Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za byłbym na psn około 20:30 i można startować o 21:00 z testami, pozdrawiam

PS. Takie pytanie bo albo nie dotyczałem albo nie było tej sprawy poruszanej, w pierwszym oficjalnym wyścigu naszej ligi na jakim torze jedziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy tak jak jest kalendarz F1 czyli zaczynamy od Bahrajnu tyle ze i tak trzeba na patcha poczekac. I chcialbym zeby przed samym startem na testach cala 12 sie pojawila zeby wszyscy sie dowiedzieli jak nalezy jechac pierwszy zakret i gdzie nie nalezy atakowac  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac kolejne testy naszej ligi, wstepnie proponowalbym niedziele tak kolo 21 moze wczesniej troche. Ewentualnie jak ktos chce przez najblizsze dni posmigac to piszcie to sie zorganizuje pare osob zeby bylo razniej   :biggrin:

jak jest możliwość ligowego śmigania dziś to ja jestem chętny w godzinach np od 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chetnie pojezdze w gronie 2 ligowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia pojda okolo 20:30 takze jak ktos bedzie na psn to niech sie spodziewa paru zaproszen  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co panowie ,utrzyma sie ta nasza liga ,bo jakos tu cicho :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech sie wszyscy zepna i w weekend widzimy sie na torze, bo narazie nie udalo sie zebrac wszystkich w jednym terminie. Niedziela 21 widzimy sie na torze, a reszte juz sie w swoim czasie ustali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję w ten weekend się nie spić za bardzo, nie wyjeżdżać na road trip'y, być za to zdolnym w niedzielny wieczór do kręcenia kierownicą w miarę sprawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pelna mobilizacja! Mozna jeszcze sie przed wyscigiem spotkac na torze i omowic pewne sprawy i zapoznac sie z punktami hamowan na torach skoro ma byc linia off  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pelna mobilizacja! Mozna jeszcze sie przed wyscigiem spotkac na torze i omowic pewne sprawy i zapoznac sie z punktami hamowan na torach skoro ma byc linia off :tongue:

jeżeli linia bedzie off to może nie być kompletu na starcie bo nie wszyscy bez niej umia jezdzic ,albo fan z gry bedzie 0 jak co rusz ktos sie rozwali lub w kogos wjedzie:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez linii śmigać, linia przeszkadza tylko w jedzie bo punkty hamowań są za wcześnie. Poza tym na pierwszym zakręcie nie hamuje się  tak jak linia pokazuje tylko tak jak samochód przed tobą zaczyna hamować   :tongue: 

Jak dla mnie możecie jeździć z linia (decyzja nie należy do mnie, jak głowni zarządcy pozwolą to będzie można z linia w zakrętach jechać jak nie no to trudno się mówi), tylko jak ktoś mi wjedzie w tyłek to zrobię mu wjazd na chatę następnego dnia i się policzymy  :verymad:

Tak w ogóle to ktoś chętny na trening ligowy dziś wieczorkiem albo jutro?

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się jutro być na treningu wieczorem...jeśli chodzi o tą linie to wg mnie ona tylko przeszkadza..ja raz próbowałem i bardziej się skupiałem na niej niż na torze i gorzej to wychodziło jak bez lini...więc jestem zwolennikiem żeby wszystko było off...wole wolniej jechać,być na ostatnim miejscu ale żeby było to bardziej realistyczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos kolo tego, jak sie nie wyrobie to 21:30 powinienem byc i rozesle do wszystkich zapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick99, opuscil lige 2.

Rezerwa prosze sie do mnie zglaszac w celu zajecie miejsca nick99-a. Pozdrawiam.

---

edit...

na miejsce nick99 wchodzi J.P. prosze przywitac kolege.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam nadzieje ze będzie nam się dobrze grało. Pozdrawiam wszystkich fanów F1. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy  :laugh: Mam tylko nadzieje ze nie bedzie ostrego wjazdu w tylki  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj J.P w przejebanej lidze gdzie KOWI  wykręca czasy z kosmosu:P

p.s. ja dziś niestety odpadam z testów (ciężka choroba:()...nie byłbym w stanie sie skupić:/..ale oczywiście na 1GP się stawie i jak będzie to jakiś trening przed samym wyścigiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym do Was dołączył :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×