Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Jacys chetni do gry? ;> dzisiaj miedzy 16.30 - 21 ? [jak cos pisac PW na forum lub wiad na PSN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sie tobi transfer nie wmiane zwodników ( gram w trybie menadżerskim )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sie tobi transfer nie wmiane zwodników ( gram w trybie menadżerskim )

Z tego co mi się wydaje to nie da się w trybie Assoccation zrobic typowego zakupu zawodnika. Może co najwyżej daj jednego zawodnika plus np. + 1 Pick 2011 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sie tobi transfer nie wmiane zwodników ( gram w trybie menadżerskim )

To nie pilka, tu transferow pienieznych nie robisz. W NBA od zawsze bylo i jest tak ze jesli juz to robi sie transfer gracz za jakis pick w drafcie w celu pozbycia sie kasy obciazajacej salary cap.

Ale trejduje sie wtedy najczesciej jakichs pionkow, tego typu wymiany nigdy nie są wazne.

Ale jesli sie uprzesz to mozesz wziac "search transfer" na interesujacym Cie zawodniku i przeszperac oferty, ale nie wiem czy pozbycie sie balastu to Twoj cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich psioczących na granie zagrywek przez komputer:

Z tego co mi się wydaje, grajac na innej pozycji niż PG można po naciśnięciu :l1: złamać zagrywke, jak sie przy okazji przytrzyma ten przycisk to robią nam np. zasłone off-ball. Jak ktoś to sprawdzi to niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pilka, tu transferow pienieznych nie robisz. W NBA od zawsze bylo i jest tak ze jesli juz to robi sie transfer gracz za jakis pick w drafcie w celu pozbycia sie kasy obciazajacej salary cap.

Ale trejduje sie wtedy najczesciej jakichs pionkow, tego typu wymiany nigdy nie są wazne.

Ale jesli sie uprzesz to mozesz wziac "search transfer" na interesujacym Cie zawodniku i przeszperac oferty, ale nie wiem czy pozbycie sie balastu to Twoj cel.

Ok dzięki ale znalazłem już sposób podczasz przerwy wakcjnej bierzesz free agent i możesz tam negocjować z bardzo dobrymi zawodnikami np.Anthony (w taki sposób Lebron i Bosh przszedł do heat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam kogos do pomocy z trofeami tzn online np wygrac mecz crew zainteresowanych prosze pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobić aby w nba 2k11 gra się nie zacinała ? oczywiście posiadam oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś więcej byś napisał? Kiedy się zacina i co się wtedy dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś więcej byś napisał? Kiedy się zacina i co się wtedy dzieje.

np. w my player po 10 meczu przed konferencją zacina się a po około 50 meczu w assocciation......... czytałem, że inni też mają takie problemy......... dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. w my player po 10 meczu przed konferencją zacina się a po około 50 meczu w assocciation......... czytałem, że inni też mają takie problemy......... dziękuję za pomoc

Ściągnij najnowszego patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij najnowszego patcha...

można prosić o link , bo nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o link , bo nie mogę znaleźć

gra wyrzuca komunikat o nowej łatce gdy takowa się pojawi zaraz po uruchomieniu jej.

5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od tygodnia gram w NBA 2k11 i postanowiłem sobie przeczytać cały ten wątek [tak, cały! :)].

Fajnie, że znajduje się tylu graczy, którzy chętnie dzielą się swoimi uwagami i udzielają pomocy nowym graczom.

Pozwolę sobie na stworzenie FAQ na podstawie Waszych wypowiedzi, tak aby najistotniejsze i najczęstsze pytania i odpowiedzi znalazły się w jednym miejscu, może akurat ktoś na to trafi :)

A więc:

1. jak zrobić paczkę pod koszem? Tzn. Zbieram piłkę C lub PF i stoję pod koszem. Gdy wychylam gałkę lub naciskam kwadrat zwyczajnie rzuca, a ja chcę by zapakował dunkiem.

