Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kondri, kto ty jestes wogole?? Piszesz mi na profilu zapytanie o dolaczenie do ligi. Teraz tutaj, a gdzie prawidlowa forma zgloszenia?? Nie robisz najlepszej opinii koledzie Kowi poniewaz wychodzi na to ze trzyma on kontakt z nierozgarnietymi (najlagodniej powiedziane) ludzmi.

Co do ligi samej to juz wiemy ze najnowszy czlonek waszej ligi nie wystapi w 1 wyscigu ze wzgledow osobistych (urodziny). Zatem juz teraz przyjmuje zgloszenia od rezerwistow ktorzy chcieliby zapelnic ta luke na jeden wyscig. Oczywiscie zgloszenia na pw. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja przepraszam najmocniej ze już robię problemy z samego początku, ale musicie zrozumieć ze to nie od jakiegoś widzimisię.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

PS:Powodzenia w Wyścigu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą online tzn nie wiem gdzie dokonać zmiany bolidu na ten który mam przypisany w lidze, jak wchodzę do gry to standardowo mam ustawiony ten co w karierze czyli HRT, proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże pierwsza opcja od góry, w angielskiej wersji zwie się to chyba "Car Preference" czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dzień startu ligi ,podniecenie rośnie,mam tylko nadzieje że kowi nie odjedzie zbyt daleko .Po 3 dniach po tym jak ogłoszono jazde bez linni jakoś udało mi sie to ogarnąć i to w miare dobrze ,został mały smaczek bo zaczołem jezdzić z manualną skrzynią i dużo frajdy mi ona sprawia ,i mam dylemat jak wystartowac w lidze na automacie czy manualu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie pytanko odnośnie dzisiejszego startu naszej ligi, czy będzie można korzystać z linii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie pytanko odnośnie dzisiejszego startu naszej ligi, czy będzie można korzystać z linii?

nie decyzja odgórna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na manualu mozna urwac pare dziesiatych na okrazeniu bo pozniej punkty dohamowan mozna opoznic i zbijaniem biegow hamowac, co prawda silnik sie troche bardziej zuzywa ale i tak nie ma tutaj limitu jednostek   :tongue:

Ja sie powinienem pojawic kolo 20:40 a zaproszenia wysle albo ja albo pitian tak kolo 20:50 zeby wszyscy sie ogarneli na czas. O 21 startujemy i nie czekamy na spoznialskich.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalny wyscig dla mnie.Pierwszy zakret byl spoko,przejechalem na 3 pozycji.Do 6 okrazenia bylem w okolicach 3-4 miejsca,pozniej zaczely sie problemy pare razy sie obrocilem i bylem 6,pozniej wyprzedzil mnie lukaszasada,gonilem go a z nagle zlapalem kapcia na poczatku drugiego sektoru i scialem 2 zakrety ,dostalem kary przejazdu przez boksy pozniej z 3 razy przeklroczylem predkosc w boksie,az wrescie zostalem zdyskwalifikowany.Przez wlasną gupote zostalem zdyskwalifikowany,mam nadzieje ze w melbeourne bedzie lepiej

PS w australi juz powinienem miec hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.szkoda że nie było kompletu

2.bug nie bug ale 'zaspanie' kogoś na starcie zakończyło mi wyścig już na 1 prostej:)

3.szkoda że tylko max 12 bolidów może jechać bo jednak brakkuje na takich długich torach walki bezpośredniej..czasami wydawało mi się że jade jakiś time trial

