Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

po wydaniu patcha resetujemy ligi? tzn. jeśli dajmy na to patch zostanie wydany na dniach to w najbliższy weekend jechalibyśmy znowu Bahrajn czy przełożyli go na koniec i zaczęli od Australii?

Nagranie z wyścigu, oczywiście tylko z mojej kamery, mogę wrzucić jutro na sendspace czy tam megaupload. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dać znać. Jakość super nie jest bo zależało mi aby nagrały się kwalifikacje z wyścigiem ale da radę oglądać.

Pierwsze okrążenie, 2 sektor, zakręt przy wieży do prostej. Przepraszam pitian za uderzenie w tył Twojego bolidu. Ale potem ładnie mnie w kleszcze wzięliście z Jarasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po wydaniu patcha restartujemy. Ale ten patch to jak swiety Grall... kazdy o nim slyszal ale nikt go nie widzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego co ten patch naprawi, jak tylko jakies bzdety to ja nie widze sensu meczyc sie z ta gra. Po dzisiejszym wyscigu mam narazie dosyc tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze okrążenie, 2 sektor, zakręt przy wieży do prostej. Przepraszam pitian za uderzenie w tył Twojego bolidu. Ale potem ładnie mnie w kleszcze wzięliście z Jarasem.

Spoko, ten incydent aż taki poważny nie był. Natomiast te kleszcze to juz faktycznie :P z tym że ja już nie miałem gdzie uciec, jechałem przy samej krawedzi żeby zostawić wam miejsce, gdy zobaczyłem, że ktoś strasznie sie wpycha na trzeciego i Cie zgniata :o no potem to już tylko wystrzeliłeś w powietrze i zacząłeś sie turlać. Chętnie to obejrze jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest druga sprawa, bo się okaże że nie poprawi nic to będziemy w ciemniej dupie, a jeździć i liczyć, że tym razem nie ja dostanę buga tylko ktoś inny to jest po prostu bezsensu...

Bo tak jest teraz i nie ma co ukrywać tego...jedziesz drugi czy trzeci to liczysz, że temu przed Tobą walnie kapeć i sobie spokojnie wskoczysz o oczko wyżej.

Jak widać jak nie kapcie Cie dopadną to brak zupki...najwyraźniej gra każe tych co jadą w czele...

Czy tak ma wyglądać cała gra? Jazda i liczenie, że tym razem mnie ominie durny kapeć czy (od tego momentu kolena moja obawa) skończy się przedwcześnie paliwo?

Wg mnie to umiejętności powinny być głównym czynnikiem o finalnej pozycji, a nie czy miałeś buga czy nie...

Zająłem 3 miejsce u siebie...nie jest źle..ale co z tego jak cały wyścig jechałem na 1 i najprawdopodobniej przez durnego buga straciłem 4 punkty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to kończenie paliwa to na pewno jest błąd? Zgodze sie jak znajdą sie osoby które przejechały cały wyscig z silnikiem na 'fast' i im sie nie skończyło. Ja np. zupełnie nieświadomie przez 3/4 dystansu jechałem na 'cruise', dopiero gdy sie ogarnąłem to na ostatnie 5 okrążeń dałem 'fast' i spokojnie dojechałem. Całkiem logiczne byłoby gdyby na mocniejszej pracy silnika szybciej zużywało sie paliwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że np. error jechał non stop na fast i kiedy mi migało już na czerwono on mówił, że jemu nic nie miga.

W dodatku po wyjeździe na twardej mieszance jechałem na STANDARD co by za bardzo opon nie męczyć póki świeże.

Także nie jechałem nawet 100% na FAST, może tak 80%...

W ustawieniach nie mieszałem nic, tylko balans bolidu. Zdziwiłem się, że mi miga ikonka, ale myślałem, że do mety dojadę bez problemu...najwyraźniej się przeliczyłem...

