Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig przebiegł lepiej niż się spodzewałem :D,ale od początku, w Q P9 miałem nadzieję ześć po niżej 1.11.xxx ale się nie udało,wyścig w deszczu wiec już stwierdziłem że punktów nie będzie :P bo w deszczu nie jeździłem jeszcze ale postarałem się nie panikować, start jak zawsze spokojny straciłem jedną pozycję,później próbowałem w złym miejscu wyprzedzać totosa i to był błąd.Dalsza część wyścigu to spokojna jazda żeby dojechać do mety,po wyjeździe SC zauważyłem że jadę na P6,więc starałem się utrzymać tą pozycję i się udało dowieść 6 miejscę do mety :D .

W złym miejscu? hehe Mane zarzuciło po wyjściu z szykany a ja nie zdążyłem odbić i uderzyłem w niego co mnie wbiło w bandę a Ty na mnie wjechałeś bo jak miałeś mnie ominąć hehe, niema chodnika przecież. Chyba że chodzi o inną sytuację i przepraszam Mane zbyt agresywnie chciałem Cię wyprzedzać w paru zakrętach, nic się nie stało to dobra nauczka dla mnie na przyszłość:)

DZIĘKUJĘ PANOWIE ZA WPISANIE MNIE NA LISTĘ KIEROWCÓW, TO BARDZO MIŁE:):):)

Edytowane przez totos-270889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q:

Niestety stres jak nigdy wygrał dziś ze mną stąd 3 miejsce, a mogło być duuuużo lepiej, no ale.. :)

R:

Dużo walki z KOWIm ale jedynie na początku wyścigu, dalej nic się nie działo, jeszcze jedynie pod koniec mając 25sekundową przewagę nad KOWIm i zmarnowane opony musiałem na początku ostatniego kółka zjechać po świeze opony, powiem wam że zimne opony typu PRIME + deszczyk to niebezpieczne połączenie bo już myślałem że KOWI mnie dopadnie na tym ostatnim kółku :D ale szczęśliwie udało się dojechać :)

Dzięki za fajny wyścig, no i do zobaczenia "za rok" panowie :D

ps. filmik wrzucę jutro pewnie, nie ma dużo do obróbki więc powinienem szybko się z nim obrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qual:

49143433878784601800_thumb.jpg29976371607983328695_thumb.jpg

Wyścig:

43538850032322060805_thumb.jpg77428996698028076489_thumb.jpg

Ja ogólnie żeby nie moje błędy to na spokojnie bym sobie jechał, a tak to trochę z tacho powalczyłem. Jednak opłaciło się okrążenie później zjechać do boksu bo końcówka to już ostra ślizgawka. Za film się zabieram za chwile, zobaczę co tam się nagrało.

Edit:

No i film z wyścigu proszę dla was:

http://www.youtube.com/watch?v=LFWq_xKLia0&feature=youtu.be

Wyścig spokojny, trochę ciśnienie sobie podniosłem przez to, że błędy popełniałem. Bez nich na spokojnie bym sobie na tym drugim miejscu dojechał, a może coś bym jeszcze zawalczył z Mateo. Tak to Tacho trochę mnie postraszył ale skończyło się wszystko dobrze. Dobrze, że teraz wchodzi do gry ta przerwa, bo już mam dosyć tej gry. Te trzy tygodnie są dla mnie zbawieniem, może uda się do silverstone dobrze przygotować, chociaż ta nowa część tego toru to porażka jakich mało. Udało się w tym wyścigu uniknąć kłopotów z oponami :D Paliwo, było trochę mnie martwiło ale stint na prime'ach i mieszanka low dały radę. Aparat trochę źle ustawiłem, ale wszystko widać, także nie marudzić oglądać i jak się podoba łapy w górę, jak się nie podoba to też łapy w górę :D