Przytrzymaj R2+kwadrat

2. Mnie strasznie denerwuje My Player, ciekawe czy Oni w ogóle robili jakieś testy gry. Np PF bądź C robiący steal'e, bądź kolizja z przeciwnikami. Ja się zatrzymuję na każdym przeciwniku, a gdy stanie obok siebie dwóch zawodników to mogę biec w miejscu, a i tak między nimi się nie przebiję, a przeciwnicy jakoś w ogóle nie mają kolizji z naszymi zawodnikami, dosłownie latają miedzy naszymi playerami.

Takich kilka moich rad:

- Z tego co mówisz (stealujący PF i C) wnioskuje, że grasz kimś z obwodu i podajesz do wysokich pod koszem, którzy są kryci i maja 2 gosci koło siebie (AI zazwyczaj podwaja jeżeli ktoś wbija pod samą dziure nawet bez piłki), no to wtedy sorry ale na prawdziwym boisku takie rzeczy nie przechodzą. Zazwyczaj wysocy są poustawiani tak by mieć obronców za sobą, lub też daleko przed sobą. Pooglądaj troche meczy i zobacz, że wysocy żadko kiedy dostają piłkę, jeżeli nie są ustawieni np. plecami do obrońcy.

Główną rzeczą na której ja się skupiłem ucząc się tej gry to robić PEWNE podania, czyli takie które na 99% dojdą, czyli krótko mówiac, żeby zaden przeciwnik nie stał na drodze. Z początku jest to cholernie trudne, ale jak sie rozgryzie ten system podań, to naprawde nie ma problemu z prowadzeniem efektownych akcji, zwłaszcza (powtórze to znowu ale jest to esencja tej gry) używania ZAGRYWEK lub chociażby krótkich pick and rolli.

- Mam nadzieje, że nie oczekujesz, że będziesz poprostu biegł zawodnikiem i mijał wszstkich których napotkasz. Zawodnicy typu D. Rose, L. James bez dobrego opanowania dryblingu przez gracza mają z tym problemy a co dopiero zawodnik w my player. Staraj się używać akcji pick and roll, i przede wszystkim potrenuj drybling Izomotion, który jest kluczem do jakiegokolwiek mijania i poruszania się z łatwością po boisku. Z początku się trudno gra, ale z czasem kiedy zdobywasz lepsze umiejetnosci, robi sie łatwiej :P

Apropo stania obok siebie dwóch gości: Gdybyś grając normalnie w kosza próbował przebijać się na siłę przez dwóch zawodników obok siebie, to za każdym razem byś tracił piłkę bądź zaliczał faceplanta potykając się o ich nogi, wiec ciesz się, że gra oszczędza ci tych męk :).

3. Jak mozna sprawdzic swoje statystyki online ?? Niby glupie pytanie, ale patrze, patrze i dopatrzyc sie nie moge gdzie to to jest..

ja sprawdzam Features -> Leaderboards -> i wciskam :x: mając zaznaczenie na sobie, potem view profile tylko nie to VIP tylko to drugie

4. Dopiero zaczynam przygodę z 2K11 i gram w MJ creating legend ( oczywiscie challange zaliczony )

Ale jakoś mi nie idzie, rzucam sporo punktów zostaje graczem meczu ale ocena gracza jest taka sobie a po kilku meczach gram przerzuca mnie do dziwnego zespołu.

Proszęo jakieś rady

Rzucanie to nie wszystko. Staraj się podawac, rób pick N roll, staraj się również o zbiórki defensywne jak i ofensywne. Zapewne trafiłeś do D-League czy też NCAA. Już nie pamiętam dokładnie. Zostałeś zdegradowane po prostu do niższej ligi jakby NBA.

5. Mam pytanie jak sie tobi transfer nie wmiane zwodników ( gram w trybie menadżerskim )

To nie pilka, tu transferow pienieznych nie robisz. W NBA od zawsze bylo i jest tak ze jesli juz to robi sie transfer gracz za jakis pick w drafcie w celu pozbycia sie kasy obciazajacej salary cap.