tak poza tym jestem zadowolony wyścig mimo 6 miejsca...ktoś wypadł- ładnie wyjeżdżał, dublowani-ładnie ustępowali-dzięki Jaras;)...z KOWI z 4 zakręty powalczyłem ale wiedziałem że to nie ma sensu, ale fajnei że czysto się to odbyło...jestem ZADOWOLONY z wyścigu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja startowałem z 9 pola i się w kogoś wbiłem bo nagle zachamował a w żadną strone już nie dałem rady uciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra bez patcha traci sens   dry.gif 3x puncter, plus brak wachy na ostatnich dwoch kolkach (ale to juz wina tych kapci bo jechalem po pierwszym wiekszosc na fascie). Pierwszy trafil sie na 3 kolku zaraz na poczatku, wiec olbrzymia strata gdzies kolo minuty bedzie razem z pitstopem. Potem dobry stint na twardzielach i dojechalem do pitiego. Drugi trafil sie w drugi sektorze zaraz po wyjezdzie z pitu, kolejna duza strata. Przejechalem jeszcze okrazenie i skonczylo mi sie paliwo, wiec wolnym tempem w trzecim sektorze smigalem ale bylo spoko bo troche przewagi mialem, ale na ostatnim zakrecie kolejny kapec. Powiedzcie mi jak tu sie nie wk...ić, skoro w wyscigu pojechalem 1:55.7xx a przez te zasrane punctery ch.. strzelil caly wyscig.  

Takie jedno spostrzezenie jak ktos jest przed kims i ta druga osoba jest na tyle blisko ze jest walka, to nie moze byc tak ze osoba z przodu wezykuje po calym torze. Ja jadac za Jacko nie moglem obrac zadnej lini hamowania bo ciagle latal mi przed nosem az w koncu go trafilem w zad. Od nastepnego GP proponuje wprowadzic zasade ze mozna tylko raz zmienic linie jazdy podczas walki. Inaczej beda pretensje ze ktos komus w dupe wjechal.

Wyniki Quala

1. Pitian 1:55.968

2. KOWI 1:56.414

3. babciakundzia 1:57.474

4. lukaszasada 1:57.476

5. RobZOMBIE  1:57.732

6. matijad  1:58.586

7. bart161180 1:59.663

8. JarasPL 1:59.790 

Reszty nie zdazylem trzasnac fotek, takze dobrze bylo by zebyscie robili zdjecia.

Jestem zadowolony z frekwencji. Ci co mieli byc to byli, 11 osob na starcie to bardzo dobry wynik, miejmy nadzieje ze za tydzien bedzie juz komplet.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, dla mnie wyścig to było pół prostej startowej. Miałem chyba najpiękniejszy rozpierdol z Was wszystkich :) W powietrzu wykonałem piruet głową w dół, potem dwa kółka próbowałem jechać bez przedniego skrzydła i dodatkowo z tylnym prawie odpadniętym. Wizyta w boksie na 3 kółku kosztowała mnie prawie 15sek. Potem mała walka o 10 chyba pozycję, a dalej time-trial z przepuszczaniem dublujących. Oby start w następnym GP poszedł lepiej technicznie.

[edit]: Kowi, mi na koniec wyścigu pokazało, że jestem 8. Dogadajmy końcową klasyfikację. Nevermind, nie doczytałem, że piszesz o Q :)

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: lukaszasada, TEAM: Red Bull Racing

Na szybko wyglądało to tak.. w kwalifikacjach (ładna pogoda, 0%) 4 miejsce. Nie jestem zadowolony można było pojechać szybciej. Do tego doszedł puncture na ostatnim okrążeniu pomiarowym i niestety kiepsko to wyszło.

O wyścigu.

Pogoda słoneczna. Pierwszy zakręt był bardzo czysty, przynajmniej między mną, Kowim i Babciakundzia. Na starcie z powodu błędu nie wystartował chyba pitian, to on miał PP. Sam wyścig w moim wykonaniu słaby chociaż dowiozłem 4 miejsce z kwalifikacji. Mogło być dużo lepiej jednak niestety kara za spowodowanie kolizji (nie pamiętam z kim, na ostatnim zakręcie, mniej więcej na początku wyścigu, mam to nagrane, przepraszam). Spin na początku wyścigu i uszkodzenie skrzydła, czterokrotny zjazd do boksu i do tego jeszcze ostatnie okrążenie na oparach paliwa. Ogólnie jednak wrażenia pozytywne, nie sądziłem, że uda nam się pojechać ten wyścig. Gratulacje dla zwycięzcy ale jak to mówił S. Vettel, niech się Red Bull nie przejmuję, dorwiemy ich :)

ktoś w czasie kwalifikacji mówił, że mu się silnik rozleciał. To nie tak, paliwa zabrakło:D