Jeszcze link do teledysku do pierwszej nuty, bo myślę, że nie wszyscy widzieli i nie wszyscy znają, a nuta naprawdę mocna:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niespotykanego w naszej lidze chaosu na starcie (pitian mnie przetrącił a potem chyba kuliszchris) wyścig jak najbardziej udany :biggrin: Po 5 pozycji w Q straciłem nadzieję na dobrze punktowane miejsce, na moje szczęście się udało i stanąłem na podium :thumbsup: Ekscytująca walka z kowalem, ale niestety świecący się żyd na chyba 3 okrążenia przed końcem zmusił mnie żebym odpuścił, nie czułem się na tyle pewnie na tym torze żeby czysto wyprzedzić, a wolałem nie słyszeć soczystych wiązanek od kowala w moją stronę :biggrin: Z tego co pamiętam to zyskałem dwie pozycję w czasie walki matijada z rufim :) Jak to się mówi, dwóch się bije trzeci korzysta. Podsumowując jestem zadowolony z wyścigu, spodziewałem się dużo gorszego wyniku. Myślę że świąteczna przerwa nie spowoduję braku frekwencji na treningach do następnego GP, Silverstone bodajże :rolleyes: Ja na pewno będę miał czas na grę.

ps. Chciałem przeprosić kuliszchrisa za spina, dostałem za to karę, ale wydaję mi się że był to incydent wyścigowy, na dohamowaniu byliśmy na równi, tyle że ja byłem od wewnętrznej i ty najprawdopodobniej tego nie zauważyłeś przez co pojechałeś optymalnym torem jazdy i po prostu wjechałeś na mój przedni spoiler prawą tylnią oponą co spowodowało spin. Później jeszcze dostałem od kogoś w dupe, dobrze że zrobiłem się przeźroczysty i nie poprawiłem chrisowi ... :whistling:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później jeszcze dostałem od kogoś w dupe, dobrze że zrobiłem się przeźroczysty i nie poprawiłem chrisowi ... :whistling:

ja trafiłem w ciebie ale w bok ,chyba własnie po kontakcie z kulchrisem i straciłem przedni spojler ,wnosze o kare :tongue:(taki żarcik świateczny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,wnosze o kare :tongue:(taki żarcik świateczny )

Hi hi hi ho ho ho :biggrin::biggrin: a film mosz ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho w twoim przypadku filmu nie trzeba :P Dostaniesz od razu miliard sekund kary rozłożone na resztę wyścigów :D

Ciągnąc dalej wątek żartów, to Lotus znowu w Saubera celował na początku :P Trochę pitiego do ściany ktoś przycisnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi ho ho ho :biggrin::biggrin: a film mosz ? ;p

MOM i to w hd he he :pardon:

a tak na poważnie to filmik bedzie wieczorem :thumbsup:

Ciągnąc dalej wątek żartów, to Lotus znowu w Saubera celował na początku :P Trochę pitiego do ściany ktoś przycisnął.

Mam to kowi na filmiku ,ocenisz sam ,według mnie w tej ciasnocie czysciej sie nie dało :smile:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



0:20 trochę się podpaliłem na starcie i wheelspin spowodował, że trochę mnie zniosło na prawo, chyba Tacho trochę na tym ucierpiał, ale niestety nie miałem na to wpływu :P
0:30 blisko z Mateo i chwila później Robert przelatuje jak przecinak tuż przed moim spojlerem :D
0:38 Matijad znów wycelowany w Saubera, dociska mnie do ściany, wyprzedza i ścina 2 zakręty whistling.gif
0:50 chwilę później popełnia jednak błąd na dohamowaniu i odzyskuję pozycję
1:15 walka z Rufim
1:36 sytuacja z kategorii tzw. "kara z dupy". Próbując uniknąć kolizji z Rufim ścinam zakręt. Gra stwierdza, że go wyprzedziłem poza torem i nakłada na mnie karę, którą odbywam na tym samym okrążeniu.
2:23 Błąd. Nie jestem tylko przekonany czy mój, czy gry. Przejechałem ten zakręt tak jak zawsze, jednak zaliczyłem spina i straciłem 2 pozycje i kawałek skrzydła
4:50 mój błąd, przez który Robert mnie wyprzedzi na prostej
5:23 kolizja z Robertem. Niestety wina leży po mojej stronie. Nie chciałem nawet tam atakować, ale dohamowanie do tego zakrętu jest bardzo specyficzne i zamiast hamując skręcać w prawo pojechałem prosto i już nie było szans na uniknięcie zderzenia. Dostałem karę, dlatego nie oddawałem pozycji i odbyłem karę na następnym okrążeniu. Wielkie sorry jeszcze raz Robert.
8:40 gonitwa za Robertem i kierowca McLarena popełnia błąd na 1 zakręcie.
10:40 na ostatni stint na prime'ach wyjeżdżam na 7 miejscu
13:22 matijad popełnia błąd-awans na 6 miejsce