Drażni mnie tylko, że Ci co naprawdę zasługują na czołówkę lądują gdzieś w środku, albo w ogonie przez to, że gierka sobie tak ubzdurała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie skonczylo bo wlasnie na fast'cie cisnalem, ale liczylem sie z tym ze jak bede jechal dluzszy dystans z ta opcja wlaczona to pod koniec bedzie krucho z wacha. na poczatku nawet nie przelaczalem trybu wlasnie majac na uwadze zuzycie paliwa, ale cala taktyka poszla w leb na 3 kolku i juz nie bylo co kalkulowac tylko cisnac ile wlezie. Dlatego tez mi sie wydaje ze to nie jest zaden blad tylko poprostu nie mozna jezdzic na najszybszych ustawieniach przez caly wyscig. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, cisnalem na fascie non stop az do momentu az mi sie lampka na zolto zaczela podswietlac. w sensie jak bylem w zakrecie to gasla.... Ale na to moze byc tylko jedno wytlumaczenie.... bo LEWIS Hamilton to wspanialy i bardzo kolorowy mlody czlowiek:) i on swoim perfekcyjnym opanowanie trasy pokonal wszystkie przeciwnosci gry.... Co prawda wstyd mi bo moj czas jest o minute wolniejszy niz pozostalych wygrywajacych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo jakby dojechał normalnie to byłoby podobnie wszędzie, ale że sunąłem jak na psim zaprzęgu przed 2 ostatnie lapsy to temu tak jest, a nie inaczej :P

Ale co było to było....nie nasz temat ligowy do takich rozmów :P Jeszcze nas pobiją tutaj, że im zaśmiecamy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ekolodzy sie odezwa ze to niedobre dla srodowiska takie zasmiecanie  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 stronie tematu, po wyścigu, przed północą bedzie aktualizowana nasza tabela :x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje 3 miejsce przed wyscigiem wziolbym w ciemno ,z uwagi na to z jakimi zawodnikami przyszlo mi sie tu scigac ,z drugiej strony jechalem drugi dzien ,(ucze sie)na skrzyni manual (sprawia mi zajebisty fan z tego co robie.balem sie ze nie ogarne)

Dodam że jadąc caly wyśig nie zmieniajac nic w silniku ,czyli na średnim na pol okrazenia braklo mi paliwa ,balem sie ze lukaszsada mnie dogoni ale jemu tez sie skonczylo,

co do wyscigu mialem incydent na pierwszym zakrecie kogos obrucilo a ja niemajac gdzie uciec musialem w niego uderzyc i przez to musiaem 18 kolek jechac ze zniszczonym przednim spojlerem ,

Mam prozbe do grajacych w tej lidze miejcie fantazje ,bo wyprzedanie na niektórych zakretach to wedlug mnie jest fanazja niedośc ze uderzysz jadacego przed toba to i tak sie niewyrobisz i psujesz komus wyścig ,niebede wymienial kto,dodam ze wyprzedzanie przy niebieskiej jest gorsze niż normalnie ,ludzie odpuście albo może zapoznajcie sie z reguami jakie panuja w f1

Gratulacje dla pitiana za 1 zwyciestwo ,kowi i lukasz nie zalamujcie sie jestescie b.dobrzy wiec pokazecie co potraficie:rolleyes:

Ciesze sie ze chociarz raz uda mi sie zagrac w lidze mistrzow :teehee:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie zalmuje, tylko wk...ia mnie to ze przez zasrana gre stracilem kupe punktow i wcale nie jest powiedziane ze nastepny wyscig bedzie bezproblemowy. Bez problemow z oponami pewnie byla by walka z pitim a tak to ostra sraczka wyszla z tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj widzę że wyścig nie za bardzo poszedł, to chyba jednak nie mam co żałować ze ominął mnie wyścig i to w dodatku w na moim najlepszym torze jak na razie.

PS: Panowie będziecie dzisiaj coś grac wieczorkiem?. Ja bym chętnie dołączył jak zwalczę kaca.

Pozdrawiam. I do następnego!! wtedy już na pewno będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po pierwszym wyścigu ligowym w F1

Dlaczego start wyścigu nastąpił o 20:54 mam nadzieje tylko że ta osoba która była nieobecna to zapomniała o starcie a nie przypadkiem pojawiła się psn po tej feralnej godzinie, kwalifikacje ok ale wyścig nie ponieważ trochę zostałem zrobiony na szaro przez lukaszasada na drugim zakręcie gdzie był totalny kocioł jechaliśmy równo obok siebie ale niestety zostałem lekko puknięty w bok przez co obróciłem się straciłem kontrole nad bolidem uderzyłem przypadkowo za co przepraszam bart161180 a potem w bandę gdzie skasowałem przedni spojler (mam nadzieje że uderzenie mnie w bok przez lukaszasada było przypadkowe a nie złośliwe że go wyprzedziłem na tym drugim zakręcie), niestety później było jeszcze gorzej przez cholerne laczki pierwszy trafił mi się natychmiast po zmianie ogumienia myślałem że krew jasna mnie zaleje zjechałem już po raz drugi do boksu (pierwszy gdy straciłem przedni spojler) zmieniłem laczki przejechałem na nich 3 okrążenia i nagle znów laczek, kolejna wizyta w boksie znów ledwo 2-3 kółka i kolejny laczek niestety tym razem na zakręcie gdzie nie wyrobiłem i wpakowałem się w bandę gdzie skasowałem do końca bolid.