KOWI, ja mam film nagrany z tego wyścigu :)

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mówiłem :)

No i mam pytanie - czy w online mechanik nic nie mówi? trochę mi go brak było, zżyłem się z kolesiem - takie ładne okularki nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sir Siekier trzeba zachowac zimna glowe  :tongue:

Oficjalne wyniki GP Bahrajnu:

1. Pitian

2. RobZOMBIEpl

3. matijad

4. lukaszasada

5. KOWI

6. andre_maks_PL

7. Jacko1st

8. bart161180

9. voximdo

10. JarasPL

11. babciakundzia

Dla potwierdzenia fotki 

20101017220809.jpg

20101017220820.jpg

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Quala

1. Pitian 1:55.968

2. KOWI 1:56.414

3. babciakundzia 1:57.474

4. lukaszasada 1:57.476

5. RobZOMBIE 1:57.732

6. matijad 1:58.586

7. bart161180 1:59.663

8. JarasPL 1:59.790

9. andre_maks_PL 2:02:090

10. voximdo 2:02:886

11. Jacko1st 2:03:491

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z pole position nie zaspał, tylko ja miałem 3 czerwone światło kiedy wy już sobie pojechaliście w siną dal. Dostałem strzała w tył jeszcze podczas świateł u mnie. Zgasły dopiero gdy przejeżdzaliście zakręt a ja z 1 miejsca ruszyłem sobie jak ostatni... Potem przebijałem sie w góre stawki i na 3 okrążeniu goniłem już KOWIego gdy złapał puncture'a. Szkoda, bo zapowiadała sie fajna rywalizacja. Potem jechałem juz na 1 miejscu z dużą przewagą, ale nie ogarnąłem sie zupełnie że miałem ustawiony silnik na cruise i KOWI mnie szybko doganiał. Wtedy, gdy był juz z 4 sekundu za mną VOXIMDO wykręcił spina przede mną, a potem wjechał prosto we mnie. Panowie... NIEBIESKA FLAGA TO RZECZ ŚWIĘTA. Wtedy zrobił sie karambol i KOWI też na nas wpadł. Po czym zaczęło kończyć mu sie paliwo-znowu szkoda.

Pole position i wygrana, cóż niby nie mogło być lepiej. Obyło sie bez puncture'a nawet... Mam tylko nadzieje że bedziecie bardziej zwracać podczas bycia dublowanym. Nie mówie o wszystkich oczywiście. Fajnie że każdy kto miał być sie pojawił. Ogólnie ciesze sie że wystartowaliśmy jednak z ligą. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy prosze opiekuna ligi, o wyslanie do mnie na pw informacji kto sie nie stawil na wyscig bez powiadamiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na czas wyscigu i dochedze do wnoisku ze gdyby nie debilnosc tej gry to moze zszedlbym ponizej 50 minut. Egh dobrze ze ten wyscig raczej bez znaczenia bedzie po wyjsciu patcha inaczej kierownica i monitor raczej by tego nie wytrzymaly. 

W wyscigu bylo pare incydentow z niebieskimi jak jechalem, ale obylo sie bez jakis straszliwych bledow oprocz tego ktory opisal pitian. Ciesze sie ze jak widzicie niebieska flage to zwalniacie troche czy zjezdzacie z optymalnej lini  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi samej to juz wiemy ze najnowszy czlonek waszej ligi nie wystapi w 1 wyscigu ze wzgledow osobistych (urodziny). Zatem juz teraz przyjmuje zgloszenia od rezerwistow ktorzy chcieliby zapelnic ta luke na jeden wyscig. Oczywiscie zgloszenia na pw. pozdrawiam.

Hmm... to wszystko co mi wiadomo w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×