gier czy cos takiego, albo zapisane dane z gier. Musisz zobaczyć, akurat nie jestem przy PS3 więc z głowy nie pamiętam jak się to nazywa. Ale gdzieś tam powinno być- poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki:)

edit. nie moge znalezc;/

Edytowane przez maciek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych zagrywek grać nie trzeba. w ogóle to jest jakaś liga polska w 2k11 orientuje się ktoś? bo jak wchodzę do zagranicznej to nic 0 się nie dzieje, żadne mecze nie rozgrywane , może by coś stworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych zagrywek grać nie trzeba. w ogóle to jest jakaś liga polska w 2k11 orientuje się ktoś? bo jak wchodzę do zagranicznej to nic 0 się nie dzieje, żadne mecze nie rozgrywane , może by coś stworzyć?

Też bym z checią dołączył do jakiejś ligi. Jak się cos urodzi to piszcie na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno sobie zakupilem nba 2k11 i dzis zaczalem grac w trybie my player, stworzylem zawodnika na pozycji PG, ale niezbyt wiem do jakich skillow mu punkty dodawac. Pomoze ktos? rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×