Gdyby nie te zdarzenia to spokojnie bym mógł powalczyć chociaż o to 8 miejsce ale mam nadzieje że patch już niedługo się pojawi i rozwiąże problemy z chorym łapaniem gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko Jaras, to juz byl tylko gwozdz do trumny po tym,jak lecialem glowa w dol tuz po starcie :)

[edit]: a może ktoś wrzuci filmik z wyścigu?

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po pierwszym wyścigu ligowym w F1

Dlaczego start wyścigu nastąpił o 20:54 mam nadzieje tylko że ta osoba która była nieobecna to zapomniała o starcie a nie przypadkiem pojawiła się psn po tej feralnej godzinie, kwalifikacje ok ale wyścig nie ponieważ trochę zostałem zrobiony na szaro przez lukaszasada na drugim zakręcie gdzie był totalny kocioł jechaliśmy równo obok siebie ale niestety zostałem lekko puknięty w bok przez co obróciłem się straciłem kontrole nad bolidem uderzyłem przypadkowo za co przepraszam bart161180 a potem w bandę gdzie skasowałem przedni spojler (mam nadzieje że uderzenie mnie w bok przez lukaszasada było przypadkowe a nie złośliwe że go wyprzedziłem na tym drugim zakręcie), niestety później było jeszcze gorzej przez cholerne laczki pierwszy trafił mi się natychmiast po zmianie ogumienia myślałem że krew jasna mnie zaleje zjechałem już po raz drugi do boksu (pierwszy gdy straciłem przedni spojler) zmieniłem laczki przejechałem na nich 3 okrążenia i nagle znów laczek, kolejna wizyta w boksie znów ledwo 2-3 kółka i kolejny laczek niestety tym razem na zakręcie gdzie nie wyrobiłem i wpakowałem się w bandę gdzie skasowałem do końca bolid.

Gdyby nie te zdarzenia to spokojnie bym mógł powalczyć chociaż o to 8 miejsce ale mam nadzieje że patch już niedługo się pojawi i rozwiąże problemy z chorym łapaniem gumy.

Myślę ze te aluzje do mnie tak?

Słuchaj no, to że mogłem być na PSN wczoraj to nie znaczy że to byłem ja. wiesz nie tylko ja gram na PS3 u mnie.

PS: Jak byś przeczytał posty powyżej to zauważ ze dzień wcześniej pisałem że mnie nie będzie z przyczyn...

Pozdrowionka i miłego wieczorku życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszylismy 20:54 bo ci co byc mieli to sie pojawili, J.P mowil ze nie bedzie go na tym wyscigu takze nie bylo sensu na niego czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze te aluzje do mnie tak?

Słuchaj no, to że mogłem być na PSN wczoraj to nie znaczy że to byłem ja. wiesz nie tylko ja gram na PS3 u mnie.

PS: Jak byś przeczytał posty powyżej to zauważ ze dzień wcześniej pisałem że mnie nie będzie z przyczyn...

Pozdrowionka i miłego wieczorku życzę.

Źle się zrozumieliśmy, myślałem że ktoś z rezerw Ciebie zastępuje, w takim razie przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszasasasasada, jak wrzuciłeś filmik z wczorajszego wyścigu, to zapodaj źródło ;) chętnie sobie obejrze pierwsze kilka okrążeń przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy, poprawcie proszę listę w pierwszym poście, bo wiem że zmiany były, ale teraz nie mogę się połapać kto za kogo wszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może zrobimy jakiś trening przed Niedzielą, co wy na to?

PS. Co prawda ja tego toru jeszcze nie mam opanowanego. A na time trialu nie chce mi się ćwiczyć to samo online z jakimiś bałwanami za przeproszeniem. :tongue:

Ktoś by był może chętny?

EDIT: Dla mnie najlepszy czas by był dziś po meczu Lecha. albo jutro wieczorkiem.

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×