Ale trejduje sie wtedy najczesciej jakichs pionkow, tego typu wymiany nigdy nie są wazne.

Ale jesli sie uprzesz to mozesz wziac "search transfer" na interesujacym Cie zawodniku i przeszperac oferty, ale nie wiem czy pozbycie sie balastu to Twoj cel.

6. Jak się robi alley oopa?

L2 + kółko

7. ważną role pełnią zagrywki, ktore mozna uzyskac po nacisnieciu :l1: w ataku, gdyż dzięki nim nasi gracze wychodzą na wolną pozycje do rzutu czy też do wejscia pod kosz, gdzie nie ma ryzyka, że podanie zostanie przejęte.

Wszystko super, ale sam przyznaj że w wielu wypadkach jak CI się zagrywka nazywa jakieś PUNCH 35, PUNCH 40 i PUNCH tam nie wiem 60 przykładowo, to ja ni hu... nie wiem o co chodzi. Gram w koszykówkę w realu, ale tych zagrywek jest pełno i nazywają się do bani.

No ok, ale to wszystko można sobie sprawdzić w Practise, jest tam tryb do trenowania zagrywek. Ale też niektóre nazwy są w miare logiczne, np. DOUBLE - wyjście po dwóch zasłonach do rzutu dystansowego, ROLL - Drive po zasłonie, POST - ustawienie sie podkoszowego do gry w plecami, ISOLATION - izolacja do minięcia i wejscia pod kosz itp. A numerki przy tym to już tylko wariacje oparte mniej wiecej na tym samym, zreszta jak grasz zazwyczaj ulubioną drużyną, to łatwo to wszystko ogarnąć i tak np. ja grając Chicago, bardzo często biore zagrywki Double na Korvera bo zanim sie obronca przebije to ja moge 10 razy przymierzyć, Rolle i izolacje na Rose (wiadomo), i post na Boozera ktory jest genialnym Post scorerem jeżeli ma się wyćwiczone ruchy tyłem do kosza.

Inną opcją jest np. podawanie z trzymaniem L2, wówczas zawodnik którym podawaliśmy próbuje się odciąć od obrońcy i wybiec na jakąś wolną pozycje czy to pod kosz czy na obwód. A jak nam sie nie chce to też wystarczą zwykłe pick'n'rolle (przytrzymanie L1).

8. Można jakoś sprawdzić ile meczów rankingowych mam wygranych?

wchodzisz w features ---> leaderboards i tam będzie

9. mam drobny problem, mianowicie nie wiem jak się przepychać tyłem do kosza. W 2k10 wystarczyło "wejść" w przeciwnika, a w 2k11 moi zawodnicy się jedynie odbijają.

Wciskasz L2 +R2 czasem wystarczy sama L2. Najlepiej wejdź w opcję Practice i dalej Post Moves, możesz sobie tam poćwiczyć takie zagrania.

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam arcyważne pytanie. Od jakiegoś czasu przy włączaniu gry nba 2k11 na ps3 gra nagle zacina się, zawsze w tym samym momencie. Wszystkie inne gry działają, a ta płytka z nba 2k11 nie wygląda na porysowaną. Miałem wiele bardziej porysowane gry i działały, a ta nie. Co ciekawsze dokładnie ten sam problem miałem z poprzednią wersją nba 2k10 na ps3. I TYLKO z tym grami. Nie mam pojęcia na czym to polega, a akurat nieźle mi szło w My player i w ogóle. Próbowałem dziesiątki razy włączać jeszcze raz, ale zawsze to samo. Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam arcyważne pytanie. Od jakiegoś czasu przy włączaniu gry nba 2k11 na ps3 gra nagle zacina się, zawsze w tym samym momencie. Wszystkie inne gry działają, a ta płytka z nba 2k11 nie wygląda na porysowaną. Miałem wiele bardziej porysowane gry i działały, a ta nie. Co ciekawsze dokładnie ten sam problem miałem z poprzednią wersją nba 2k10 na ps3. I TYLKO z tym grami. Nie mam pojęcia na czym to polega, a akurat nieźle mi szło w My player i w ogóle. Próbowałem dziesiątki razy włączać jeszcze raz, ale zawsze to samo. Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję. :(

pewnie któreś pliki typu lsiders rosters, profile, itp nie chca przejsc. najlepiej je usunać i sprawdzać na jaikim się zacina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie któreś pliki typu lsiders rosters, profile, itp nie chca przejsc. najlepiej je usunać i sprawdzać na jaikim się zacina?