Jednak najwięcej akcji było na ostatnim okrążeniu, gdy deszcz rozpadał się na dobre. Robert miał już zużyte opony, więc wyprzedziłem go bez problemu na początku okrążenia. Chwilę później ledwo minąłem Rufiego, który rozbił się w 1 sektorze. Gdy już zadowolony spokojnie jechałem na 4 miejscu, w trzecim sektorze mnie obróciło i straciłem spojler (chyba kapcia też miałem nawet), ale na szczęście udało się jakoś dotoczyć do mety na tym 4 miejscu :)

PS. Tym razem nienajlepsza jakoś filmiku, ale w pośpiechu rozstawiałem sprzęt i nie wykadrowałem dobrze. Zapomniałem też ustawić ostrości :P Ale akcji jest sporo, więc da się to oglądać jakoś.


Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to kowi na filmiku ,ocenisz sam ,według mnie w tej ciasnocie czysciej sie nie dało :smile:

Dobra dobra, na bank to specjalnie zrobiłeś :P Koniec tych świrków, opisywać wyścigi i proponuje podsumować pierwszą część sezonu w wykonaniu każdego kierowcy. Ja się na spokojnie wezmę za chwile za pisanie bo dopiero co do domu wróciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem zbyt dobrze przygotowany i zdecydowałem się kwalifikacje i wyścig pojechać z widoku ze środka bolidu.Niezła frajda. Na pewno nikogo nie trąciłem nie pchnąłem itp. Dobrze Tacho że napisałeś o tym i powiem Ci że szkoda że nie poczekałeś trochę , bo widziałem że to Ty i że jedziesz z dużą prędkością i miałem zamiar Cie puścić po tym zakręcie bo i tak wiedziałem że nie jestem w stanie powalczyć na tym torze, a tak wyprzedzałeś na zakręcie i dupa: spojler out spadek z 6-tego na ostatnie.Wiem że jeżeli byłaby odwrotna sytuacja czekałbym aż się wygrzebiesz ale przynajmniej nie dałeś ciała i stanąłeś na pudle,gratuluje. A najważniejsze to WESOŁYCH ŚWIĄT panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze swoja brawurowa jazda nikomu nie popsułem wyscigu celowalem w mateobiggrin.gif ale jak widzialem na filmiku wielkiej krzywdy ci nie zrobilem. co do wyscigu to jest kolejny w którym mi pot po dupie ciekl do samej mety a to za sprawą pitiana z którym walczylismy o pozycje 6 potem 5 no i na koncu o 4. na filmiku ma swoje piruety z pierwszego zakretu a i tez mam jak sam start jak pitian przycelowal tacho ( taki kolejny swiateczny zarcikj)biggrin.gif. postaram sie na tygodniu uporac z tym filmem. i tak na koniec jeszcze raz wesolych swiat mam nadziej ze za rok jeszcze pojezdzimy boje sie tylko o siebie po pod choinke mam dostac assassin revelations i ciezko bedzie te dwie gry pogodzic ale to jeszcze troche czasu wiec zobaczymy narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że przed nami 3 tygodniowa przerwa, przychodzi czas na pewne analizy i wnioski. Pozwoliłem sobie zatem na dodanie w 1 poście pod wynikami zakładki "Statystyki". Zrobiłem na razie jeden prosty wykres na próbę, czy w ogóle jesteście zainteresowani takim pomysłem. Jeśli Wam się spodoba to mogę trochę się pobawić tymi statystykami, a jak nie to wywalę to w pizdu :P Także zbadajcie sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ta2y0OMD_jw&list=UUvI2WtvoC0sx7-u9vY95a3Q&index=1&feature=plcp

jak dla mnie to dobrze zaczeło mi sie jechać na ostatnim stincie w Q kiedy to po 2 sektorach miałem 1 sek róznicy od swojego czasu ale błedy nie pozwoliły aby zaliczyło okrązenie .

