Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

witam, niedawno sobie zakupilem nba 2k11 i dzis zaczalem grac w trybie my player, stworzylem zawodnika na pozycji PG, ale niezbyt wiem do jakich skillow mu punkty dodawac. Pomoze ktos? rolleyes.gif

W tym temacie Koledzy juz o tym pisali. Przeczytaj temat i znajdziesz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno sobie zakupilem nba 2k11 i dzis zaczalem grac w trybie my player, stworzylem zawodnika na pozycji PG, ale niezbyt wiem do jakich skillow mu punkty dodawac. Pomoze ktos? rolleyes.gif

standing dunk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, ale stwierdzilem w sumie ze bede dodawal do skillsow tak by zawodnik pasowal do mojego stylu gry ;) teraz mam tylko pytanie od czego zalezy ilosc udostepnionych treningow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzić piłkę do gry nie podając do konkretnego zawodnika tylko wturlać ją na boisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobić? Nie wiem. Wiem, że raz mi się tak udało po stracie kosza także jest to na pewno możliwe :-).

Pytanie ode mnie: W nba2k10 o ile się nie mylę łatwiej było sterować zawodnikami bez piłki. Wybierałem zawodnika i miałem do wyboru opcje typu "post up", "set screen" i tym podobne. Teraz po wybraniu mam tylko zagrywki na tego konkretnego zawodnika. Czy jest możliwe rozkazanie komuś np. ustawienia się nisko... bez wykonywania całej zagrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzić piłkę do gry nie podając do konkretnego zawodnika tylko wturlać ją na boisko?

Z końcowej po koszu L1+X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z końcowej po koszu L1+X

Dzięki:) Jeszcze mam do Was dwa pytania:

1) Gdzie ustawić, żeby PG krył od połowy przeciwnika

2) Wczoraj grałem po sieci z gościem, który miał tak ustawionego (prawdopodobnie fast break?) zawodnika, który od razu po mojej stracie piłki lub niecelnym rzucie biegł na moją połowę. Dalszy przebieg oczywiście znany, od razu podanie do niego i albo od razu miał wolną drogę do kosza, ew. 1 vs 1. Co ustawić w taktyce, żeby zapobiec takim akcjom.

Edytowane przez Aruz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie mam taki problem otóż Chce zrobic to Trofeum One for all i mam tego patcha co niby to poprawia i gram już chyba 10 meczy mam range A plus i nic nie wpada . POMÓŻCIE PROSZE !!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie dorzuce z taki prostym w zasadzie pytankiem..

Ustawienie "real player %" w osobistych i rzutach z gry oznacza że długość przytrzymania shot sticka przestaje mieć znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko,scignalem sobie dzis demo 2k11 bo nigdy nie gralem w kosza na ps3 i czy w pelnej wersji jest lepsza grafa...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, demko jest maskarycznie okrojone, ale i tak nie masz wyjścia jeśli jesteś fanem bballingu. zresztą gra i tak jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bubu

Mi wpadło :) Musisz teaum-up, quick mecz i zmienić na ranked. ja mialem chyba B czy B+ i i tak wpadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejrzałem całego tematu, a jedynie ostatnie wpisy, nie wiem czy rozpisywaliście się już czy jeszcze nie; jak wrażenia z gry, jak postępy?

Ja gram od dwóch dni.. na PRO, Lakersami z Gortatem w piątce ;) bilans 8-6, choć zacząłem od 1-3.. gra jak po 15-20 godzinach grania genialna.. grywałem w Live'y od 96 roku, 2k od 07 ale takiego realizmu nigdzie nie spotkałem.. z czasem znajdujecie jakieś większe bugi, niedociągnięcia, czy tak miodnie jest już cały czas? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem na pewno znajdziesz kilka bugów które zaczną irytować. Mnie np. wkurza to, że w 9/10 prób zrobienia pivota gwiżdżą faul w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ile mieliście overall points my player gdy zaczynaliście grac w play off'ach w 1 sezonie? Ja mam 50 i uważam to za slaby wynik, pewnie dlatego ze większość meczy kończyłem z notą B- , B. Co do denerwujących zdarzeń w NBA to strasznie irytuje mnie gdy podaje do zawodnika piłkę i przeciwnik tylko "muśnie" palcami piłkę to wtedy dostaje ujemne punkty do oceny... Chociaż piłka dojdzie do mojego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem na pewno znajdziesz kilka bugów które zaczną irytować. Mnie np. wkurza to, że w 9/10 prób zrobienia pivota gwiżdżą faul w ataku.

Ja dałem faule w ataku w game sliders prawie na zero na moją korzyść. Tam tego faulu nigdy nie ma, wiadomo że obrońca się tak nie jest w stanie ustawić.

Tak samo mnie irytuje przy tym pivocie błąd kroków, którego nie mogę się tam za cholere dopatrzyć, no ale to tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może jak podać do zawodnika z boku po ustawieniu zagrywki? ustawiam sobe zagrywkę np. sg wychodzi mi na pozycje i normalnie X podać nie mogę i gwiżdżą 5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cr@zy - jak się zmieni slidersy to w My Player też są zmienione>?

Ja mam 57 overalla a jestem jeszce przed ASW

Edytowane przez Xenus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cr@zy  - jak się zmieni slidersy to w My Player też są zmienione>?

Ja mam 57 overalla a jestem jeszce przed ASW

Nie zmienią się. To by było za proste. Te statystyki liczą się w internecie, więc ustawiłbyś sobie rzuty za 3pkt. na 100, steal na 100, nawet na jeden, dwa mecze i zarobiłbyś w cholere SKILL POINTS no i nie miało by to sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwszym meczu PO mam 82ovr :)

Jak Ci się to udało (niski poziom trudności) ? :D powiedz jeszcze w jakiej drużynie tak wymiatasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może jak podać do zawodnika z boku po ustawieniu zagrywki? ustawiam sobe zagrywkę np. sg wychodzi mi na pozycje i normalnie X podać nie mogę i gwiżdżą 5 sek.

Bug. Raz się da, raz się nie da. Wkurzające.

Ponawiam pytanie: W NBA2k10 można było łatwo sterować każdym zawodnikiem. Jak w nba2k11 kazać konkretnemu graczowi wyjść po zasłonie?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w BUCKS (jako PG), ale glupie jest to że ściągnęli do nas jeszcze B.Davisa i czasami gram naraz ja, jennings i davis. Kilka razy zdarzyło się już że grałem jako PF :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×