Ok a jak je usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyrzuca komunikat o nowej łatce gdy takowa się pojawi zaraz po uruchomieniu jej.

5!

dzięki ściągnąłem patche 1.3 , dlaczego nie można wsadzać w my player ? a wszędzie indziej mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ściągnąłem patche 1.3 , dlaczego nie można wsadzać w my player ? a wszędzie indziej mogę

A czy Twój my player ma dunk rozwinięte dobrze? Od 50-60 lub też jak na początku wybierzesz athletic to możesz od razu pakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Twój my player ma dunk rozwinięte dobrze? Od 50-60 lub też jak na początku wybierzesz athletic to możesz od razu pakować.

ok, dzięki - teraz już wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zagrywam się obecnie w 2k11. Nie będę tu jednak pisał jaka to gra jest wspaniała bo to każdy wie :)

Otóż mam mały problem. Czy ktoś z Was gra może za pomocą move ? Ja dałem sznsę różdzce i nie mogę się oderwać. Gra się przyjemnie do tego stopnia, że jak się rozładował i na czas ładowania grałem na samym padzie to nie mogłem ogarnąć sytuacji :) I teraz moje pytanie, a w zasadzie dwa :

1. Niestety sterowanie za pomocą move jest trochę ograniczone, tzn nie wiem jak się robi zasłony, czy ktoś wie jak się je robi ?

2. Tak się składa, że zakupiłem specjalnie navigation controller, aby grało się jeszcze wygodniej, bo trzymanie duala w jednej ręce powyżej godziny staje się niekomfortowe. Niestety gra mi nie obsługuje navi i teraz nie wiem czy poprostu trzeba coś dodatkowo skonfigurować, czy faktycznie gra nie obsługuje, co by było conajmniej dziwne. Ma ktoś taki sam problem ?

Z góry dzięki za pomoc.

EDIT:

Właśnie znalazłem oświadczenie 2K, że w tej edycji gry nie będzie obsługi nava. Trudno przyda się do R.U.S.E, HR i zaległego RE5.. Kto wie może w KZ3 da rade swobodnie pograć.

Edytowane przez Jerzus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy,mam pytanie do was,powiedzcie mi co znaczy to off objective i def objective to co zawsze jest oceniane po skonczonym meczu?bo przewaznie zawsze mam na tej pozycji czerwony krzyzyk :verymad:,dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Off i def objective to takie "zadania", które dostajesz przed meczem i możesz za ich wykonanie zgarnąć dodatkowe punkty, np: "rzuć 3x za 3pkt" lub "zalicz 2 steale" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy,mam pytanie do was,powiedzcie mi co znaczy to off objective i def objective to co zawsze jest oceniane po skonczonym meczu?bo przewaznie zawsze mam na tej pozycji czerwony krzyzyk :verymad:,dzieki

Przed meczem masz zadania w defensywie i ofensywie oraz masz uzyskac konkretna ocena za mecz. Tresci zadan do wykonania sa tez podane w menu meczowym performers.

Najczesciej w obronie utrzymaj przeciwnika bezposredniego na jakiejs skutecznosci, zmuś do strat itp. a w ataku zdobadz iles tam punktow, asyst itd. Oceny za mecz rosna wraz z iloscia czasu na boisku, oraz srednia zdobytych do tej pory ocen. Za wszystkie te trzy sprawy mozesz zdobyc dotatkowo po 100 SK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×