Wyscig udany do 18 okr ,kiedy (jak zwykle złe dochamowanie i ciśnienie tacho )spowodowałem mały kontakt z rufim ,potem 3 głupie kary i baj baj ,

oby takich końcówek jak najmniej w pozostałej częsci sezonu

PITIAN JESTEM ZA TWOJIM POMYSŁEM :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje bardzo udane :D nie wiem lekko mnie wyrzuciło musnąłem ścianę i auto rozwalone trudno, wyścig również sinusoida start i pierwszy raz w tym sezonie strzał w tył i obrót od totosa mała uwaga nie oddałeś pozycji ? jeżeli dostałeś karę od gry to spoko ale jak nie to jednak taki jest nasz regulamin. Dalej jazda w miarę ok ale niestety miałem 2 błędy które kosztowały mnie kapcia i rozwalone skrzydło więc nie potrzebne 2 pit stopy nad programowe. Ogólnie był fajny moment w wyścigu gdzie totos siedział mi na ogonie i w końcu poczułem jakaś adrenalinkę w tym sezonie :P ale rozwalił później bolid więc było tylko doczołganie się do mety.

Co do statystyk jak najbardziej za fajnie sobie popatrzeć na takie dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś skrobnę.

Kwalifikacje udane, start z 2-go miejsca dawał możliwość ataku na lidera a zarazem namiastkę bezpieczeństwa z tyłu. Mimo prób i bycia dosłownie na kontakt nie udało mi się wyprzedzić Kowiego a co gorsza straciłem pozycję na rzecz Damiana. Myślę, że pojechałem w tym momencie zbyt zachowawczo. Dalej w miare tempo i odpieranie ataków Matijad'a. Niestety raz mnie stuknął i straciłem pozycję na rzecz Tachografa. Od tej chwili odechciało mi się jechać...

Na ostatnim kółku BANG w ścianę i pozamiatane.

Generalnie ostatnio miałem kłopoty z netem(radiówka 2mb), przez co nie było mnie z kilku wyścigach. O ile Kanady mi nie szkoda, to już Cataluni i Monaco żal, bo myślę, że mógłbym być tam konkurencyjny.

Od chwili patcha jakoś lepiej mi się jeździ. Mam tylko problem ze zużyciem paliwa. Jeśli zmienię przełożenia w stosunku do domyślnych to wydaje mi się, żę podnosi się także spalanie... Macie jakieś spostrzeżenia na ten temat...?

Edytowane przez rufik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienię przełożenia w stosunku do domyślnych to wydaje mi się, żę podnosi się także spalanie... Macie jakieś spostrzeżenia na ten temat...?

Coś w tym jest, bo przełożenia zmieniasz tak, żeby bolid zawsze jechał na maks swoich możliwości na danym torze, czyli mówiąc krótko, jechać do odcięcia.

Nie wiem jak gra jest skonstruowana, ale pewnie ma to jakiś wpływ jak zmieniamy biegi. Podobno w 2010 wszystko miało wpływ, jak szybko zmieniamy, jak dohamowujemy, czy zbijamy gwałtownie biegi czy powoli, jak długo jedziemy na maks obrotach na danym biegu, itd., więc zapewne i tutaj tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko problem ze zużyciem paliwa. Jeśli zmienię przełożenia w stosunku do domyślnych to wydaje mi się, żę podnosi się także spalanie... Macie jakieś spostrzeżenia na ten temat...?

Jestem rufi pewien że problem tkwi w tym że za wysoko kręcisz bolid. Staraj się nie dochodzić do fioletowego pola obrotów, czerwone to max, chyba że idziesz flatout, to inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwy bo dostałem się do tak mocnej ligi, szkolę jazdę bez trakcji co jest dla mnie wielkim problemem ale celem który chcę osiągnąć i pomału idę do przodu, byłem na każdym wyścigu i oby tak dalej:), zawiedziony błędami które przeszkodziły innym kierowcom( tak Mane dostałem kare przejazdu przez boksy słusznie zresztą, zawszę uważam na tego typu błąd i niestety znów), moją wielką stratą czasową do was:D 2-4 kółka na wyścig to trochę dużo. i tyle chyba. Moje życzenie i cele na drugą połowę sezonu: partnera w zespole:) i opanować trakcje i nie zostać zdublowany:)

ŻYCZĘ WAM PANOWIE ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totos - również moim celem w tym sezonie to nie być zdublowanym ale za wysoki poziom niestety :P

Wesołuch Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×